Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кошатніків і собачників треба штрафувати. :X Вони неадекватні.

Я не про тих хто тримає тварин і навіть не проти тих хто їх викидає на вулицю, я про тих що підкормлють на вулиці здичавілих тварин.

Без хатні бродячі тварини, бояться людей, і тому не нападають на хворих і слабких людей, наприклад не нападають на дітей і на падають на пенсіонерів. Як тільки тварин починають підкормлювати вони перестають боятись людей і зграя може напасти, в місцях де постійно ходять. Раніше тварин відстрілювали і з цим не було проблем. Зараз їх же нізя стріляти, тому вони запросто нападають на людей. Тому поведінка докхантерів не приємна і не правильна, але зрозуміла, намагання захиститись від тварин, через страх що на них напали тварини, або на їх близьких. Але щоб цього не було достатньо щоб біля вашого дому чи в центрі міста просто не було тих хто буде підкормлювати тварин, щоб вони не померли. Думаєте вони жаліють тварин? Вони свою совість пробую очистити від того, що погане зробили людям. 

Так, як казала одна знайома  з цих людей, ти покормиш і тобі там на небі плюс. Звичайно плюса там не буде, бо те що ти зробив зло людині не перебє те, що ти тварину покормив. Навіть ті що не вірять в БОГА, в більшості свої гріхи пробують перебити своє сумління, "я ж хороша людина бо я покормив бродячого котика чи песика". Помітили, як Один ФУПЧИК Алієте, любить котів, гарний приклад цього.

Таких людей треба штрафувати, за те що воно кормлять на вулиці тварин бродячих. Хай кормалять тварин за містом, якщо не можуть самі то хай передають службам їжу або гроші на це, і ті покормлять за містом.

Ці люди не бажають чути, що їх "сокревений" шлях у добрі люди - це самообман. Вони так не відкуплять свою совість від правди, що зробили щось погане, а тим що підкормлюють тварин, яких не відстрілюють уже, вони роблять погано, бо ці тварини перестають боятись людей і зграями нападають на слабших чи хворих людей в тому числі і дітей.

Рішення вказав вище, як в Європі, є притулки для тварин за містом, хочеш підкормити здаєш або гроші або їжу з ранку у пункт для заготівлі тваринам їжі, служби відносять його за місто в місце кормівлі. Не довіряєш службам?   Сам береш і ніжками піляєш у цей пункут де кормлять і там їх кормиш. За те що кормиш в місті має бути великий ШТРАФ.

Прийом з жалістю до тварин часто використовують пропогандисти і релігійні проповідники в розрахунку на цих людей. Ці люди щоб очистити свою совість готові на любі підлість щоб виправдати захист тварин і знищення людей во імя захисту тварин.

============

Нотатки Божевільного.
   
я про тих що підкормлють на вулиці здичавілих тварин.
В нормальних країнах за це штрафують на сотні євриків.
В нас мало того, що бабусі -дідусі привчають безхатніх собак тусити біля житлових будинків, але й  буває така фуйня, як наприклад приїждає бусик, швиденько вивалює гору кісток (якісь відходи міні-м'ясокомбінату чи фуйзназвідки) й валить нафуй.

В Вінниці запустили притулок собачий. Але він вже переповнений.
Собак типа стерилізують, чіпляють кліпсу на вухо й випускають. Й лазять вже ці стада з кліпсами, підгодовуючись з помийок та від "добрих пенсів".


Останнє редагування: 27 серпня 2019 16:44:50 від птах Сорока
   
В нормальних країнах за це штрафують на сотні євриків.
В нас мало того, що бабусі -дідусі привчають безхатніх собак тусити біля житлових будинків, але й  буває така фуйня, як наприклад приїждає бусик, швиденько вивалює гору кісток (якісь відходи міні-м'ясокомбінату чи фуйзназвідки) й валить нафуй.
есть и другой пример. бабуси закармливают во дворах голубей и вся округа засрана их пометом. машины, дорожки, лавочки. и попробуй слово против сказать.
   
бабуси закармливают во дворах голубей и вся округа засрана их пометом. машины, дорожки, лавочки. и попробуй слово против сказать.
В першу чергу ці літаючі щури ніфуйово годуються  у сміттєвих контейнерах.
Єдине працююче рішення - затягувати сіткою вікна на горищах багатоповерхівок, тоді їм тупо нема де зимувати.  Й потрохи виздихують. Ну й коти трохи виконують "місію Дарвіна" щодо цих пташок.
До речі, котів останнім часом  дуже поменшало у місті.

Останнє редагування: 27 серпня 2019 16:46:11 від птах Сорока
   
Код: [Select]

До речі, котів останнім часом  дуже поменшало у місті.
Тих, хто підкормлює котів треба нагороджати
   
Интересная тема.
Но как тут не вспомнить политику:
"Думаєте вони жаліють тварин? Вони свою совість пробую очистити від того, що погане зробили людям."
И сразу вспомнил политиков, которые устраивают шоу в зданиях отправления культовых надобностей.

Интересный пост.
   
Так, як казала одна знайома  з цих людей, ти покормиш і тобі там на небі плюс. Звичайно плюса там не буде, бо те що ти зробив зло людині не перебє те, що ти тварину покормив. Навіть ті що не вірять в БОГА, в більшості свої гріхи пробують перебити своє сумління, "я ж хороша людина бо я покормив бродячого котика чи песика".
Небесним програмістам пофіг, котик, песик чи людина. І тим більше чи погодував, приласкав їх хтось, чи ні. Це особисті рефлексії індивідуумів.
   
В першу чергу ці літаючі щури ніфуйово годуються  у сміттєвих контейнерах.
Єдине працююче рішення - затягувати сіткою вікна на горищах багатоповерхівок, тоді їм тупо нема де зимувати.  Й потрохи виздихують. Ну й коти трохи виконують "місію Дарвіна" щодо цих пташок.
До речі, котів останнім часом  дуже поменшало у місті.

Собак практически нет. Но однажды подобрали сороку, выкормили, а потом выпустили в окружающую среду.

Останнє редагування: 27 серпня 2019 16:57:11 від Kilkenny
   
і ті покормлять за містом.
А за це треб аголову відривать!
Викинуті котики і собачки добряче нищать куріпок.
Стадами видавлюють!
   
Собак практически нет.
В Вінниці дофуїща собак, незважаючи на два притулки.
А от котів в моєму подвір'ї аж два штуки й те один - хазяйський з ошийником, який ночує в квартирі, а вранці випускається на вулицю й може вполювати голуба по приколу ))
Другий живе в підвалі.

Останнє редагування: 27 серпня 2019 17:03:11 від птах Сорока
   
В нормальних країнах за це штрафують на сотні євриків.
В нормальних країнах відсутнє таке поняття як бродячі собаки або коти.
   
В нормальних країнах відсутнє таке поняття як бродячі собаки або коти.
Тому й відсутнє. Бо спочатку їх добряче винищили абсолютно негуманними методами. А вже після того як де-не-де  трапляється шось таке, або викинуті чи загублені - то мешканці   телефонують куди треба. А далі тварина потрапляє до притулку де або знаходить нового  хазяїна або присипляється. 
Звісно шо, коли тварин у притулках  мало,  то вони можуть жити там аж до своєї природньої смерті як у зоопарку. Польща вже до цього дійшла.
   
то мешканці   телефонують куди треба. А далі тварина потрапляє до притулку де або знаходить нового  хазяїна або присипляється. 

Все классно, а потом вдруг терминальный вариант.
   
Ненаситні коти-людожери.  :laugh:
   
Интересная тема.
Но как тут не вспомнить политику:
"Думаєте вони жаліють тварин? Вони свою совість пробую очистити від того, що погане зробили людям."
И сразу вспомнил политиков, которые устраивают шоу в зданиях отправления культовых надобностей.

Интересный пост.
(tu)
   
я про тих що підкормлють на вулиці здичавілих тварин.

Ооо , знайоме , знайоме .., у 90-ті на одній сходинковій клітинці поруч із такими жив , тобто квартіри поруч були .

Наче і сім'я повна . чоловік - військовий пенсіонер і дітей двійко , а ото жінка та доця , шось як пороблене .  Біля усіх восьми під'їздів нашого будинку та іще і біля двох сусідніх . баночки із водичкою кішечкам росзставляли кожного ранку .
Під будинком підвал розгороджений для особистого користування мешканців дерев'яними перестінками , а кругом тих перестінків битонієва "підлога" , з часом чорна стала від кошачіх бліх .
Влітку взагалі не можливо стало до підвалу заходити , бо заїдали ті блохи . Тровити приходилось хімією .
А тим "сердешним" потворам , хоч кажи , хоч не кажи , що-би котів не годували - як об стінку горохом .
   
Ооо , знайоме , знайоме .., у 90-ті на одній сходинковій клітинці поруч із такими жив , тобто квартіри поруч були .

Наче і сім'я повна . чоловік - військовий пенсіонер і дітей двійко , а ото жінка та доця , шось як пороблене .  Біля усіх восьми під'їздів нашого будинку та іще і біля двох сусідніх . баночки із водичкою кішечкам росзставляли кожного ранку .
Під будинком підвал розгороджений для особистого користування мешканців дерев'яними перестінками , а кругом тих перестінків битонієва "підлога" , з часом чорна стала від кошачіх бліх .
Влітку взагалі не можливо стало до підвалу заходити , бо заїдали ті блохи . Тровити приходилось хімією .
А тим "сердешним" потворам , хоч кажи , хоч не кажи , що-би котів не годували - як об стінку горохом .

 8-:
   
А за це треб аголову відривать!
Викинуті котики і собачки добряче нищать куріпок.
Стадами видавлюють!

Тільки те що вони і так нищили. А от в містах вони нападають на людей і розносять хвороби.
   
Код: [Select]
Тих, хто підкормлює котів треба нагороджати
І котів і собак і голубів хто підкормлює, ШТРАФУВАТИ СТРАШНО. А щурів можна отрутою вивести.
   
Интересная тема.
Но как тут не вспомнить политику:
"Думаєте вони жаліють тварин? Вони свою совість пробую очистити від того, що погане зробили людям."
И сразу вспомнил политиков, которые устраивают шоу в зданиях отправления культовых надобностей.

Интересный пост.
Як привернути до теми увагу, якщо не тиснути на болюче місце? Ти називаєш це маніпуляцією, і?

А взагалі Я описав те що спостерігав... Людина казала, що тварин треба вбивати інших людей, і ось така фразочька: "Покормиш тварину тобі + на небі за це". І в багатьох хто підкормлює, я точно знаю, що совість не чиста.
   
на нашому ринку коти і собаки охуєвші вкрай.
один раз купив помню корм котярі, а там біля прилавка сидить якесь шерстяне уйопіще, я йому сипнув трохи. Уйобіше відвернуло рило.
продавщиця каже, що воно жре тільки дорогий корм. А я купував те що подешевше.
І каже тут усі коти такі зажрані.
   
І воно не так що-би безпосередньо на вулицях підгодовують , бо зазвичай оті умовно бродячі собаки та кішки , живуть та переховуюцця на подвір'ях або лікарень чі поліклінік або якихось підприємств де сторожі є або на територіях гаражів якихось .

Десь у таких місцях де хтось із людей постійно буває (підгодовує) та існує територія , котру тварини починають вважати своєю і кидаюцця або на перехожих або на велосипедистів або на машини , що десь поруч пересуваюцця , тобто на "чужих" .
   
на нашому ринку коти і собаки охуєвші вкрай.
один раз купив помню корм котярі, а там біля прилавка сидить якесь шерстяне уйопіще, я йому сипнув трохи. Уйобіше відвернуло рило.
продавщиця каже, що воно жре тільки дорогий корм. А я купував те що подешевше.
І каже тут усі коти такі зажрані.

От і думай, що ти купуєш. :)
Шо кіт не чує запаху чогось, що можна їсти.
   
От і думай, що ти купуєш. :)
Шо кіт не чує запаху чогось, що можна їсти.

корм як корм. всі коти його їдять.
крім тих що на ринку, які звикли до дорогого
   
А коти тут до чого? Стая котів напала на ТСа? Точно шпаківня покосилась...
   
А коти тут до чого? Стая котів напала на ТСа? Точно шпаківня покосилась...

Фелинофобия. :)
   
Мені дуже довподоби що у нас кошачий район і дуже багато котиків.... Так що йдіть ка ви у дупу шановні.
   
Коти визнані частиною екосистеми міста :-) Як і ви - ТС. Так що доведеться терпіти природу навколо вас.
А для того, щоб не було безхатечнок треба деяким андонам відрубувати руки за те, що вони викидають тварин на вулиці.
   
Це вже не дикі коти. Це наші друзі....і живуть біля людей, не з лісу ж.


   
Як привернути до теми увагу, якщо не тиснути на болюче місце? Ти називаєш це маніпуляцією, і?

А взагалі Я описав те що спостерігав... Людина казала, що тварин треба вбивати інших людей, і ось така фразочька: "Покормиш тварину тобі + на небі за це". І в багатьох хто підкормлює, я точно знаю, що совість не чиста.

Никакой иронии. Никакой манипуляции. Я не со всем согласен, но поднята очень важная тема.
   
Мені дуже довподоби що у нас кошачий район і дуже багато котиків.... Так що йдіть ка ви у дупу шановні.

Ги-ги , навзаєм , але без зла .

Ото як побачу кошака , навесні , що гребецця де я розсаду вже висадив , ото там йому і "смерть" , у вигляді грудки землі у голову , якшо вцілю . ))

Бо , бл , позаводять по декілька штук , а ті тварюки шаройобляцця де хочуть , не дивлячись , де свій двір , а де чужий .
   
Коти визнані частиною екосистеми міста :-) Як і ви - ТС. Так що доведеться терпіти природу навколо вас.
А для того, щоб не було безхатечнок треба деяким андонам відрубувати руки за те, що вони викидають тварин на вулиці.

ну вони ж мишей ловлять.
   
Ги-ги , навзаєм , але без зла .

Ото як побачу кошака , навесні , що гребецця де я розсаду вже висадив , ото там йому і "смерть" , у вигляді грудки землі у голову , якшо вцілю . ))

Бо , бл , позаводять по декілька штук , а ті тварюки шаройобляцця де хочуть , не дивлячись , де свій двір , а де чужий .

Дикі люди...
   
ну вони ж мишей ловлять.

Немає ніяких мишей в Києві у підвалах.
Тварин треба стерилізувати, а тим, хто НЕ стерилізує - відрізати яйки. Для даходчівості (с)
А перед цим провести ПОВАЛЬНИЙ і обов'язковий перепис тварин. Не записав тваринку - відбирати і присипати. Тут будуть складнощі з вилученням тварини, але також буде ну дуже "даходчіво".
Бо, бляха, ці суки-"співвічники" взагалі, ляді, края втратили : взнали, що волонтери і підбирають і лікують і стерилізують і пристроюють тварин - так теперь ми просто завалені котами і собаками !!!  :diablo:
Тупо шантаж: ой, у меня тут котікі, нє знаю, куда дєть, іді забірітє или я тут щас іх вібрашу ! сууууууки.
   
Ги-ги , навзаєм , але без зла .

Ото як побачу кошака , навесні , що гребецця де я розсаду вже висадив , ото там йому і "смерть" , у вигляді грудки землі у голову , якшо вцілю . ))

Бо , бл , позаводять по декілька штук , а ті тварюки шаройобляцця де хочуть , не дивлячись , де свій двір , а де чужий .

Шариков?
   
В стамбулі коти хозяї міста.
   
Коти визнані частиною екосистеми міста :-)

Я ото вище вже надрукував , скілько у підвалі будинку кошачих бліх наплодилось , то теж тоді екосистема .

Але не тра спинятись на півдорозі , н-ай визнають і риженьких тарганів . що у розєтках , та під плінтусами ховаюцця , екосистемою і обідні столи не миють . що-би комашкам було що попоїсти . ))
   
Я ото вище вже надрукував , скілько у підвалі будинку кошачих бліх наплодилось , то теж тоді екосистема .

Але не тра спинятись на півдорозі , н-ай визнають і риженьких тарганів . що у розєтках , та під плінтусами ховаюцця , екосистемою і обідні столи не миють . що-би комашкам було що попоїсти . ))

Ну треба повинати з першопричини: з двоногих дебілів !
   
Зоологи утверждают.что на каждого жителя городов.как минимум приходится одна крыса.Или больше.
 Мышей же тьма.
 Единственным регулятором крыс и особенно мышей есть кошачьи.
И именно поэтому специальным распоряжением запретили ставить решётки на душники подвалов.Чтобы коты свободно туда ходили и жили.,а также ловили мышей и крыс.
 В отсутствии котов и кошек будет мышиная и крысиная катастрофа. как это случилось в послевоенном Ленинграде. Кошек там во время блокады всех съели. Специальным приказом было вменено отправить в Ленинград. с разных мест СССР тысячи котов и кошек. Как всегда.план перевыполнили.
   
Немає ніяких мишей в Києві у підвалах.


так тому й немає
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія