Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чєрнь трєбуєт крові...

Чєрнь трєбуєт крові...

Педрилки ви ж розумієте це. Доведеться ж кимось відкупляться. Кого не шкода? Треба щось рішати, а то так і до великого гетьмана доберуться. Одного шибзика пашинського маловато буде
   
Re: Чєрнь трєбуєт крові...

Чєрнь трєбуєт крові...

Зеленої крові.
   
Re: Чєрнь трєбуєт крові...

Зеленої крові.

Кого отдавать будєм шоколадний? Надо, федя, надо.
   
Re: Чєрнь трєбуєт крові...

Я предлагаю дрима.
   
Re: Чєрнь трєбуєт крові...

Я предлагаю дрима.

Я не шоколака, я свой.
А ти хто кацапчику?
   
Re: Чєрнь трєбуєт крові...
den

Бєня
Чим він кращий за живаго?
   
Re: Чєрнь трєбуєт крові...

Я предлагаю дрима.

Я - за: и зелёная шушера получит хороший урок заодно  :gigi:
   
Re: Чєрнь трєбуєт крові...

Я - за: и зелёная шушера получит хороший урок заодно  :gigi:
судячи з того, що зебуїни не дали часу на розкачку усвідомлення "нової і хорошої влади", і вже будуть піднімати тарифи(на тепло), то "ненависть народна" стрімко переключиться вже на них.
   
Re: Чєрнь трєбуєт крові...

Доведеться ж кимось відкупляться. Кого не шкода?
Вас не шкода
   
Re: Чєрнь трєбуєт крові...

Вас не шкода

Та вам педрилки взагалі українців не шкода. Тому вас доведеться чуть чуть покарати.
   
Re: Чєрнь трєбуєт крові...

Педрилки ви ж розумієте це. Доведеться ж кимось відкупляться. Кого не шкода? Треба щось рішати, а то так і до великого гетьмана доберуться. Одного шибзика пашинського маловато буде
----------------------------------------------------
 Тре вас,зЮзіків, гнати в шию. Бо Україні буде кабздець... На гімлерів ви не тягнете-кішка тонка. Зараз обісравшийся та переляканий прихильники певної політсили проводить пусті та дурні зустрічі з войнами,на яких несе повну маячню. Певною мірою вони йому дають деякий часовий лаг,бо якось не коміфльо-не таміфлю  :D   ,так би мовити, його скидати 14 жовтня, бо воно ж " старається домовитися".... але проблеми лізуть як селєвий потік і,як казала касандра Богуцька, десь у грудні буде ПУНШ! :D  Так що DRIMчик -все це понти ЗЕлені, такі ми чули при Чугунії,там те ж пальці розтопирювали... Ви ні на що,ЗЕлень,не здатні,тільки ср...ти.... :fuck:
   
Re: Чєрнь трєбуєт крові...

----------------------------------------------------
 Тре вас,зЮзіків, гнати в шию. Бо Україні буде кабздець... На гімлерів ви не тягнете-кішка тонка. Зараз обісравшийся та переляканий Зе проводить пусті та дурні зустрічі з войнами,на яких несе повну маячню. Певною мірою вони йому дають деякий часовий лаг,бо якось не коміфльо-не таміфлю  :D   ,так би мовити, його скидати 14 жовтня, бо воно ж " старається домовитися".... але проблеми лізуть як селєвий потік і,як казала касандра Богуцька, десь у грудні буде ПУНШ! :D  Так що DRIMчик -все це понти ЗЕлені, такі ми чули при Чугунії,там те ж пальці розтопирювали... Ви ні на що,ЗЕлень,не здатні,тільки ср...ти.... :fuck:

Нє гоні, алкашонок. Як з ригами не буде. Пропєтлять не получиться. Я б казав твого любімчика Льошу здати. Він і знає не багато, і молодий, значить не загнеться. Та й досвіду відсидки для майбутнього президента (як ти мариш) набереться.
   
Re: Чєрнь трєбуєт крові...

Зеленої крові.
+
   
Re: Чєрнь трєбуєт крові...

Нє гоні, алкашонок. Як з ригами не буде. Пропєтлять не получиться. Я б казав твого любімчика Льошу здати. Він і знає не багато, і молодий, значить не загнеться. Та й досвіду відсидки для майбутнього президента (як ти мариш) набереться.
---------------------------------------
А на що ви здатні,ЗЮзіки?!!!! :D  X(   Це все,ваші понти. Всі уже ригочуть. Ба який півень роздухарившийся! :fuck:  Ви  ще сидите до першої невеличкої провокації. Балансуєте на грані...але ваша ЗЕлена дупа не витримає. Давай, саджайте...оце провокація і буде. :D  X(  Бійня під СІЗО,що покотиться на Банкову.... Вперед!
   
Re: Чєрнь трєбуєт крові...

Я не шоколака, я свой.
А ти хто кацапчику?
ничего страшного , обольем через г+г коричневой жижей, объявим тебя мародером и барыгой.  Казним.  Ведь чернь хочет крови.
   
Re: Чєрнь трєбуєт крові...

Ну прихильники певної політсили по бєспрєдєлу знайшли самого несимпатичного - пашинського, состряпали діло і кинули черні кістку.
   
Re: Чєрнь трєбуєт крові...

Педрилки ви ж розумієте це. Доведеться ж кимось відкупляться. Кого не шкода? Треба щось рішати, а то так і до великого гетьмана доберуться. Одного шибзика пашинського маловато буде

скоро зелень буде відкуплятися і за пласт, і за цемаха, і за штайнмайера
   
Re: Чєрнь трєбуєт крові...

Ну прихильники певної політсили по бєспрєдєлу знайшли самого несимпатичного - пашинського, состряпали діло і кинули черні кістку.
типу страшненькому ніхто співчувати не буде, та навіть в цьому сцикотсво зеублюдків яскраво проявилося
   
Re: Чєрнь трєбуєт крові...

Педрюки, в плані "аргументації" ви перетворилися на аналог алкашів з совєцької підвортні
   
Re: Чєрнь трєбуєт крові...

Педрюки, в плані "аргументації" ви перетворилися на аналог алкашів з совєцької підвортні

Прочитайте свій пост і познайомтесь з хабалкою.
   
Re: Чєрнь трєбуєт крові...

ще не бачив українця, який би себе називав "чернью"   ;o
циганчук якийсь хіба ( 
   
Re: Чєрнь трєбуєт крові...

ще не бачив українця, який би себе називав "чернью"   ;o
циганчук якийсь хіба ( 
Ви сумніваєтеся, за кого нас мали всі ці циганчуки, що хазяйнували в Україні протягом останніх 5 років?
вам треба прикладів на доказ?
   
Re: Чєрнь трєбуєт крові...

Ви сумніваєтеся, за кого нас мали всі ці циганчуки, що хазяйнували в Україні протягом останніх 5 років?
вам треба прикладів на доказ?

вже півроку царь Владімір Кріварожскій правіт абсолютной властью !  (tu)

хоч якісь позитивні зміни покажи пліз.
   
Re: Чєрнь трєбуєт крові...

Так чернь её и получит, свою только, дрючить будут долго со вкусом и во все дыры :-)o
   
Re: Чєрнь трєбуєт крові...

вже півроку царь Владімір Кріварожскій правіт абсолютной властью !  (tu)

хоч якісь позитивні зміни покажи пліз.

Я навіть не сумнівають шо після 5 років підуть пісьма трудових колєктівов "царь батюшка нє успел, останьтесь ещьо найвеличніший лідер світу!!"  і Зе нехотя, але такова воля народу, припихнеться ще один раз, а потім ще один, а потім ще.
В кінці кінців Зе перетвориться на останнього диктатора європи.. (якщо лука десь дінеться або білорусь взагалі зникне)

Останнє редагування: 10 жовтня 2019 12:06:45 від Serge_D
   
Re: Чєрнь трєбуєт крові...

Хтось казав, що треба трьох своїх посадити.

А ще й приказка є: бий своїх, щоб чужі боялись.
   
Re: Чєрнь трєбуєт крові...

Я навіть не сумнівають шо після 5 років підуть пісьма трудових колєктівов "царь батюшка нє успел, останьтесь ещьо найвеличніший лідер світу!!"  і Зе нехотя, але такова воля народу, припихнеться ще один раз, а потім ще один, а потім ще.
В кінці кінців Зе перетвориться на останнього диктатора європи.. (якщо лука десь дінеться або білорусь взагалі зникне)

Мєнт, ти в дуб стукнувся і останню звивину зламав? То Зе у вас клоун, то Зе у вас диктатор. Диктатор-клоун - це якась шоколадна унікальна маячня.
   
Re: Чєрнь трєбуєт крові...

вже півроку царь Владімір Кріварожскій правіт абсолютной властью !  (tu)

хоч якісь позитивні зміни покажи пліз.
не переводь стрілки
у цій гілці йдеться про твоє божество
   
Re: Чєрнь трєбуєт крові...

---------------------------------------
А на що ви здатні,ЗЮзіки?!!!! :D  X(   Це все,ваші понти. Всі уже ригочуть. Ба який півень роздухарившийся! :fuck:  Ви  ще сидите до першої невеличкої провокації. Балансуєте на грані...але ваша ЗЕлена дупа не витримає. Давай, саджайте...оце провокація і буде. :D  X(  Бійня під СІЗО,що покотиться на Банкову.... Вперед!

зеківський бунт?
   
Re: Чєрнь трєбуєт крові...

Ну прихильники певної політсили по бєспрєдєлу знайшли самого несимпатичного - пашинського, состряпали діло і кинули черні кістку.

парубій і пастор на черзі...
   
Re: Чєрнь трєбуєт крові...

парубій і пастор на черзі...

Головне щоб своїх не чіпали.
Пяту колону.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія