Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

Якщо стисло, ватні батьки учнів незадоволені занадто патріотичною позицією вчительки і просять її відсторонити.

Прочитайте все, там цікаво.

Осьо туто...
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

Не постяться скріншоти чогойсь...
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

Якщо - не дай Бог! - вчительку зацькують згори, це стане чітким знаком для колорацької нечисті, яку свого часу Беня загнав під плінтус
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

Якщо - не дай Бог! - вчительку зацькують згори, це стане чітким знаком для колорацької нечисті, яку свого часу Беня загнав під плінтус

Поки що тримаються, директор та відділ освіти не бачать причин для відсторонення.
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

Так, батькам важко,
їх діти кажуть
- Якщо ми українці то гайда говорити російською?
а батьки
- Ну виростеш тоді зможеш говорити українською

І це в 7-8 років, жах,
а вони ж і про секс можуть спитати і знов те ж саме:
 - Ну виростеш тоді зможеш спробувати сексу

І ці всі проблеми описані на українському сайті російською мовою
і опубліковані на ФУПі дописувачем, який пише російською.

Навіть не знаю, що дітям дозволяти раніше секс чи українську мову.
Педагогічна проблема. 


   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

Якщо - не дай Бог! - вчительку зацькують згори, це стане чітким знаком для колорацької нечисті, яку свого часу Беня загнав під плінтус

Ты смотри, так ты петрикам мозг взорвешь. Коля Мойский вычистил колорадов, а Пеця остался не при чем.   :lol:
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

Так, батькам важко,
їх діти кажуть
- Якщо ми українці то гайда говорити російською?
а батьки
- Ну виростеш тоді зможеш говорити українською

І це в 7-8 років, жах,
а вони ж і про секс можуть спитати і знов те ж саме:
 - Ну виростеш тоді зможеш спробувати сексу

І ці всі проблеми описані на українському сайті російською мовою
і опубліковані на ФУПі дописувачем, який пише російською.

Навіть не знаю, що дітям дозволяти раніше секс чи українську мову.
Педагогічна проблема. 


Я українською написав.
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

А можна ту вчительку в міністерство?
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

Я українською написав.

втішив, сподіваюсь це не останній твій допис українською
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:



   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:
LSD

Поки що тримаються, директор та відділ освіти не бачать причин для відсторонення.
(tu)
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

Якщо стисло, ватні батьки учнів незадоволені занадто патріотичною позицією вчительки і просять її відсторонити.

це не мовни
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

це не мовний скандал
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

"Там дєті пєрєсєлєнци, ім сложно"  :(
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

Якщо - не дай Бог! - вчительку зацькують згори, це стане чітким знаком для колорацької нечисті, яку свого часу Беня загнав під плінтус

Меня в школе "ипали" за то, что пришел в джинсах. Из-за моего упорства даже таскали в райком (партии!!! а не комсомола) на беседу. В советской школе. Объявили предателем советской родины, пособником мирового империализма, льющим воду на мельницу развала советского государства. (блин, а ведь оказались правы)

Я думал, что с советским идеологическим идиотизмом покончили в 1991 году. Ан нет, похоже все потихоньку возвращается. Немного с другим содержанием, он с тем же принципом - объявлять собственных граждан врагами народа по идеологическим причинам.
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

це не мовний скандал

сходи за посиланням
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

втішив, сподіваюсь це не останній твій допис українською

 ;o а ти що, не бачив, що я багато дописів пишу українською? Я разом з російською пишу й українською ще з моєї давньої появи на ФУПі.
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

Меня в школе "ипали" за то, что пришел в джинсах. Из-за моего упорства даже таскали в райком (партии!!! а не комсомола) на беседу. В советской школе. Объявили предателем советской родины, пособником мирового империализма, льющим воду на мельницу развала советского государства. (блин, а ведь оказались правы)

Я думал, что с советским идеологическим идиотизмом покончили в 1991 году. Ан нет, похоже все потихоньку возвращается. Немного с другим содержанием, он с тем же принципом - объявлять собственных граждан врагами народа по идеологическим причинам.
странно. я вот усомнился в героизме одного героя советского союза (похож на распятого мальчика)- скандал біл но на уровне школы только.
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

А шо таке?

Українська не Державна?

Навчання на українській мові- це злочин? Це Закон!

Росія не напала?

Тобто не ворог?

 Нічого особливого- кацапська вата веде себе,ну як в країнах Балтії. Потихеньку нах...у ПеМзу. Відразу не настане злагода. Тре час.

Останнє редагування: 27 січня 2021 19:20:44 від Wolter
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

странно. я вот усомнился в героизме одного героя советского союза (похож на распятого мальчика)- скандал біл но на уровне школы только.

Я был отличником, и у меня был доступ  к помещениям школьного радио-кружка с радиостанцией и к школьной кино-лаборатории (я снимал для школы типа хронику). Ну и еще были некоторые причины "воспитывать" меня. Поэтому ко мне проявляли повышенный интерес большие партийные дяди.
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

це не мовни
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

це не мовний скандал
це конфлікт світоглядів.
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

;o а ти що, не бачив, що я багато дописів пишу українською? Я разом з російською пишу й українською ще з моєї давньої появи на ФУПі.

не бачив
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

це не мовний скандал
це конфлікт світоглядів.

Так, це намагання російськощелепних, які переїхали з Донбасу в Дніпропетровськ під час війни ( як вказано вище про деяких батьків того класу), утвердити свої порядки...
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

Там пост у фб про одне, а коментар журналіста про інше

У пості написано, що вчителька русскій язик називає ворожим і окупантським

А журналіст пише, що вчительпояснює дітям про війну із росією


Це абсолютно різні речі
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

Там пост у фб про одне, а коментар журналіста про інше

У пості написано, що вчителька русскій язик називає ворожим і окупантським

А журналіст пише, що вчительпояснює дітям про війну із росією


Це абсолютно різні речі

Ага, то вчителька  погана значить...     ну від тебе, хуйловського пропагандона ,  іншого і не чекала...
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

Я был отличником, и у меня был доступ  к помещениям школьного радио-кружка с радиостанцией и к школьной кино-лаборатории (я снимал для школы типа хронику). Ну и еще были некоторые причины "воспитывать" меня. Поэтому ко мне проявляли повышенный интерес большие партийные дяди.

може відмінником і був, але розумово не тягнеш. Навіть діти випереджають.

Якщо ми хочемо позбутися проникання ідеології рашки, змонолитити країну, то єдиним шляхом є позбутися населення рашки. Зараженого так що вдіяти нічого не можемо окрім позбутися. Мається на увазі не фізичне їх винищення, але створення певного бар'єру. Мова. Ти розумово того не усвідомлюєш, відмінник.
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

Батьки запротестували, бо діти почали вимагати спілкуватися з ними вдома українською, а не ворожою кацапською!!!
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

Меня в школе "ипали" за то, что пришел в джинсах. Из-за моего упорства даже таскали в райком (партии!!! а не комсомола) на беседу. В советской школе. Объявили предателем советской родины, пособником мирового империализма, льющим воду на мельницу развала советского государства. (блин, а ведь оказались правы)

Я думал, что с советским идеологическим идиотизмом покончили в 1991 году. Ан нет, похоже все потихоньку возвращается. Немного с другим содержанием, он с тем же принципом - объявлять собственных граждан врагами народа по идеологическим причинам.

а без трусів не пробував приходити в школу
тоді твоє "ипали" було б більш трагічним і повчальним
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

Я был отличником, и у меня был доступ  к помещениям школьного радио-кружка с радиостанцией и к школьной кино-лаборатории (я снимал для школы типа хронику). Ну и еще были некоторые причины "воспитывать" меня. Поэтому ко мне проявляли повышенный интерес большие партийные дяди.

Тобто, ти був тіпа НОМЕНКЛАТУРИ місцевого парторгану. Райкому чи міському партії.

Ідеологічний баєц. На передньому краї барьби.  І тут мириканські джинси. Нєхарашо. От бальшіє дяді трохи підправили.

І виглядає, що ти був мажорчиком. В голодні совкові часи щоб школярі ходили в школу в джинсах...
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

Родители также возмущены тем, что их дети хотят дома общаться на украинском языке. :weep:  :lol:  Аргументируют тем, что в Авиаторском, где находится один из корпусов школы, якобы 80% русскоязычных жителей. Из-за этого, они хотят заменить преподавателя [KA] , но директор против.
 
В комментарии 49000.com.ua директор УВК № 137 Ирина Гайдар говорит: к преподавателю претензий с профессиональной точки зрения нет. Учебный процесс организован  правильно. Она на своих уроках придерживается государственной политики и ничего не нарушает.

Что учитель говорит неправильно? Кто будет отрицать, что у нас седьмой год идет война? На востоке до сих пор стреляют и гибнут герои. То, что преподаватель прививает любовь к украинскому языку, я считаю, это плюс, — рассказывает директор.

С точки зрения Ирины Гайдар, конфликт возник не между учителем и детьми, но между преподавателем и родителями. При этом, не все родители в классе против методов преподавания Виктории Ждановой. Тем не менее, часть из них пришли 12 января к директору с требованием отстранить учительницу.

По итогу, выходит так, что группа родителей, у которых возник конфликт с преподавателем, устроила чуть ли не травлю Виктории Ждановой, которая, по сути, выполняла свою работу и разговаривала с детьми на украинском, как того требует закон. Как результат, в соцсетях начали появляться оскорбительные посты и комментарии в адрес учительницы.





Вместе с тем, многие высказались в поддержку преподавателя и считают ее позицию вполне правильной.





   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

може відмінником і був, але розумово не тягнеш. Навіть діти випереджають.

Якщо ми хочемо позбутися проникання ідеології рашки, змонолитити країну, то єдиним шляхом є позбутися населення рашки. Зараженого так що вдіяти нічого не можемо окрім позбутися. Мається на увазі не фізичне їх винищення, але створення певного бар'єру. Мова. Ти розумово того не усвідомлюєш, відмінник.



Серйозно?
А воювати хто буде, один тільки батальон Прикарпаття?
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

дети хотят дома общаться на украинском языке

 (tu)
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

(tu)
класика ватного жанру: "какая разніца на каком ізигє, єслі ето будєт по-русскі?"
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

Якщо - не дай Бог! - вчительку зацькують згори, це стане чітким знаком для колорацької нечисті, яку свого часу Беня загнав під плінтус

Мимосрала, твой жид Беня -- главный колаборант.

И ты - подхуйловская шлюха, которая голосовала за Зеббила.

И все, что сейчас происходит -- результат твоего голосования на выборах.
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

Серйозно?
А воювати хто буде, один тільки батальон Прикарпаття?

щоб не було війни, треба українізуватися. Це засіб проти війни. Щоб не було потреби воювати нашим дітям.

Ми можемо вибудувати україномовне середовище як нам забажається. Але російськомовними будемо завжди залежними від ідей звідти. Поганих ідей. Російська вікіпедія, російський ютуб, російські новини. Контроль звідти неминучий.

Користуватися російською - це російська пісочниця. Ми там неминуче програємо. Ворог має безліч способів насрати в голову пересічному, який користується російською. На наше щастя у нас є своя пісочниця - українська мова. Тут вже ми головні, диктуємо правила. То ж давайте переходити у свою пісочницю. Тут виграємо вже ми.
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

щоб не було війни, треба українізуватися. Це засіб проти війни. Щоб не було потреби воювати нашим дітям.

Ми можемо вибудувати україномовне середовище як нам забажається. Але російськомовними будемо завжди залежними від ідей звідти. Поганих ідей. Російська вікіпедія, російський ютуб, російські новини. Контроль звідти неминучий.

Користуватися російською - це російська пісочниця. Ми там неминуче програємо. Ворог має безліч способів насрати в голову пересічному, який користується російською. На наше щастя у нас є своя пісочниця - українська мова. Тут вже ми головні, диктуємо правила. То ж давайте переходити у свою пісочницю. Тут виграємо вже ми.


Тільки патріотичний україгський  інтернет чебурашка і шапочка із фольги
Все інше то плацебо
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

щоб не було війни, треба українізуватися. Це засіб проти війни. Щоб не було потреби воювати нашим дітям.

Ми можемо вибудувати україномовне середовище як нам забажається. Але російськомовними будемо завжди залежними від ідей звідти. Поганих ідей. Російська вікіпедія, російський ютуб, російські новини. Контроль звідти неминучий.

Користуватися російською - це російська пісочниця. Ми там неминуче програємо. Ворог має безліч способів насрати в голову пересічному, який користується російською. На наше щастя у нас є своя пісочниця - українська мова. Тут вже ми головні, диктуємо правила. То ж давайте переходити у свою пісочницю. Тут виграємо вже ми.

От Ви знайшли кому це розповідати , олдбою  :facepalm1:
Олдбой - це типовий хуйловський пропанандон,  який думає, що гарно замаскусався під  толерантного українця  ;)
Тільки от іноді у нього бувають проколи, на зразок того,  що Галичину  потрібно відділити від України,  і тоді все налагодиться, правда олдбой?  :weep:
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:
LSD

Меня в школе "ипали" за то, что пришел в джинсах. Из-за моего упорства даже таскали в райком (партии!!! а не комсомола) на беседу. В советской школе. Объявили предателем советской родины, пособником мирового империализма, льющим воду на мельницу развала советского государства. (блин, а ведь оказались правы)

Я думал, что с советским идеологическим идиотизмом покончили в 1991 году. Ан нет, похоже все потихоньку возвращается. Немного с другим содержанием, он с тем же принципом - объявлять собственных граждан врагами народа по идеологическим причинам.
Ще один ібанат...
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія