Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Говорящий на английском является ли англичанином, носителем их культуры, их народом ?

в даному випадку це звичайна констатація факту

сука кацапскаяэто ты гнида  :D
   
сука кацапскаяэто ты гнида  :D
можна бескінечно дивитися на 3 процеси:
- як горить вогонь;
- як тече вода;
-як кацап Сметана б'ється в істериці
   
Той, що говорить англійською може бути англійцем, носієм їхньої культури, їхнім народом, а може і не бути. Але той, хто не говорить англійською, точно не є англійцем.
   
Щодо заголовку:
Хто не розмовляє англійською - той не є носієм англійцем і носієм англійської культури. Істинне твердження.
  (tu)  але це занадто складно для розумових здібностей сметанників

Останнє редагування: 22 червня 2021 18:21:53 від Ольгерд
   
то чого ж ви, підари зрадливі, воросши на українській культурі, стали кацапськими підарасами, задовго до всяких законів про мову

О прохфессор мордовской филологии подтянулся с матюками  :weep:
Сметанко против Олежки- два долбоеба биба и боба
   
Сколько раз через этот форум я пытался разбудить интерес у народа к украинской песни.

https://youtu.be/tbVB-lokHec?t=753
   
Той, що говорить англійською може бути англійцем, носієм їхньої культури, їхнім народом, а може і не бути. Але той, хто не говорить англійською, точно не є англійцем.
порівнювати некоректно. це маніпуляція,
адже Україна довго була у Союзі.
   
Як би тобі пояснити ТС. Справа в тому, щр англійці не вважають анлійцями тих, хто спілкується англійською. А у світі багато країн, де я мова є державно.
А от кацапня вважає тих, то спілкується кацапською - кацапами. Звідти і всі проблеми.
Мені дуже важко уявити, щоб Англія почала зараз вторгнення, наприклад, в Нігерію, щоб ніби захистити англомовне населення.
   
Сметана, а ти знаєш, що російської народної пісні (русскай) не існувало в природі, як і російських народних інструментів.

Останнє редагування: 22 червня 2021 22:15:33 від Trickster
   
Ну вот, слава Богу, я раскрыл этой мыслью лживое утверждение о необходимости форсирования языка для того чтобы сделать с народа украинцев.

   
Страннейший вопрос. Безусловно знание языка предусматривает знание культуры народа. А вот владение культурой без языка нереально.

А то Ольгерду прийдётся признать что можна быть украицем и не знать ни слова на мове
   
Звичайно є носіями Британської і амереканського безкультуря. .

А нігерійці? Або якась прости господи Ліберія? А індуси, які без англійської хрєн один з одним порозуміються?
   
Страннейший вопрос. Безусловно знание языка предусматривает знание культуры народа. А вот владение культурой без языка нереально.

А то Ольгерду прийдётся признать что можна быть украицем и не знать ни слова на мове

Сметана прав. И есть культура без языка и есть язык без культуры, увы.
   
Як би тобі пояснити ТС. Справа в тому, щр англійці не вважають анлійцями тих, хто спілкується англійською. А у світі багато країн, де я мова є державно.
А от кацапня вважає тих, то спілкується кацапською - кацапами. Звідти і всі проблеми.
Мені дуже важко уявити, щоб Англія почала зараз вторгнення, наприклад, в Нігерію, щоб ніби захистити англомовне населення.

не выдумывай ерунды, русскоязычный татарин или казах для них остаются татарином или казахом

а желание вернуть Украину объясняется тем же, почему украинцы хотят вернуть Перемышль или Кубань - "несправедливо отторгнутые территории"

Останнє редагування: 23 червня 2021 00:02:18 від Келаврик
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія