Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сестра Сенцова обматюкала Україну та зібралася на Росію :D

Сестра Сенцова обматюкала Україну та зібралася в Росію Повний текст читайте тут: https://m.главком/country/politics/sestra-sencova-obmatyukala-ukrajinu-i-zibralasya-v-rosiyu-784549.html
   
Двоюрідна сестра режисера і експолітв'язня Олега Сенцова Наталя Каплан, яка в 2019 році отримала українське громадянство, «послала» Україну і заявила, що їде додому в Москву. Про це Каплан написала на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Каплан назвала Україну, «здається, найгіршою країною для еміграції».

«Нах*й України. Здається, це найгірша країна для еміграції. Не приїжджайте сюди. 5 років пекла. А я рада, що пакую валізи і повертаюся додому», – написала вона. Повний текст читайте тут: https://m.главком/country/politics/sestra-sencova-obmatyukala-ukrajinu-i-zibralasya-v-rosiyu-784549.html
   
Надеюсь что в рашке ей тоже припомнят ее высеры  :laugh: .Хотя наверное наоборот затаскают по тв-шоу рассказать про ужасы жизни в Украине
   


https://m.главком/img/forall/users/49/4944/1_56.jpg

От же Притула придумала : на другие ресурсы можно с украинской правды давать тынцы, а в на украинской правде нельзя.( Извините за офтоп)
   
вот как люди за стока лет не научились вставлять инет-линки
   
Бросьте жертву в пасть Ваала,
Киньте мученицу львам
   
У коментарях Каплан запевнила, що її аккаунт у соцмережі ніхто не ламав.

«Мене не зламали. Але я тут буквально вмираю. Я не можу тут жити. І нехай це буде для українців доказом, що не брати», – заявила вона.

На запитання, чи говорила про це вона брату Сенцову, Каплан послала і його «нах*й».
   
У коментарях Каплан попросила «не приплітати» до неї Сенцова.

«Для тих, хто приплітає сюди Сенцова і мене як його сестру. Ми всього лише двоюрідні родичі. Йому потрібна була допомога, я допомогла, на цьому все. Він мені нічого не винен, я поки у нього зайняла, але я віддам. Якби на його місці був хтось інший із знайомих, я б теж впряглася. На цьому крапка. Просто відписуйтеся, мені реально пох*й на негативні коменти», – зазначила родичка Сенцова.
   
Сестра Сенцова обматюкала Україну та зібралася в Росію Повний текст читайте тут: https://m.главком/country/politics/sestra-sencova-obmatyukala-ukrajinu-i-zibralasya-v-rosiyu-784549.html

С горькой иронией гетман вспоминал о поведении российских общественных деятелей, выезда которых из Совдепии Скоропадский добивался через зарубежных дипломатов в Москве и Петрограде. «Картина такая: приезжает измученный человек из коммунистического рая в Украину… По приезде молчит, спит, пьет и ест — это первая стадия. Вторая — хвалит, находит, что Украина прелесть, и язык такой благозвучный, и климат хорош, и Киев красив, и правительство хорошее, все разумно… Недели через две входит в третью фазу. Еще весел и любезен, но вот он ездил на извозчиках, они уж очень плохи, и мостовая местами неважна, «Да позвольте, — говоришь ему, — Вы вспомните, что в Совдепии было, мы ведь всего месяца два как работаем, разве можно теперь думать об извозчиках и мостовых, благодарите Бога, что Вы живы». — «Так-то так, но все же», — уходит и на довольно долгий срок. Я уже понимал, что для него наступила четвертая фаза. Обыкновенно его встречаешь или на улице, или же где-нибудь в театре. Прекрасно одетый, сытый, румяный и чрезвычайно важный. «Знаете, что я Вам скажу, Ваша Украина вздор, не имеет никаких данных для существования, несомненно это будет уничтожено, нужно творить единую неразделимую Россию. Да и украинцев никаких нет, это все выдумка немцев».
   
Зазначимо, що більшість користувачів соцмережі розкритикували слова Каплан про Україну та зазначили, що жінку в країні ніхто не тримає.

«Хто вас тут тримає??? Валіза, вокзал, а далі самі знаєте», «я не засуджую, що не зайшло. А за форму вислову треба відповідати», «засуджують не за те, що Україна «нє зашла», а за те, як негідно, образливо і принизливо для нас це висловлено», – пишуть українці у коментарях під постом Каплан.

Нагадаємо, що після 2014 року Каплан стала вигнанцем в Росії, звідки через два роки втекла до України.

У травні 2019 року вона отримала українське громадянство.
   
Двоюрідна сестра

А от цікаво, які погляди у троюрідного брата? А у дядька двоюрідного племінника сестри свахи?...
Далі не читав.
   
типова кацапська поведінка
   
У Марічки Бурмаки, цілком проукраїнської співачки і діячки, двоюрідний брат - палкий ПРдон, а зараз не менш палкий ОПЗЖшник.
   
Видать шото пошло не так...

Но видно шо ещё и бабла у Сенцова набралась :)
   
С горькой иронией гетман вспоминал о поведении российских общественных деятелей, выезда которых из Совдепии Скоропадский добивался через зарубежных дипломатов в Москве и Петрограде. «Картина такая: приезжает измученный человек из коммунистического рая в Украину… По приезде молчит, спит, пьет и ест — это первая стадия. Вторая — хвалит, находит, что Украина прелесть, и язык такой благозвучный, и климат хорош, и Киев красив, и правительство хорошее, все разумно… Недели через две входит в третью фазу. Еще весел и любезен, но вот он ездил на извозчиках, они уж очень плохи, и мостовая местами неважна, «Да позвольте, — говоришь ему, — Вы вспомните, что в Совдепии было, мы ведь всего месяца два как работаем, разве можно теперь думать об извозчиках и мостовых, благодарите Бога, что Вы живы». — «Так-то так, но все же», — уходит и на довольно долгий срок. Я уже понимал, что для него наступила четвертая фаза. Обыкновенно его встречаешь или на улице, или же где-нибудь в театре. Прекрасно одетый, сытый, румяный и чрезвычайно важный. «Знаете, что я Вам скажу, Ваша Украина вздор, не имеет никаких данных для существования, несомненно это будет уничтожено, нужно творить единую неразделимую Россию. Да и украинцев никаких нет, это все выдумка немцев».

Блин
Ничего не меняется :)
   
Явно через Україну і Сенцова хотіда в ЄС виїхати
Сестра політв'язня, бєжєнка от рєжима
Щось не склалось :)
   
У Марічки Бурмаки, цілком проукраїнської співачки і діячки, двоюрідний брат - палкий ПРдон, а зараз не менш палкий ОПЗЖшник.
Павленко?
   
Павленко?
він
   
давайдосвіданія
пох і нах
   
Дайте Фані Наташі Каплан наган і хай їде.
   
Так что случилось-то? Никто почему-то не пишет. Думаю, "потому шо кацапка" - это не причина
   
Показати зображення...
https://m.главком/img/forall/users/49/4944/1_56.jpg

От же Притула придумала : на другие ресурсы можно с украинской правды давать тынцы, а в на украинской правде нельзя.( Извините за офтоп)

Є варіант :)

https://t1p.de/y2tc

Цитувати
Служба коротких посилань t1p.de працює з Німеччини, забезпечує високу конфіденційність і перевіряє всі посилання на наявність можливих шкідливих програм і фішингових атак.

Скорочення URL-адреси "t1p.de" відповідає захисту даних. Сервіс не зберігає особисті чи інші дані користувачів. Також на ньому доступні додаткові опції, наприклад, визначення терміну роботи і функція разименованія при переході по посиланню.

Введіть бажаний URL і натисніть «Перевірити наявність». Залиште поле введення порожнім, щоб створити випадкову коротку посилання.
   
Так что случилось-то? Никто почему-то не пишет. Думаю, "потому шо кацапка" - это не причина

так вона сама не пише
https://www.facebook.com/skorost.zvuka
   
С горькой иронией гетман вспоминал о поведении российских общественных деятелей, выезда которых из Совдепии Скоропадский добивался через зарубежных дипломатов в Москве и Петрограде. «Картина такая: приезжает измученный человек из коммунистического рая в Украину… По приезде молчит, спит, пьет и ест — это первая стадия. Вторая — хвалит, находит, что Украина прелесть, и язык такой благозвучный, и климат хорош, и Киев красив, и правительство хорошее, все разумно… Недели через две входит в третью фазу. Еще весел и любезен, но вот он ездил на извозчиках, они уж очень плохи, и мостовая местами неважна, «Да позвольте, — говоришь ему, — Вы вспомните, что в Совдепии было, мы ведь всего месяца два как работаем, разве можно теперь думать об извозчиках и мостовых, благодарите Бога, что Вы живы». — «Так-то так, но все же», — уходит и на довольно долгий срок. Я уже понимал, что для него наступила четвертая фаза. Обыкновенно его встречаешь или на улице, или же где-нибудь в театре. Прекрасно одетый, сытый, румяный и чрезвычайно важный. «Знаете, что я Вам скажу, Ваша Украина вздор, не имеет никаких данных для существования, несомненно это будет уничтожено, нужно творить единую неразделимую Россию. Да и украинцев никаких нет, это все выдумка немцев».


просто для довідки: Скоропадський правив у 1918 році а СССР був утворений у 1922 році. Совдепія це сленг уже 80-х років, перед розпадом СССР.

я думав це чистий фейк із фейсбука, але виявилось це донька Скоропадського намолола у вью фактам  :facepalm1:
   
Сєнцов за свою сестру тим більш двоюрідну відповідати не повинен. Що в неї там за трабли - то її проблеми.
   
просто для довідки: Скоропадський правив у 1918 році а СССР був утворений у 1922 році. Совдепія це сленг уже 80-х років, перед розпадом СССР.

я думав це чистий фейк із фейсбука, але виявилось це донька Скоропадського намолола у вью фактам  :facepalm1:

не бреши, рабатяга клавіатури


Цитувати
Історія
У буквальному розумінні совдеп означає радянська влада; радянська державна система. Спочатку це слово з'явилося і існувало як радянсько-більшовицький неологізм і використовувалося самими більшовицькими вождями:

Нехай педанти чи люди, невиліковно напхані буржуазно-демократичними, або парламентарними забобонами, здивовано похитують головою з приводу наших Совдепів, зупиняючись, наприклад, на відсутності прямих виборів…[6]
Пізніше це слово почали вживати як зневажливу назву радянської системи, радянського способу життя, мислення тощо[5].
   
Сєнцов за свою сестру тим більш двоюрідну відповідати не повинен. Що в неї там за трабли - то її проблеми.

так ніхто і не вимагав відповідальності
якби не Сенцов кому та тітка взагалі була б цікава
   
просто для довідки: Скоропадський правив у 1918 році а СССР був утворений у 1922 році. Совдепія це сленг уже 80-х років, перед розпадом СССР.
я думав це чистий фейк із фейсбука, але виявилось це донька Скоропадського намолола у вью фактам  :facepalm1:



просто для довідки:
наведена цитата - переказ слів Скоропадського з його книжки спогадів, написаної в 1919 році.
Тому порада (хоч це й безнадійно): почни читати історичні першоджерела.
   
і що?
дворідна?

тут є знайомі де рідні брати воюють по дві сторони лінії фронту
і чітко готові пристрелити один одного у випадку зустрічі
   
ну тут таке, ця хоч прямо висловилась і, сподіваюсь, з валізкою здрисне до рідних березок
натомість переважна більшість її сородичів міцно засіла в країні, яку щиро зневажають, і наївно очікують на реінкарнацію "старих добрих часів"
в процесі цього очікування розповсюджують неприємний аромат чобіт сталіна і інших чарівних предметів власного культу
   
не бреши, рабатяга клавіатури





ну то значить Скоропадський був або більшовистським вождем, або носієм зневажливого сленгу пізнього совка.

яку правду обираєш ти, рабатяга клавіатури?
   
А хто тій гниді так швидко громадянство дав?
   
просто для довідки: Скоропадський правив у 1918 році а СССР був утворений у 1922 році. Совдепія це сленг уже 80-х років, перед розпадом СССР.
я думав це чистий фейк із фейсбука, але виявилось це донька Скоропадського намолола у вью фактам  :facepalm1:

просто для довідки:
наведена цитата - переказ слів Скоропадського з його книжки спогадів, написаної в 1919 році.
Тому порада (хоч це й безнадійно): почни читати історичні першоджерела.


ааааа, так ти слухав не самого Карузо, а як Рабіновіч напєл  :laugh:
   
А хто тій гниді так швидко громадянство дав?
Та, да ..
Тут кажуть шо годами люди добиться немогут , а тут сразу и получила .
   
ну то значить Скоропадський був або більшовистським вождем, або носієм зневажливого сленгу пізнього совка.

яку правду обираєш ти, рабатяга клавіатури?

Логіка паскуди.
по-перше совдепією називали більшовицьку росію її вороги з самого початку. потім вийшло з моди, а в кінці совку повернулось.
по-друге, виходить, що, якщо я скажу ди-ни-ри, чи ли-ни-ри, то я є донбасяцьким вождем?

фу, бля, гидота  :bueee:
   
Ішаков, ти огидний, як купа лайна з хробаками.
   
Логіка паскуди.
по-перше совдепією називали більшовицьку росію її вороги з самого початку. потім вийшло з моди, а в кінці совку повернулось.
по-друге, виходить, що, якщо я скажу ди-ни-ри, чи ли-ни-ри, то я є донбасяцьким вождем?

фу, бля, гидота  :bueee:


ти так багато словесних фекалій продукуєш, що хочеться руки вимити тільки прочитавши
як тебе дома терплять таку купу гімна на дивані, ти ж не можеш таким бути тільки на форумі, такий весь час  :bueee:

але при тому не вистачає інтелекту навіть хронологію порівняти і подумати про розвиток і поширення інформації 100 років тому
   
Видать шото пошло не так...

Но видно шо ещё и бабла у Сенцова набралась :)
видно вирішила зіграти тут 'доньку лейтенанта шмідта',  але цим наших чиновників вже не проймеш.

В Європі теж нічого, крім роботи руцями чи велферу  не світило.

А в Москвабаді на хайпі, якщо втиснеться до різних малахових, якась копійка капати буде.
   
просто для довідки: Скоропадський правив у 1918 році а СССР був утворений у 1922 році. Совдепія це сленг уже 80-х років, перед розпадом СССР.


Та ну нах....

«Счастливый рабочий в Совдепии». Агитационный плакат Добровольческой армии, изображающий измождённого жителя РСФСР, сидящего на груде пятаковок. 1919
   
Совдеп

 :facepalm1:




«Щасливий робітник совдепії». Агітплакат Добровольчої армії, зображення вимореного жителя РСФРР, що знаходиться на купі п'ятаківок. 1919
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія