Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Педерастия и толерастия как рецепт самоуничтожения

  :shuffle: я правильно розумію, що аргументів нема?
  Вчить букви. Чи здатні засвоїти виключно курсив? ;o
   
Re: Педерастия и толерастия как рецепт самоуничтожения

  Не весь.
  Це виключно роздмухувана ЗМІ антиприродна маячня.

  От я Вам заткну рота, і розказуватиму, що Ви згодні лайно жерти.
  Ось так і вчиняє гейська пропаганда. :X
 

 Західний світ весь, азіати підтягуються. Поки що проти тільки мусульмани і рашисти.
   
Західний світ весь, азіати підтягуються. Поки що проти тільки мусульмани і рашисти.
  Хто сказав? ;o
   
  Не пердіть ротом.
  Фашисти, що змушували жидів нашивати жовті зірки - вчиняли ідентично організаторам гей-парадів.
  Бо живуть собі люде, їхнім статевим життям ніхто не цікавиться.
  Тобто вони РІВНІ члени соціуму.
  Коли вони вживають спеціальні ознаки, то вони протиставляють себе соціуму.
  Соціум при відборі повинен вибирати за ознаками професійної компетентності.
  Голубки наполягають на якихось додаткових правах.
  З якого дива?
 
 На моє глибоке переконання, киздить тре не геїв, а їхніх захисників, організаторів пропаганди, спічрайтерів винятковості виключно за ознакою пхання в дупу.
 
 
Организаторы гей-парадов тождественны фашистам ? Мощно Топа задвинул. Я начинаю прозревать, почему у нас 73% проголосовало за Зе.
Это, наверное, я - защитник, организатор пропаганды и спичрайтер исключительности исключительно по критерию пхання в дупу. И меня нада пистить. По глубокому убеждению Топы, мбугога. Хто ж вас так в детстве обидел, шо вы такие злые ? Как выглядела та пропаганда, которой вас охмуряли, но вы выстояли и сохранили свою ориентацию ?
   
Re: Педерастия и толерастия как рецепт самоуничтожения

  Хто сказав? ;o

 А хто одностатеві шлюби ще не легалізував? Польша і Словакія? Хто з основних західних держав не підтримує лгбт? До речі до західного світу ще плюсуйте Південну Америку.
   
  Блазні від ЛГБТ забувають що ми вже навчені пропагандою.
  У нас вже було "нарот і партія єдіни", "всє, как адін", ...
  Тепер втюхують "вєсь світ прийняв ЛГБТ". :fool:
  Один і той же корявий почерк.

Останнє редагування: 24 червня 2019 19:07:07 від Топа
   


Мне нравится "Death Penalty"

3 years to life in prison тоже неслабо  :-)



Останнє редагування: 24 червня 2019 19:02:48 від aleksey_at_pravda_com_ua
   
А хто одностатеві шлюби ще не легалізував? Польша і Словакія? Хто з основних західних держав не підтримує лгбт? До речі до західного світу ще плюсуйте Південну Америку.
   :lol:  Бажане за дійсне?
  Гомів підтимують гоми.
  Натурали - натуралів.  :punish:
   
  Вангую, що наступне покоління арабів у Франції гомам таки хвоста прищемить - їх буде реальна більшість.
  Втім, можливість масувати дупки залишать саме для "білих". B-)
   
Господи, а не католические ли это всё территории?
   
Господи, а не католические ли это всё территории?
  Псевдокатоличні. Польща - католична. Польща пручається.
   
А хто одностатеві шлюби ще не легалізував? Польша і Словакія? Хто з основних західних держав не підтримує лгбт? До речі до західного світу ще плюсуйте Південну Америку.
Ипать, я посмотрел карту однополых браков по странам.  Мы в хуевой компании - Молдова, Белоруссия и Албанцы с Россией и Африкой с Азией.
   
Вот вам и обет безбрачия

Как я и говорил, это страны, где столетиями культивировалась системная педерастия
   
Показати зображення...
Мне нравится "Death Penalty"

3 years to life in prison тоже неслабо  :-)
Ну тогда тебе в он ту розовенькую страну наверху, от Камчатки, до Прибалтики которая. Нам будет тебя не хватать
   
Особенно по Гайане видна корреляция
   
  Блазні від ЛГБТ забувають що ми вже навчені пропагандою.
  У нас вже було "нарот і партія єдіни", "всє, как адін", ...
  Тепер втюхують "вєсь світ прийняв ЛГБТ". :fool:
  Один і той же корявий почерк.
Не, если ты африканец или азиат, то, конечно, ты прав. Но если ты белый человек европейской наружности, тоды ой - ты албанец. Чи москаль ? Ми, українці, йдемо в Європу, а ти, москалику, хочеш до "старших братьев со скрепами" ?
   
 Курте, не пхайтеся до мене з репліками. За особисті нецензурні образи і небажання вибачитись Ви в ігнорі. :punish:

Останнє редагування: 24 червня 2019 19:23:27 від Топа
   
Re: Педерастия и толерастия как рецепт самоуничтожения

Бред какой-то. Человечество десятки тысяч лет жило, живет и будет жить с людьми как гетеросексуальной ориентации, так и гомосексуальной. И никто от наличия гомосексуалов никуда не вымрет, как не вымер до этого. Похъ на гей-парад, тупо похъ. Прошли - и нехай себе прошли, не вижу ни малейшей причины напрягаться по сему поводу.
   


Бывший СССР и соцлагерь крепко обороняет рубежи Азии от навалы еврогеев, как я погляжу.
   
 Пєдрілки поголовно за 3.14дарасів. Характерно. B-)
   

Показати зображення...
Бывший СССР и соцлагерь крепко обороняет рубежи Азии от навалы еврогеев, как я погляжу.

Ну да, в соцлагере католиков не было, кроме поляков.
   
Бред какой-то. Человечество десятки тысяч лет жило, живет и будет жить с людьми как гетеросексуальной ориентации, так и гомосексуальной. И никто от наличия гомосексуалов никуда не вымрет, как не вымер до этого. Похъ на гей-парад, тупо похъ. Прошли - и нехай себе прошли, не вижу ни малейшей причины напрягаться по сему поводу.

Де там VVVV VVVV  ?треба йому сказати хай він зафіксує цей допис .Поржьом з тебе через 4-5 років .
   
Курте, не пхайтеся до мене з репліками. За особисті нецензурні образи і небажання вибачитись Ви в ігнорі. :punish:
Меня тут только ленивый питарасом не обозвал, я не слежу за каждым, просто пытаюсь ответить, не обижая никого. Выбачаюсь, ежели не уследил и обидел кого из братьев - гетеросексуалов.
   
Де там VVVV VVVV  ?треба йому сказати хай він зафіксує цей допис .Поржьом з тебе через 4-5 років .
Странная цифра 4-5 лет. Живут себе приматы миллионы лет с гомиками, да что там приматы - все животные. И нихера. А тут дадут в Украине им штамп в паспорт ставить или пистить перестанут - вуаля, 4-5 лет и всем труба. Ниче, шо в Европе и Штатах уже лет 20 прошло ?
   
Меня тут только ленивый питарасом не обозвал, я не слежу за каждым, просто пытаюсь ответить, не обижая никого. Выбачаюсь, ежели не уследил и обидел кого из братьев - гетеросексуалов.
Вибачення приймаю. Ігнор зняв.
   
Ну да, в соцлагере католиков не было, кроме поляков.
И чё ? Поляки самые упоротые на католицизме в Европе - аборты запрещены до сих пор. А в вопросах ЛГБТ - непреклонны. Твоя теория опровергнута, католицизма/православнутость не антагонисты, а в одной упряжке супротив гомства борюцца !

Останнє редагування: 24 червня 2019 19:37:14 від kurt
   
Re: Педерастия и толерастия как рецепт самоуничтожения

Де там VVVV VVVV  ?треба йому сказати хай він зафіксує цей допис .Поржьом з тебе через 4-5 років .

І що тут ржати? Ти, мабуть, ніч не спиш та шматок у горло не лізе, якщо раптом дізнаєшся, що хтось десь когось у дупу виїбав?
   
Пєдрілки поголовно за 3.14дарасів. Характерно. B-)
Неправда ваша, Вольтер с Бякой в этой ветке на вашей стороне.
   
Странная цифра 4-5 лет. Живут себе приматы миллионы лет с гомиками, да что там приматы - все животные. И нихера. А тут дадут в Украине им штамп в паспорт ставить или пистить перестанут - вуаля, 4-5 лет и всем труба. Ниче, шо в Европе и Штатах уже лет 20 прошло ?

Нічого " странного " .Суспільні і технологічні процеси йдуть " нелінейно "
Приклад тобі " мобільний зв'язок " . Я купив свою першу мобілу в Аглії в ті часи коли покриття в Україні жевріло навколо Києва . А потім пройшло 4-5 років і Україна була покрита вся , як Англія . А те що пройшло 20 років в Європі і в США , то це неозначає що Україні до " позитивної  дискримінаціії" треба повзти всі ці 20 роки . впевнений ви вправитесь за 4 .
   
Неправда ваша, Вольтер с Бякой в этой ветке на вашей стороне.

  Волька і не зможе стати риговонялою, це просто заскок.
  А Бяка - дєвачько. Тому логіки у позиції шукати не тре.

  Гендерна позиція мала б домінувати над політичною.
  Тобто у стані порохоботів "щось дійсно не так". ;)
   
Я от скоро поїду ув Ізраіль, то цікаво, чи встигну сфотати лгбт прапор на місці їх державного.
Але вони таки регулярно вішають і навіть замість державного і паради проводять. А от щодо вимирати, то щоб мі так жили.
   
   
І що тут ржати? Ти, мабуть, ніч не спиш та шматок у горло не лізе, якщо раптом дізнаєшся, що хтось десь когось у дупу виїбав?

Я ще раз повторюю для тих хто на бронепоїзді . Я виступаю за своє право цією фуйнею взагалі не перейматись , не цікавитись , не заморочуватись і не паритись . На поточний момент мене починає напрягати те що мене поступово ставлять в умови де це своє право я задовільнити не можу . Крім того вже починають лізти в мій кляштор зі своїм статутом і розказувати , що я маю толерувати , а що ні . Усьок ?
   
Абсолютно неправильно - у нас Бандера - герой, а Сталин/Жуков/Ватутин - херои восточной Украины. У всех свои герои, у каждого свои памятники и снос вражеских. Свои ценности, свои понятия - приехал в Харьков - отпистили за пластунский галстук, приехал в Ужгород - за колорадку.
Нормы должны быть для всех.
Есть норма люди - негры/белые/азиаты/етц. Есть норма человек - мужик/женщина. Есть норма брак - союз N>1 дееспособных человеков.
Отак гоми підмінюють поняття й викривляють норми.
Шлюб це союз не просто двох людей, а двох людей протилежної статі.
Союз двох чи більше людей однієї статі - то товариство, чи партнерство.

   
Я от скоро поїду ув Ізраіль, то цікаво, чи встигну сфотати лгбт прапор на місці їх державного.
Але вони таки регулярно вішають і навіть замість державного і паради проводять. А от щодо вимирати, то щоб мі так жили.

Я вважаю це офігенним досягненням . А особливо прикладом  толерантного ставлення до тих хто хоче жити в Ізраілі , а не в  " странє П ідорасії" де 5 % рініші за інші 95 .
   
Бред какой-то. Человечество десятки тысяч лет жило, живет и будет жить с людьми как гетеросексуальной ориентации, так и гомосексуальной. И никто от наличия гомосексуалов никуда не вымрет, как не вымер до этого. Похъ на гей-парад, тупо похъ. Прошли - и нехай себе прошли, не вижу ни малейшей причины напрягаться по сему поводу.

Прошли и прошли. Пох. Я исключительно против права воспитывать таких же как они сами моральных уродов,
пхающихся в то место, которое Богом назначено какать. Против засирания детям мозгов, что Родитель1 и Родитель2
это норма. Папа и Мама и точка. Против их прав на исключительное трудоустройство и сокращения в последнюю очередь.
Здесь должно быть равноправие. А парадить пусть даже и парадят. Попробуют трясти мудями на параде, как в Брюсселе
в прошлом году наблюдал, получат обычную хулиганку, тоже будет равноправие.
   
Странная цифра 4-5 лет. Живут себе приматы миллионы лет с гомиками, да что там приматы - все животные. И нихера. А тут дадут в Украине им штамп в паспорт ставить или пистить перестанут - вуаля, 4-5 лет и всем труба. Ниче, шо в Европе и Штатах уже лет 20 прошло ?
Ми не знаємо достеменних фактів та аналітичних висновків від Амеро-Європейського гомства.
Наочно лише показник ідеологічно-цінністного занепаду Заходу та вимирання його населення.

Тому питання маємо ставити просте - яка потреба України у популяризації гомства та гомських шлюбів?
Наскільки Україна стане сильнішою та заможнішою, наскільки виросте народжуваність, на скільки менше буде працездатного населення їхати з України, наскільки зросте національна унікальність України, що є основою всього іншого.
   
Есть норма брак - союз N>1 дееспособных человеков.

Статью 51 Конституции Украины почитай. Там немного конкретней чем два дееспособных человека.
Так вам только парады или еще и Конституцию поменять. Вы там все требования озвучьте.

ЗЫ. Всё меньше верю что ты гетеросексуал.
   
  З.14дарок повеселився. :X



Останнє редагування: 24 червня 2019 20:29:12 від Топа
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія