Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Козаченьки на рейсі Киів - Барселона

Козаченьки на рейсі Киів - Барселона

   
Re: Козаченьки на рейсі Киів - Барселона
rst

Ну какие ж это козаченьки? Это ватное быдло.
   
Re: Козаченьки на рейсі Киів - Барселона


україномовні так себе не  поводять, вони були би у вишиванках і тихо співали українських пісень..
ось в що перетворює людей узкій язик
   
Re: Козаченьки на рейсі Киів - Барселона

Интересно, чем закончилось?
   
Re: Козаченьки на рейсі Киів - Барселона

Ее приняли прямо возле трапа писала автор ролика.
   
Re: Козаченьки на рейсі Киів - Барселона

Думаете это виски??  :laugh:
   
Re: Козаченьки на рейсі Киів - Барселона

Та це кацапня....скорее всего донбасня,там вата с ушей лезет и говорок...я их акцентик я ни с чем не спутаю...это именно Донецкая область,даже не Луганская.
   
Re: Козаченьки на рейсі Киів - Барселона

Кум працює охоронцем, каже - найбільший головняк це п'яні хвойди.
   
Наверно киевлянка ?  :-)
   
Рузькє мір, а не козаченьки
   
Re: Козаченьки на рейсі Киів - Барселона

за зеленського голосувала, 100%
   
Re: Козаченьки на рейсі Киів - Барселона

Та це кацапня....скорее всего донбасня,там вата с ушей лезет и говорок...я их акцентик я ни с чем не спутаю...это именно Донецкая область,даже не Луганская.

Ты ж так же базаришь, донбасня запорская
   
Re: Козаченьки на рейсі Киів - Барселона

С вероятностью 73% голосовала за Зеленского.
   
Re: Козаченьки на рейсі Киів - Барселона

Кацапка.
 Що по мові, що по ментальності.
Козаченьки кацапською не спілкуються.
Так що фальстарт
 :pooh_on_b:
   
Re: Козаченьки на рейсі Киів - Барселона

С вероятностью 73% голосовала за Зеленского.

Само собой
   
Та це кацапня....скорее всего донбасня,там вата с ушей лезет и говорок...я их акцентик я ни с чем не спутаю...это именно Донецкая область,даже не Луганская.
----------------
Ті доченьку сваю не признал, бідлан? :laugh:
   
Re: Козаченьки на рейсі Киів - Барселона

на слух чую ублюдочних кацапів, козаченьків не чути
   
Re: Козаченьки на рейсі Киів - Барселона

кияни...
   
Re: Козаченьки на рейсі Киів - Барселона

взагалі то увесь борт розмовляє російською. що та, що коментатор з відео...
   
Re: Козаченьки на рейсі Киів - Барселона


україномовні так себе не  поводять, вони були би у вишиванках і тихо співали українських пісень..
ось в що перетворює людей узкій язик
той випадок коли хотів потролити, але ляпнув щось не по темі.  Бот репнув у штани з підливою.
   
Re: Козаченьки на рейсі Киів - Барселона

кацапеньки, а не українці  :D
по язику нє чутно ?
   
это её впечатление о Барселоне
   
Re: Козаченьки на рейсі Киів - Барселона

https://www.facebook.com/345449452203538/posts/2247293895352408?s=100000693454367&v=e&sfns=mo

бухнуть пляшку віскі самій ?!
надіюсь, хоч не 0.7 ?!   :D

17 березня я завжди Джеймсон
   
Re: Козаченьки на рейсі Киів - Барселона

Буквально пару недель назад шел из магазина,прямо возле подземки и автобусной остановки(на которой человек 20 авотбуса ждут).Буквально в 3 метрах от остановки на лавочке стояли три красномордых карлика ,2 бутылки дешевого вина и куча платиковых стаканчиков и прочей рыгатины вокруг,бухие уже,обнимаются,орут че-то. Я сначала подумал,что поляки какие-то крышей поехали(тоже быдло известное),но приблизившись услышал конкретный западенский акцент. Буквально в 5 метрах левее вход в паб (известный своей дешевизной кстати). Я им высказал о том как они ублюдки позорят нацию и что если полиция увидит то им жопа,а я даже буду рад если их нелегальные яйца депортируют нaхyй в украину. Начали было "а тобі що" ,но прыгать зассали в конце-концов (хотя этих западенских карликов ухойдошить не проблема).

Козаченьки в Украине одинаковые и на западе и на востоке.

Останнє редагування: 19 травня 2019 11:24:24 від Conquistador
   
Re: Козаченьки на рейсі Киів - Барселона

той випадок коли хотів потролити, але ляпнув щось не по темі.  Бот репнув у штани з підливою.

нах, юзерша переможного безвиза.

откуда у далбасни бабло на барселону  :laugh:
   
Re: Козаченьки на рейсі Киів - Барселона

оце вже безперечно європа
   
Re: Козаченьки на рейсі Киів - Барселона

Интересно, чем закончилось?

на недопите приїхав плокулол...допив ...і нагородов цю патріотку.Якій не дали спокійнго йобнути на борту. Юга співчуває усім іншим, шо не розумівють головного у житті
   
Re: Козаченьки на рейсі Киів - Барселона

Ты ж так же базаришь, донбасня запорская
=================================
 В Запоре так не базарят. Сам ты и есть донбассня.
   
Re: Козаченьки на рейсі Киів - Барселона

----------------
Ті доченьку сваю не признал, бідлан? :laugh:
:dopovid:
за переход на родину
   
Re: Козаченьки на рейсі Киів - Барселона

ну іди накуй кончєная звуить однаково по всій Україні)) зи. акцент справжньої європейки)) кацапки кажуть йдии накуй кончєная не так вишукано)) а тут відрразу відчувається "це українська лєді" (tu)
   
Re: Козаченьки на рейсі Киів - Барселона
LSD

Буквально пару недель назад шел из магазина,прямо возле подземки и автобусной остановки(на которой человек 20 авотбуса ждут).Буквально в 3 метрах от остановки на лавочке стояли три красномордых карлика ,2 бутылки дешевого вина и куча платиковых стаканчиков и прочей рыгатины вокруг,бухие уже,обнимаются,орут че-то. Я сначала подумал,что поляки какие-то крышей поехали(тоже быдло известное),но приблизившись услышал конкретный западенский акцент. Буквально в 5 метрах левее вход в паб (известный своей дешевизной кстати). Я им высказал о том как они ублюдки позорят нацию и что если полиция увидит то им жопа,а я даже буду рад если их нелегальные яйца депортируют нaхyй в украину. Начали было "а тобі що" ,но прыгать зассали в конце-концов (хотя этих западенских карликов ухойдошить не проблема).

Козаченьки в Украине одинаковые и на западе и на востоке.
За кого ти себе макєш?
   
Re: Козаченьки на рейсі Киів - Барселона

чомусь на рейсах зі львова такого не трапляється
   
Re: Козаченьки на рейсі Киів - Барселона

Ви ще не їздили у маршрутках на заробітки...  :gigi:
   
Re: Козаченьки на рейсі Киів - Барселона
tyv

 [M]

Останнє редагування: 19 травня 2019 11:42:37 від tyv
   
Re: Козаченьки на рейсі Киів - Барселона

Буквально пару недель назад шел из магазина,прямо возле подземки и автобусной остановки(на которой человек 20 авотбуса ждут).Буквально в 3 метрах от остановки на лавочке стояли три красномордых карлика ,2 бутылки дешевого вина и куча платиковых стаканчиков и прочей рыгатины вокруг,бухие уже,обнимаются,орут че-то. Я сначала подумал,что поляки какие-то крышей поехали(тоже быдло известное),но приблизившись услышал конкретный западенский акцент. Буквально в 5 метрах левее вход в паб (известный своей дешевизной кстати). Я им высказал о том как они ублюдки позорят нацию и что если полиция увидит то им жопа,а я даже буду рад если их нелегальные яйца депортируют нaхyй в украину. Начали было "а тобі що" ,но прыгать зассали в конце-концов (хотя этих западенских карликов ухойдошить не проблема).

Козаченьки в Украине одинаковые и на западе и на востоке.
-------------------------------------------
В тебе якісь дуже вивернуті погляди на козаченьок. То були НЕ КОЗАЧЕНЬКИ! По-перше на Західній Україні ніколи не було козаченьок. Була трохи гайдамаччина,але це повстаяння холопів. Козаченко має гідність і не буде бухати десь у кутку на вулиці. Нормальні козаченьки були лише на Запоріжжі та зустрічалися трохи так до Черкас та до Полтави. Інше була Гетьманщина з холопами,які ненавидили козаченьок за волю більше ніж панів та магнатів. Частина волелюбних тікала на Січ. Сьогодні козаченько-українець,який генетично не довіряє і не любить владу,підкоряється владі таких як він лише у военому поході,при захисті своєї землі (Добробати, волонтери і т.і.). Найбільше козаченьки -віськові це ДУК ПС. Козаченькі це самоустановча сила,яка забеспечує свою безпеку. Кращий прояв козаченьок був в часи Революції Гідності,коли злочиннісь сягла практично нуля,хоча менти розбіглися. Це тобі не толерастний Монреаль,де ліберасти зразу ж грабували магазини під час блекаута.
  Козаченькі не дуже полюбляють податки та ледачих... Вони критикують будь яку владу, бо не чекають від неї нічого доброго... А то були холопи...
   
Re: Козаченьки на рейсі Киів - Барселона

і взагалі не ролик а казка))) мало того що в кожномуслові звучить шляхетність древнніх аріїв , князів козаків гетьманів, ви помітили як мужньо і шляхетно цеєвроепєць вдарив цеєвропуйку?

 :)
   
Re: Козаченьки на рейсі Киів - Барселона

справедливости ради если бы это были россияне, то п***а бы уже пол самолета
   
Re: Козаченьки на рейсі Киів - Барселона

дякуючи питру - шляхетні нащадки аріїв князів гетьманів - з 2014 року вжеєвроепйці - напиваються до сивнячого вереку не примітивною водкою, не кажучивже по самогон - а шляхетним вроепйським  напоєм - віскі!

прошу занести це до здобутків петра олексійовича.
   
:dopovid:
за переход на родину
--------------
стукачидло?
   
Re: Козаченьки на рейсі Киів - Барселона

Повезло что это уже было под конец. Могли бы экстренную посадку устроить на полпути где-то во Франции чтобы буйную снять с рейса.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія