Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пропоную всім притомним фупчегам, незалежно від кольору штанів, укласти перемирря

Принаймні на час антидержавного заколоту , викликаного діями КС. Те що ці дії невипадкові і керуються зовні не помічати  та ба більше виправдовувати можуть
або ідіоти , або наймити вищезгаданих зовнішніх  чинників.

- Тому від зараз пропоную припинити непродуктивні срачі між кольорами та зосередитись на боротьбі з загрозою державності України.

- Ті нікі , які продовжать вищезгадані срачі автоматом вважити  ідіотами аба наймитами хуйла.

*  Якось тупо сратися на борту Титаніка за пару метрів до айсбергу. Хіба не так ?
   
Гониш


Я за верховенство права. 
КС рулить.
   
Принаймні на час антидержавного заколоту , викликаного діями КС. Те що ці дії невипадкові і керуються зовні не помічати  та ба більше виправдовувати можуть
або ідіоти , або наймити вищезгаданих зовнішніх  чинників.

- Тому від зараз пропоную припинити непродуктивні срачі між кольорами та зосередитись на боротьбі з загрозою державності України.

- Ті нікі , які продовжать вищезгадані срачі автоматом вважити  ідіотами аба наймитами хуйла.

*  Якось тупо сратися на борту Титаніка за пару метрів до айсбергу. Хіба не так ?

Поясніть мені -- в чому Загроза Державності? Чому Зе голосить про якусь загрозу кровопролиття?

- Суддя від СВОБОДИ/ФАРІОН каже, що треба просто внести зміни в закон, на що треба 30 хв
- Порошенко та його "ЄС" -- проти ліквідації КС
- Сєня -- проти антикоституційної ліквідації КС
- Тимошенко -- проти антикоституційної ліквідації КС

------------------------

Ні я реально не чув ще ні від кого (хтось може пояснити) -- чим рішення КСУ загрожує "Державності України"?

Без криків і голосінь -- хтось може щось конкретне сказати?

Буду вдячний
   
Гониш


Я за верховенство права. 
КС рулить.
Ты известный хуйловец.
   
Гониш


Я за верховенство права. 
КС рулить.
:-B
   
при всіх непорозуміннях винні 100% кацапи
на цьому ФУП давно уже повинен був би зійтись
 :D
   
Хуйловцы, наплевали на конституцию, ибо если скажем сняли норму про два срока подряд, то это для последующих периодов, а кто избирался при этой норме - гуляет лесом. Зато верховенство права.
Гитлер действовал строго в рамках законов третьего рейха.
   
Якось тупо сратися на борту Титаніка за пару метрів до айсбергу. Хіба не так ?
...шановний, схоже ти один пливеш на Титаніку, всі інші -- в Ковчезі...кожної тварі по парі...:)))
   
:-B
Чокаешся с хуйловцем. У нас в стране нет проблемы с излишней жестокостью к коррупционерам, у нас за корупцию среди должностных лиц за 30 лет никто не сидел.
   
Принаймні на час антидержавного заколоту , викликаного діями КС. Те що ці дії невипадкові і керуються зовні не помічати  та ба більше виправдовувати можуть
або ідіоти , або наймити вищезгаданих зовнішніх  чинників.

- Тому від зараз пропоную припинити непродуктивні срачі між кольорами та зосередитись на боротьбі з загрозою державності України.

- Ті нікі , які продовжать вищезгадані срачі автоматом вважити  ідіотами аба наймитами хуйла.

*  Якось тупо сратися на борту Титаніка за пару метрів до айсбергу. Хіба не так ?
лише після проходження гілочки каяття.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1035963.msg22453085#msg22453085
   
Я за конституционную революцию.
   
KC разогнать!
Партийным ботаммвечный бан..
Всем остальным здоровья спокоствия удачи
:)
   
- Тому від зараз пропоную припинити непродуктивні срачі між кольорами та зосередитись на боротьбі з загрозою державності України.
взагалі-то в нас загроза державності як мінімум  останніх 10 років, і весь цей час це треба було робити.
дивно, що ти цього не розумів весь цей час.
   
лише після проходження гілочки каяття.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1035963.msg22453085#msg22453085
Каятись треба було б, якби Зе сказав: підкоряюсь вимогам КС, Європа до побачення.
   
Чокаешся с хуйловцем. У нас в стране нет проблемы с излишней жестокостью к коррупционерам, у нас за корупцию среди должностных лиц за 30 лет никто не сидел.

+ багато
   
Хуйловцы, наплевали на конституцию, ибо если скажем сняли норму про два срока подряд, то это для последующих периодов, а кто избирался при этой норме - гуляет лесом. Зато верховенство права.
Гитлер действовал строго в рамках законов третьего рейха.

Не можу сперечатись. Все так.
   
А разве это не  ЗЕ и его друзья назначали руководителя антиконституционног о заговора
   
А разве это не Зе крышует теневых кукловодов этого заговора
которые оборзели уже до того что плюют на основы нашей государственности
   
Предложение хорошее, но повод надуманный, навеянный Зе и Ко .
Если бы так было, как пишет Зе и Ко, за выходные можно было сделать много шагов по коррупционерам, а пока что Зе винит только КСУ, но не своих подчиненных и антикоррупционные структуры.
   
А разве не ЗЕ с Ермаком продавали Коломе и Медведчуку свои областные организации во время выборов
   
А с чьих рук Колома получил Центрэнерго
   
Мені пацани говорили що в СН не можуть бути настільки тупими щоб реально просувати той «проект». Є якась інша прихована мотивація
   
державні інтереси в даному випадку мають бути вище партійних кольорів
   
А кто все полтора года возвращал во власть
ватных хуйловских ублюбдков
   
Принаймні на час антидержавного заколоту , викликаного діями КС. Те що ці дії невипадкові і керуються зовні не помічати  та ба більше виправдовувати можуть
або ідіоти , або наймити вищезгаданих зовнішніх  чинників.

- Тому від зараз пропоную припинити непродуктивні срачі між кольорами та зосередитись на боротьбі з загрозою державності України.

- Ті нікі , які продовжать вищезгадані срачі автоматом вважити  ідіотами аба наймитами хуйла.

*  Якось тупо сратися на борту Титаніка за пару метрів до айсбергу. Хіба не так ?

І це каже Людас який вилив мега-тони лайна на Порошенка.  ;o

Так в тебе ж весь сенс існування в цьому! Чи то ти так спасав Україну?  :lol:

Ну а зараз як ти її будеш спасати?
   
Ватная мразина окружила себя хуйловскими агентами влияния
а теперь вы предлагаете нам укласти перемирря
С Козырем с Подоляк с Татаровым с Демченко
С кем ?
   
Кто обещал проблемы Медведчуку
а вместо этого он прикупил еще два телеканала
опять же для разрушения Украины

Останнє редагування: 2 листопада 2020 16:30:07 від vadym
   
Гониш


Я за верховенство права. 
КС рулить.
Підкацапників це і так не стосується.
   
А че так вскипишилась Европа, шо заговорила о безвизе?

а че так вскипишились педрилы, когда вскипишилась европа?

а теперь вуаля, кипиша нет, безвиз не теряется, всё антикоррупционное наместе, ну и шо, шо там засел чувак с подозрением на КГБистские связи, ну и шо шо там кишмя домайданных ручных януковицких судей, важно шо всё домайданное вполне снюхано с постмайданным поросяче-юлячим, и вполне себе нормально шатает Украину, ведь свиномордому токо того и надо
   
Принаймні на час антидержавного заколоту , викликаного діями КС. Те що ці дії невипадкові і керуються зовні не помічати  та ба більше виправдовувати можуть
або ідіоти , або наймити вищезгаданих зовнішніх  чинників.

- Тому від зараз пропоную припинити непродуктивні срачі між кольорами та зосередитись на боротьбі з загрозою державності України.

- Ті нікі , які продовжать вищезгадані срачі автоматом вважити  ідіотами аба наймитами хуйла.

*  Якось тупо сратися на борту Титаніка за пару метрів до айсбергу. Хіба не так ?
Підтримую.
   
Принаймні на час антидержавного заколоту , викликаного діями КС. Те що ці дії невипадкові і керуються зовні не помічати  та ба більше виправдовувати можуть
або ідіоти , або наймити вищезгаданих зовнішніх  чинників.

- Тому від зараз пропоную припинити непродуктивні срачі між кольорами та зосередитись на боротьбі з загрозою державності України.

- Ті нікі , які продовжать вищезгадані срачі автоматом вважити  ідіотами аба наймитами хуйла.

*  Якось тупо сратися на борту Титаніка за пару метрів до айсбергу. Хіба не так ?
Бро,розганяти треба не тільки той суд яле всі і всіх суддів послати подалі від судової гілки влади(навіть не дозволити їм працювати як клерки в судових органах.І набирати голосуванням місцевого населення нових з річним терміном (населення не вдоволене-нах з вовчим білетом попередників).І так принаймні пять років поспіль.Щоб відсепарувати тих,хто реально ставить ПРЕСТИЖ судової корпорації ВИЩЕ ніж власні низменні цілі незаконного збагачення за кошт похерення відповідальності перед законом винуватого. З тим треба ,щоб манюпас обрав у раду таких,хто зуміє проголосувати за зміни всього законодавства на нових основах(а отже створеного ПОЗА правовим полем власне української олігархії,злодійства і принципів охорони кланових інтересів.Тобто щоб то було дано нам Заходом як колись греки дали то римлянам-базові приниципи).
 А тепер уяви той титанічний труд чистки авгієвих конюшень і ПРОКИНСЯ з нірвани. Нажаль крім еволюції і палкою по пятах нічого не вийде.Причому палкою треба бити ВСІХ і обираємих і обираючих.останніх в першу чергу-щоб голова працювала а не бажання гречки засіяної власне кланами.
   
Каятись треба було б, якби Зе сказав: підкоряюсь вимогам КС, Європа до побачення.
:facepalm: "ми не всрались, ми не всрались..." - остання мантра зелепух.
   
Для того что бы укласти перемирря
надо с кем то воевать
ВЫ с кем воюете?
   
Нажаль крім еволюції і палкою по пятах нічого не вийде.Причому палкою треба бити ВСІХ і обираємих і обираючих.останніх в першу чергу-щоб голова працювала а не бажання гречки засіяної власне кланами.
Нє, так манюпаса не влаштує...
Дивлячись на результати виборів виконавчої та законодавчої влади... Ще плять довірити й суддів обирати? :facepalm1:
Тільки хунта з батогами.
   
Тільки хунта з батогами.

Хунта то й хунта , але ж не з оцих що зараз .
   
державні інтереси в даному випадку мають бути вище партійних кольорів

 :-B


Стислість - сестра таланту.
   
Підтримую.

 :-B
   
Поясніть мені -- в чому Загроза Державності? Чому Зе голосить про якусь загрозу кровопролиття?

- Суддя від СВОБОДИ/ФАРІОН каже, що треба просто внести зміни в закон, на що треба 30 хв
- Порошенко та його "ЄС" -- проти ліквідації КС
- Сєня -- проти антикоституційної ліквідації КС
- Тимошенко -- проти антикоституційної ліквідації КС

------------------------

Ні я реально не чув ще ні від кого (хтось може пояснити) -- чим рішення КСУ загрожує "Державності України"?

Без криків і голосінь -- хтось може щось конкретне сказати?

Буду вдячний
та ладно
ну заработают пацаны и пацанесы денег  за то что принимают "правильное решение"
ну вкладут денег во что-то
ну перепишут это на бабулю божий одуванчик
вам шо от этого будет? шо мир развалится?

я правильно рассуждаю?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія