Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ZE ранее попросив... :gigi:

Re: ZE ранее попросив... :gigi:

Не війна, не хуйло, а злодій з владними повноваженнями нищить Україну.


Ну нарешті! Ворога виділили! ]І це не війна, не хуйло, а злодій

А я-то думала, хто це на східних кордонах стріляє? А це злодії...
   
Re: ZE ранее попросив... :gigi:

Скасуємо все, що порушує права людини.
Не збираюсь повчати яким повинне бути законодавство, як залучати інвестиції. Не справа Президента втручатись у діяльність уряду. Мій досвід доповнять чесні фахівці.
Остаточних відповідей у мене на сьогодні немає. Разом з фахівцями їх знайдемо. І швидко.
Буду ініціювати потрібні закони,


По суті: ще не знаю, як, але обіцяю всім і всього. І багато. Бо в мене є мрія. Пардон, то в Королевської була мрія. А в мене є булава. Але що з нею робити? Треба порадитися з чесними фахівцями...
   
Re: ZE ранее попросив... :gigi:

VІ. Про віру, мову, історію…
 
Є Конституція. Вже переконалися, як тільки влада «лізе» туди, куди не має права, наслідки трагічні. Історики повинні займатися історією, щоб знаннями озброювати народ. Не переінакшувати її – історію – під забаганки політиків, владців, зарубіжних «наставників».
Наприклад, наближаються травневі свята. Відзначимо 8 травня разом з Європою як День примирення. А 9 травня як День Перемоги. Нашої Перемоги.
До речі, було б правильним вшанувати творців цієї Перемоги, – і тих, хто ще живий, і тих, що в братських могилах і на цвинтарях. В кожному селі, місті. Пофарбувати обеліски, прибрати цвинтарі. Нехай і діти побачать: пам'ять жива, ми нічого не забуваємо.


Конгеніально!

Втиснувся в один абзац.

Головне - не скасувати 9 травня. Все. Решта якось-такось саме собою покотиться.
   
Re: ZE ранее попросив... :gigi:

Видно, щось тут не так.

Це саме геніальне у цьому сочінєнії.

Справді, не так. І це дуже видно.
   
Re: ZE ранее попросив... :gigi:


І останнє.

Що це було?
   
Re: ZE ранее попросив... :gigi:

іноді краще...

Якась ватна х...ня
   
Re: ZE ранее попросив... :gigi:

Генерал-лейтенант Думанський: «Система нацбезпеки України не відповідає вимогам часу»
Больше информации на портале Антикор : https://m.недостовірне джерело/articles/145961-general-lejtenant_dumansjkij_sistema_natsbezpeki_ukrajini_ne_vidpovidaje_vimogam_chasu

Останнє редагування: 21 травня 2019 10:17:20 від t.rex
   
Re: ZE ранее попросив... :gigi:

Знову "просто всьо взять і подєліть"?  :facepalm1:

То почнемо з кого? З Вови? Йому, дивлячись на декларацію, вже тоже можна починати ділитися з народом.
Думаю треба починати з Олександра Олександровича і його рідні.
   
Re: ZE ранее попросив... :gigi:

Думаю треба починати з Олександра Олександровича і його рідні.

Убейся ап стену, пидроботовская мразота
   
Re: ZE ранее попросив... :gigi:

https://www.pravda.com.ua/news/2019/05/21/7215665/


"Президент запропонував змінити закон про вибори народних депутатів і внести декілька правок. Внести коротенький законопроект із декількома правками. Перша правка – скасувати мажоритарну систему. Друга правка – знизити бар’єр до 3 відсотків", - сказав він.
   
Re: ZE ранее попросив... :gigi:

У кожної нації є  розуміння : німець  він і у  Африці  німець, француз він і  у Африці  француз, англієць він і в Індії англієць, тільки  у  кацапів  прийнято так  , як  написали  Ви. тому  - заткніть пельку, кацапе!
навпаки. Тому ви - не українець
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія