Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Єрмака "за поребрик"? **(Скандал з сенатором США, тіпа скандал)

Таке пишуть.

berezoview/17732[/tg]][/url]

Останнє редагування: 10 липня 2022 20:34:11 від JudgeDredd
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Порохоботка  :X
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

У городі бузина, а в Києві - дядько
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Порохоботка  :X

Ні це конгресмен українського походження

berezoview/17733[/tg]][/url]



   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Ні це конгресмен українського походження

berezoview/17733[/tg]]https://t.me/berezoview/17733[/url]

Я ж кажу
З дєцтва - за Рошен
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

«Украина срочно нуждается в увеличении уровня и скорости помощи в области безопасности, что, к сожалению, не является приоритетом для администрации Байдена», написала в своём обращении Спартц.
Це як зрозуміти?
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Цитата: Прямий
.Зокрема, у листі зазначається, що підставі різноманітних розвідувальних даних, дій Єрмака в Україні та його ймовірних угод із Росією, Конгресу необхідно терміново отримати цю інформацію, щоб підтвердити або спростувати різні серйозні звинувачення.   

А що порохохвіли будуть робити, коли Білий дім спростує різні серьйозні звинувачення стосовно Єрмака?
Я б ото не радів передчасно...
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Вона ж республіканка? Тут такі дві паралельні лінії гівнонакидання: наша по лінії порохоботи-зеленці і американська по лінії республіканці-демократи  :gigi:
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Коралі в неї не погані, але в моєї дружини кращі)
   
Re: Єрмака "за поребрик"?
Geo

У городі бузина, а в Києві - дядько
ДІДЬКО
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

А що порохохвіли будуть робити, коли Білий дім спростує різні серьйозні звинувачення стосовно Єрмака?
Я б ото не радів передчасно...

Можно буде доїбатись до Татарова  :D
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Мабуть, там переклад не коректний, бо такої фуйні навіть продавщиця з Краківського базару не змогла б наплести
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Мабуть, там переклад не коректний, бо такої фуйні навіть продавщиця з Краківського базару не змогла б наплести



   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Хоча мене і трішки притомило все це кидання какашками, але треба відноситися до нього з терпінням - все це невід'ємний елемент конкурентної політики. А саме такою повинна бути політика в нормальній країні - конкурентною. Так що, як казав хуйло - нравіцца-не нравіцца, тєрпі моя красавіца  :gigi: 
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Березовець з планшетом на передку.
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

https://twitter.com/view/status/1545500118895529984

Де почитати той letter, що вона написала?
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Де почитати той letter, що вона написала?

Тож Байдену летер , а не тобі ;)
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Спарц в квітні в Києві була. І на Чернігівщину їздила. І на схід.



Ото вона з Азовцями


Останнє редагування: 9 липня 2022 08:10:38 від adviser
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Я би був обережний з цими накиданнями ярликів «агентів». А ще, чув, є якісь подвійні, потрійні агенти
Можливо, не все так просто. Життя не чорно-біле
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Спарц в квітні в Києві була. І на Чернігівщину їздила. І на схід.

Показати зображення...
Ото вона з Азовцями
то що чи хто заважає їй звертатись з проханнями про збільшення й пришвидшення допомоги ЗСУ? Єрмак?
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

А що порохохвіли будуть робити, коли Білий дім спростує різні серьйозні звинувачення стосовно Єрмака?
Я б ото не радів передчасно...

Якщо Єрмак чистий, то чого йму і його прихмльникам боятися??

Нехай перевіряють.. це критично для України знешкоджувати кротів..
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Якщо Єрмак чистий, то чого йму і його прихмльникам боятися??

Нехай перевіряють.. це критично для України знешкоджувати кротів..
вважаєш, ще не перевірили? Чекають нашого дозволу?
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Якщо Єрмак чистий, то чого йму і його прихмльникам боятися??

Нехай перевіряють.. це критично для України знешкоджувати кротів..
перевірка таких персон відбувається незалежно від листів певних конгресменів чи сенаторів, я сподіваюсь. Тим більше, на 5-ому місяці війни
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Мені здається що треба затулити пельку клятим порохоботам, і зробити це не важко - Треба досконально перевірити Єрмака, його родинні зв'язки, Оманівські і Паризькі угоди, справи по вагнерівцям, сумнівні призначення посіпак Януковича, зрив оборонзамовлення, відсутність у перший тиждень війни, ...
І як що Єрмак чистий, акі агнец, , що легко підтвердить в тому числі і поліграф, то кляті порохоботи, як люди чемні і самі стулять пельку!

За одно і пані конгресменка заспокоїться.
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

перевірка таких персон відбувається незалежно від листів певних конгресменів чи сенаторів, я сподіваюсь. Тим більше, на 5-ому місяці війни

Тим більш в усіх перемовинах з американцями він приймає участь, то  оце б його не перевірили
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

ніхая з цього роя не буде. розходьтеся.
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

перевірка таких персон відбувається незалежно від листів певних конгресменів чи сенаторів, я сподіваюсь. Тим більше, на 5-ому місяці війни
Ага, сам Єрмак і перевіряє. На пару з Татаровим.

По мені, якщо у головного союзника є занепокоєність, треба Єрмака швидко відправляти в відставку.

Порохоботка  :X

Як страшно жити, навкруг одні порохоботи.
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Тим більш в усіх перемовинах з американцями він приймає участь, то  оце б його не перевірили

Так перевірили, занепокоєні.
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Тим більш в усіх перемовинах з американцями він приймає участь, то  оце б його не перевірили

Сьогодні субота.
Чи ОП і по суботах працює?
Ай молодці!
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Мені здається що треба затулити пельку клятим порохоботам, і зробити це не важко - Треба досконально перевірити Єрмака, його родинні зв'язки, Оманівські і Паризькі угоди, справи по вагнерівцям, сумнівні призначення посіпак Януковича, зрив оборонзамовлення, відсутність у перший тиждень війни, ...
І як що Єрмак чистий, акі агнец, , що легко підтвердить в тому числі і поліграф, то кляті порохоботи, як люди чемні і самі стулять пельку!

За одно і пані конгресменка заспокоїться.
можливо ви й маєте рацію. але ж при чім тут американці?!
Українець вибрав свого очільника. Оцей очільник сформував свою команду і працює.
Я до того, що якщо й перевіряти, то перевіряти мають самі українці.

   
Re: Єрмака "за поребрик"?

ніхая з цього роя не буде. розходьтеся.

Зеленського ще ніхто так не називав!
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Так перевірили, занепокоєні.

Занепокоєна єдина українка в Конгресі, то їй личить бути занепокоєною :)
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Я за Петра. Да и вообще какбЭ со стороны. Хотя в 14- м помогала, как могла.
Но ИМХО, это враг. Для Украины.
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Ну все, включились прихильники одного й противники іншого. Конструктивна розмова неможлива.
Доброго ранку, Украіна!
Невже хоча б під час війни неможливо утриматись від ваших баталій?
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

До тієї пані питань нема. Їй поїздили по вухах, ось вона і відреагувала.
Через Єрмака йде вся зброя, допомога, та перемовини. Вже все давно перевірено всіма розвідками наших союзників.
Але ось потрібна ще справка від Блінкена, з мокрою печаткою.  :facepalm1:
У той час, коли кремль виє від постачання нам новітньої зброї, вкотре вилазить інформаційний мародер Березовець. Його цинічна підривна діяльність триває роками.
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Я вам скажу, як відносно нова людина на ФУПі. Ви реально набридли, ще задовго до війни, таке враження, що дві секти змагаються за прихильників.
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

можливо ви й маєте рацію. але ж при чім тут американці?!
Українець вибрав свого очільника. Оцей очільник сформував свою команду і працює.
Я до того, що якщо й перевіряти, то перевіряти мають самі українці.

Мабуть при тім, що американці постачають Україні чимало СВОЇХ ресурсів  у вигляді грошей та військової техніки і тому хочуть мати надійні гарантії, щоб їх тут не проїбали бездумно та не здали ворогу. Це в селі хоч хтось розуміє?  :X
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Я вам скажу, як відносно нова людина на ФУПі. Ви реально набридли, ще задовго до війни, таке враження, що дві секти змагаються за прихильників.

То я дивлюся ти не за білих і не за красних. А за кого?
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

 :) Мне абсолютно пофик, мальчики, Петя, Вася, Сеня. Кто будет рулить. Украина. Вот главное.
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Я вам скажу, як відносно нова людина на ФУПі. Ви реально набридли, ще задовго до війни, таке враження, що дві секти змагаються за прихильників.
о, нам цікаві думку відносно нових людей на ФУПі. розкажіть будь ласка, що Вам ще набридло. Дякую.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія