Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленський не здатний боронити Україну у разі вторгнення Росії – Тука

і що тука радить?

повернути Кнура не розглядається.
   
В общем, зеленым поносом в ветке весьма удовлетворён. Главное - наблюдать это все издалека.
Скоро вас прихильники певної політсили на фупе забанят, за зраду.
   
і що тука радить?

повернути Кнура не розглядається.
Он я думаю тоже понимает что Свина никто не вернет, потому его высеры = пропаганде, зраде, и работе на кремль.
   
А почему, когда ты мне звонил, то по-русски говорил? Какое-то раздвоение личности у тебя...

з того часу перейшов на українську.
а ти як був підхуйлятником так і ним залишився.
твій президент хуйло.
   
В общем, зеленым поносом в ветке весьма удовлетворён. Главное - наблюдать это все издалека.

хто б мичав про понос  :lol: 
шістка ти підхуйловська
   
Скоро вас прихильники певної політсили на фупе забанят, за зраду.

Какая нах зрада? Они честно служат своему аaтечеству хуйлостан. "Атиннарот"  :shuffle: 
   
Зеленский хоть склады не взорвал  :weep:
їбанько
   
з того часу перейшов на українську.
а ти як був підхуйлятником так і ним залишився.
твій президент хуйло.

Умничка.

Я тобой горжусь.

Ты в какие войска пойдешь служить в случае войны? В кулинарные или вообще в венгерские?
   
Реально прям от сердца отлегло, когда смотришь на то, как 73% готовы хоть завтра в окопы вместе с сыном Зеленского, родину защищать.
   
8-
Бідне сємя... Читати не здатен?
Де реакція твого зеленого роботодавця на антиколомойські санкції США, котрі бубочка допоміг їм влаштувати?
   
Реально прям от сердца отлегло, когда смотришь на то, как 73% готовы хоть завтра в окопы вместе с сыном Зеленского, родину защищать.

Жаль,что там тобой занято с 14 года.
   
Жаль,что там тобой занято с 14 года.
Тих, хто займав окопи з 2014, ви, ватка, обсирали тут на хвупі не менш завзято, ніж "порохоботів".
   
Умничка.

Я тобой горжусь.

Ты в какие войска пойдешь служить в случае войны? В кулинарные или вообще в венгерские?

я в територіальні обороні як мінімум не багато але щось по стану свого здоровя і віку

Позволь уточнити в яких військах ти був за часів потрошенка ?
Чи ти зразу приєднаєшся до військ хуйла якщо той піде скидувати тобі ненависного Президента України

   
Реально прям от сердца отлегло, когда смотришь на то, как 73% готовы хоть завтра в окопы вместе с сыном Зеленского, родину защищать.

а ти долучишся до свого президента хуйла чи будеш хлібом сіллю зустрічати визволителів від ненависного тобі Президента України ?

говорили мені що ти мразота не повірив спершу. я до прикладу порошенка підтримував коли була явна  угроза . Навіть при тому що я не його прихильник мяко кажучи

з моєї точки зору, вчора порошенко, сьогодні зеленський , завтре ще хтось я його підтримаю в разі агресії.. Якщо президент не чудить як янукович відверто .. 
ви педрили бачу готові на все щоб вашого хуйловсько-медведчуковського порохнявого підра до влади привести

Останнє редагування: 13 квітня 2021 11:19:33 від Luxetenebris
   
Бідне сємя... Читати не здатен?
Де реакція твого зеленого роботодавця на антиколомойські санкції США, котрі бубочка допоміг їм влаштувати?

Свиня, а яка повинна бути реакція?  :S Штати нічого не надали. А по Привату ведеться слідство. Чи може ти хотів сказати що треба призначити Беню представником від України і надати йому персональний повітряний коридор, як це зробив бозя-вилупок після введення Штатами санкцій на кума xуйлa за антиукраїнську діяльність в 2014? :shuffle:
   
Тих, хто займав окопи з 2014, ви, ватка, обсирали тут на хвупі не менш завзято, ніж "порохоботів".


Не п***а животное.Давай пруфы или пнх
   
а яка повинна бути реакція?
як в свій час по мудачуку... трубу підігнати, каналів пару... загнобити одним словом
   
Не п***а животное.Давай пруфы или пнх
Тіхо будь, Мітяй, поки тебе відверто на йух не послав.
Не можу сказати, що от конкретно ти залупався, не пам'ятаю таких реплік, але тільки непритомний або писдун може казати, що потребує пруфів, аби згадати, як повівся ФУП практично от з кожним воїном-фупчиком. Можливо, крім Людини, і то тільки тому, що він релікт, чесний юльок, та й майже не з'являється тут.
Ну шо поробиш, чогось так співпало, що не знайшлось серед воїнів жодного ненависника "кошлатого україножера", крім фенікса. Як твої однодумці могли їм то пробачити?
   
Тіхо будь, Мітяй, поки тебе відверто на йух не послав.
Не можу сказати, що от конкретно ти залупався, не пам'ятаю таких реплік, але тільки непритомний або писдун може казати, що потребує пруфів, аби згадати, як повівся ФУП практично от з кожним воїном-фупчиком. Можливо, крім Людини, і то тільки тому, що він релікт, чесний юльок, та й майже не з'являється тут.
Ну шо поробиш, чогось так співпало, що не знайшлось серед воїнів жодного ненависника "кошлатого україножера", крім фенікса. Як твої однодумці могли їм то пробачити?

Ну, що за манера, не сПЕСдіти вже просто не може за визначенням.  :X Якщо ти не хочеш уславитися зовсім кінченим ПЕСтуном, то дай хоч один пруф, коли на ФУПi когось гнобили саме за те, що фупчик воював.

Були протіворячія за політичними ознаками, але ніяк не за те, що той чи інший форумчанин воював. :punish:
   
Тіхо будь, Мітяй, поки тебе відверто на йух не послав.
Не можу сказати, що от конкретно ти залупався, не пам'ятаю таких реплік, але тільки непритомний або писдун може казати, що потребує пруфів, аби згадати, як повівся ФУП практично от з кожним воїном-фупчиком. Можливо, крім Людини, і то тільки тому, що він релікт, чесний юльок, та й майже не з'являється тут.
Ну шо поробиш, чогось так співпало, що не знайшлось серед воїнів жодного ненависника "кошлатого україножера", крім фенікса. Як твої однодумці могли їм то пробачити?

Стоп.Ты не смешивай все в кучу.С тем же Фениксом я лично ругался,как и с президентом ФУПа или Десантником,но "обсерали" в таком контексте звучит,как будто обсерали за то что были в окопах и именно за то что пошли на войну.Когда как раз таки все на самом деле в точности до наоборот.Именно за это людей и уважали и делали им какие-то поблажки,а не наоборот травили,как можно было понять из твоего дописа.Ну а то что участие в АТО не индульгенция от преступлений или не право на истину в последней инстанции,я и сейчас могу повторить и причину я 100 раз называл и с ней глупо спорить
   
Тука
тукаштаб пЄС,  все  ясно
   
Если уже и Тука.... :(
У нас последний шанс на правильный выбор.
Найти того единственного, которого боится кремль
   
Пока ч о Украина смогла то что не смог ни турчинов и его команда ни Пётр Алексеевич. Совпали ли звезды на глобальном небосводе или это неипаться работа власти вопрос десятый, но факт остаётся фактом.
 Пусть тука занимается ввереными ему обязанностями и не лезет туда где идёт большая игра.
   
Если уже и Тука.... :(
У нас последний шанс на правильный выбор.
Найти того единственного, которого боится кремль
ярош B-)
   
"обсерали" в таком контексте звучит,как будто обсерали за то что были в окопах и именно за то что пошли на войну.
Такий контекст звучить тільки в висері сємйона трохи вище. І натяки на такий контекст виглядають як банальний с'єзд і спроба переводу стрілок.
Звісно, обсирали не за те, що воювали, цього дна ще не досяг хвуп. Але саме обсирали, системно, методично.
Нагадаю, напрямок розмови виник через стандартне ботське питаннячко "а ти чого не в окопі". Перебування в окопі, як бачимо, абсолютно нігуя не значить в очах сраної вати і підкацапних ботів. Я про це.
   
Смердыть бандеровська вата  ;o

   
а ти долучишся до свого президента хуйла чи будеш хлібом сіллю зустрічати визволителів від ненависного тобі Президента України ?

говорили мені що ти мразота не повірив спершу. я до прикладу порошенка підтримував коли була явна  угроза . Навіть при тому що я не його прихильник мяко кажучи

з моєї точки зору, вчора порошенко, сьогодні зеленський , завтре ще хтось я його підтримаю в разі агресії.. Якщо президент не чудить як янукович відверто .. 
ви педрили бачу готові на все щоб вашого хуйловсько-медведчуковського порохнявого підра до влади привести

Прямо расплакаться хочется от умиления.

И это пишет второй ник dmsnet, который заявлял тут: "Я ненавижу государство  Украина"...

Пруфы нужны?
   
чогось так співпало, що не знайшлось серед воїнів жодного ненависника "кошлатого україножера", крім фенікса.

Брехня
   
Тука - смотрящий от Петра за регионом. Собирал дань с фирм прокладок, которые легализовывали торговлю с ДНР/ЛНР.  В результате выборов лишился личной кормушки. Естественно, теперь у него Зеленский самый большой враг. я не думаю, что к словесному поносу этого сбитого летчика следует прислушиваться.
   
Прямо расплакаться хочется от умиления.

И это пишет второй ник dmsnet, который заявлял тут: "Я ненавижу государство  Украина"...

Пруфы нужны?

та пішов ти мразота нахер,
так ненавиджу таку державу україна які будував ваш сивочолий контрацептив, державу хуцпи, свинарчуків, корупції і показної гетьманськошароварн осивочолості

запамятай гнида московська , твій президент хуйло і його медвечуківська шістка чоколядова ... а не Президент України

Останнє редагування: 13 квітня 2021 14:16:19 від Luxetenebris
   
та да Тука с Петей здатни, млять тут еще Туку не цитировали, великий стратех :D

ну якщо здатний той добре ..

   
Прямо расплакаться хочется от умиления.

И это пишет второй ник dmsnet, который заявлял тут: "Я ненавижу государство  Украина"...

Пруфы нужны?
Типичній рускомирній подход, отождествлять страну, народ и государство
   
   
Такий контекст звучить тільки в висері сємйона трохи вище. І натяки на такий контекст виглядають як банальний с'єзд і спроба переводу стрілок.
Звісно, обсирали не за те, що воювали, цього дна ще не досяг хвуп. Але саме обсирали, системно, методично.
Нагадаю, напрямок розмови виник через стандартне ботське питаннячко "а ти чого не в окопі". Перебування в окопі, як бачимо, абсолютно нігуя не значить в очах сраної вати і підкацапних ботів. Я про це.

Кінчений ПЕСдун, не суди інших по собі!  :punish:  Ти тут показово зПЕСдів відносно
аби згадати, як повівся ФУП практично от з кожним воїном-фупчиком. Можливо, крім Людини, і то тільки тому, що він релікт, чесний юльок, та й майже не з'являється тут.
Ну шо поробиш, чогось так співпало, що не знайшлось серед воїнів жодного ненависника "кошлатого україножера", крім фенікса. Як твої однодумці могли їм то пробачити?

Як і годиться ПЕСдуну жодного пруфу так і не навів. І тoбі ще вистачає нахабства тут відсвічувати? :S
   
8-:

Аби щось серанути? :S
зьєбіли пробивають дно
   
8-:

Аби щось серанути? :S

сереш тут тільки ти.


Зеленський поставив під сумнів рішення взяти під контроль Шуми на Донбасі у 2018 році


Президент України Володимир Зеленський поставив під сумнів рішення взяти під контроль Шуми Донецької області в серпні 2018 року.

«Для когось це значило, що ми круті хлопці. Для інших це означало, що їхні сини не повернуться додому», – заявив Зеленський в коментарі журналу Time.

Коментуючи ескалацію на Донбасі, він висловив думку, що Росія хоче, «щоб Захід боявся російської сили».

https://www.radiosvoboda.org/a/news-zelensky-shumy-donbas/31200936.html
   
зьєбіли пробивають дно

Хуйльонок, ти теж вирішив тут засвітитися?
   
сереш тут тільки ти.


Зеленський поставив під сумнів рішення взяти під контроль Шуми на Донбасі у 2018 році
Президент України Володимир Зеленський поставив під сумнів рішення взяти під контроль Шуми Донецької області в серпні 2018 року.

«Для когось це значило, що ми круті хлопці. Для інших це означало, що їхні сини не повернуться додому», – заявив Зеленський в коментарі журналу Time.

Коментуючи ескалацію на Донбасі, він висловив думку, що Росія хоче, «щоб Захід боявся російської сили».

https://www.radiosvoboda.org/a/news-zelensky-shumy-donbas/31200936.html

Плять, ви збираєтеся зараз воювати з хуйлом?  :S
   
Хуйльонок, ти теж вирішив тут засвітитися?
іди копай!  :punish: до безмежності ще далеко!
п.с. це моя тема, якщо не помітив, і сереш тут ти
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія