Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

вибори модератора

Re: вибори модератора

це все нагадує мені зібрання дурдому коли вони на обпаленій салфетці писали своїх кандидатів в депутати для челобитної Ма-Ка-ці.

І яка була реакція Юлії володимирівни Тимошенко на уклінну чолобитну хом'ячків
   
Re: вибори модератора

:( я оч справедливій
(tu) і ще скромний :D
   
Re: вибори модератора

не, ну мы ж тут всеж "апописдеть"
про що і кажу :D ,хоча по мордасам тамтих на колективній фоці видно які в них були надії на "прорив". :D
   
Re: вибори модератора

Як завжди бреше
від тебе іншого годі чекати
   
Re: вибори модератора

вони нікому не подобаються,бо ЗАВЖДИ такі знайдуть його "зраду" СВОЇМ приниципам. :)
принципи у кожного свої, а справедливість - одна на всіх,
і той хто не розуміє що це таке, не має морального права вирішувати чужу долю.
   
Re: вибори модератора

я
вовчик
саузблуд
турчинов


как вам командя модеров?)

вроде как все течения учтены)
Мне низзя. Тогда я буду вынужден толерантно относиться ко всяким паразитам, а я этого не хочу. Пропадет все удовольствие. :gigi:
   
Re: вибори модератора

не, ну мы ж тут всеж "апописдеть"
Ну некоторые восприняли эту ветку всерьез. :laugh:
   
Re: вибори модератора

від тебе іншого годі чекати
Заспокойся я вважаю твій розумовий рівень вище середньофупівського .) Помітно що ти визнає свої помилки та еволюціонує ш
   
Re: вибори модератора

Заспокойся я вважаю твій розумовий рівень вище середньофупівського
Ты погорячился.. :D
   
Re: вибори модератора

Ты погорячился.. :D
можливо. але магістр імхо не упоротий - просто злегка нацстурбований))))) 
   
Re: вибори модератора

Пропоную вибрати модератора голосуванням,
а потім намагатися вийти на адміна і просити у нього доступ для цього модератора.

пишіть кандидатури
Пропоную звалити на, разом з цією пропрозицією.
Особисто не хочу бачити модером жодного дописувача,
включно з собою.
Це прерогатива власника, от нехай і визначається.
   
Re: вибори модератора
Via

Це що, з листопада 2020-го не було модератора? Бан-лист глянула. Я і не помітила.
Нахрін він треба взагалі ?
   
Re: вибори модератора

Слава повернути.

+1
   
Re: вибори модератора

Це ідіотській підхід.

Модератор це чисто технічна посада. Це має бути людина яка не особливо зацікавлена в спілкуванні і не має друзів\ворогів на форумі. В ідеалі, якщо УП цей форум потрібний, людина на зарплаті
(tu)
   
Re: вибори модератора

вибори, вибори...
   
Re: вибори модератора

Лёш, ну как? Выбрал модератора?
   
Re: вибори модератора

А шо, модеровибори - дуже цікава забава :)
   
Re: вибори модератора

Могу модерировать по часу в день. Иногда по три)))
   
Re: вибори модератора

І яка була реакція Юлії володимирівни Тимошенко на уклінну чолобитну хом'ячків

Єто був єпічний пеформанц :love:

Зараз  довбні трохи навчені, вже так не розважать
   
Re: вибори модератора

Ольгінець пропонує вибрати модера))) Ха ха, навіть не смішно. Може його "постоянно оскарбляют" )))))
   
Re: вибори модератора

Це що, з листопада 2020-го не було модератора? Бан-лист глянула. Я і не помітила.
Нахрін він треба взагалі ?

Він і не потрібен,єдиний нормальний форум де неадекватів можна прямо послати на юх. А найти модера який буде не упередженим до своїх політичних опонентів це майже нереально. Єдине що трохи напрягає то  кілька психічно хворих на форумі в яких реальні проблеми з головою,але на щостя пишуть вони мало.
   
Re: вибори модератора

Це що, з листопада 2020-го не було модератора? Бан-лист глянула. Я і не помітила.
Нахрін він треба взагалі ?
пару буйних вгамувати. до речі, як твій тютюнець?
   
Re: вибори модератора

Він і не потрібен,єдиний нормальний форум де неадекватів можна прямо послати на юх. А найти модера який буде не упередженим до своїх політичних опонентів це майже нереально. Єдине що трохи напрягає то  кілька психічно хворих на форумі в яких реальні проблеми з головою,але на щостя пишуть вони мало.
Дозвольте з Вами не погодитися:
на жаль, пишуть вони таки НЕ мало!
   
Re: вибори модератора
Via

пару буйних вгамувати. до речі, як твій тютюнець?
Чи ми всім миром пару буйних не вгамуємо?

Тютюн цьогоріч не садила, знову карантин був, на дачу транспорт не ходив.
Торік врожай не дуже був, один сорт гарний, а один безтолковий попався, хоч купувала той самий Берлі, але дрібнолистовий чомусь, що попало виросло. Але все одно посушила, хай повісить років зо три в сараї.
Наступного року посаджу знову.
   
Re: вибори модератора
Via

Він і не потрібен,єдиний нормальний форум де неадекватів можна прямо послати на юх. А найти модера який буде не упередженим до своїх політичних опонентів це майже нереально. Єдине що трохи напрягає то  кілька психічно хворих на форумі в яких реальні проблеми з головою,але на щостя пишуть вони мало.
То можна і уваги не звертати.
Що мене дивує - модерації не було, але й відвертих антиукраїнських тем не було. Тобто відсутність модерації просто не треба афішувати.
   
Re: вибори модератора

То можна і уваги не звертати.
Що мене дивує - модерації не було, але й відвертих антиукраїнських тем не було. Тобто відсутність модерації просто не треба афішувати.
прослідкуй, який контент генерують сметана, косташу та білосніжний ельф, всякі томкети і паласаті тигрики :facepalm: 
без модера і кутузки нам не справитись
   
Re: вибори модератора

Коли вже цей совок закінчиться? Оця психологія,що потрібно наглядача з кийком.І щоб отримувати оргазми від доносів.Як не маскуються  багато фупівців під "патріотів" та національно-свідомих,але бувших :X  членів КПРС не буває
   
Re: вибори модератора
Via

прослідкуй, який контент генерують сметана, косташу та білосніжний ельф, всякі томкети і паласаті тигрики :facepalm: 
без модера і кутузки нам не справитись
Ти розумієш, з одного боку вони лайном кидаються, а з іншого боку, без опонентів форум перетворюється на болото, суцільна згода. А так жвавенько, та й гірку правду-матку вони іноді рубають, а це також корисно.
Я раніше розважалася на Фор-Уа чи Цугундері, там у них одностайність з протилежним вектором, але українофоби дуже раділи, коли я приходила з ними порубатися під настрій.
   
Re: вибори модератора

а Юліуса Штрайхера таки повісили...
   
Re: вибори модератора

Це що, з листопада 2020-го не було модератора? Бан-лист глянула. Я і не помітила.
Нахрін він треба взагалі ?
Гаряче підтримую.
   
Re: вибори модератора

Если совсем не будет на форуме бригадёнышей - лахтинцев,а также людей с разными и противоположными убеждениями и взгладами...то ФУП умрёт  от единомыслия!
 Пусто будут обязательно!


 :laugh:  :lol:

І не кажіть:
"без бригадёньішей - лахтинцев" - "ФУП умрёт  от единомыслия!"
"Задохнется без свежого воздуха"(с) - русскага хуйло мира! 

Українське єдіномьісліє, це ж просто - "жахливо"! :laugh:

   
Re: вибори модератора

Ти розумієш, з одного боку вони лайном кидаються, а з іншого боку, без опонентів форум перетворюється на болото, суцільна згода. А так жвавенько, та й гірку правду-матку вони іноді рубають, а це також корисно.
Я раніше розважалася на Фор-Уа чи Цугундері, там у них одностайність з протилежним вектором, але українофоби дуже раділи, коли я приходила з ними порубатися під настрій.
опоненти мають опонувати, а не лайном кидатися. нари на 30 днів остудять войовничий запал....
   
Re: вибори модератора

прослідкуй, який контент генерують сметана, косташу та білосніжний ельф, всякі томкети і паласаті тигрики :facepalm: 
без модера і кутузки нам не справитись
свині свиноботи скавучать (tu)
   
Re: вибори модератора

Він і не потрібен,єдиний нормальний форум де неадекватів можна прямо послати на юх.
:umnik2: неясно хто в такому випадку адекватний, якщо два юзери пруть матюки одне одному...

А найти модера який буде не упередженим до своїх політичних опонентів це майже нереально..
так, справедливих людей зараз катастрофічно мало,
совість, гідність і мораль нинчє не в почоті :sad:
   
Re: вибори модератора

Чи ми всім миром пару буйних не вгамуємо?
як саме? тим більше що їх тут зовсім не двоє :nea:
   
Re: вибори модератора

відвертих антиукраїнських тем не було.
це яких? "хуйло - няшка"? ти справді так панічно боїшся такої теми? ;o
   
Re: вибори модератора

То можна і уваги не звертати.
можна, але в такому разі форум швидко деградує і притомні дописувачі підуть геть,
залишаться бруднороті неадеквати які в кожній темі викладатимуть у рядочок матюки.
Саме цей шлях пройшов Дурдом, і чим все закінчилось всім відомо.
Дублювати ту історію тут не варто, краще відразу закрити форум і не ганьбитись,
або власник призначить групу справедливих модераторів і фуп житиме пристойно.
 
   
Re: вибори модератора

опоненти мають опонувати, а не лайном кидатися. нари на 30 днів остудять войовничий запал....
(tu)
   
Re: вибори модератора

Тамилко, справедливі модератори в першу чергу приберуть з форуму вас  - тобто зроблять те ж саме, що завжди робили ВСІ модератори на будь-якому форумі, куди ви прилазили зі своєю хворобливою маячнею.
Врахуйте цей момент.
Хоча ваші нескінченні однотипні волання цілком зрозумілі - ви напевно з усією силою вашого примітивізму вважаєте, що у такий спосіб застерігаєте їх цього не робити, бо тоді вони вже не вважатимуться справедливими модераторами.
Ви не враховуєте одну маленьку дрібничку - найвищою справедливістю якраз і є захист решти дописувачів від тих куп лайна якими ви зазвичай завалюєте всі форуми, куди припхаєтеся.

Останнє редагування: 15 червня 2021 18:33:05 від Myroslava
   
Re: вибори модератора

Тамилко, справедливі модератори в першу чергу приберуть з форуму вас  - тобто зроблять те ж саме, що завжди робили ВСІ модератори на будь-якому форумі, куди ви прилазили зі своєю хворобливою маячнею.
Врахуйте цей момент.
Хоча ваші нескінченні однотипні волання цілком зрозумілі - ви напевно з усією силою вашого примітивізму вважаєте, що у такий спосіб застерігаєте їх цього не робити, бо тоді вони вже не вважатимуться справедливими модераторами.
Ви не враховуєте одну маленьку дрібничку - найвищою справедливістю якраз і є захист решти дописувачів від тих куп лайна якими ви зазвичай завалюєте всі форуми, куди припхаєтеся.
Мирославо, заспокойся, все буде добре :kez_04:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія