Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ціна на газ

Ціна на газ

А може хтось внятно сказати на скільки піднялася ціна на газ порівнюючи наприклад з 2018 роком. А то всі кричать що геноцид, а ніхто не каже цифри.
   
Re: Ціна на газ

А може хтось внятно сказати на скільки піднялася ціна на газ порівнюючи наприклад з 2018 роком. А то всі кричать що геноцид, а ніхто не каже цифри.
   
Re: Ціна на газ

А може хтось внятно сказати на скільки піднялася ціна на газ порівнюючи наприклад з 2018 роком. А то всі кричать що геноцид, а ніхто не каже цифри.
до 2020року максимальна ціна, яку платила була 8гр. і все, ніяких більше прихватів з доставкою і т.д. зараз в мєму облгазі 9,91 + доставка. перейшла на Нафтогаз, але ще платіжок не було.
   
Re: Ціна на газ

Re: Ціна на газ

А може хтось внятно сказати на скільки піднялася ціна на газ порівнюючи наприклад з 2018 роком. А то всі кричать що геноцид, а ніхто не каже цифри.
google.com
   
Re: Ціна на газ

до 2020року максимальна ціна, яку платила була 8гр. і все, ніяких більше прихватів з доставкою і т.д. зараз в мєму облгазі 9,91 + доставка. перейшла на Нафтогаз, але ще платіжок не було.
значить реально ціна підросла не дуже сильно і ніякого газового геноциду насправді немає?
   
Re: Ціна на газ

значить реально ціна підросла не дуже сильно і ніякого газового геноциду насправді немає?
питайте в зубожілих з пів-вареником і пенсів. в мене ні тоді не було, ні зараз.
   
Re: Ціна на газ
PAL

Конкретно по 2018му
підняв записи, скільки я платив
Ціна куба газу (з доставкою) з січня до жовтня 6.9579 грн за куб
За листопад та грудень - 8.54892
   
Re: Ціна на газ
Ser

Конкретно по 2018му
підняв записи, скільки я платив
Ціна куба газу (з доставкою) з січня до жовтня 6.9579 грн за куб
За листопад та грудень - 8.54892

у 2018 6,9 грн З ДОСТАВКОЮ
тепер 9,9 грн +2,7 грн доставка= 12,6 грн з доставкою

РІЗНИЦЯ 5,7 грн ;o

або 50% багато то?
   
Re: Ціна на газ
smx

косташу придурок, где сейчас можно газа купить по 270 грн как на твоем графике?  на кого это туфта расчитана
   
Re: Ціна на газ
Ser

косташу придурок, где сейчас можно газа купить по 270 грн как на твоем графике?  на кого это туфта расчитана

туфта і всі дописи состашу розраховані на його ольгінських кураторів :laugh:
   
Re: Ціна на газ

косташу придурок, где сейчас можно газа купить по 270 грн как на твоем графике?  на кого это туфта расчитана

графік липнем закінчується  :gigi:

такі графіки можна по нафті намалювати, закінчити його там де нафта в мінус продавалась  :laugh:
   
Re: Ціна на газ
PAL

у 2018 6,9 грн З ДОСТАВКОЮ
тепер 9,9 грн +2,7 грн доставка= 12,6 грн з доставкою

РІЗНИЦЯ 5,7 грн ;o

або 50% багато то?

я ні з ким не сперечаюся  :laugh:
Я просто дав відповідь на запитання ТС - скіки воно коштувало у 2018му
"на скільки піднялася ціна" я відповісти не можу, бо ціни у всіх різні по населеним пунктам, кожен хай собі рахує
   
Re: Ціна на газ
PAL

Показати зображення...

Ціни куба газа з 2012 року, грн

2012: 1.098
2013: 0.725
2014: 0.725, 1.182, 1.788
2015: 1.788, 3.6, 7.188, 3.6
2016: 3.6, 7.188, 6.879
2017: 6.789, 6.958
2018: 6.958, 8.549
2019: 8.549, 8.116, 8.496, 6.782, 6.472, 6.275, 6.004, 6.674, 6.008


Хто хоче, може будувать графіки
   
Re: Ціна на газ

косташу придурок, где сейчас можно газа купить по 270 грн как на твоем графике?  на кого это туфта расчитана
там дата даних вказана для 2020 року, придурок
   
Re: Ціна на газ

Тарифи "зли бояри" підняли на 50-100% зараз з плеча "доброго царя" опустять на 5-10%! "Мудрий нарід" буде у захваті..
   
Re: Ціна на газ

Тарифи "зли бояри" підняли на 50-100% зараз з плеча "доброго царя" опустять на 5-10%! "Мудрий нарід" буде у захваті..
народ був в екстазі, коли ціна на газ збільшилась В 10 РАЗІВ
   
Re: Ціна на газ

Цитувати
Лишь Тимошенко способна обеспечить справедливые тарифы – эксперт

Лидер партии «Батьківщина» Юлия Тимошенко знает, что делать, и в отличие от нынешнего правительства не боится принимать непопулярные, но эффективные, решения в интересах людей.

По его словам, на смену тренда двухлетней давности на внесистемных политиков, вроде Зеленского, сейчас усиливается запрос на профессионализм и умение навести элементарный порядок. Именно этим объясняется рост рейтинга «Батьківщини» Тимошенко почти на треть.

«Электоральное ядро «Батьківщини» чувствительно к тарифной проблеме, поэтому Тимошенко не пройдет мимо этой темы.

Что делать – она знает. И в отличие от президентской команды, не будет медлить и не убоится непопулярных шагов для решения проблемы.

Ситуация с тарифами – это карт-бланш для Тимошенко», – считает эксперт.

Он убежден, что украинское общество ждет серьезные кадровые решения от президента Зеленского.

«Перестановки кадров в Кабмине не спасут, нужна полная отставка правительства Шмыгаля или удаление самых одиозных персон.

У Зеленского есть неделя-две, чтобы принять решение, затянет – себе дороже, к концу месяца будет «тарифный Майдан», – заметил Золотарев.

Тимошенко предложила план решения «тарифного» кризиса. Он предусматривает направление на нужды населения газа из подземных хранилищ по цене закупки и газа собственной добычи. Это, по расчетам «Батьківщини», позволит снизить тарифы втрое.

тут
   
Re: Ціна на газ

народ був в екстазі, коли ціна на газ збільшилась В 10 РАЗІВ
та ні, не в десять... в МІЛЬЙОН разів!
все одно ніхто не платить повну ціну на газ - всі получають субсидії і платять якісь копійки...
   
Re: Ціна на газ

народ був в екстазі, коли ціна на газ збільшилась В 10 РАЗІВ

Нариду за газ, воду и электрику платить вообще впадлу. В принципе. Ибо это есть явления природы навроде солнечного света или кислорода.
   
Re: Ціна на газ

Нариду за газ, воду и электрику платить вообще впадлу. В принципе. Ибо это есть явления природы навроде солнечного света или кислорода.
а ще розумний наріт любить возити викидувати мусор в ліс бо нахіба за це платити.
   
Re: Ціна на газ

та ні, не в десять... в МІЛЬЙОН разів!
ДЕСЯТЬ
   
Re: Ціна на газ

ДЕСЯТЬ
може в МІЛЬЯРД разів? ти йобнувся, в яких десять разів... тут вище люди писали що з 7 грн піднялося до 8,5 грн... це хіба в десять разів дурнику?
   
Re: Ціна на газ

може в МІЛЬЯРД разів? ти йобнувся, в яких десять разів... тут вище люди писали що з 7 грн піднялося до 8,5 грн... це хіба в десять разів дурнику?
брехливий порохоскот
   
Re: Ціна на газ

брехливий порохоскот
эбанько, ти хоть розумієш що значить в ДЕСЯТЬ разів? ти що зараз платиш по 70 грн на куб? ти йобнувся, клоун?
   
Re: Ціна на газ

ДЕСЯТЬ

тепер вже в 10 - Бубочка заокруглив. А, ні, ще + доставка. Тобто у 12 разів.
   
Re: Ціна на газ

эбанько, ти хоть розумієш що значить в ДЕСЯТЬ разів? ти що зараз платиш по 70 грн на куб? ти йобнувся, клоун?
тупий брехливий порохоскот
   
Re: Ціна на газ

тупий брехливий порохоскот
любитель клоуна, скажи мені на скільки подорожчав твій газ, лунько?
такі дебіли як ти і причина що ви лохи так живете ...
   
Re: Ціна на газ

любитель клоуна, скажи мені на скільки подорожчав твій газ, лунько?
такі дебіли як ти і причина що ви лохи так живете ...
тупий порохоскот
   
Re: Ціна на газ

Ціни куба газа з 2012 року, грн

2012: 1.098
2013: 0.725
2014: 0.725, 1.182, 1.788
2015: 1.788, 3.6, 7.188, 3.6
2016: 3.6, 7.188, 6.879
2017: 6.789, 6.958
2018: 6.958, 8.549
2019: 8.549, 8.116, 8.496, 6.782, 6.472, 6.275, 6.004, 6.674, 6.008

В середньому по року була низька. Влітку дішло до 2.70 - і ніхто не протестував :)   За грудень в мене виставлено 8.82 :)

На десяток копійок більше, ніж два роки тому. Про що срач :) Хтось гадав що по 3 грн - назавжди???  :-B


Хто хоче, може будувать графіки
   
Re: Ціна на газ

газ на ринках впав з 250 до 50 баксів цього літа. І ми закупилися у сховища. А ціни для населення чомусь зросли. Ось такі дива. Може є якесь пояснення?
   
Re: Ціна на газ
PAL

В середньому по року була низька. Влітку дішло до 2.70 - і ніхто не протестував :)   За грудень в мене виставлено 8.82 :)

На десяток копійок більше, ніж два роки тому. Про що срач :) Хтось гадав що по 3 грн - назавжди???  :-B
ти забув дрібничку - плату за доставку, яка в наведеному списку включена до ціни за газ
якщо влітку вона була ще так-сяк, то зараз добавляй до ціни 1.5-2 грн
Тобто теперішні 9 грн - це не 9 грн, а 11 грн у цінах початку 10х років
   
Re: Ціна на газ

За грудень в мене виставлено 8.82 :)

+2-3 грн. доставка
   
Re: Ціна на газ

газ на ринках впав з 250 до 50 баксів цього літа. І ми закупилися у сховища. А ціни для населення чомусь зросли. Ось такі дива. Може є якесь пояснення?

Кто это вы?
   
Re: Ціна на газ

тупий порохоскот
... щось у тебе грамофон заїжджений, голка зламалася.:)))
   
Re: Ціна на газ

Кто это вы?

пфф. Може Україна, а може ельфи. А як тобі здається, хто закупився?

щось ти, друже, нагадуєш того нового руського з анеку, який каже: "ти що? звідки у народа такі бабки"
   
Re: Ціна на газ

невелике збільшення ціни на газ питання штучне, це кидається в очі але відволікаю людей від більш важливих пройобів влади ..

   
Re: Ціна на газ

невелике збільшення ціни на газ питання штучне, це кидається в очі але відволікаю людей від більш важливих пройобів влади ..
Сенкс. Крутилось в голові, не було часу коротко сформулювати.
Саме так. Плюсую. Слідкуємо "за кишенями", базарні клоуни проводять отвлєкающий маньовр.
   
Re: Ціна на газ

пфф. Може Україна, а може ельфи. А як тобі здається, хто закупився?

щось ти, друже, нагадуєш того нового руського з анеку, який каже: "ти що? звідки у народа такі бабки"

Никто не говорил, что "мы" что-то закупали
Говорили,  что заполнили

А еще говорили,  что нафтогаз без денег, потому что прихильники певної політсили денег не хватает
И пришлось брать в долг на операционные расходы

Т.ч. нужно было закупаться летом дровами
   
Re: Ціна на газ

невелике збільшення ціни на газ питання штучне, це кидається в очі але відволікаю людей від більш важливих пройобів влади ..

це робиться для того щоб наш мудрий нарід мав про що белькати. потім ціну вернуть взад на обмін води в крим.
я так і не зрозумів наскільки ззубожів наріт. з індексом борщу було все простіше і зразу робили винуватим порошенка. тепер різниця в ціні незрозуміла і виноватий правда знов порошенко. дибіли.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія