Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Властелин Наташ :=V

Re: Властелин Наташ :=V

В вк нашли страницу турка, который выкладывает фото с разными девушками из России и Украины, которые приезжают к нему в гости

Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
ото добре! повій треба брати на облік. гугл допоможе нареченому зрозуміти цінності його пасії
   
Re: Властелин Наташ :=V

ото добре! повій треба брати на облік. гугл допоможе нареченому зрозуміти цінності його пасії
Вже не працює. Раніше був пошук по обличчю, але прибрали.
   
Re: Властелин Наташ :=V

Вже не працює. Раніше був пошук по обличчю, але прибрали.
ща у соцсєтях є групи, де можна бабу відфільтрувати. Кидаєш фотку і народ полюбе находить когось хто її знає і розказують про неї її новому жиніху.

Останнє редагування: 15 червня 2021 19:48:37 від Ельф
   
Re: Властелин Наташ :=V

ото добре! повій треба брати на облік. гугл допоможе нареченому зрозуміти цінності його пасії
а прикінь наречений уже взнає постфактум, коли уже жинадіти і хата куплена в кредит.
Я уже писав про це тут вище.
   
Re: Властелин Наташ :=V

а тебе хтось просив порад шоб менше охрінівати? От і не пи3ди.
:gigi:
Звиздите тут у калюжу Ви, хамло гальмоване. Щось вигадав, бзданув, провякав на зауваження і все, в кущі
   
Re: Властелин Наташ :=V

Зайди на любой мужской форум по отношения и правовой помощи и почитай. :laugh:

Мужики в Украине -золото.

Украина это страна высококтановых, намоханых наташ с какими-то абсолютно безумными представлениями о жизни.
хватит нести херню. украина наверное на первом месте в мире по неуплате алиментов
   
Re: Властелин Наташ :=V

:gigi:
Звиздите тут у калюжу Ви, хамло гальмоване. Щось вигадав, бзданув, провякав на зауваження і все, в кущі
ващето це ти вигадав. Вигадав, шо у тебе хтось пораду питає. Тьху
   
Re: Властелин Наташ :=V

https://www.youtube.com/watch?v=yhdkGbAifoY
...я в  жизни видел немало съёмов
   и сам не раз снимал
   в шикарных барах Аризоны
   и у КАФЕ "КРИСТАЛЛ"... (Харьков [ua]:D 
Боян!   :laugh:
   
Re: Властелин Наташ :=V

хватит нести херню. украина наверное на первом месте в мире по неуплате алиментов

О! Алименты это трындец.
Как не приходит на работу  холостой мужик 30+ так следом исполнительный лист летит через пару месяцев - алименты. :)))
   
Re: Властелин Наташ :=V

хватит нести херню. украина наверное на первом месте в мире по неуплате алиментов

А может и не на первом. Пи3дaнуть любой может,а статистика есть?

Я смотрю пошла мода на украинских мужиков говно набрасывать. Может проблема как раз не в них?






Останнє редагування: 15 червня 2021 20:53:13 від Conquistador
   
Re: Властелин Наташ :=V
Ice9192

О! Алименты это трындец.
Как не приходит на работу  холостой мужик 30+ так следом исполнительный лист летит через пару месяцев - алименты. :)))
підтверджую.
шукали молоду/немолоду пару (мужика з руками) на подвіря до старої жінки. Жити, дивитись за подвірям. На кастінгу всі красиві і розумні, а як починаєш пробивать, ... чого там тільки нема. Один був - дві родини (остання не знала про існування першої), судимість, хер розбереш скільки аліментів. Коли люди то все встигають? Ті жінки просто нещасні що мусять прибирати за тими достойниками..
   
Re: Властелин Наташ :=V

А шо он может - такой жирный ??  8-:   У него ж зеркальная болезнь третьей степени  :pooh_lol:
   
Re: Властелин Наташ :=V

Ті жінки просто нещасні що мусять прибирати за тими достойниками..
віновни вони уж в том, шо хочется бабам іпаццо.
   
Re: Властелин Наташ :=V

И нашей канадской допысувачкы… ну типа пелотку подороже продать…:)

А цьому все пече уже 20 років, що у свій час послали далеко-предалеко. Вибрали адекватного, порядного, вихованого, розумного і сексуально привабливого канадця , а беушне чмо (яке наставляло роги своїй дружині) на якій підставі розраховує на красиву, порядну, висооосвічену дівчину??

Та жодна нормальна жінка з таким не зв"яжеться.

І тому воно вже тричі одружене (напевно, міг розлучитися і втретє, але ще одну контрибуцію вже третій жінці не потягне), а дехто у щасливому одному шлюбі уже надцять років і нічого змінювати не збирається.

ПС. Все залежить від людей, а не від національності. Є унилі канадці, а є і унилі українці як шлюбний матеріал. І відповідно навпаки.
   
Re: Властелин Наташ :=V

віновни вони уж в том, шо хочется бабам іпаццо.
----
І їздити відпочивати по закорднам,мати Айфони  та тачки,на які не
вистачає бажання ЗАРОБИТИ.
А так- рівноправ'я,аякже.  :punish:
   
Re: Властелин Наташ :=V

А цьому все пече уже 20 років, що у свій час послали далеко-предалеко. Вибрали адекватного, порядного, вихованого, розумного і сексуально привабливого канадця , а беушне чмо (яке наставляло роги своїй дружині) на якій підставі розраховує на красиву, порядну, висооосвічену дівчину??

Та жодна нормальна жінка з таким не зв"яжеться.

І тому воно вже тричі одружене (напевно, міг розлучитися і втретє, але ще одну контрибуцію вже третій жінці не потягне), а дехто у щасливому одному шлюбі уже надцять років і нічого змінювати не збирається.

ПС. Все залежить від людей, а не від національності. Є унилі канадці, а є і унилі українці як шлюбний матеріал. І відповідно навпаки.

Именно поэтому у тебя пердак пылает уже 4-й год после твоего озолупа здесь через месяц после твоего прихода. :)

Как там твой бывший-нынешний или что-то подобное 60-ти лет канадское недоразумение? :)
   
Re: Властелин Наташ :=V

А шо он может - такой жирный ??  8-:   У него ж зеркальная болезнь третьей степени  :pooh_lol:
---
Це питання явно не нам,а отим "дівчаткам" з фото.
Впевнений,вони в курсі. :shuffle:
Думаю,в них можна запитати,вони скажуть. :D
Вангую,відповідь буде десь така: "Та ми просто поїхали пофоткатися в Турцію,у нас там фотосесія була.. Ну і трохи відпочити,звісно,а деякі непорядні люди вже собі понапридумували про нас всяке.."(ц) :-)o

Я ж правильно цитую? :gigi:
   
Re: Властелин Наташ :=V

хватит нести херню. украина наверное на первом месте в мире по неуплате алиментов
----
Ну так,якщо не було бажання берегти сім'ю, то хто ж їм дохтур?
А тепер плачі стоять.
   
Re: Властелин Наташ :=V

----
І їздити відпочивати по закорднам,мати Айфони  та тачки,на які не
вистачає бажання ЗАРОБИТИ.
А так- рівноправ'я,аякже.  :punish:
мабуть цього їм хочетця ще більш ніж іпаццо :D
   
Re: Властелин Наташ :=V

---
Це питання явно не нам,а отим "дівчаткам" з фото.
Впевнений,вони в курсі. :shuffle:
Думаю,в них можна запитати,вони скажуть. :D
Вангую,відповідь буде десь така: "Та ми просто поїхали пофоткатися в Турцію,у нас там фотосесія була.. Ну і трохи відпочити,звісно,а деякі непорядні люди вже собі понапридумували про нас всяке.."(ц) :-)o

Я ж правильно цитую? :gigi:
та ваще казатимуть шо він імпотент нах.
Будущі (і теперішні) їхні мужья, до речі, це схавають якзанєх
   
Re: Властелин Наташ :=V

---
Це питання явно не нам,а отим "дівчаткам" з фото.
Впевнений,вони в курсі. :shuffle:
Думаю,в них можна запитати,вони скажуть. :D
Вангую,відповідь буде десь така: "Та ми просто поїхали пофоткатися в Турцію,у нас там фотосесія була.. Ну і трохи відпочити,звісно,а деякі непорядні люди вже собі понапридумували про нас всяке.."(ц) :-)o

Я ж правильно цитую? :gigi:
Хм... Взагалі-то вони нікому не зобов'язані нічого пояснювати, ні відчитуватися, тим більше перед "судом моралі" якихось анонімусів на якомусь форумі бозна де...
   
Re: Властелин Наташ :=V

ну почему сразу "бледине"? Просто у нее есть друг турок. Который пригласил ее в гости. А дальше уже их личное дело. Личное не публичное. Тут другое интересно - турок огыдный, но бап это почему-то не смущает.
подібних портових шалав взагалі мало що може "збентежити", особливо коли є гроші та хер стоячий.
Ну хіба у нього виявили два хера, ото б була "подія" :laugh:
   
Re: Властелин Наташ :=V

чувак як Негреску з Рів'єри
   
Re: Властелин Наташ :=V

хватит нести херню. украина наверное на первом месте в мире по неуплате алиментов
Дик причина - 90% "берегинь" є ініціаторами розірвання шлюбу. Вони вважають що "можуть захомутати кращого турка чи албанця". Так їм у мультику Діснея "про прінцес" розказали.
А український чоловік - людина практична. Навіщо сплачувати аліменти коли я хочу жити в злагоді та сім'ї разом зі своєю дружиною та дітьми а мені не дають?
Такі блядовиті суки як у нас повинні не аліменти вимагати а йти "вкалувати на завод" щоб заробити собі на краще життя, якщо не змогли зберегти нормальну атмосферу в сім'ї, "берегині йопані".
Я коли слухаю Снєжану Єгорову та як вона Антіна Мухарського "поїмєла" - у мене завжди мізкі через вуха витікають. Це ж "Ківа у юбці"!

Останнє редагування: 15 червня 2021 23:43:22 від Michigan
   
Re: Властелин Наташ :=V

О! Алименты это трындец.
Как не приходит на работу  холостой мужик 30+ так следом исполнительный лист летит через пару месяцев - алименты. :)))
Це де таке? :shuffle:
   
Re: Властелин Наташ :=V

А шо он может - такой жирный ??  8-:   У него ж зеркальная болезнь третьей степени  :pooh_lol:
Я думаю що все він може. П'єр Вудмен теж не худий аполон, а дере тих сучок пачками.
Саме за тим ці "наташи" туди й їдуть, плюс "шарова жрачка та відпочинок".
   
Re: Властелин Наташ :=V

----
Ну так,якщо не було бажання берегти сім'ю, то хто ж їм дохтур?
А тепер плачі стоять.
так алименты детям предназначены.это во первых. А во вторых в основном бухло и гульки причина развода
   
Re: Властелин Наташ :=V

А во вторых в основном бухло и гульки причина развода
ги.
це ви про жонушек? :D
Як мінімум 50% розлучень це бухання і лядство жон=ушок, якшо ви не в курсі.
   
Re: Властелин Наташ :=V

Дик причина - 90% "берегинь" є ініціаторами розірвання шлюбу. Вони вважають що "можуть захомутати кращого турка чи албанця". Так їм у мультику Діснея "про прінцес" розказали.
А український чоловік - людина практична. Навіщо сплачувати аліменти коли я хочу жити в злагоді та сім'ї разом зі своєю дружиною та дітьми а мені не дають?
Такі блядовиті суки як у нас повинні не аліменти вимагати а йти "вкалувати на завод" щоб заробити собі на краще життя, якщо не змогли зберегти нормальну атмосферу в сім'ї, "берегині йопані".
Я коли слухаю Снєжану Єгорову та як вона Антіна Мухарського "поїмєла" - у мене завжди мізкі через вуха витікають. Це ж "Ківа у юбці"!
причина синька и наркотики
   
Re: Властелин Наташ :=V

ги.
це ви про жонушек? :D
Як мінімум 50% розлучень це бухання і лядство жон=ушок, якшо ви не в курсі.
не пи з д и
   
Re: Властелин Наташ :=V

не пи з д и
На, умийся:

Сексуальна незадоволеність. Змінюють 9% чоловіків і 13% дружин. Тут мова йде не про кількість, а саме про якість сексу. Одного чи обох партнерів не влаштовує частота сексуальних контактів, відсутність необхідної різноманітності, згасання пристрасті.

https://rogatka.if.ua/?p=11418

далі сама там читай.
   
Re: Властелин Наташ :=V

На, умийся:

Сексуальна незадоволеність. Змінюють 9% чоловіків і 13% дружин. Тут мова йде не про кількість, а саме про якість сексу. Одного чи обох партнерів не влаштовує частота сексуальних контактів, відсутність необхідної різноманітності, згасання пристрасті.
https://rogatka.if.ua/?p=11418

далі сама там читай.
====================
 :facepalm1:
І що ж вони змінюють??? :lol:
   
Re: Властелин Наташ :=V

аполітично міркуєте.

це РОКСОЛАНИ))))

 ну і в принципі . жалко чувака. це ж як тре себе на смітнику знайти щоб користуватись тілами в які будь хто пхав скрізь - оплативши послугу :laugh:

гавно а не люди)))  гавно ане форма життя [ua]
А ты куда пхаеш? Тоже в пользованную.
   
Re: Властелин Наташ :=V

Я коли слухаю Снєжану Єгорову та як вона Антіна Мухарського "поїмєла" - у мене завжди мізкі через вуха витікають. Це ж "Ківа у юбці"!
Она еще и ватницей вдруг стала, похоже, у путлера бабло берет вместе с интервью у всякого отребья, которое иалдычит о "нацизме в Украине". Недавно брала интервью у кролика данильца, тот назвал нас всех крысами! При этом хочет тут давать концерты. Вот это действительно гавно, а не люди.
   
Re: Властелин Наташ :=V

Именно поэтому у тебя пердак пылает уже 4-й год после твоего озолупа здесь через месяц после твоего прихода. :)

Как там твой бывший-нынешний или что-то подобное 60-ти лет канадское недоразумение? :)

Нєдоразумєніє це ти, хто в 54 виглядає на 74. Я так розумію, що твоя третя так і не вивчила англійську (не давав, як своїй другій, щоб розвивалася професійно), інакше б давно викинула тебе на смітник, злупивши контрибуцію, знайшла б собі класного американського чоловіка і жила б у нормальній хаті, а не у хліві.

А з моїм чоловіком все ок - він чудова людина і сім"янин, обожнює свою родину і не посилає фотки свого ХХХ чужим жінкам, як ти.

Змирись уже  :K
   
Re: Властелин Наташ :=V



А з моїм чоловіком все ок - він чудова людина і сім"янин, обожнює свою родину і не посилає фотки свого ХХХ чужим жінкам, як ти.



Твой пердак пылает уже 4-й год… по известным причинам - твоему дедушке уже 60…. со всеми… ну, ты поняла… и слупить тебе ничего не удалось… :)
   
Re: Властелин Наташ :=V

Твой пердак пылает уже 4-й год… по известным причинам - твоему дедушке уже 60…. со всеми… ну, ты поняла… и слупить тебе ничего не удалось… :)

У тебе пилає 20 років, тільки не філєйка, а дещо інше.

Хехехе.
   
Re: Властелин Наташ :=V

У тебе пилає 20 років, тільки не філєйка, а дещо інше.

Хехехе.

Именно поэтому ты уже 4-й год рассказываешь, как ты ко мне равнодушна… :)

Как там твой дедуля 60-ти лет, жив курилка? :)
   
Re: Властелин Наташ :=V

хватит нести херню. украина наверное на первом месте в мире по неуплате алиментов
Тобто самиць, що взяли чоловіка на пузо. B-)
   
Re: Властелин Наташ :=V

Именно поэтому ты уже 4-й год рассказываешь, как ты ко мне равнодушна… :)

Как там твой дедуля 60-ти лет, жив курилка? :)

Шо тут, булькасте ще скаче, уваги добивається? Моєму чоловіку не 60, а 70! Нє - бери вище - 80 років  :laugh:

Він, може, за тебе і старший на декілька років (що цілком в рамках норми, враховуючи мій власний вік), а ось виглядає набагато краще. Про людські якості і деякі інші нюанси я промовчу, але тобі таке і не снилось  :K .

Цікаво, оскільки видатний математик і криптолог фупу обламав зуби об мій шифр, може, видатний інженерішка фупу візьметься? чи теж зразу відмовишся, щоб не спозоритись, як Фіма?

Втім, не має значення. Просто пройди на ASSті - мені нецікаво.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія