Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

полтавська мова

полтавська мова

   
Re: полтавська мова

Хрінавська, а не польтавська, то якийсь переселенець з далбааса
   
Re: полтавська мова

Руської розкладки немає, або не зміг переключити.
   
Re: полтавська мова

мастєр на всє рукі за пляшку
   
Re: полтавська мова

Руської розкладки немає, або не зміг переключити.
а вімикачі?
   
Re: полтавська мова

Показати зображення...
Це всеукраїнський суржик.Полтава тут ніяким боком.
   
Re: полтавська мова

мастєр на всє рукі за пляшку
на таких тримаєтьсявся спокій у сім'ї та побутовий порядок
   
Re: полтавська мова

Там ще після ... мало би бути :   допоможу вашій дитині з домашнім завданням з мови.            :D
   
Re: полтавська мова

а чому текст розпечатаний, а номер телефона рукописний, та ще й там шаблон із крапок для цифр  :S
   
Re: полтавська мова

Знаю купу людей, які читаючи оголошення вибирають ті, які написані без помилок.
   
Re: полтавська мова

а чому текст розпечатаний, а номер телефона рукописний, та ще й там шаблон із крапок для цифр  :S
Слово "розпечатаний" - це те ж полтавська мова, чи прикол?
   
Re: полтавська мова

от я не розумію чому ви так гоните на суржик
він має право на існування як один з діалектів
   
Re: полтавська мова

Слово "розпечатаний" - це те ж полтавська мова, чи прикол?
це суржик.
   
Re: полтавська мова

от я не розумію чому ви так гоните на суржик
він має право на існування як один з діалектів
суржик ваще повинен бути офіційною розмовною мовою.
А укрмова - офііційною письменною
   
Re: полтавська мова

от я не розумію чому ви так гоните на суржик
він має право на існування як один з діалектів
ти телепень.
\діалект це діалект а суржик це суржик. два окремих чітко розмежованих філологічних феномена
   
Re: полтавська мова

от я не розумію чому ви так гоните на суржик
він має право на існування як один з діалектів
Та суржику похер на всех граммарнаци. На нем говорят 90% населения и не парятся.
   
Re: полтавська мова

от я не розумію чому ви так гоните на суржик
він має право на існування як один з діалектів

Бореліоз теж форма життя, навіть не знаю чого з нею боротись.
   
Re: полтавська мова

До речі про польтавський діалект. 1983 рік приблизно, відправляють нас у Бутурліновку, Воронежзькоі області на два місяці понюхати пороху та прийняти присягу. Коротше, спілкуємося з місцевими, а вони мені - ти з Полтави?  Я в ахуі, з якого дива? Та у нас дівчина працює з Полтави і розмовляє так як ти. Так що польтавський діалект існує. Доведено кацапами.
   
Re: полтавська мова

Знаю купу людей, які читаючи оголошення вибирають ті, які написані без помилок.
Авжеж, оголошення це як резюме B-)
   
Re: полтавська мова

Очевидний "стьоб" щоб привернути увагу

В Австріі макдональдз в рекламі останніми роками теж почав писати австробаварською.

АНенька зі своім набором украінських "мов" навіть не в десятці не те що в топ мовнорізроманітних  в європі.

Мова не про окремі слова типу ліжко-кровать.
А про регіональні мови. Зі своєю  фонетикою і граматичними правилами.
Наприклад в стандартній німецькій подвійне заперечення не допускається в більшості німецьких нестандартизованих без проблем.

Карта після  1945



Німецькі діалекти є формами німецької мови , які розвивалися  незалежно один від одного Старо-середньонижньонімецької та Староближньонижньон імецького , генетично незалежні від письмовоі або стандартноі німецької мови .
У цілому вони складають частину континентального німецького або західногерманського діалекту .

Ці діалекти поділяються на високо німецьких і низькі німецьких діалекти , тобто діалекти «вищоі» і «нижньоі» країни.

На діалекти вищих земель вплинув більшою чи меншою мірою так званий високонімецький фонетичний зсув, який не вплинув на діалекти нижчих земель.

Високонімецькі діалекти, зі свого боку, поділяються на середньонімецькі та верхньонімецькі діалекти .


Парасолькові мови

У німецьких діалектах німецька є парасолькою або стандартною мовою. Вже кілька десятиліть люксембурзька мова , яка склалася в районі середньонімецької діалектної групи, рухається до шляху становлення незалежної стандартної мови. Натомість швейцарсько-німецькі діалекти не є єдиною мовою, незважаючи на їх різноманітні єдині характеристики та широке використання в письмі. Стандартна німецька мова Австрії, Швейцарії та Німеччини - різновиди стандартної німецької мови. По сусідству кордони між Францією та Бельгією , Бельгією та Німеччиною , Люксембургома у всіх сусідніх країнах, Німеччині та Франції, є деякі німецькі діалектні області та нижня франконія під французькою парасолькою. На півночі Італії є німецькі діалекти під італійською парасолькою.

У середні віки змагалися на німецьких діалектах, з одного боку середньоніжненімець ка, а інша - середньонідерландсь ка . Тож область Нижнього Рейну належала до сфери голландської. Єпархія Мюнстері був розглянутий на двох мовах. Хоча нижньонімецькі діалекти прийняли нову верхньонімецьку мову як єдину письмову мову з 16 століття , Нижній Рейн залишався голландським до 19 століття . Однак у 19 столітті прусський уряд проводив жорстку, активну мовну політику, метою якої було повне витіснення голландської мови та утвердження німецької як єдиної стандартної та письмової мови.[3] У 1827 році використання голландської мови в початкових школах та церквах було заборонено. [4] [5] Тим не менше, голландська мова розмовляла і викладалася в церквах в Клевіані до останніх десятиліть 19 століття, так що близько 1900 року в Німецькій імперії все ще проживало 80 361 голландськомовних жителів. [6] [7] Заборонивши наприкінці 1930-х, націонал-соціалісти поклалиофіційний кінець голландській мові на Нижньому Рейні
.

..
Карта з 1910.
Нижньопруська
Високопруська
Померанська
І мова Селезіі втрачені



Ненька пласка як херсонський степ по мовному різноманіттю панове)
   
Re: полтавська мова

от я не розумію чому ви так гоните на суржик
він має право на існування як один з діалектів

Потому что нельзя коверкать великий русский язык.
   
Re: полтавська мова

Та суржику похер на всех граммарнаци. На нем говорят 90% населения и не парятся.

Суржик — удел людей с низкой квалификацией.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія