Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

А вот наши сервисы вполне себе конкурентные, особенно в банковской сфере.

знов за рибу грошi
- вiдсутнiсть безкоштовниш кредитних карток
- вiдсутнiсть можливостi переведення грошей навiть з свого американського рухунку на свiй рахунок в приватi
це конкурентный банкiвський сервiс ?

   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Везде, начиная от паркинга, дыр в асфальте, жесткого тайминга, четкости работы до того же банкинга. Как можно говорить про наш банкинг когда курс прыгает как шалава на шесте??? Какие бы не были улыбки менеджеров, но надежность украинских вкладов просто нулевая, по сранвению с США
Змішав ти мухи з котлетами. Ми тут сервіс обговорюємо.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

знов за рибу грошi
- вiдсутнiсть безкоштовниш кредитних карток
- вiдсутнiсть можливостi переведення грошей навiть з свого американського рухунку на свiй рахунок в приватi
це конкурентный банкiвський сервiс ?

Ты шо, дебил? Эти кредитки парят только в путь, не успеваешь отказываться, почтой присылают, говорят, что обязательное условие и тд. По второму вопросу, я не могу комментировать, я не работал в американских банках, я не знаю всех их требований, мы здесь в основном с Додд-Френком. Возможно, американские банки говно, возможно, украинские, возможно, ты не можешь этого сделать и в другие страны мира. Но только не неси свой бред насчёт Свифт, я достаточно по миру погонял бабла по всем странам.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Ты шо, дебил? Эти кредитки парят только в путь, не успеваешь отказываться, почтой присылают, говорят, что обязательное условие и тд. По второму вопросу, я не могу комментировать, я не работал в американских банках, я не знаю всех их требований, мы здесь в основном с Додд-Френком. Возможно, американские банки говно, возможно, украинские, возможно, ты не можешь этого сделать и в другие страны мира. Но только не неси свой бред насчёт Свифт, я достаточно по миру погонял бабла по всем странам.

з приводу твого висловлювання дебiл ти, бо взагалi не знаеш що таке кредитна картка i як вона працюе
кури гугл, кредитна картка Украiна
з приводу висловлювання про свивт, доводить що ти дебiл в квадратi
для пiдтвердження цього залагонься в приват-перекази-SWIFT - Реквізити - i побачиш що "Реквізити у розробці", тобiш станом на зараз iх тупо нема

   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Залишаючи в стороні банківські послуги, де кожна сторона каже що їх все влаштовує, можу визнати що в Україні краще з послугами які вимагають багато праці - всіляка художня ліпнина, художнє викладання плитки, дерева, цегли, малювання, перефарбування та інші художні перебори навіть двигунів які на заході просто ніхто не ремонтує бо дорога праця.

Більша конкуренція і Краще оформлені ресторани і багато пропонують смачну іжу, принаймі мені так здалось у Львові, де на кожні 100 метрів було три гарних ресторани чи кав’ярні.

Дешевше таксі, знову ж таки через дешивезну найманої праці. Не впевнений що краще за якостью, але точно дешевше.

З іншого боку мене Україна напрягає тим в якому жахові живуть люди і навіть не помічають цього - не фарбовані по 30-50 років будинки, без всякого смаку жахливе заселення балконів, ракушки антен та кондиціонерів, випадковим чином зроблена «утепленочка», 50 різних типів віконих рам на одній стіні. В цьому жахові занедбаних коміблоків Україна конкурує з Індією, добре що каналізація по вулиці не тиче. Один вигляд Харківського масиву, а це фактичне перше що бачиш коли прилітаєш в Украіну, може навести на суіціідальні думки.

І це при цьому що це не вимагає якоїсь кваліфікованої праці і великих грошей привести своє житло до належного стану, взяти звичайну фарбу і пофарбувати. Бо кому потрібна художня викладка паркету, коли зовнішні стіни обмазані гівном, кому потрібен Мерседес, якщо все витоптано, пилюка, недопалки, ями і як вишенька на торт, викладені з шин бордюри. Якісь фавели а не житло за межами історичних центрів українських міст.

   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)


- вiдсутнiсть можливостi переведення грошей навiть з свого американського рухунку на свiй рахунок в приватi


Не скажу о Привате, мы переводили в своё время и в ВАБ, и ещё в какой-то где у жены был долларовый счёт. Идёт 2-3 дня.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Але вимушений зазначити що срачу в Америці на порядки менше ніж у нас.
Не знаю як їм це вдається, але практично кругом підстрижені газончики, кущики, дерева всякі, квіточки, бур'яну ніде нема.
Я у себе в такому стані не здатен утримувати навіть своє подвір'я, бур'яном заростає швидше, ніж я його встигаю полоти.
А так під кінець літа бур'янів кругом, звідєц, срач, пилюка в очі, тут канєшно нам з америкою не зрівняться.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Так з маленькими магазами за рогом в америці полнєйша жопа.
За якоюсь дрібницею доведеться 3.14здячити чорті куди.

Например за чем? Везде есть круглосуточный аптеки. 7-11, вава
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

В Америке есть телемедицина, можешь по  видео с телефона получить консультацию доктора, получить рецепт.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

В Америке есть телемедицина, можешь по  видео с телефона получить консультацию доктора, получить рецепт.

Это вообще идиотизм.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Например за чем? Везде есть круглосуточный аптеки. 7-11, вава
де? на кожному розі? що я не запримітив там аптек на кожному розі.
мова йдеться про мінімаркети в яких продаються повсякденний самий необхідний і ходовий набір продуктів, побутової хімії та інших дрібниць на кшалт батарейок та іншого.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

де? на кожному розі? що я не запримітив там аптек на кожному розі.
мова йдеться про мінімаркети в яких продаються повсякденний самий необхідний і ходовий набір продуктів, побутової хімії та інших дрібниць на кшалт батарейок та іншого.

Саме про це і йде мова,  CVS, Wlagreen's та інші аптеки є всюди, там все це можна купити.
В деяких місцях навіть свіжі овочі і фрукти продаються.
Плюс є ще конвініенс сторс.

Просто в цих місцях все трохи дорожче ніж в супермаркетах, тому за регулярними покупками народ їздить в супермаркети.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Саме про це і йде мова,  CVS, Wlagreen's та інші аптеки є всюди, там все це можна купити.
В деяких місцях навіть свіжі овочі і фрукти продаються.
Плюс є ще конвініенс сторс.

Просто в цих місцях все трохи дорожче ніж в супермаркетах, тому за регулярними покупками народ їздить в супермаркети.
Ну в даунтаунах мінімаркети зустрічаються, а попадаєш в малоповерхову забудову ніхєра вже нема, треба 3.14здячити кудись машиною.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

знов за рибу грошi
- вiдсутнiсть безкоштовниш кредитних карток
- вiдсутнiсть можливостi переведення грошей навiть з свого американського рухунку на свiй рахунок в приватi
це конкурентный банкiвський сервiс ?
1.  :facepalm:
2. https://privatbank.ua/iban
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Ну в даунтаунах мінімаркети зустрічаються, а попадаєш в малоповерхову забудову ніхєра вже нема, треба 3.14здячити кудись машиною.

Немає змісту. В мене повноцінних 6 супермаркетів ( 2 Vons, trader joe, sprouts, stater brothers, Albertsons) і всі десь за 3 км від хати що здається далеко, але до яких я заїжджаю за 5 хвилин від дверей до дверей. В Києві я іноді на ліфт очікую довше, плюс ці самі 5 хвилин йти, плюс самому пакувати та донести, знову дочекатись ліфт. В результаті в мене займає меньше часу відвідати супермаркет за 3 км в США ніж маленький магагазин за 250 метрів від квартири в Києві.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Немає змісту. В мене повноцінних 6 супермаркетів ( 2 Vons, trader joe, sprouts, stater brothers, Albertsons) і всі десь за 3 км від хати що здається далеко, але до яких я заїжджаю за 5 хвилин від дверей до дверей. В Києві я іноді на ліфт очікую довше, плюс ці самі 5 хвилин йти, плюс самому пакувати та донести, знову дочекатись ліфт. В результаті в мене займає меньше часу відвідати супермаркет за 3 км в США ніж маленький магагазин за 250 метрів від квартири в Києві.
Та не тринди, ти 5 хв, тільки паркуватимешся а потім чесатимеш пішки до супермакету.
Відвідування супермакету якщо навіть в 3 км від тебе це мінімум година часу, півгодини якщо галопом бігатимеш.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Та не тринди, ти 5 хв, тільки паркуватимешся а потім чесатимеш пішки до супермакету.
Відвідування супермакету якщо навіть в 3 км від тебе це мінімум година часу, півгодини якщо галопом бігатимеш.

Як мені подобаються люди, які все краще знають за мене, ніразу не бувши в мому місці.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Як мені подобаються люди, які все краще знають за мене, ніразу не бувши в мому місці.
Та тому що я сам відвідую супермаркети і гіпермаркети і прекрасно знаю скільки потрібно часу щоб просто дійти до полиці з потрібним тобі товаром, це добре якщо ти взагалі знаєш де його шукати.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Та тому що я сам відвідую супермаркети і гіпермаркети і прекрасно знаю скільки потрібно часу щоб просто дійти до полиці з потрібним тобі товаром, це добре якщо ти взагалі знаєш де його шукати.

Як це заперечує факт, що в Києві в мене займало стільки само часу дістатись до магазину за 250 метрів від під’їзду, як в США дістатись до магазину за 3 км, при цьому в США мені непотрібно нічого самому пакувати, самому нести, шукати якою частиною тіла викликати ліфт бо руки зайняті, як натиснути на кнопку поверху, і поки ти чухаєшся, до тебе в ліфт підсяде хтось, хто два дні вже не мився і ти хочеш як рептилія заморозитись щоб не дихати.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

В сусідній гілкі написали про сервіс в Одесі, де за пару напоїв зарядили рахунок на $1000.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1106067.0



Vice-Admiral Zhukov, 3/7
https://www.youtube.com/watch?v=0zSlpqw4IU4

 Або як ресторани мають різні меню з різними цінами, щоб обманювати туристів. Такого в США в принципі не зустрінеш

  зазвичай меню різними мовами мають різні ціни на страви,

  наприклад в меню російською мовою ціни значно дорожчі аніж в меню українською...
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

ты задрал уже
всякие бонусные программы и плюшки, кэшбеки и прочее фуфло и тут все это есть
билеты со скидками и тд
даже и в голову не приходило
что вы там обнищали на столько, что такое дерьмо в плюс будете писать ))

поясни четко  и вразумительно
на фига именно тут и у нас две карты - кредитная и  для выплаты
если функции все эти выполняет именно одна карта ?

которая, затрахали тупари штатовские,
никак не привязана к банковскому счету или депозитам - это для тупых еще раз ))

мне абсолютно пох как банк дал мне средства в кредит
главное, что таки дал и надо возвращать потом ))

І під які проценти банк дає тобі кредити в Україні? Чи це теж "абсолютно пох"(с)?
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Доречі, шахраї стали розумнішими, раніше якщо отримували десь номер картки то намагались відразу зняти велику суму і банки моментально блокували такі транзакції, то тепер намагаються маскувати такі транзакції під якісь щоденні покупки, наприклад замовляють їжу в ресторані, або купуютьпідписку на Нетфлікс. Багато людей не відразу помічають такі речі, або думають що то їхня транзакція. А у банка така транзакція не викликає занепокоєння, бо виглядає як нормальна транзакція.

А авторизацію транзакій не судьба?
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

На відміну від європейських аеропортів, в американських відсутні зони (приміщення) для куріння
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

добре, фуй з ними з автомобiлями, якось протиснусь
але маршрутки - цеж душогубка, як так можна ненавидити своiх громадян ?

Немає базових свобод - придатної для пиття води та чистого повітря
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Як це не має? Є рахунок на ньому твої гроші і лежать, а картка привʼязана до того рахунку.
Інакше при втраті картки всі твої гроші втратились би.
Те що ти не знаєш номер рахунку не значить, що його немає.

То є еталонний зИбіл vulgaris, що плутає картку з банківським рахунком
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

То є еталонний зИбіл vulgaris, що плутає картку з банківським рахунком
картки без рахунку бувають? це щось новеньке!  :laugh:
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

картки без рахунку бувають? це щось новеньке!  :laugh:

Взагалі-то, так, бувають. Наприклад, гіфт-кардс. Ну, і, здається, ще є такого типу картки.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Взагалі-то, так, бувають. Наприклад, гіфт-кардс. Ну, і, здається, ще є такого типу картки.
сумніваюсь. швидше за все, рахунок деперсоніфікований
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

сумніваюсь. ...

...в існуванні гіфт-карток??? Вони існують і не з вчора. Нема під ними ніякого рахунку - просто гроші в пластику
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

...в існуванні гіфт-карток??? Вони існують і не з вчора. Нема під ними ніякого рахунку - просто гроші в пластику
тре асті спитати, вродь вона банкірша
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

...в існуванні гіфт-карток??? Вони існують і не з вчора. Нема під ними ніякого рахунку - просто гроші в пластику
Номер на подарунковій карті повинен існувати в базі того хто ту картку видав і бути не погашеним.
А подарункова картка це просто кусок пластику з номером.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Номер на подарунковій карті повинен існувати в базі того хто ту картку видав і бути не погашеним.
А подарункова картка це просто кусок пластику з номером.

Ну, звісно, якийсь номер на картці є. А аккаунту/рахунку нема.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

тре асті спитати, вродь вона банкірша

Їх можуть, мабуть, і банки друкувати, і, частіше, магазини і т.п. Але начебто - я цим не цікавився спецом бо нема потреби, але наче краєм ока десь натрапляв - якісь банки роблять такі без-рахункові дебітні картки, причому, навіть під Візою/Мастеркард...начебто...можу помиляться
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Авто можно будет растаможить через Дію. Сегодня Кабмин принял постановление про экспериментальный проект.

Растаможка автомобилей — одна из самых коррумпированных услуг в Украине. Наш проект поможет услугу автоматизировать, а человека из этого уравнения исключить.

Решили начать с категории, которую растамаживают чаще всего, — легковые автомобили, мотоциклы, скутеры.
Подавать декларацию онлайн и оплачивать таможенный сбор можно будет в несколько кликов.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Авто можно будет растаможить через Дію. Сегодня Кабмин принял постановление про экспериментальный проект.

Хмм, я не впевнений що це перемога. Швидше якісь локальні украінські особливості. Бо тут в США, якщо вже мова зайшла про сервіс, всіма адміністративними справами по реєстрації займається ділер, і тобі взагалі нічого робити не потрібно. Крім того машину пригонять до тебе додому якщо захочеш.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

без всякого смаку жахливе заселення балконів
Не из штатов критиковать архитектуру
Если не брать Чикаго и еще пару городов основная архитектурная форма в штатах это склад  :-)o
И о чем думают архитекторы ваще загадка проектируя шедевры аля:

   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Не из штатов критиковать архитектуру
Если не брать Чикаго и еще пару городов основная архитектурная форма в штатах это склад

Звичайна хатинка без претензій. В Украіні масові хатинки в райцентрах чи пригородах кращі?

Можу дати фотки будинків з нормальних районів Каліфорніі. Кожний будинок окремий проект, дуже гарно.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Не из штатов критиковать архитектуру
Если не брать Чикаго и еще пару городов основная архитектурная форма в штатах это склад  :-)o
И о чем думают архитекторы ваще загадка проектируя шедевры аля:
Показати зображення...
Показати зображення...

Те що ти навів, це забудова 70-х років. З 80-х Каліфорнія, Арізона, Невада, Флоріда перейшли здебільшого на іспанський чи італійський стиль в архітектурі, північні штати та Канада на будинки в вікторіанському стилі.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)
Bio

Осторожнее с аутопей.
Поначалу мне идея понравилассь, но ...
Мой друг (аутопей) среднего возраста вернулся в Украину типа надолго, сервис не отключил.
Беспечный как многие украинцы.
И вдруг взял и умер.
Аутопей истощил все его счета. Этим пидарасам отвечал много раз что парня больше нет.
Никакой реакции.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Флоріда перейшли здебільшого на іспанський чи італійський стиль
Не смешно какой в опу стиль в среднем минимальная стилизация в тахих же внешне убогих типовых проектах с абсолютно рандомно натыкаными окнами
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія