Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Почему в развитых государствах 60-80% добровольной вакцинации, а в высокодуховных 10-20

Уважаемые антиваксеры! Почему в развитых государствах 60-80% добровольной вакцинации, а в высокодуховных 10-20?
   
Забавно, что даже в Бразилии, невзирая на идиота Болсонаро, 30%+ полностью вакцинировано, а 60%+ взрослых получило по крайней мере одну дозу...
   
Мочи соросьонка!

Олю, шаблезуб, людас, ельф, камон!
   
В ЄС найменш вакциновані Румунія і Болгарія.
Ти можеш вийти з Варшавського договору, але він не вийде з тебе  :gigi:
   
Може, тому що коли Ляшко привіз першу партію вакцини, у вискоразвитіх странах вже було вакциновано по 30%. І шаріковський хунвейбьонок Вело намагався прикрити цей пройоб воланням про Порошенка та антиваксерів.

Порошенко все зриває та зриває вакцинацію, поганий народєц сплошниє антиваксери, а денна кількість щеплених все збільшується та збільшується :lol:

Чому кожен зелений - уйобіщний шариковський тупорилий дегенерат?
   
Уважаемые антиваксеры! Почему в развитых государствах 60-80% добровольной вакцинации, а в высокодуховных 10-20?

Тому що в них більшість слово вакцина взнали тільки зараз. Коли промили мізки в ЗМІ. Причому не дуже успішно.

Скільки років пан вакцинувався до цього проти сезонного грипу? Тільки чесно.
   
В ЄС найменш вакциновані Румунія і Болгарія.
Ти можеш вийти з Варшавського договору, але він не вийде з тебе  :gigi:

Угу... Наши даже выкупили у румын их долю Пфайзера... 700 килошотов.. Спасибо упертым... Мы благодаря этому впереди всех в мире...  :D
   
Угу... Наши даже выкупили у румын их долю Пфайзера... 700 килошотов.. Спасибо упертым... Мы благодаря этому впереди всех в мире...  :D

Сезон ГРВІ покаже хто попереду.

Їзраіль з Британією вже...
   
Тому що в них більшість слово вакцина взнали тільки зараз.

Против оспы и кори там тоже не прививали? Пару лет тому во время эпидемии кори про вакцины не упоминали?
   
Сезон ГРВІ покаже хто попереду.

Їзраіль з Британією вже...
Порошенко, віддай акаунт Людасу та не зривай вакцинацію.
   
Сезон ГРВІ покаже хто попереду.

Їзраіль з Британією вже...

Поглядим... В Британии нормалёк... Израиль рано начал и не подготовился к бустерам... Они тоже справяццо...
   
Їзраіль з Британією вже...
Баба Люда С. Сьогодні в Україні офіційно 137 трупів, що, можливо, буде більше ніж у Британії з вдвічі більшим населенням. Але ти, ТП, розказуй про свої щеплення від грипу.
   
Тому що в них більшість слово вакцина взнали тільки зараз. Коли промили мізки в ЗМІ. Причому не дуже успішно.

Скільки років пан вакцинувався до цього проти сезонного грипу? Тільки чесно.

В Австрії від енцифаліту щеплено щось 85%. А це не обов'язкова прививка. За неї треба самому платити. 30 євро один укол. І там треба 3 уколи протягом року.
   
В ЄС найменш вакциновані Румунія і Болгарія.
Ти можеш вийти з Варшавського договору, але він не вийде з тебе  :gigi:
а шо Греція? виходить, що вискокодуховні православні не вірять нікому.
   
Почему в развитых государствах 60-80% добровольной вакцинации, а в высокодуховных 10-20?
печерна дрімучість
   
Тем временем в Украине резко увеличились темпы вакцинации...

https://кор/ukraine/4398874-v-ukrayne-rezko-uskorylys-tempy-vaktsynatsyy

Истерика кацапов начинает становиццо понятной...

А в кацапстане их антиваксовская пропаганда идёт на ура...  :D
   
"Високоразвітиє страни" зара швидко деградують

Я уехал из Калихфорнии 1.5 года назад.
А мне бюллетень по почте пришел….
То такэ теперь.
Надо другую страну искать
   
Тем временем в Украине резко увеличились темпы вакцинации...
Це брехня.
   
Цитувати
За минувшие сутки вакцину от коронавируса в Украине получили 108 736 человек, что в три раза превышает показатель предыдущего дня.
Бля, ну це тому що понеділок порівняли з неділею )
   
17 вересня

За минулу добу в Україні від COVID-19 було щеплено 122 906 осіб.

Впало в порівнянні з минулим тижнем.

ПОРОШЕНКО!
   
Против оспы и кори там тоже не прививали? Пару лет тому во время эпидемии кори про вакцины не упоминали?

Члєн ЦК, вірус тієї ж віспи не має штами кожного місяця. Далі пояснювати?
   
а шо Греція? виходить, що вискокодуховні православні не вірять нікому.

Греція норм. Польща також. Так виглядає що найбільш херова комбінація це там де до православ'я додається кацапізм.

   
Тому що в них більшість слово вакцина взнали тільки зараз. Коли промили мізки в ЗМІ. Причому не дуже успішно.

Скільки років пан вакцинувався до цього проти сезонного грипу? Тільки чесно.

ТС, ти де?
   
что нам обещали с ковидом.
1. он мутирует в более слабый, но более заразный.
мы это сейчас и видим, симптомы  ничем не отличаются от привычного ОРЗ

2. пандемия продлится до 2023 г.
за этот год доведут вакцинацию до нужных цифр и объявят победу над ковидом.

п.с. тема с пандемией благодатная, думаю после 2023 года будет какая-нибудь перикардитная\миокардитная эпидемия.

Останнє редагування: 21 вересня 2021 09:44:00 від дмхз
   
Члєн ЦК, вірус тієї ж віспи не має штами кожного місяця. Далі пояснювати?

Но про вакцины народ знал или как? Детей вакцинировали или где? В армию ты када шёл, до присяги ширяли опять или куда?

Про вакцины не слышали... Блин...  :D
   
А почему большинство невакцинированных в Лондоне это негры?
Та же причина-низкий уровень образования и низкий социо-экономический уровень
   
Но про вакцины народ знал или как? Детей вакцинировали или где? В армию ты када шёл, до присяги ширяли опять или куда?

Про вакцины не слышали... Блин...  :D

Я чув. І регулярно вакцинувався проти сезонного грипу.
Такі як ТС ні.

   
Тому що в них більшість слово вакцина взнали тільки зараз. Коли промили мізки в ЗМІ. Причому не дуже успішно.

Скільки років пан вакцинувався до цього проти сезонного грипу? Тільки чесно.
Не вакцинувався від грипу.
   
Сезон ГРВІ покаже хто попереду.

Їзраіль з Британією вже...
Так тема не про те.  Я допускаю, що є ймовірність, що вакцина на шкоду. Тільки звідки тупорилі можуть про це так впевнено знати?
   
В Австрії від енцифаліту щеплено щось 85%. А це не обов'язкова прививка. За неї треба самому платити. 30 євро один укол. І там треба 3 уколи протягом року.
Да між іншим треба було б зробити. А то собакам роблю, таблєтки даю, а про себе ніхто не нагадає.
   
17 вересня

За минулу добу в Україні від COVID-19 було щеплено 122 906 осіб.

Впало в порівнянні з минулим тижнем.

ПОРОШЕНКО!
Я тобі ще раз пояснюю, претензії до Порошенка не в тому що він зриває вакцинацію, люди на його пісдьож хєр ложили, а в тому що він готовий на все заради влади, навіть маніпулювати медичною інформацією. Раз вакцину привіз Зеленський - значить гівно.
   
Не вакцинувався від грипу.

Я не мав сумнівів. Тому пан так і агітує за ці експериментальні векторні та мРНК вакцини. Не має з чим порівнювати.
Як на мене щодо побочок безпечніше всього короновак китайській . Класична спліт-вакцина. Як і до того інфлувак чи ваксигрип
проти сезонного грипу.

Щодо ефективності проти нового дельта штаму то я маю великі сумніви до всіх вакцин проти ковіду.
До речі, в інструкціях проти сезонного завжди пишуть список штамів. А не видумауть потім майбутні по ходу п"єси..

* Дякую за чесність





   
А почему большинство невакцинированных в Лондоне это негры?
Та же причина-низкий уровень образования и низкий социо-экономический уровень

А може просто пан працює в негритянському районі ?
В Британії реально жахлива ситуація. В рази гірша ніж рік тому  в цей час . Коли не було вакцинованих взагалі.
А де "колективнйи імунітет" . Це все негри ?  Може треба все ж таки відкрити очі   і чесно сказати, що цей варіант вакцинації провалений і треба щось міняти
доки не пізно ?   Це ж тільки початок ГРВІ сезону Пан доктор не бачить куди рухається ця хвиля ?












https://www.worldometers.info/coronavirus/country/uk/
   
Я чув. І регулярно вакцинувався проти сезонного грипу.
Такі як ТС ні.

А я слышал, но не вакцинировался от гриппа... И далее не намерен, так как смысла в этом не вижу... Я и от ковида не по соображениям персональной защиты вакцинировался, и не ради поездок/ресторанов...И за последние лет двадцать ни гриппом, ни ОРЗ не болел... и шо?
   
А може просто пан працює в негритянському районі ?
В Британії реально жахлива ситуація. В рази гірша ніж рік тому  в цей час . Коли не було вакцинованих взагалі.
А де "колективнйи імунітет" . Це все негри ?  Може треба все ж таки відкрити очі   і чесно сказати, що цей варіант вакцинації провалений і треба щось міняти
доки не пізно ?   Це ж тільки початок ГРВІ сезону Пан доктор не бачить куди рухається ця хвиля ?



https://www.worldometers.info/coronavirus/country/uk/

Ну и сравни корреляцию двух графиков...

"Заражения" значения не имеют, уы нас все еще тестируют контакты и подавляющее число из них бессимптомны ваще... Болле того... 45% позитивных тестов в Ирландии - дети... И переносят они ковид легко...

Госпитализации падают... в Ирландии по крайней мере... такшо тули шо хошь, а факт реальности есть факт реальности...

Со следующей недели Ирландия начинает бустеры для пожилых и груп риска... бо прошло 6 месяцев...
   
Ну и сравни корреляцию двух графиков...

"Заражения" значения не имеют, уы нас все еще тестируют контакты и подавляющее число из них бессимптомны ваще... Болле того... 45% позитивных тестов в Ирландии - дети... И переносят они ковид легко...

Госпитализации падают... в Ирландии по крайней мере... такшо тули шо хошь, а факт реальности есть факт реальности...

Со следующей недели Ирландия начинает бустеры для пожилых и груп риска... бо прошло 6 месяцев...

Це не я " тулю". Сайт worldmeters
   
А я слышал, но не вакцинировался от гриппа... И далее не намерен, так как смысла в этом не вижу... Я и от ковида не по соображениям персональной защиты вакцинировался, и не ради поездок/ресторанов...И за последние лет двадцать ни гриппом, ни ОРЗ не болел... и шо?

не ну... Ваше тело - ваше дело. Но тут ребята аж из трусов выпригивают - мол, вакцинуйся, гад! Я не против. Но дайте бумагу. Я даже готов заплатить за ширялово. Но бумагу дайте. В бумаге весь смысл. Говорят, пока сервис печати бумаг в разработке. Завтра будет готов. Вот завтра я и приду.
   
Ну и сравни корреляцию двух графиков...

"Заражения" значения не имеют, уы нас все еще тестируют контакты и подавляющее число из них бессимптомны ваще... Болле того... 45% позитивных тестов в Ирландии - дети... И переносят они ковид легко...

Госпитализации падают... в Ирландии по крайней мере... такшо тули шо хошь, а факт реальности есть факт реальности...

Со следующей недели Ирландия начинает бустеры для пожилых и груп риска... бо прошло 6 месяцев...

Це не я " тулю". Сайт worldmeters

Чому коли все це починалося ні про які бустери мова не йшла?

   
Це не я " тулю". Сайт worldmeters

Чому коли все це починалося ні про які бустери мова не йшла?

Патамушо век живи - век учись... Политику определяет реальность а не гадания на кофейной гуще... Реальность меняется - политика меняется...
   
Уважаемые антиваксеры! Почему в развитых государствах 60-80% добровольной вакцинации, а в высокодуховных 10-20?

  А чи є колективний імунітет у "високоразвітих"?


  НМД, "високоразвітость" є варіацією тоталітаризму з ідеологічною мозгопудрою.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія