Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Я надіюсь, що список кому дадуть редагувати свої гілки вивісять?

Щоб це лайно обходити стороною. І добавити їх у себе в ігнор лист.  :facepalm:



Останнє редагування: 3 серпня 2018 14:45:53 від pravda
   
І растіч, якщо ти це зробиш, всі біди на твою голову. Ти будеш спільником у вбивстві Форуму.

Добраніч.
   
Я бы тоже хотел редактировать .... :blush2:
   
Я бы тоже хотел редактировать .... :blush2:
будеш, не переймайся.
   
будеш, не переймайся.
(tu)
   
розумні фупчики, навіть дописувати не будуть в тих темах, що будуть під такою модерацією.
так що давайте список, щоб ми не марнували свій час.
   
Щоб це лайно обходити стороною. І добавити їх у себе в ігнор лист.  :facepalm:
+++. Сподіваюсь, у них мужності вистачить.
   
будеш, не переймайся.

Спасибо.
Вы добрая ... :give_rose:
   
Это явно не очень хорошая идея - автору редактировать ветки....  :(
   
Это явно не очень хорошая идея - автору редактировать ветки....  :(
автор ідеї - нік pravda.  ;)
   
автор ідеї - нік pravda.  ;)
Це не так...  :super:
   
Це не так...  :super:
ну гаразд, трохи не так- вона реально цього хоче. 
   
ну гаразд, трохи не так- вона реально цього хоче.

Я надіюсь, що не прийдеться робити список самому, відслідковуючи куди пропадають пости, і також дивтись нарахунок кого піднімається кіпіш що видалив пост...

Списоко буде публічно прикріплений в Адмінці, адже я надіюсь що нікому не буде соромно, що дали такі права певному Юсеру...

І я точно буду ігнорувати таких дописувачів і в їх темах не буду дописувати... Як каже один знайомий,  коли небажає чути," можеш поговорити з моєю рукою".

Не видаляти дописи, хоч би в смітник перекидали... НА ФУП нічого не видаляється і це була фішка.

Вольному воля, скаженому степ...   [ua]

Останнє редагування: 3 серпня 2018 23:41:23 від TimmiApostolMS
   
Штабні працівники створють групи або захоплють групи в ФБ і навязують саме такі правила, видаляючи чужі думки і користувачів з груп... Різниці між роботою штабних на Фб і що чекає ФУП я не бачу... Доречі всі ті групи вмирають... Люди просто покидають їх, залишають ті у кого в стрічці просто не висвітлює повідомлення з групи, і фактично групу не читають... :shout:  Різниці не буде чи тут чи на ФБ, тому що цим будуть керувати  істоти, яких називають гомосапієнс ....
   
Думаю, мы займемся этой темой ближе к сентябрю.

Как вы думаете, фупчеки, кому точно можно выдать такое право?
Кто точно не будет злоупотреблять и кто типично пишет интересные посты?

Интересно ваше мнение.
   
треба точно дать це право ТімміАпостолу
от сміху буде як він почне власні гілки обходить стороною :weep:
   
Думаю, мы займемся этой темой ближе к сентябрю.

Как вы думаете, фупчеки, кому точно можно выдать такое право?
Кто точно не будет злоупотреблять и кто типично пишет интересные посты?

Интересно ваше мнение.

Як на мене треба вміти не давати людині змінити русло розмови... Вміти вернутись всерівно до основного обговорення... В житті не можеш видалити чужі репліки... Якісь неприродні гілки будуть.

Я не знаю нікого хто б міг і технічне зауваження зрозуміти і оцінити і філосовське вумо заключення...  :( Нікого. :give_rose:
   
треба точно дать це право ТімміАпостолу
от сміху буде як він почне власні гілки обходить стороною :weep:
Це дуже потрібне вміння модератору... Обходити стороною власні гілки в яких його бажають образити інші користувачі... Щоб не видаляти їх дописи і самих користувачів, інколи варто читати тему через пару днів коли заспокоїшся. :shuffle:
   
Думаю, мы займемся этой темой ближе к сентябрю.

Как вы думаете, фупчеки, кому точно можно выдать такое право?
Кто точно не будет злоупотреблять и кто типично пишет интересные посты?

Интересно ваше мнение.
Я знаю кому... :shuffle: але вам це не сподобається...

Славі... Його гілки про бетон, нічого не втратять якщо він почне видаляти репліки ))))  :lol:
   
Думаю, мы займемся этой темой ближе к сентябрю.

Как вы думаете, фупчеки, кому точно можно выдать такое право?
Кто точно не будет злоупотреблять и кто типично пишет интересные посты?

Интересно ваше мнение.

Я против.
   
З видаленням постів можна змеритись, якщо вони не будуть пропадати, і замість повного видалення переміщати у смітник... З часом погляди автора можуть змінитись і щоб йому можна було вказати, що його про це попереджали. Але взагалі це не вірно... Я наприклад з деякими користувачами можу про одну і туж тему спорити в 2 гілках одночасно... Нікому це не заважає... Крім пропагандистів. Яких відволікають від думки про святих Петра чи Юлю.
   
Я против.
Я теж... Особливо бачачи хто зацікавився цією можливістю... Туй, анатор, дідусь короче люди само закохані і які інших вважають особливо тупими.
   
Я теж... Особливо бачачи хто зацікавився цією можливістю... Туй, анатор, дідусь короче люди само закохані і які інших вважають особливо тупими.

ну штабнусь не самозакоханий
він бабцьозакоханий
   
От недолік видалення посту, majesty забанено в ніколи по статті 4.5 але сам пост видалили (принаймні в його профілі аж так кричащих відразу не видно що в ніколи... ) Можливо пост видалили... То як довести що його заблокували виправдано? Якщо докази його діяльності видалені.

В профілі він взагалі з 11 липня нічого немає... (((( Це дивно.

Останнє редагування: 4 серпня 2018 16:21:34 від TimmiApostolMS
   
ну штабнусь не самозакоханий
він бабцьозакоханий
А тепер уяви що цей допис видалили , навіть не смітник скинули, бо ти обговорюєш на думку автора особистість іншого дописувача, а не по темі говориш, не аргументуєш свою позицію.
   
А тепер уяви що цей допис видалили , навіть не смітник скинули, бо ти обговорюєш на думку автора особистість іншого дописувача, а не по темі говориш, не аргументуєш свою позицію.

та я погоджуюсь з твоєю думкою
це ідея так собі, на троєчьку
   
Когда нет ссылки на посты да и самих постов, за которые забанен юзер, это выглядит как самодурство...
   
та я погоджуюсь з твоєю думкою
це ідея так собі, на троєчьку
Бач твій пост мені вказує, що має значення якість Юсера, я це розумію, але не кожен це розуміє. Дехто може побачити що переводиш тему на особистість і не розбиратись. А в руслі цієї теми якість користувача важлива. І треба розуміти, що ми не ідеальні, люди взагалі не ідеальні. Те що зараз здається не важливо завтра може бути важливо...

Якщо пошукати мої дописи про Рубана, то тільки він зявився, я написав що людина не чиста і що він запросто може продвати наших полонених, особливо враховуючи звідки він. Він був в одному з проектів Медведчука.

Зараз я можу показати що не є розумний заднім числом, найшовши цей допис... Але тоді він здавався безглуздим і не аргументованим і предвзятим... А зараз він дивиться інакше, але багато все рівно навіть бачачи мій допис тих часів будуть заперечувати, що я про це казав тоді. 

Дописи тогод Югундера за Савченко, він з нею перетинався... Але теж зараз якби їх видалили, те що він про неї попереджав виглядатиме зараз без доказів як просто пересказа в якому всі розумні заднім числом.
   
треба визначитись просто, це тест перед тим як дати це право всім
або це щось типу привілею для обмеженого кола

якщо це тест перед тим як дати всім, то тестувати треба якраз на нестабільних дописувачах з групи ризику, щоб переваги/недоліки цієї ідеї стали швидко всім очевидні і не призвели до непоправних наслідків.
Якщо це тест то треба дарувать це право штабнусям, СтівямДжі, туям і всім іншим. Дуже швидко стане очевидно, що це не працює і все можна буде повернути взад

якщо це так і залишиться обмеженим правом кількох ніків - то треба дать комусь ментально стабільному, хто цим буде користуватись раз в три роки, типу потато, сороки
   
Я вважаю, що дописи мають іти в смітник, ніяких видалень... Гугл не може прочитати смітник, але інші можуть найти доказову базу або нік зможе пітвердити свою правоту...

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія