Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про бензин

Re: Про бензин
Ale

Може десь і нема, а у нас за тиждень тільки на шмурдякових заправках щось з'являлося. Зараз трохи краще, але все одно черги космічні. Ну хоч щось є за більш-менш прийнятними цінами, що створює конкуренцію. Якщо й це зникне - будете купляти талони за 200 ))
Ну так краще заправлятися по 200 ніж взагалі не заправлятися)
   
Re: Про бензин
Ale

І яка конкуренція якщо діє гранична ціна
   
Re: Про бензин

Прямо зараз їду з кордону Рівненської області до Києва. Ще жодного бензовозу не побачив.

У Києві потім куплю талони на олх та заправлюсь у двічі дорожче.

Вчергове повторюю: проблема не у відсутності бензину, а в тому, що наявне регулювання роздрібної ціни. Венесуела (с)

Вчора біля кордону зустрів 5 бензовозів ВОГ,які їхали назустріч з Польщі ..
   
Re: Про бензин

І яка конкуренція якщо діє гранична ціна
Та вже давно винайшли варіанти, як це обходити. Від мобільних застосунків до талонів. Я, власне, також не прибічник регуляції саме за граничною ціною. Це занадто просте й неефективне рішення. Я саме за участь держави у всьому ланцюжку розподілу бензину за певними нормами й певними обмеженнями, які будуть економічно обгрунтовані. За межами ціх лімітів нехай паралельно існує ринок, якщо буде надлишок.
   
Re: Про бензин

Талони можна до дії привязати наприклад.
   
Re: Про бензин

Я саме за участь держави у всьому ланцюжку розподілу бензину за певними нормами й певними обмеженнями, які будуть економічно обгрунтовані. За межами ціх лімітів нехай паралельно існує ринок, якщо буде надлишок.
(tu)  Это другое дело
   
Re: Про бензин
Ale

Та вже давно винайшли варіанти, як це обходити. Від мобільних застосунків до талонів. Я, власне, також не прибічник регуляції саме за граничною ціною. Це занадто просте й неефективне рішення. Я саме за участь держави у всьому ланцюжку розподілу бензину за певними нормами й певними обмеженнями, які будуть економічно обгрунтовані. За межами ціх лімітів нехай паралельно існує ринок, якщо буде надлишок.
Ще раз талони вог і Окко тільки для юросіб, нові договори не укладаються. Тобто юрособа купляє талони по 37, потім продає за готівку за 70, потім той хто купив їздить і шукає де є бензин по цим талонам - схема зашибісь)
   
Re: Про бензин

ты идиот
Бензин исчез 24 февраля к 11 утра

Слідкуй за язиком,бо пройдеш в кільватері руського військового корабля...
   
Re: Про бензин
Ale

О вже з’явились талони по 80 і 100 грн (Окко 95) - регуляція державна працює - зато без спекулянтів!
   
Re: Про бензин

Талони можна до дії привязати наприклад.

До речі, непогана ідея. 30літрів на місяць для одного авто цілком достаньо в даній ситуації
   
Re: Про бензин

До речі, непогана ідея. 30літрів на місяць для одного авто цілком достаньо в даній ситуації

Кім Чен Ін в захваті. Те, що вигадували його батько та дід, хтось пропонує в 21 сторіччі.
   
Re: Про бензин

До речі, непогана ідея. 30літрів на місяць для одного авто цілком достаньо в даній ситуації

А як же історичне "каждому по потребностям" ?
Може людина продукти по магазинам розвозить, чи волонтерить, чи інвалід, чи возить інваліда, чи треба поїхати забрати родичів що евакуюються з війни?
30л це від сили 400 км, до Харкова і назад не вистачить
   
Re: Про бензин

Кім Чен Ін в захваті. Те, що вигадували його батько та дід, хтось пропонує в 21 сторіччі.

Ти вийди з коми і згадай, що у нас війна. 30 літрів за  фікс.ціною - цілком достатньо. Хочеш більше - плати ринкову на даний момент
   
Re: Про бензин
Ale

Ти вийди з коми і згадай, що у нас війна. 30 літрів за  фікс.ціною - цілком достатньо. Хочеш більше - плати ринкову на даний момент
Погоджуюсь повністю
   
Re: Про бензин

Ти вийди з коми і згадай, що у нас війна. 30 літрів за  фікс.ціною - цілком достатньо. Хочеш більше - плати ринкову на даний момент

А який тоді резон робити "30 літрів за  фікс.ціною" ?
Щоб потратити кошти платників податків, створити чорний ринок талонів на паливо "за фікс.ціною", запровадити обмежень щоб заїпати людей обліком, ввести кормушку для перевіряючих ?
   
Re: Про бензин
Ale

А який тоді резон робити "30 літрів за  фікс.ціною" ?
Щоб потратити кошти платників податків, створити чорний ринок талонів на паливо "за фікс.ціною", запровадити обмежень щоб заїпати людей обліком, ввести кормушку для перевіряючих ?
Щоб пересічні не волали де наш бензин по 37 грн)
   
Re: Про бензин

А який тоді резон робити "30 літрів за  фікс.ціною" ?
Щоб потратити кошти платників податків, створити чорний ринок талонів на паливо "за фікс.ціною", запровадити обмежень щоб заїпати людей обліком, ввести кормушку для перевіряючих ?

Які талони і корупція, якщо це буде реалізовано через дію?  Ніякого гімору, сканують qr і все.
Не хочеш - плати 50 чи 100 за літр, залежно яка ціна буде.

   
Re: Про бензин

100 грн за 95й - то гарна ціна. Але має бути скрізь і для всіх.
   
Re: Про бензин

А як же історичне "каждому по потребностям" ?
Може людина продукти по магазинам розвозить, чи волонтерить, чи інвалід, чи возить інваліда, чи треба поїхати забрати родичів що евакуюються з війни?
30л це від сили 400 км, до Харкова і назад не вистачить
мається на увазі гарантований мінімум, а далі вже самі.
а то ж багато людей в яких інваліди/робота/волонтерство, а бак пустий і ніде ні літра немає можливості заправити.
   
Re: Про бензин

Ти вийди з коми і згадай, що у нас війна. 30 літрів за  фікс.ціною - цілком достатньо. Хочеш більше - плати ринкову на даний момент

Дякую Боже, що Гетьманцев забув чи ще не здогадався на м'ясо обмеження ціни поставити та на іншу їжу. Інакше б ми у чергах за хавчиком стояли таким самим чином, як і за бензином. Війна все спише.
   
Re: Про бензин

.

Останнє редагування: 15 травня 2022 15:06:34 від DeL1T
   
Re: Про бензин

Не регулювати ціни на критичні товари під час війни - самогубство.
Завтра уявімо, знищують запаси зерна.
То що, нехай ринок регулює ціну на хліб?
яка дурня

без хлібу не обійтись

субсидований бензин потрібен лише військовим та бізнесу

манюпас має купляти за справжню ціну, навіть якщо 100 грн\л

або пересідати на громадський транспорт, самокати і т.д

те саме стосується валюти... не здам ні цента по курсу 29. хай собі копляться на фоп рахунку. чому хитрожопі банкіри схематознічають за мій рахунок? кому війна, а кому схематоз.

Останнє редагування: 15 травня 2022 15:07:27 від DeL1T
   
Re: Про бензин

Заепали уже с этим регулированием. Неужели мало примеров того, что как только государство начинает что-то регулировать, это что-то сразу исчезает. Дайте бензин Пля, пусть по 100, но на каждом углу
   
Re: Про бензин
Ale

Заепали уже с этим регулированием. Неужели мало примеров того, что как только государство начинает что-то регулировать, это что-то сразу исчезает. Дайте бензин Пля, пусть по 100, но на каждом углу
Думаю пересічний буде проти, йому краще в черзі напхавши п’ять чоловік в машину з каністрами простояти 5 годин але взяти по 38, потім ті каністри на olx продати по 100, приватна ініціатива, зато міністерство рапортує що все добре, показники в нормі)
   
Re: Про бензин

яка дурня

без хлібу не обійтись

субсидований бензин потрібен лише військовим та бізнесу


Та чо там не обійтись.
Хліб їсти шкідливо.
Хліб треба тільки військовим.
А манбпас хай по 100 грн бере.
Або худне.
Ібо нех

Валюту теж нащо тримати, вірно
Хай лупане курс 100, щоб бензин був по 300, от тоді усе буде вільно і чесно.
Так переможемо!
   
Re: Про бензин

субсидований бензин потрібен лише військовим
;o
Для какой техники? :S
   
Re: Про бензин
Ale

;o
Для какой техники? :S
Мабуть тільки для пікапів та машин розвозок
   
Re: Про бензин
Ale

Та чо там не обійтись.
Хліб їсти шкідливо.
Хліб треба тільки військовим.
А манбпас хай по 100 грн бере.
Або худне.
Ібо нех

Валюту теж нащо тримати, вірно
Хай лупане курс 100, щоб бензин був по 300, от тоді усе буде вільно і чесно.
Так переможемо!
Курс і так зараз 34 і весь імпорт взагалі рахується по 40 і це нормально - ніхто ж не стоїть перед магазином або на базарі і не вимагає повернути ціни на рік назад?)
   
Re: Про бензин

Курс і так зараз 34 і весь імпорт взагалі рахується по 40 і це нормально - ніхто ж не стоїть перед магазином або на базарі і не вимагає повернути ціни на рік назад?)

Не знаю, що там де рахується, під критичний імпорт продають по офіційному курсу.
Чи не треба критичного імпорту, ринок все відрегулює?
   
Re: Про бензин

   
Re: Про бензин
Ale

Не знаю, що там де рахується, під критичний імпорт продають по офіційному курсу.
Чи не треба критичного імпорту, ринок все відрегулює?
Я був в магазині - чи я той критичний імпорт не купую чи в магазині його не було але все подорожчало, так що так ринок відрегулює, навіть вода без газу українська подорожчала, ну так війна логістика все зрозуміло
   
Re: Про бензин
Ale

https://twitter.com/view/status/1525762622242672640
Дорегулювались, в результаті паливо продадуть маню пасам по 60 а перед військовими розведуть руками - закінчилось
   
Re: Про бензин


Дайте бензин


Не вижу проблем с бензином - он периодически и несистематически появляется то там, то сям. Заправки разные, цены разные, условия разные.

Но если ОЧЕНЬ надо заправиться, а не разогнать зраду по кочкам, то это можно сделать.
   
Re: Про бензин
Ale

Не вижу проблем с бензином - он периодически и несистематически появляется то там, то сям. Заправки разные, цены разные, условия разные.

Но если ОЧЕНЬ надо заправиться, а не разогнать зраду по кочкам, то это можно сделать.
Ну да їздити півдня шукати потім 5 годин стояти в черзі - впевнений це дуже сприяє економіці і взагалі зайнятості населення - всі зайняті пошуком бензину - все для перемоги)
   
Re: Про бензин

Ну да їздити півдня шукати потім 5 годин стояти в черзі - впевнений це дуже сприяє економіці і взагалі зайнятості населення - всі зайняті пошуком бензину - все для перемоги)

У каждого свой путь.

Я например смотрю - когда надо - по сайтам заправок и местечковый канал, где народ рапортует о ситуации + существенно ограничил выезды.


   
Re: Про бензин
Ale

У каждого свой путь.

Я например смотрю - когда надо - по сайтам заправок и местечковый канал, где народ рапортует о ситуации + существенно ограничил выезды.
А тим хто в селі або передмісті живе що смотрєть? Чи за 30 Км остатись туди сюди?
   
Re: Про бензин

У каждого свой путь.

Я например смотрю - когда надо - по сайтам заправок и местечковый канал, где народ рапортует о ситуации + существенно ограничил выезды.
сколькотв среднем в очереди стоишь?
   
Re: Про бензин

Заправился на вог 20 л., отстоял полтора часа примерно
   
Re: Про бензин

Заправился на вог 20 л., отстоял полтора часа примерно

це без паливних талонів?
   
Re: Про бензин

сколькотв среднем в очереди стоишь?

Минут 15-20.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія