Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Бодрум рекомендуєте?

Бодрум рекомендуєте?

Гаряшчій тур. Жити в "Life Garden", чи "Garden Life". Треба дати відповідь. Що скажете? Варто туди в цю пору?
Пішла читати, а від вас чекаю порад, хто там був.
Головне - плавати та всілякі старожитності.
   
Re: Бодрум рекомендуєте?

Лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко і кум президента РФ Володимира хуйло Віктор Медведчук літали до Туреччини в той самий час, коли там був на відпочинку майбутній український президент Володимир Зеленський.

Про це розповів журналіст "Радіо Свободи" Михайло Ткач, повідомляє UAportal.

Читайте:
У Зеленського почали хитрувати через зустріч з олігархами в Туреччині
Відзначається, що літак Медведчука полетів до Стамбулу 14 квітня, після чого повернувся в Україну тільки 27 числа.
У той же час, як відомо, Зеленський був у Бодрумі з 26 по 29 квітня, за величезні гроші знімав президентський люкс і був під безпрецедентними заходами охорони.

"Українська велика політика часто грунтується на "неймовірних збігах", - прокоментував ці дані Ткач.

Як повідомляв UAportal, раніше в мережі з'явилися неоднозначні дані про власника готелю Зеленського і його справжню мету раптового візиту до Туреччини, - зокрема, там згадувалося про літак Медведчука і причетність Тимошенко.
https://www.uaportal.com/ukr/news/medvedchuk-i-timoshenko-buli-v-turechchini-razom-iz-zelenskim-scho-diznavsya-zhurnalist.htm
   
Re: Бодрум рекомендуєте?

Гаряшчій тур. Жити в "Life Garden", чи "Garden Life". Треба дати відповідь. Що скажете? Варто туди в цю пору?
Пішла читати, а від вас чекаю порад, хто там був.
Головне - плавати та всілякі старожитності.

Отель не.
Бодрум -да!
Могу дать контакт экскурсовода индивидуального
   
Re: Бодрум рекомендуєте?

Гаряшчій тур. Жити в "Life Garden", чи "Garden Life". Треба дати відповідь. Що скажете? Варто туди в цю пору?
Пішла читати, а від вас чекаю порад, хто там був.
Головне - плавати та всілякі старожитності.

Фінляндію,  штабна потворо

Та мені пох. та гілка, як і ти. Я менше, ніж за добу буду в Польщі, а Різдво зустріну в Фінляндії.

-------------------

Головне, фройлян, не забудьте з голочки одягнутися у Фінляндіях. B-)
А, он тобі що пече! Не сумнівайся! Два чемодани речей вже в бусіку з вчорашнього ранку! Наплічник в прихожій. А я ще маю не повну годинку повалятись на тахті. Наклала собі маску на обличчя, релаксую.
   
Re: Бодрум рекомендуєте?

Отель не.
Бодрум -да!
Могу дать контакт экскурсовода индивидуального
А що не так з готелем?
   
Re: Бодрум рекомендуєте?

Лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко і кум президента РФ Володимира хуйло Віктор Медведчук літали до Туреччини в той самий час, коли там був на відпочинку майбутній український президент Володимир Зеленський.

Про це розповів журналіст "Радіо Свободи" Михайло Ткач, повідомляє UAportal.

Читайте:
У Зеленського почали хитрувати через зустріч з олігархами в Туреччині
Відзначається, що літак Медведчука полетів до Стамбулу 14 квітня, після чого повернувся в Україну тільки 27 числа.
У той же час, як відомо, Зеленський був у Бодрумі з 26 по 29 квітня, за величезні гроші знімав президентський люкс і був під безпрецедентними заходами охорони.

"Українська велика політика часто грунтується на "неймовірних збігах", - прокоментував ці дані Ткач.

Як повідомляв UAportal, раніше в мережі з'явилися неоднозначні дані про власника готелю Зеленського і його справжню мету раптового візиту до Туреччини, - зокрема, там згадувалося про літак Медведчука і причетність Тимошенко.
https://www.uaportal.com/ukr/news/medvedchuk-i-timoshenko-buli-v-turechchini-razom-iz-zelenskim-scho-diznavsya-zhurnalist.htm

 :laugh:
   
Re: Бодрум рекомендуєте?

Фінляндію,  штабна потворо

Ти ще й чокнутий, крім того, що пі*дарот.
   
Re: Бодрум рекомендуєте?

Ти ще й чокнутий, крім того, що пі*дарот.

Срічно клич товарку Олю на допомігу  - вона зараз тут все лайном заллє тобі в поміч, мандавошка штабна  :pooh_lol:
   
Re: Бодрум рекомендуєте?

А що не так з готелем?

Ну почитай сама отзывы
   
Re: Бодрум рекомендуєте?
AI

Бодрум - супер.

Купа народу з Західної Європи, гарненькі вуличкі, шикарні яхти, суперлазильна для дітей фортеця.

Готелі краще за містом, біля цієї зеленої плями соснового лісу на березі - природа крутезна там
https://www.openstreetmap.org/#map=14/37.0098/27.4613

Хоча готельчики в місті теж пристойні.
   
Re: Бодрум рекомендуєте?

Бодрум - супер.

Купа народу з Західної Європи, гарненькі вуличкі, шикарні яхти, суперлазильна для дітей фортеця.

Готелі краще за містом, біля цієї зеленої плями соснового лісу на березі - природа крутезна там
https://www.openstreetmap.org/#map=14/37.0098/27.4613

Хоча готельчики в місті теж пристойні.
(tu) хоча у мене немає вибору)))
   
Re: Бодрум рекомендуєте?

Ну почитай сама отзывы
Та відмовились. Відгуки різні доволі протилежні. Та й погоду вітряну обіцяють зі зниженням температури. Не хочеться ризикувати. Та й не планували нікуди. Нас переконали, що сам Бодрум чудовий. Треба в спокої туди їхати, а не зопалу. Якось так. :S
   
Re: Бодрум рекомендуєте?

Бодрум - супер.

Купа народу з Західної Європи, гарненькі вуличкі,

 Всі брудні.

шикарні яхти,

  :laugh: Після Хорватії там у цьому плані - ніщо.

 
Хоча готельчики в місті теж пристойні.

А пляжі біля них всі заляпані послідом місцевих псів і котів які ходять там без контрольно.
   
Re: Бодрум рекомендуєте?

Мені здається там вже буде холоднувато
Хоча, це якщо купатися, а подихати - погуляти якраз
   
Re: Бодрум рекомендуєте?

Всі брудні.

  :laugh: Після Хорватії там у цьому плані - ніщо.

 
А пляжі біля них всі заляпані послідом місцевих псів і котів які ходять там без контрольно.

В Хорватії до собак на пляжі, під кожним кущем старі голі німці своїми муднями трусять  :lol:
Такоє, скрізь можна знайти і гарне місце, і не дуже )
   
Re: Бодрум рекомендуєте?

   
Re: Бодрум рекомендуєте?

Ну и зря отказались, я тоже не хотел - а счас не жалею. Под 30 темп.. море тёплое, людей меньше, чем летом (tu)
   
Re: Бодрум рекомендуєте?

Ну и зря отказались, я тоже не хотел - а счас не жалею. Под 30 темп.. море тёплое, людей меньше, чем летом (tu)

У вересні завжди людей менше ) якщо вода тепла то  (tu)
   
Re: Бодрум рекомендуєте?

 :read:
   
Re: Бодрум рекомендуєте?
AI

Мені здається там вже буде холоднувато

Порівняно з Анталією там завжди холодніше, і повітря,і море.
Щоправда для Анталії наш улюблений час - кінець жовтня і початок травня.
В Бодрумі зараз має бути гарно.

Якщо кому німці не до вподоби - там маршрутка ходить до того зеленого малолюдного місця за містом з сосновим лісом.
   
Re: Бодрум рекомендуєте?

Порівняно з Анталією там завжди холодніше, і повітря,і море.
Щоправда для Анталії наш улюблений час - кінець жовтня і початок травня.
В Бодрумі зараз має бути гарно.

Якщо кому німці не до вподоби - там маршрутка ходить до того зеленого малолюдного місця за містом з сосновим лісом.

Я так собі пам'ятаю, що егейка довго прогрівається, але вона того варта  :)
Якнайдовше, кажуть, тепло тримає Аланья , х.з , давно в Туреччині не була, максимум Стамбул
   
Re: Бодрум рекомендуєте?

Порівняно з Анталією там завжди холодніше, і повітря,і море.
Щоправда для Анталії наш улюблений час - кінець жовтня і початок травня.
В Бодрумі зараз має бути гарно.

Якщо кому німці не до вподоби - там маршрутка ходить до того зеленого малолюдного місця за містом з сосновим лісом.
Ще додам, середина серпня , кінець, там класно, а потім мені здається холодно, хоча клімат міняється, я не оновлювала враження  :)
Люблю теплу воду  :)
   
Re: Бодрум рекомендуєте?

Всі брудні.

  :laugh: Після Хорватії там у цьому плані - ніщо.

 
А пляжі біля них всі заляпані послідом місцевих псів і котів які ходять там без контрольно.

Собаки Бодрума приличные :)


   
Re: Бодрум рекомендуєте?

Собаки Бодрума приличные :)

Показати зображення...

Наше вам драсті  :laugh:  сьогодні заїхали )

   
Re: Бодрум рекомендуєте?

Та відмовились. Відгуки різні доволі протилежні. Та й погоду вітряну обіцяють зі зниженням температури.

що вам сказати за Бодрум?
ну лесь так і є. очікувано для кінця сезону.
Досить вітряно. Але сонячно. Температура не так щоб висока вдень 26 ввечері десь 15-18

контраст день-ніч відчутний: коли заходить сонце стає досить свіжо, і тре вдягати светр.
Але сукупно все одно краще ніж Львів/Київ/Конотоп/... не кажучи вже про Таллінн/Кострому/Стокгольм
сонце постійно щодня і вода тепла.

Останнє редагування: 24 вересня 2021 20:47:51 від T.Blair.
   
Re: Бодрум рекомендуєте?

собак багато.
але вони всі чіповані міськ.радою, і добродушні
   
Re: Бодрум рекомендуєте?

Немає часу на аргументи.
Об'їздив чи не всю Туреччину.
Єдине місто і місце яке не сподобалося - подрум.
   
Re: Бодрум рекомендуєте?

Немає часу на аргументи.
Об'їздив чи не всю Туреччину.
Єдине місто і місце яке не сподобалося - подрум.
та нормально на тиждень.
типова приморька Туреччина.
не гірше за Мармаріс чи Аланью.
тільки вже вітряно дуже в кінці вересня.

я був в Бітезі.
пляж ну так собі, але поплавати перед засмаганням можна.
Бухта приємна велика з краєвидом гір навколо.
Ходив пішки до Акваріум Койю напівдиких бухт.
їздив часто в сам Бодрум на культур-мультур музеї.
   
Re: Бодрум рекомендуєте?

В Бодрумі сезон закінчується десь в середині вересня, після того - різко посилюються вітри й починає різко охолоджуватися море.
Саме по собі місто гарне, мені сподобалося. Але відпочивати краще десь по містечках поряд.
Туди з Бодрума є рейсові автобуси, що ходять по розкладу.
Гарден Лайф - поганий готель, був англійським клубним, потім став російсько- снгшним.
   
Re: Бодрум рекомендуєте?

вода, в бухтах, цілком тепла була в кінці вересня.
сонце кожний день.
а от вийдеш - вітрюган і треьа витиратися.
ну і під вечір коли сонце хилиттся до заходу, вже свіжувато. Низький сезон, одначе.
   
Re: Бодрум рекомендуєте?

та нормально на тиждень.
типова приморька Туреччина.
не гірше за Мармаріс чи Аланью.
тільки вже вітряно дуже в кінці вересня.

я був в Бітезі.
пляж ну так собі, але поплавати перед засмаганням можна.
Бухта приємна велика з краєвидом гір навколо.
Ходив пішки до Акваріум Койю напівдиких бухт.
їздив часто в сам Бодрум на культур-мультур музеї.

 :-B

де відпочивав ?
Я в минулому році в Окаліптусі
   
Re: Бодрум рекомендуєте?

:-B

де відпочивав ?
Я в минулому році в Окаліптусі
бачив я той Окаліптус :)
кафешки приємні з подушками під евкаліптами.

я в Палома Фемілі Клаб перебував.
а вже 30 вересня готель повністю закривався на змму до травня. Вот и кончилось жаркое лето(с)
   
Re: Бодрум рекомендуєте?

бачив я той Окаліптус :)
кафешки приємні з подушками під евкаліптами.

я в Палома Фемілі Клаб перебував.
а вже 30 вересня готель повністю закривався на змму до травня. Вот и кончилось жаркое лето(с)

Да, там реально прикольно було спати цілий день. Там взагалі якась суперова атмосфера релаксу
Палома - цікавий готель, але він ближче до маріни,здається він коло Ембройші , трошки вище неї. Гарне містечко.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія