Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Американец утверждает, если в Украине получить американцу права - все сделано для взятки, по закону

Ось вона слава) слава уураїни) фейкстейт. Корупціонерія казнокрадія брехляндія імітація)) скрізь суцільга найбоєздатнішість. Але без військових рішень) наприклад в укрнауці))) в укрмиьниці в т д))) скрізь.
Територія " насрано"

Зродились
Ми
Великої
Години
Ще не вмерли
   
Можно подумать, что на тех курсах чему то реально учат... Херня то все, а не курсы.

https://vodiy.ua/ru/pdr/test/?complect=6&theme=142&part=1

складні питання, як бачиш. Не кожен досвічений водій відповість.
   
https://vodiy.ua/ru/pdr/test/?complect=6&theme=142&part=1

складні питання, як бачиш. Не кожен досвічений водій відповість.
Тема разве о водилах автобусов и троляйбусов?
   
він взяв свою посвідку про тимчасове перебування в Україні (на 1 рік) + американські права і хотів, щоби йому видали на підставі цього українські права
причому, спочатку він це намагався зробити в паспортному столі (там де отримував посвідку) і щиро дивувався, чому паспортні столи не видають права

походив, попихтів, пів-відео жер банани і піццу, поки десь йому не пояснили, що потрібно пройти курси і здати екзамен, тоді може отримати права
з цього він зробив висновок, що в Україні цвіте корупція і всі українці купують права і він теж так зробить, і тому Україні не світить ні ЄС, ні НАТО (мені здається, саме для цього цей гівноролик і знімався)

хз як за кордоном іноземцям видають права, але підозрюю, що ніде нема такого, що приходиш, даєш документ на короткострокове перебування, свої водійські вправа - і бац, тобі зразу видають права іншої країни, поки ти дожер піцу в черзі
Вообще-то чувак сначала пришел в ДП Документ, в котором государство берет дополнительные бабки, за то, что сервисный центр выглядит так как должен выглядеть и работать сервисный центр, а не как районный хлев отел ДМС. После чувак едет в сервисный центр МВС на Почайне, откуда ему убогому знать, что дорога его должна была лежать в одно из бывших МРЕО? И только в конце квеста ему сообщают, что нужна справка плять из посольства США, что его права это действительно выданные ему в штате Техас права, а не купленные в переходе. Справку эту получить не так просто и не так быстро. Но самое интересное, откуда же у американца появилась мысль права менять? Ну так это наша "НОВАЯ ПОЛИЦИЯ" таким образом любит заебывать иностранцев, бо чтобы взятку взять, после остановки автомобиля, не хватает ни смелости, ни знаний английского языка, а создавать проблемы побуждает инстинкт, вот они и лепят иностранцам легенду о необходимости обмена прав.
   
права без перездачі можна обміняти в країнах єс, з іспанських на німецькі, чи італійські, переважно вимагають це коли ти стаєш резидентом цієї країни і ідеш працювати водієм, або робота повязана з водінням, плюс так легше із страховкою, з поза меж єс права іноземця дійсні здається до року, може залежати від країни, потім іди і перездавай щоб отримати місцеві.
якщо ще десь крім єс можна просто без перездачі обмняти права однієї країни на іншу, то хіба у випадкаx коли між країнами підписані відповідні договори які закривають це питання.
   
Тема разве о водилах автобусов и троляйбусов?

ахаха, втулив категорію т. Не настільки складно.

Щось там було забичене про черговість на перехресті. Як головоломку вирішуєш. Спочатку треба пригадати, що світлофор відміняє знаки, потім права рука. Щось таке.

У амерів правила простіші. Вони можуть бути неприємно здивовані.
   
У ФРН на українських правах можна їздити тільки півроку.

Для отримання німецьких потрібно скласти теоретичний та практичний іспити.

Для цього потрібно зареєструватися у автошколі.

На теоретичні заняття ходити не потрібно. Теоріспит легкий (там всіх можливих питань здається кілька сотень, то можна вивчити напам'ять бо повторюються та відносно логічні).

А ось для складання практичного іспиту (їзда по місту та автобану) усі радять взяти хоча б 8 годин практики в автошколі. Краще більше. Ті хто намагається зекономити на уроках переплачують потім за додаткові іспити.

Там вчать як скласти іспит, а не як їхати. Багато формальностей, як у фігурному катанні. Типу, як повільно, але впевнено крутити головою при повороті направо; як дивитися у дзеркала аби провіряючий не зняв бали (знову ж таки легкий рух, бо очами крутити не достатньо). Кажуть, що за їзду на нейтралці знімають бали, але я здав з першого разу хоча за метрів 20-30 до перехрестя знімаю з передачі. На іспиті найголовніше впевненість у собі.
   
Про що йдеться - закони створені для корупції
   
плять, це як піти в гамеріці на пошту де роблять паспорта та просити шоб зробили водійські права.... :facepalm:

і ше, той гамериканець напевно ніколи не робив права в DMV штаті нью-йорк,
останній раз мені прийшлося проторчати там п'ять годин...зімбабве шит-хол кантрі
   
Все залежить від ціни. Завжди легше заплатити за зручність і відсутність геморою, будь де. Якщо українці обирають шлях хабаря, це не тільки і не стільки культура, скільки доступні ціни. Як зробити так щоб чиновники нижньої ланки не могли собі дозволити брати відносно дешеві хабарі?
   
і ше повторяє падло упродовж всього відео, "от це Україа", "от вам Україна"

дивився декілька його відео раніше, так таке враження шо він або робить хайп інакше те гівно ніхто не дивиться або відверто пропагандоствує за кацапські гроші,

і шо той пітарас bald and bankrupt, так це взагалі гниль паршива, СБУ займається економічними питаннями недопрацьовує
   
В свій час багато років тому. Канада.

Їздив якийсь час на українському посвідченню водія. Потім пішов здавати на місцеві. Українські автоматичному обміну на канадські не підлягають. Тоді ще було не дуже з агліцькою, тому попередив, що мені краще здавати тест у вигляді співбесіди, а не на компютері стандартний тест. Погодились. Прості запитання по ситуації на дорозі і які мої дії. Здав легко.

А спочатку тест на зір, прямо там же в режістрі. Пара хвилин дивитись як в бінокулярний мікроскоп і там всякі штучки. Перевіряють гостроту зору, боковий зір, тунельний ефект, кольори і таке інше.

Відразу ж на своїй автівці тест по водінню. З першого разу не склав, хоч мав великий досвід водіння. Чому? Інструктор детально пояснив всі помилки. По-перше відразу зауважив, що в мене АГРЕСИВНИЙ СТИЛЬ ВОДІННЯ. Хоч я вважав, що в Україні я був взірцем чемності на дорогах. Це не помилка, просто дружня порада - міняй стиль водіння, будуть проблеми в подальшому. І я ще зробив кілька дрібних помилок за незнанням деяких місцевих заморочок. Хоч перед цим запитав у знайомих які тут є особливості. Ті знайомі мене фактично підставили, сказали - все як в Україні, їздь і не заморочуйся. Виявилось, не все. Наступного дня тест по водінню пройшов вже без проблем.

Якби не ті пару дрібниць в тесті по водінню і наступне перескладання, то на всі тести включно з водінням пішла б десь година.

Пізніше складав ще раз всі тести вже як всі канадці, на моцик. Тест на компютері, ситуації дуже прості. І взагалі місцеві правила в рази простіші ніж в Україні. Дорожніх знаків мінімум, в кілька разів менше ніж у нас.

Тест на водіння мотоцикла дуже цікавий. Інструктор дає рацію, вірніше радіо, навушник у вухо, я чую його команди, але говорити з ним не можу. Я їду ПО МІСТУ на своєму мотоциклі, а він позаду на своїй автівці і командує по радіо що мені робити. Поверни туди, зупинись, розвернись, зупинись і почни рух НА ПІДЙОМІ і таке інше. Тест десь до пів години. В мене вийшло швидше - я швидко від нього втік на фрівеї, він не встиг за мною. Тому дав команду повертатись в офіс. Там сказав що відразу видно що я маю великий стаж на моцику і підписав тест.

Ніяких шкіл водіння ніхто не вимагає. Можеш готуватись як завгодно - сам, готує старший брат чи батько, а можна і в школу підготовки.

Звісно що ні про які  «а може якось порішаємо» і мови бути не може. Якщо хтось по незнанню в режістрі таке заявить, то в кращому випадку повернуть документи і скажуть «іди геть звідси». А можуть і поліцію викликати. Я за весь час перебування тут із корупцією не те що не стикався сам, а навіть ні від кого ні разу не чув про таке.

Останнє редагування: 21 вересня 2021 19:42:24 від Маковій
   
Він абсолютно правий зараз здати на права просто не реально..., токо за баблос...
   
Він абсолютно правий зараз здати на права просто не реально..., токо за баблос...
В Канаді?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія