Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Взрыв в Керчи

Re: Взрыв в Керчи

Нда... Использовать детей в спецоперациях это кровавый почерк хуйла...
   
Re: Взрыв в Керчи

всё-таки, такие трагедии могут быть где угодно, вне зависимости от национальности и идеологии, или отсутствия последней. Маньяки-убийцы есть везде. Тренируются они на кошках и собаках, а как только их желание убивать зашкаливает, случаются такие бойни. И пофиг, Америка, паРаша, Франция и т.д.
Это было, есть и будет
До кацапів в Україні нічого такого не було
   
Re: Взрыв в Керчи

Директриса явно несла пургу с перепугу

Её не было на месте, она уезжала. Всё, что она тараторила в не звонивший телефон - пересказ того, что услышала от учеников, которые были на месте в то время.
   
Re: Взрыв в Керчи

:facepalm1:

вы хот раз ружье в руквх держали?

вы хоть представляете какой длины у него должны быть руки шоб такое исполнить? :facepalm1:

Купа людей так вбивається і не в курсі, що довжина ствола 18-22 дюйми це завада.
Тобто по-Вашому Харіса теж замочили, а не він сам себе вбив з рушниці?
   
Re: Взрыв в Керчи

директриса палится про десятерых с автоматами и тут же поправляется: -ну, я не знаю, с чем
почему Керчь?
этот богом забытый угол, если бы не мост
теперь после теракта что закроют: мост, пролив, и то и другое?
делайте скрины с его страничек и видосов с очевидцами
осбенно те, где говорят про автоматчиков в масках

пацану напихают на странички визиток яроша, очевидцев почистят
и вот повод для вооруженной операции на Азове готов
   
Re: Взрыв в Керчи
dmp

профит?

Взрывы домов => чеченская война - 2.
Объявили бы по телевизору украинский след, кацапы бы в едином порыве пошли войной. Они только и ждут повода, оправдаться и напиться крови. Оно так и было, но потом "что-то пошло не так" и откатили с версии теракта.
   
Re: Взрыв в Керчи

На таких самих говняних фотка харріса чітко видно конус розльоту башкі.
Саме тіло "стрілка" і інструмент самовбивства, який він любовно обіймає і породжують сумніви.
 Я дві сторінки тому написав - його просто обдовбаного пристрілили в бібліотеці, аби максимально було схоже на колумбус.   Але от тут шота пашло нє так, і вийшло що нікуя не схоже на самовбивство з гладкостволу.
ОК.
Якщо його пристрілили,то з чого, як і де кульове поранення?
   
Re: Взрыв в Керчи

І взагалі, таких співпадінь не буває... окупована територія, Азов, Кримський міст...
   
Re: Взрыв в Керчи

На таких самих говняних фотка харріса чітко видно конус розльоту башкі.
Саме тіло "стрілка" і інструмент самовбивства, який він любовно обіймає і породжують сумніви.
 Я дві сторінки тому написав - його просто обдовбаного пристрілили в бібліотеці, аби максимально було схоже на колумбус.   Але от тут шота пашло нє так, і вийшло що нікуя не схоже на самовбивство з гладкостволу.
Вы в живую часто видели простреленную голову? мне приходилось часто в 90е. поэтому могу сказать что фото без описания эксперта полное дерьмо
   
Re: Взрыв в Керчи

директриса палится про десятерых с автоматами и тут же поправляется: -ну, я не знаю, с чем
почему Керчь?
этот богом забытый угол, если бы не мост
теперь после теракта что закроют: мост, пролив, и то и другое?
делайте скрины с его страничек и видосов с очевидцами
осбенно те, где говорят про автоматчиков в масках

пацану напихают на странички визиток яроша, очевидцев почистят
и вот повод для вооруженной операции на Азове готов

До речі, про мозд дуже слушно - падазрітєльно тихо після вчорашнього землетрусу.
Пролапс атрижкі тут ще вчора би скакав з фоткам і вебками.
   
Re: Взрыв в Керчи

Ничего не знаю про колумбину. Наверное пацан лег на пол чтоб было как там и потом выстрелил себе в голову. Поэтому мозги почти все в одной кучке на полу.
Блин что же у него было в башке. Наверное чморили однокурсники
Та может и чморили. А если еще барышня отказала тили высмеяла... В этом возрасте решения только кажутся рациональными. в 90% случаев они все  - херня.
   
Re: Взрыв в Керчи

Смотря какая навеска пороха и  какой боеприпас. В смьісле, шо варенье будет,а шарабан развалит  совсем  не обязательно.

стандартных патронов которых он купил 150 штук хватит с головой для варенья т.д.
   
Re: Взрыв в Керчи

сегодня в 20:07, просмотров: 1443   

Крымское издание Керчь.ФМ сообщило, что тела погибших при нападении на местный политехнический колледж пока не забрали из здания. "Только что стало известно, что тела погибших в трагедии в колледже до сих пор не увезли", - говорится в сообщении.

Информацию подтвердили "Крыминформ" в оперативном штабе: "Они (тела погибших) находятся там. Порядка 50 человек задействовано в проведении оперативно-следственных мероприятий ... Надо понимать, что площадь преступления достаточно большая".
   
Re: Взрыв в Керчи

Вы в живую часто видели простреленную голову? мне приходилось часто в 90е. поэтому могу сказать что фото без описания эксперта полное дерьмо

Прострелену кулею? Маленький вхідний і великий вихідний отвір.
З гладкоствола буде відсутня частина, залежно як зачепило. І відповідний натюрморт на інтер"єрі.
   
Re: Взрыв в Керчи

вахтерша говорила про выскочивших из туалетов автоматчиков в балаклавах. Девушка овевидец видео уже есть тот же факт

а чом би  й не така версія - Ванья з нелегальним стволом приходить до ПТУ, хyярить пару однолітків і бере клас у заручники, типу перемовини усе таке
потім лапотні омоновці вламуються через вікна і їбашать в усі боки з автоматів, кладуть ще 17 і ранять 60
саме їх у балаклавах і бачили очевидці
Ванью пристрелили в темпі і інсценують самогубство, щоб всі трупи на нього повісити
чом ні?
   
Re: Взрыв в Керчи

Чергове закручування гайок на фоні щоразу гірших економічних показників. 
это можно просто использовать,раз такой случай,но думаю что закручивать такой сюжет ради гаек...время покажет
   
Re: Взрыв в Керчи

Поступило замовлення на теракт чи імітацію розстрілу в криму (кінцева ціль поки що не відома). Друззя пітрова і боширова знайшли імовірного хіроя (екзальтований малолітній далбайоб з вавкою на темі вялічія і новоотсосіі, відповідні фотки в профілі, наявність легальноі зброі) . Прозондували грунт, можливо навіть обробили псіхалагічєскі далбайоба, шоби пистів серед петеушніків потрібні речі (насильство, розстріл а-ля колумбус і т.д.). Один з боширових в білій маєчці постріляв малолєток (імовірно- з падєльніками). Під  фінал притягнули обдовбаного хіроя трагедіі, шмальнули йому в лабєшнік і поклали в обнімочку з гладкостволом.
В мене по темі все.

боюсь трішки пан не повністю описав ситуацію
знайшли мішок, скоріше за все проукраїнського учня коледжу і мали на нього валити
але там
нагорі
хтось таки слідкує за подіями
тому мішок втік з пар

думаю зранку прийшов, всі кому треба побачили і дали команду, працюємо, мішок на місці
в кінці його мали грохнути і по всім ТВ показати акаунти і т.д.
а далі, майбутній цап відбувайло, через паркан і задній двір звалив до дівчини, чи просто погода гарна
чи прийшла СМС, батьків не має дома приходь
ну не знаю чому, але він втік і так, що спостерігачі не помітили

а коли почали стрілянину вилізло, що цапа відбувайла не має
зловили першого, що попався і грохнули

ну хто ж знав, що так співпаде і новий цап відбувайло буде фанатом рюського міра

тому  в перші півгодини по рашці один стояло завивання про тероризм, про те
що це хунта з Києва і т.д., а коли вилізли дані мішка, то швидко заткнулись

здається хтось знатно обісрався
знову
   
Re: Взрыв в Керчи

На таких самих говняних фотка харріса чітко видно конус розльоту башкі.
Саме тіло "стрілка" і інструмент самовбивства, який він любовно обіймає і породжують сумніви.
 Я дві сторінки тому написав - його просто обдовбаного пристрілили в бібліотеці, аби максимально було схоже на колумбус.   Але от тут шота пашло нє так, і вийшло що нікуя не схоже на самовбивство з гладкостволу.
Що помішало використати для цього вже наявну зброю?
   
Re: Взрыв в Керчи

Как можно 20 выстрелами убить 19 и ранить 50-70 человек и застрелиться?

звідки ти знаєш, скільки загинуло саме від вогнепалу?
   
Re: Взрыв в Керчи

Давайте посчитаем. Возьмите самый слабый дробовой патрон 12 калибра, предназначенный для стендовой стрельбы, «по тарелочкам». Масса дроби 24 грамма, начальноя скорость 410 метров в секунду. Умножаем 24 г на 410 м/с в квадрате, делим на 2, получаем больше 2000 джоулей дульной энергии. Для сравнения - пистолетный патрон 9х19 Люгер даёт примерно около 500 джоулей дульной энергии, патрон 9х18 для пистолета Макарова - меньше 350 джоулей. Теперь понятно какие последствия могут быть от выстрела из ружья 12 калибра с короткого расстояния?
   
Re: Взрыв в Керчи

І взагалі, таких співпадінь не буває... окупована територія, Азов, Кримський міст...
томос думаю головне зараз на часi для них
   
Re: Взрыв в Керчи

угу
тіко ось легальний ствол 12 калібру в збройному магазині в рашці коштує від 100 000 рублів
30 тыс. рублей, еще и скидки действуют

https://tiu.ru/Karabin-sajga.html
   
Re: Взрыв в Керчи

боюсь трішки пан не повністю описав ситуацію
знайшли мішок, скоріше за все проукраїнського учня коледжу і мали на нього валити
але там
нагорі
хтось таки слідкує за подіями
тому мішок втік з пар

думаю зранку прийшов, всі кому треба побачили і дали команду, працюємо, мішок на місці
в кінці його мали грохнути і по всім ТВ показати акаунти і т.д.
а далі, майбутній цап відбувайло, через паркан і задній двір звалив до дівчини, чи просто погода гарна
чи прийшла СМС, батьків не має дома приходь
ну не знаю чому, але він втік і так, що спостерігачі не помітили

а коли почали стрілянину вилізло, що цапа відбувайла не має
зловили першого, що попався і грохнули

ну хто ж знав, що так співпаде і новий цап відбувайло буде фанатом рюського міра

тому  в перші півгодини по рашці один стояло завивання про тероризм, про те
що це хунта з Києва і т.д., а коли вилізли дані мішка, то швидко заткнулись

здається хтось знатно обісрався
знову
А що було б, якби виявилось, що отой Влад Росляков був українським патріотом, який проживає в Криму? Питання риторичне.
   
Re: Взрыв в Керчи

яким чином кацапське посольство до Криму?
нагадую - Крим - це Україна, тимчасово окупована росією.

Отож-бо й воно
   
Re: Взрыв в Керчи

30 тыс. рублей, еще и скидки действуют

https://tiu.ru/Karabin-sajga.html

ну добре, ось ціни кримського магазину
http://arma-crimea.com/index.php?route=product/category&path=148&filter=3

близько 40 тис



Останнє редагування: 17 жовтня 2018 20:42:51 від Стиви Джи
   
Re: Взрыв в Керчи

а чом би  й не така версія - Ванья з нелегальним стволом приходить до ПТУ, хyярить пару однолітків і бере клас у заручники, типу перемовини усе таке
потім лапотні омоновці вламуються через вікна і їбашать в усі боки з автоматів, кладуть ще 17 і ранять 60
саме їх у балаклавах і бачили очевидці
Ванью пристрелили в темпі і інсценують самогубство, щоб всі трупи на нього повісити
чом ні?
    Стиви ты меня поражаешь. Я уж думал...Да похер что я думал. Очень грамотная и логичная версия. Абсолютно четко и грамотно. и вписывает в себя практически все видимые  нестыковки и непонятки.  (tu)
   
Re: Взрыв в Керчи

угу
тіко ось легальний ствол 12 калібру в збройному магазині в рашці коштує від 100 000 рублів
та ще й 150 патронів
звідки такі гроші у сина мами -санітарки?

Все-таки не так дорого, а від 30 тис. карб. починаються ціни.

https://ohotaktiv.ru/catalog/ruzhya_hatsan/
   
Re: Взрыв в Керчи

меня насторожил проеб директрисы и поиск завуча и училки во время стрельбы
директриса, не будучи на месте событий, трындит в отключенный телефон про автоматчиков и осекается
а потом начинает рыдать про убитых настеньку и ее дочь(кажется) это и есть завуч и училка?
причем рыдает натурально
для нее это был сюрприз?

ну, и на мой взгляд блондинки, чтобы замочить с ружжа такую кучу людей,
шарясь по кабинетам и кидая петарды или взрывпакеты на 2 этаже,
нужно иметь довольно сильную подготовку
пацан не был ворошиловским стрелком случайно?
   
Re: Взрыв в Керчи

Що помішало використати для цього вже наявну зброю?

Відать не захотіли пізніше відмиватись від варення із морозивом.
   
Re: Взрыв в Керчи

а що було б, якби замість МН17 збили літак аерофлоту з туристами з рашки?

питання риторичне

щось явно пішло не по плану
і версію змінювали на ходу, це факт

бо спочатку була група і т.д.

труп мав бути один, а інших би шукали,
НС в Криму, комендантська година і т.д.
тут можна фантазувати, аж до бойових дій по дорослому

але все пішло трішки не так
і тон рашки 1, тон СК і всяких гоблінів різко змінився
   
Re: Взрыв в Керчи
dmp

звідки ти знаєш, скільки загинуло саме від вогнепалу?

Вважаю, що всі загинули саме від вогнепалу. Можливо хтось від "каменів з неба", але то малоімовірно.
   
Re: Взрыв в Керчи

30 тыс. рублей, еще и скидки действуют

https://tiu.ru/Karabin-sajga.html
30 тис ржублей - эт для крыма сейчас очь нефуйовая зарплата
в месяц
мама-санитарка получает не более 7 тыщ
   
Re: Взрыв в Керчи

Давайте посчитаем. Возьмите самый слабый дробовой патрон 12 калибра, предназначенный для стендовой стрельбы, «по тарелочкам». Масса дроби 24 грамма, начальноя скорость 410 метров в секунду. Умножаем 24 г на 410 м/с в квадрате, делим на 2, получаем больше 2000 джоулей дульной энергии. Для сравнения - пистолетный патрон 9х19 Люгер даёт примерно около 500 джоулей дульной энергии, патрон 9х18 для пистолета Макарова - меньше 350 джоулей. Теперь понятно какие последствия могут быть от выстрела из ружья 12 калибра с короткого расстояния?
Вы обсуждаете фотографию,а нужно место происшествия...сейч ас можно выдвинуть 350 различных версий почему на фото не так :ракурс,передвинули тело и тд.именно поэтому я отношусь к фото скептически
   
Re: Взрыв в Керчи

Все-таки не так дорого, а від 30 тис. карб. починаються ціни.

https://ohotaktiv.ru/catalog/ruzhya_hatsan/

я вже побачив, на сайтах кримських магазинів середня 40-45 тисяч, що все одно забагато для сина санітарки
і 150 патронів це ще тисяч 8-10
   
Re: Взрыв в Керчи

Теракты в России это аксиома, и чем больше тем лучше, чтоб народ не расслаблялся -)
   
Re: Взрыв в Керчи
dmp

я вже побачив, на сайтах кримських магазинів середня 40-45 тисяч, що все одно забагато для сина санітарки
і 150 патронів це ще тисяч 8-10

Якщо у хлопця був план померти, то мог взяти декілька позик "без довідок, всього за 2% на добу"
   
Re: Взрыв в Керчи

    Стиви ты меня поражаешь. Я уж думал...Да похер что я думал. Очень грамотная и логичная версия. Абсолютно четко и грамотно. и вписывает в себя практически все видимые  нестыковки и непонятки.  (tu)

згоден, дуже логічно лягає все

і те, що це були не вибухи, а шумосвітлові гранати
саме тому після перших вибухів і вискочили з туалетів ідіоти з спецпідрозділів
бо в туалет проникли через вікна і типу шифрувались до штурму

а тоді вискочили ідіоти і вискочили дітки з всіх класів
тут і пішла стрілянина по всім, хто не встиг залягти

а далі неадеквата грохнули і почали розповідати байки

поки не знали хто і що, розганяли тезу теракту, а раптом дебіл буде проукраїнським чи татарином
а тоді вияснили, ідіоти і неадеквати бувають тільки фанатами ху...ла і новосракії

дуже може бути, було б цікаво глянути на поранення постраждалих та вбитих
і які кулі дістануть з тіл
   
Re: Взрыв в Керчи

згоден, дуже логічно лягає все

і те, що це були не вибухи, а шумосвітлові гранати
саме тому після перших вибухів і вискочили з туалетів ідіоти з спецпідрозділів
бо в туалет проникли через вікна і типу шифрувались до штурму

а тоді вискочили ідіоти і вискочили дітки з всіх класів
тут і пішла стрілянина по всім, хто не встиг залягти

а далі неадеквата грохнули і почали розповідати байки

поки не знали хто і що, розганяли тезу теракту, а раптом дебіл буде проукраїнським чи татарином
а тоді вияснили, ідіоти і неадеквати бувають тільки фанатами ху...ла і новосракії

дуже може бути, було б цікаво глянути на поранення постраждалих та вбитих
і які кулі дістануть з тіл
в начале ветки писали, что в больнице из раненых достают болты и другие мелкие железяки
   
Re: Взрыв в Керчи

Все-таки не так дорого, а від 30 тис. карб. починаються ціни.

https://ohotaktiv.ru/catalog/ruzhya_hatsan/
    А вот это ещё одна нестыковочка. Пусть меня поправят оружейники, но мое ИМХО, для того, чтобы выдержать такой темп стрельбы, нужно серьёзное, хорошо подготовленное и весьма недешевое оружие...
   
Re: Взрыв в Керчи

а чом би  й не така версія - Ванья з нелегальним стволом приходить до ПТУ, хyярить пару однолітків і бере клас у заручники, типу перемовини усе таке
потім лапотні омоновці вламуються через вікна і їбашать в усі боки з автоматів, кладуть ще 17 і ранять 60
саме їх у балаклавах і бачили очевидці
Ванью пристрелили в темпі і інсценують самогубство, щоб всі трупи на нього повісити
чом ні?

самый логичный ход событий

тем более в самом начале говорили про каких-то заложников, что-то типа типа "он хотел захватить заложников"
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія