Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

#Подія століття. Вручення томосу Православній Церкві України! (tu)

потом 150-я бригада приползет из Ростова....и писец укроармии.....

Опять чужим членом пугаешь? Видишь, вся надежда на Россию у вас, а не на себя самих. То есть сам сейчас признал, что без России и недели не продержитесь.
   
абсолютно.Це власне і вказує на автокефалію і слідування ЗАКОНАМ І КАНОНАМ православя-згадувати ВСІХ 15 голів автокефальнгих церков.Як робить і варфоломій при своїй службі.
 В цьому і ЗАКОННІСТЬ нашої церкви,Ющо ми слідуємо канонам віри РАЗОМ з іншими автокефальними церквами.а от кирюша-в розколі.не поминає ні варфоломія ні епіфанія (тепер).

Посмотрим кто из "15 зірок" визнає нашу церкву и будет следовать церковным канонам.

А вообще всё это обсудили в другой теме. В этой бродить между котяхами Донекого как-то неудобно. Воняет... :(
   
З цього потрібно було починати.
Будеш боронити його до останнього родича?
Маладєц. А воно того варто? Українців багато, а ти в мами - один.
П.С. А що то за "как укрпы обстреливали наш город по площадям.....
я это видел."????

Нашо ти пистиш, а? Десятки донечан які весь час перебувають у Донецьку того чомусь не бачили.
Якщо ти про околиці ДАПу, то вже звиняй - війна. А решта - твій галімий пістьош. То твої братушки-сєпарокацапобуряти по місту валили. Доведений факт.

ты дебил!!! в нас хуячила укроармия!! Это я тебе как Дончанин говорю. Твоя укроармия просто виздячила по площадам. Нахуй....у меня свистели мины над головой....украинск ие мины....твои хуячили по Донецку..из Песок....я тебе фотки выложу как укрармия расфиздячила наш музей....
   
Вас, гнид, мочить будут как раз не диванные...
Покайфуй, смертничек:
https://www.youtube.com/watch?v=8Dlt0ImZ0TA
тоже как дышали, как дышали.

   
З цього потрібно було починати.
Будеш боронити його до останнього родича?
Маладєц. А воно того варто? Українців багато, а ти в мами - один.
П.С. А що то за "как укрпы обстреливали наш город по площадям.....
я это видел."????

Нашо ти пистиш, а? Десятки донечан які весь час перебувають у Донецьку того чомусь не бачили.
Якщо ти про околиці ДАПу, то вже звиняй - війна. А решта - твій галімий пістьош. То твої братушки-сєпарокацапобуряти по місту валили. Доведений факт.

Ну, бач, вони вже стали в позицію "оборона до останнього" - і це ще їх ніхто не чипав.

А борзоти було нещодавно...

   
кто там уходит не прощаясь и прощается но не уходит.
   
сдавайся сбу чучело, отсидишь положенный срок и на свободу с чистой совестью. Если не задавят случайно подушкой, конечно.
   
ты дебил!!! в нас хуячила укроармия!! Это я тебе как Дончанин говорю. Твоя укроармия просто виздячила по площадам.

Мало хуячила  (tu)

А, що, не надо было??? За вот этот дебелизм вам еще мало прилетело.

   
мало вас укроармия хуячила.
   
Re: #Подія століття. Вручення томосу Православній Церкві України!  (tu) Нове
hsor [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
   cьогодні в 21:16
IP/Host: 193.109.128.---
кто там уходит не прощаясь и прощается но не уходит.


фотожоп еще никто не отменял....что вам там еще нарисовать.....
   
научись цитировать, дебил.
   
Пантеон вілікомучінікаф, в Донбасяніі прозібавших. Спецом для сєпарка-терориста:

   
сдавайся сбу чучело, отсидишь положенный срок и на свободу с чистой совестью. Если не задавят случайно подушкой, конечно.

я ваше СБУ вертел еще в 2013-м когда они хотели с меня бабок сбить.
Мариупольское СБУ привет от меня!! Подавитесь бабками. ссукиии
я еще может фамилии ваши выложу....ссукиии
   
ты дебил!!! в нас хуячила укроармия!! Это я тебе как Дончанин говорю. Твоя укроармия просто виздячила по площадам. (x)....у меня свистели мины над головой....украинск ие мины....твои хуячили по Донецку..из Песок....я тебе фотки выложу как укрармия расфиздячила наш музей....
Раз тобі, дебілу, в голову не прилетіло, значить мало хуячила ! Треба було більше. Дивись би вже б і заспокоїлись, або упокоїлись. Це вже як би кому пощастило.
   
ты дебил!!! в нас хуячила укроармия!! Это я тебе как Дончанин говорю. Твоя укроармия просто виздячила по площадам. (x)....у меня свистели мины над головой....украинск ие мины....твои хуячили по Донецку..из Песок....я тебе фотки выложу как укрармия расфиздячила наш музей....
А то нічо, що з Пісок до твого музею навіть 120-та міна з повним допзарядом не долетить? Дрібниця, еге ж?
На донецькому форумі про "твій" музей вже перетерли ще у 15 році, і виявилось, що рознесли його твої, б***ь, защітнічькі-кацапи.
Які ви кінчені с...ки...
   
шо ж ты так плохо вертел, что бабок таки лишился, сепарская морда.
   
фотожоп еще никто не отменял
:weep:
 коли презерватив  крутився  на члені кацапа, то кричав що за 2 нєдєлі Львофф вазьмуть, а коли його зняли та викинули - про фотошоп згадав ,та чергу за пенсією в укропів зайняв.
ПС.
Не баньте клоуна, потішний.
   
я ваше СБУ вертел еще в 2013-м когда они хотели с меня бабок сбить.
Мариупольское СБУ привет от меня!! Подавитесь бабками. ссукиии
Получается, сбили? Так тебе не привыкать, терпила...
   
фотожоп еще никто не отменял....что вам там еще нарисовать.....
Фоточку свою подредактируй, пригодится...
   
шо нарисовать? А нарисуй-ка ты мне коллаборантская гнида все то, что вчера писал Гео.
   
тоже как дышали, как дышали.
https://www.youtube.com/watch?v=w2AQxhlAfjg
Зачєм же ета снімать? Зачєм ви ета снімаєтє????
Кармільци, біомать....
   
а не про распятых мальчиков и снигирей в кляре. Этого дерьма уже росгеббельств навываливало достаточно.
   
хотите прикол? Гео забанили, а боевик и сепар продолжает писать на фупе.
   
2 Донецкий

пройшло вже 5 років, донбас роїбашили, розумних і заводи вивезли ...

ви нахер нікому непортібні на сьогодні
ви вантаж для будь кого
   
Получается, сбили? Так тебе не привыкать, терпила...

А хош я сейчас тут выложу фамилии Мариупольских СБУшнтков.Которые бабло у нас принимали???
Ой, гавно здесь начнется.......
   
ви нахер нікому непортібні на сьогодні
ви вантаж для будь кого
Нормальні люди, нажаль чи на щастя, там залишилися. Патріоти України. Так, їм важко, багато зневірилося за ці роки.
Але вони є. Не всі були і не всі стали мразотою.
І коли ми виганятимемо покручів і свинособак, вони із радістю допомагатимуть нам їх різати.
   
фотожоп еще никто не отменял....что вам там еще нарисовать.....

Послушай, что про тебя поют нормальные русские люди. И подумай, что ты натворил  (td)

   
А хош я сейчас тут выложу фамилии Мариупольских СБУшнтков.Которые бабло у нас принимали???
Ой, гавно здесь начнется.......
Так допоможи Батьківщині - викрий покручів.
   
гео треба розбанити.
   
А хош я сейчас тут выложу фамилии Мариупольских СБУшнтков.Которые бабло у нас принимали???


Хотим  (tu)  Давай. Выкладывай  :-B
   
Хотим  (tu)  Давай. Выкладывай  :-B
+1
   
хотите прикол? Гео забанили, а боевик и сепар продолжает писать на фупе.

 Как это?  ;o
   
На вітер поправочка
і до побачення,
і за порєбрік бай бай)
   
Geo      07.01.2019   10.01.2019 21:43

Три дні бану, очевидно, що за особисту образу. А так як звертався він тут виключно до сєпара, то й забанили його за образу сєпара.


ФУП модерують сепаратисти!
Будьте пильні та обачні!
   
Geo      07.01.2019   10.01.2019 21:43

Три дні бану, очевидно, що за особисту образу. А так як звертався він тут виключно до сєпара, то й забанили його за образу сєпара.


ФУП модерують сепаратисти!
Будьте пильні та обачні!

На кожного сепаратиста знайдеться відповідна мотузка!
І на тих, кому не подобаються захисники України!
   
ты дебил!!! в нас хуячила укроармия!! Это я тебе как Дончанин говорю. Твоя укроармия просто виздячила по площадам. (x)....у меня свистели мины над головой....украинск ие мины....твои хуячили по Донецку..из Песок....я тебе фотки выложу как укрармия расфиздячила наш музей....

Це вам за обстріл «Градами» маріупольського мікрорайону Східний.
   
А хош я сейчас тут выложу фамилии Мариупольских СБУшнтков.Которые бабло у нас принимали???
Ой, гавно здесь начнется.......

Звичайно, хочемо.
   
Что-то обсуждение отклонилось от темы. Когда будем забирать у москалей церкви? Ведь просто наличие термоса ничего не дает при неизменном количестве приходов. РПЦ не нужна бумажка из Турции чтоб работать.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія