Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Американська компанія, завод у Німеччині, через швейцарські "прокладки" наповнює кацапські ангари аж гай шумить:

Тільки від травня 2022 року до березня 2023-го було зроблено 40 доставок на 17 мільйонів доларів.

Які санкції? ... ні, не чули.

https://youtu.be/1iiIUoVFNbY?si=iCHJLAphsmLzZ66K
+============================================+
І чого більше - таких станків чи побудованих ангарів?
І хто буде обслуговувати ці станки?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4
PAL

Казанский авиационный завод

На этом заводе из структуры государственной корпорации «Ростех» строят и ремонтируют стратегические бомбардировщики, например Ту-22м3 и Ту-160, из которых Россия запускает ракеты по Украине.

вибачаюся, але яковь на піздьож схоже
кацапи не взмозі будувать стратеги, розучилися
ремонтувать - то да, погоджусь
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

вибачаюся, але яковь на піздьож схоже
кацапи не взмозі будувать стратеги, розучилися
ремонтувать - то да, погоджусь

це не піздьож,
а щоденні бyденні Інформаційно-Психологічні Операції
"Кіберармії" ПсО ЗС росії

направлені на зростання хронічної зневіри, розчарyвання, безсили,
та активацію хтонічної осінньої депресії в yкраїнських громадян

наприклад,
цю прекраснy новинy розмістили всі yкраїнські телеграми



 
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

https://twitter.com/view/status/1717610250063233067

Навіщо сюди прийшов?

ще один тyрист



   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4
DBA

"Журналістка Voice of America Мирослава Гонгадзе пише,
що в січні ми отримаємо ракети дальністю до 300 км.

Імовірніше мова про ATACMS, але вже не касетної, а стандартної специфікації."

:read:
https://t.me/in_factum/19115

странный вывод. почему "але вже не касетної", если журналистка об этом не сказала? тем более, что у "стандартной" дальность 270, а не 300 км
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

був такий собі бабама
той хто роззброїв Україну...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

странный вывод. почему "але вже не касетної", если журналистка об этом не сказала? тем более, что у "стандартной" дальность 270, а не 300 км
Какой ужас - "270, а не 300 км"! Шок и Зрада!
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4
DBA

Какой ужас - "270, а не 300 км"! Шок и Зрада!

у тебя есть ответ почему "але вже не касетної"? шо своим высером хотел сказать?  на "условные 300км" есть и кассетки и не-кассетки.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4
DBA

був такий собі бабама
https://twitter.com/view/status/1717614533705896165той хто роззброїв Україну...

тут надо добавить, шо сделано это было под согласие Юща и Тимохи
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

довго ти ще будеш тут кацапщіною срати?
скільки додік і МАГа скаже стільки і висере на гора. партія сказала,вождь одобрив і алі під козирок і за клаву. Чого дивуєшся.коли він так вже другий рік працює тут без вихідних.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4
TC

був такий собі бабама
https://twitter.com/view/status/1717614533705896165той хто роззброїв Україну...

Ага. А самі українці тут ні до чого!
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4



якщо раніше хуйло колупався пальцем у ЄС, то тепер шурудить там уже двома руками
   
  ЄС недієздатне - це мертва організація. кожен має право вето. Те саме відбувалось в Польші - liberum veto, що її можна сказати і згубило
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

  ЄС недієздатне - це мертва організація. кожен має право вето. Те саме відбувалось в Польші - liberum veto, що її можна сказати і згубило
++=================================+
Запропонуй кращих! Чи виправи наявних!
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

++=================================+
Запропонуй кращих! Чи виправи наявних!
тому німці з французами зараз і хочуть реформувати ЄС, поділивши його на "ліги", де представники нижчих ліг не зможуть блокувати рішення вищої ліги. Може це і дискрімінація, але все одно краще, коли два жебраки - словаки та мадяри щось дзявкають стосовно грошей, до яких вони не мають ніякого відношення. Вирішувати фінансові питання в ЄС мають лише країни-донори.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

тому німці з французами зараз і хочуть реформувати ЄС, поділивши його на "ліги", де представники нижчих ліг не зможуть блокувати рішення вищої ліги. Може це і дискрімінація, але все одно краще, коли два жебраки - словаки та мадяри щось дзявкають стосовно грошей, до яких вони не мають ніякого відношення. Вирішувати фінансові питання в ЄС мають лише країни-донори.
Нахєр "ліги". Кваліфікована більшість: дві третини країн.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

тому німці з французами зараз і хочуть реформувати ЄС, поділивши його на "ліги", де представники нижчих ліг не зможуть блокувати рішення вищої ліги. Може це і дискрімінація, але все одно краще, коли два жебраки - словаки та мадяри щось дзявкають стосовно грошей, до яких вони не мають ніякого відношення. Вирішувати фінансові питання в ЄС мають лише країни-донори.
Донори чи не донори це якось неправильно, а от простим голосуванням  це вже щось, наприклад 10% держав наприклад можуть заблокувати  , якось так можно зробити.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Нахєр "ліги". Кваліфікована більшість: дві третини країн.
Мені це також виглядає найбільш адекватною системою.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

  ЄС недієздатне - це мертва організація. кожен має право вето. Те саме відбувалось в Польші - liberum veto, що її можна сказати і згубило

То що, більше не вступаємо?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

То що, більше не вступаємо?

для вишивати і Польщу в ЄС згубило і NATO не те, і все якось не так і "нєадназначна")) нас би так згубити як польщу в ЄС і НАТО)).
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

тому німці з французами зараз і хочуть реформувати ЄС, поділивши його на "ліги", де представники нижчих ліг не зможуть блокувати рішення вищої ліги. Може це і дискрімінація, але все одно краще, коли два жебраки - словаки та мадяри щось дзявкають стосовно грошей, до яких вони не мають ніякого відношення. Вирішувати фінансові питання в ЄС мають лише країни-донори.
+======================================================================+
Вага голосу країни має бути пропорційна фінансовомим та іншим (військовим) внескам.
Тоді угри сидітимуть тихенько-тихенько. І словаки не триндітимуть...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

+======================================================================+
Вага голосу країни має бути пропорційна фінансовомим та іншим (військовим) внескам.
Тоді угри сидітимуть тихенько-тихенько. І словаки не триндітимуть...
Товариство з обмеженою відповідальністю — який внесок в капітал така і доля з доходу?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Товариство з обмеженою відповідальністю — який внесок в капітал така і доля з доходу?


 Це шлях до розколу ЄС. Ниншініх механізмів достатньо щоб Орбана разом з цим словацьким хуйлом привести до тями без знищення суверенітету членів союзу.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

для вишивати
Ти хто?
   
Ти хто?
я думаю якйсь таксист - він же нічого не зрозумів з того що я написав
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

То що, більше не вступаємо?
Англія вийшла.Що помінялося?Можливо і не обовязково вступати в Євросоюз.Торгувати,дружити,допомагати один одному треба.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Англія вийшла.Що помінялося?Можливо і не обовязково вступати в Євросоюз.Торгувати,дружити,допомагати один одному треба.

Обовязково в ЄС і обовязково в NATO. За всі байки про невступ - подяка вам від хуйла, в нього зараз надія тільки на вас.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

я думаю якйсь таксист - він же нічого не зрозумів з того що я написав

Все я зрозумів і я думаю ти явно не програміст, давай про то що ти написав,
ЄС діє вже під 30 років і на протязі цього приймає рішення і приводить їх в дію, думаю їх тисячі, не менше.
на підставі яких своїх аналізів ти написав шо "ЄС не дієздатне?" і чим ти це заміряв? аж зацікавив мене. Просто так повторив тези хуйла чи доведеш це?
   
Все я зрозумів і я думаю ти явно не програміст, давай про то що ти написав,
ЄС діє вже під 30 років і на протязі цього приймає рішення і приводить їх в дію, думаю їх тисячі, не менше.
на підставі яких своїх аналізів ти написав шо "ЄС не дієздатне?" і чим ти це заміряв? аж зацікавив мене. Просто так повторив тези хуйла чи доведеш це?

Живеш не в ЄССРі, а чого дупу рвеш за ЄССР?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

https://t.me/Pravda_Gerashchenko/82008

 :lol:

все нормально - немає ніякої зради

Орбан сказав щоб розморозити заморожені фонди ЄС для Угорщини і тоді вони не проти
а Хвіцо вимагає гарантій того що нові фонди не будуть розкрадалися українськими злодюгами

ну і це окремий фонд , там головне назбирати ті 50 міліардів,
мова йде про передачу туди парашинських грошей

якщо той фонд сформують без мадярів та словаків то навіть ще краще бо тоді Орбан і Хвіцо зможуть хіба погавкати в сторону Бруселя
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Живеш не в ЄССРі, а чого дупу рвеш за ЄССР?


Всідайся зручніше, зараз я розкажу і головне покажу прості як двері речі які мудрий нАрід не може зрозуміти вже 30 років,
просто пороблено - в мене немає кращого пояснення, полякам, балтійцям все давно ясно, а цим-ні.

дивись на цей графік - це дані The World Bank по ВВП на одну людину, грубо майже то саме шо "достаток" людини по країнахю. Ігноруєм долю чорну і сіру економіку в цих країнах.



Тут видно що після розпаду вже прогнилого совка в 91-95 роках ці всі країни стартували майже з однакової економічного розвитку, або з однакової "жопи" 
і на якому рівні єкономічного розвитку ці країни зараз знаходяться.
в 2004 всі що вище на гріфіку вступили в ЄС, я думаю всі чули як в Польщу і балтійські країни заливали інфестиції готуючи їх до вступу в ЄС? на груфіку в них - стрімко вверх.

Видно тобі по графіку як впливає на єкономіку доступ до європейських технологій, і європейських дешевих кредитів, і європейського ринку, і єдине європейське законодавство на 5 тих країн шо вище по графіку?
і видно на якому рівні ті лузери які вирішили шось там про дешевий газ і про нейтралітет і про дружба з ускими єбінями? маю надію що видно.

а тепер головна завдання дня для тебе, (чекаю відповідь на це питання) - Глянь уважно на цей графік і скажи на якому рівні де буде українська економіка ще через років з 20, якщо ми не вступим в ЄС і НАТО (і навіть не враховуючи війну)?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 22 гостей
 
Повна версія