Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мода на вбивство беззахисних: пермська стрілянина може повторитися в Україні

так, так, 7 років тут з кожного політичного противника намагаються зробити зрадника
але це не кацапи

Показати зображення...
Ага, тільки раніше, як тільки українець казав Хуйло, одразу
 було зрозуміло про кого йдеться мова. Кацапи витратили час та гроші ,щоб це подолати і в них вийшло.  Молодці, наполегливі та цілеспрямовані.  А ми не втримали свою перевагу над ними.
   
Один псіх чи хто він там завалив 8 каців, укро війско в Криму - 0.
:=V
   
Ага, тільки раніше, як тільки українець каже Хуйло, одразу розумієш про кого йдеться мова. Кацапи витратили час та гроші ,щоб це подолати. Молодці, а ми не втримали свою перевагу над ними.

ну так, і зараз так само
проблеми виникають тільки в певної категорії, яка працює за методичками свого милого політика
і не кацапи в цьому винні, точно
   
зброю треба легалізувати

"брехня" , тобто маніпуляція приховування власних бажань за деларованою обов'язковістю дії , у слові - треба

"правда" у словах - я хочу (легалізації зброї )

"брехня" ув узагальненні - зброю , бо оеремі види вогнепальної зброї і так ув Україні - легально доступні для купівлі .


люди повинні реалізувати своє право на захист

"брехня" , тобто тая самісінька маніпуляція приховування власних бажань за обов'язковістю дії комусь усім невизначеним узагальненим люди , у слові - повинні .

"правда" - "я хочу мати повсякчасно при собі пісталєтіка і користатись на власний розсуд будь-коли , та будь-як" не виключено , що власною поведінкою провокуючи кохлікти та оголошуючи застосування вогнепальної зброї самозахистом .

"правда 2" , гіпотетична )) - виробник вогнепалів ,таким чином намагаєцця покращити збут виробленого товару .


і хай тренуються

Міф , але до певної міри .

Тренування дійсно покращує навички застосування зброї , але !!! - нападник , у переважній більшості випадків готуєцця заздалегіть і завжди здійснює напад неочікувано для обраної жертви , а тому - миттєвий , у прямому розумінні слова миттєвий , захист просто неможливий , а як втіхаря хто у спину підстрелить , то і далі , але вже архангелам будете розповідати , що - "та я ж тренувався" .

тобто усі зойки за вогнепали , за дозволи мати короткостволи - чергове коло у перегонах озброєнь із гарантованим зиском виробникам/продавцям , що загального розкладу сил ніяк не змінюють у суспільстві .

Але )) , наявність , масова наявність зброї в люду може мати і доброго )) наслідка - зникнення заборгованості із зарплатні як явища зовсім , пожвавлення )) роботи чиновницького "апарату" на місцях , зникнення "карупцеї" ув багатьох і багатьох випадках , як і не було , а може і - не мати .., як карта ляже (с) .  ))
   
До узагальнень завжди ласі тільки русскіє і останнім часом схоже - будь-якою мовою )) .

Що кожне окремо , з громадян України , саме собі розуміє , чі не розуміє , то ж ув кожного окремо і тра би питати , а ахтору(ам) цитованого , бажано би врещті-решт від "я" вчитись власні думки/бажання/забаганки висловлювати , за усіх не розписуючись , бо навіть такі ото висловлювання , коли ото хтось перебирає на себе , віднаходить в собі )) здатність до знання бажаннь чі думок усіх інших оточуючих , близьких чі віддалених  - вже шлях до конхлікту , НМД )) .

Може і повторитись і саме коли ото хтось за усіх розписуватись починає або через якісь інші чинники і ото тільки й того , що тим хто загинуло чі гине , мабуть однаково - що під колесами джипа , бути розмазаними по асхвальту та іще й звинуваченими посмертно , що - колеса кишками вимазало , що підстреленим-застреленим бути .

А от оскільки "задоволення" мати зброю , вогнепальну зброю вдома , воно де-що )) дорожче не тільки придбанням , а і видатками на утримання у завжди робочому стані , ніж мати лісапєда ХеВеЗе , то ото панове чі пані "умніки" і рахуйте , дійсну кількість злиднів-голодранців ув Україні , через кількість того люду , котрі вважають , що охвіційно придбану , що будь-яку іншу , вогнепальну зброю , непотрібною вдома .

Інша справа , що деяка кількість сучасних "крутеликів" )) , колотяцця - "і я хочу мати пісталєта" , колотяцця та люд накручують , бо пісталєта хочуть , а влади не мають , що-би собі самим і дозволити , мати того пісталєтика .

Але , то їхнії - "проблєми" . НМД . )
Важко зрозуміти плин Вашої думки.
У мене, наприклад, нема короткоствола, є мисливська зброя, можу придбати нарізну, але не бачу у тому сенсу, то хто я?
   
"брехня" , тобто маніпуляція приховування власних бажань за деларованою обов'язковістю дії , у слові - треба
"правда" у словах - я хочу (легалізації зброї )

"брехня" ув узагальненні - зброю , бо оеремі види вогнепальної зброї і так ув Україні - легально доступні для купівлі .


"брехня" , тобто тая самісінька маніпуляція приховування власних бажань за обов'язковістю дії комусь усім невизначеним узагальненим люди , у слові - повинні .

"правда" - "я хочу мати повсякчасно при собі пісталєтіка і користатись на власний розсуд будь-коли , та будь-як" не виключено , що власною поведінкою провокуючи кохлікти та оголошуючи застосування вогнепальної зброї самозахистом .

"правда 2" , гіпотетична )) - виробник вогнепалів ,таким чином намагаєцця покращити збут виробленого товару .


Міф , але до певної міри .

Тренування дійсно покращує навички застосування зброї , але !!! - нападник , у переважній більшості випадків готуєцця заздалегіть і завжди здійснює напад неочікувано для обраної жертви , а тому - миттєвий , у прямому розумінні слова миттєвий , захист просто неможливий , а як втіхаря хто у спину підстрелить , то і далі , але вже архангелам будете розповідати , що - "та я ж тренувався" .

тобто усі зойки за вогнепали , за дозволи мати короткостволи - чергове коло у перегонах озброєнь із гарантованим зиском виробникам/продавцям , що загального розкладу сил ніяк не змінюють у суспільстві .

Але )) , наявність , масова наявність зброї в люду може мати і доброго )) наслідка - зникнення заборгованості із зарплатні як явища зовсім , пожвавлення )) роботи чиновницького "апарату" на місцях , зникнення "карупцеї" ув багатьох і багатьох випадках , як і не було , а може і - не мати .., як карта ляже (с) .  ))
Ви хоча б раз в житті стріляли з вогнепальної? Знаєте що це, як поводитись, зберігати, вимоги?
   
В реалі в самій развітой странє на 1 випадок успішного самозахисту мабуть приходиться 10 трупів що могли б жити якби хтось не обмочив труси і почав пуляти в ситуації де без пістоля всі б були живі і здорові, чи тупо вирішив когось завалити тому що закон позволяє, спровокувати і застрелити, цим балуються як копи так і цивільні психопати.
   
дурість тез автора просто вражає

достатньо просто накинути його бажання на ситуацію коли ці бажання виникли

університет - студенти ходять по університету зі зброєю під курткою, і це законно
приходить псих і починає стріляти по беззбройних студентах
озброєнні дістають свою зброю аби захиститись і...
тут починається
оскільки жоден студент не знає хто нападник і не здатен його ідентифікувати
кожен хто буде зі зброєю в руках буде вважатися нападником в очах іншого студента зі зброєю в руках
і починається війна всіх зі всіма - кожен озброєний убиває кожного озброєного в намаганні вижити 
приїжджає поліція і починає стріляти в кожного озброєного цивільного
бо їм теж жити хочеться
і в кінці ніхто не розбере хто ж почав стрілянину хто гарний хлопчик, а хто псих
бо всі хто побачивши поліцію кинув зброю ті захищались

картина маслом гори трупів, десяток убивць і всі діяли в умовах необхідної оборони 

красиво...
   
Важко зрозуміти плин Вашої думки

Але ж не - неможливо )) , а тому шанс напружитись та поганяти варіанти і врешті визначитись , мабуть , що залишаєцця .

Та і самовизначитись із запитанням "то хто я ?" (с) мабуть надійніше , ніж очікувати та/або сподіватись , що хтось , надасть визначення . НМД . ))

З деяким гумором та без зла надруковано . )

А мо і надурковано , бо ж - від точки зору залежить . )
 
Ви хоча б раз в житті стріляли з вогнепальної? Знаєте що це, як поводитись, зберігати, вимоги?

Знов і знов , повторюєцця одне й те саме - хтось друкує звернення до когось , кого уявляє , не маючи а ні яких гарантій , що уявне хтось , теє звернення прочитає , побачить .

До якого стану доведена свідомість ахтора(ів) таких дописів , котрі надсилають повідомлення лише на уявну веб-сторінку , з відсутністю гарантованої доставки уявному адресатові , бо ж не пошта і не телеграхв , краще мабуть і не замислюватись , зради збереження і власної свідомості і власного розуміння сутності , що глобальної мережі , що окремо - обміну текстовою інформацією , крізь щось , що називаєцця веб-сторінки , чі форуму , чі соцмережі якої .

А хто таки бажає отримати відповідь на цитовані запитання , завжди має можливість , витративши час та енергію , перечитати дописи будь якого нік-нейму , котрим зацікавилось , і зформувати власне уявлення , враховуючи ймовірність як і документальності дописів , так і ймовірність абсолютного художнього вимислу )) .
   
В реалі в самій развітой странє на 1 випадок успішного самозахисту мабуть приходиться 10 трупів що могли б жити якби хтось не обмочив труси і почав пуляти в ситуації де без пістоля всі б були живі і здорові, чи тупо вирішив когось завалити тому що закон позволяє, спровокувати і застрелити, цим балуються як копи так і цивільні психопати.

Знаєш, чому японці дуже-дуже ввічливі?
   
Пуста балаканина.
Як готуватись?
Всім до ВИШу і навіть до школи з вогнепалом ходити?
Це не суспільство вже буде, а озброєна вовча зграя,
погірше дикого заходу 30х.
Може краще заборонити продаж до 30и років,
аж поки мізки на місце не ставатимуть твердо?

вчителі запросто можуть ходити озброєні
і повинні
плюс техічні працівники

в університеті можуть і студенти старших курсів, аспіранти і т.д.

має бути обов*язкове навчання в школі поводженню зі зброєю
з стрільбами і т.д.

володіння зброєю для громадян має бути обов*язковим
в кожній оселі має бути зброя для самозахисту
має бути вільне відкрите та скритне носіння зброї
і нормальний закон про його застосування для самозахисту, захисту родини і оточуючих, плюс захист майна

в країні де йде війна і гуляє на чорному ринку сотня тисяч чи більше стволів позбавляти громадян права на самозахист - це злочин.

всі подібні стріляни відбувають у зонах вільних від носіння зброї, чомусь в стрілецьких клубах чи місцях де точно більшість озброєна таких срілянин не буває

одни раз мусульманський фанати пробував на військовій базі постріляти, так дуже швидко пристрелили.
   
а хто каже про  зброю для всіх?
можна дозволити короткоствольну зброю після 5-7 років володіння довгоствольною та після досягнення 35 річного віку.
Та відсутності судимостей за злочини із застосуванням насильства,  в тому числі погашених.
Обмежити кількість набоїв при собі лише ємністю магазину.
тощо.

П.С. Щось не видно пробудження "генів мисливця" та бажання вступати в сутички у випадку усіх розстрілів в США чи будь де.
Завжди це відбувається у місцях, де всі інші - беззбройні і не можуть чинити опору.
Ви несете ділетантську маячню. Людина, що володіє вогнепальною зброєю таке не напише.
Або в неї самої мізки вже набекрень схиблені.
Тобто в школах та вишах всі повинні на заняття ходити із зброєю?
Чи до чого ви ведете?
Пішов в театр чи торгівельний центр чи ресторан, бери зброю?
Чи де ті місця де дуже вдобно чинити опір озброєному нападнику?
   
вчителі запросто можуть ходити озброєні
і повинні
плюс техічні працівники

в університеті можуть і студенти старших курсів, аспіранти і т.д.

має бути обов*язкове навчання в школі поводженню зі зброєю
з стрільбами і т.д.

володіння зброєю для громадян має бути обов*язковим
в кожній оселі має бути зброя для самозахисту
має бути вільне відкрите та скритне носіння зброї
і нормальний закон про його застосування для самозахисту, захисту родини і оточуючих, плюс захист майна

в країні де йде війна і гуляє на чорному ринку сотня тисяч чи більше стволів позбавляти громадян права на самозахист - це злочин.

всі подібні стріляни відбувають у зонах вільних від носіння зброї, чомусь в стрілецьких клубах чи місцях де точно більшість озброєна таких срілянин не буває

одни раз мусульманський фанати пробував на військовій базі постріляти, так дуже швидко пристрелили.
перетворимо суспільство на стрілецький клуб...
таке навіть коментувати важко :facepalm1:
Почніть з статті про перевищення самооборони.
Щоб хоч би для початку якщо я вб*ю того хто вдерся
до моєї оселі лопатою, мене не засудили на сім років адвокати
рідних загтблого, розказуючи в суді, що він просто заблукав
і хотів попити води.
   
Але ж не - неможливо )) , а тому шанс напружитись та поганяти варіанти і врешті визначитись , мабуть , що залишаєцця .

Та і самовизначитись із запитанням "то хто я ?" (с) мабуть надійніше , ніж очікувати та/або сподіватись , що хтось , надасть визначення . НМД . ))

З деяким гумором та без зла надруковано . )

А мо і надурковано , бо ж - від точки зору залежить . )
 
Знов і знов , повторюєцця одне й те саме - хтось друкує звернення до когось , кого уявляє , не маючи а ні яких гарантій , що уявне хтось , теє звернення прочитає , побачить .

До якого стану доведена свідомість ахтора(ів) таких дописів , котрі надсилають повідомлення лише на уявну веб-сторінку , з відсутністю гарантованої доставки уявному адресатові , бо ж не пошта і не телеграхв , краще мабуть і не замислюватись , зради збереження і власної свідомості і власного розуміння сутності , що глобальної мережі , що окремо - обміну текстовою інформацією , крізь щось , що називаєцця веб-сторінки , чі форуму , чі соцмережі якої .

А хто таки бажає отримати відповідь на цитовані запитання , завжди має можливість , витративши час та енергію , перечитати дописи будь якого нік-нейму , котрим зацікавилось , і зформувати власне уявлення , враховуючи ймовірність як і документальності дописів , так і ймовірність абсолютного художнього вимислу )) .
Таки Ви ухиляєтесь від відповіді :), це дещо пояснює
   
https://novynarnia.com/2021/09/21/batko-bekmansur/

Батько пермського стрільця Бекмансурова, який застрелив шістьох людей, виявився бойовиком “Л/ДНР”

 :lol:  :lol:  :weep:
   
Ви несете ділетантську маячню. Людина, що володіє вогнепальною зброєю таке не напише.
Або в неї самої мізки вже набекрень схиблені.
Тобто в школах та вишах всі повинні на заняття ходити із зброєю?
Чи до чого ви ведете?
Пішов в театр чи торгівельний центр чи ресторан, бери зброю?
Чи де ті місця де дуже вдобно чинити опір озброєному нападнику?

маячню несете ви - бо я ніде не писав, що всі повинні ходити зі зброєю в школу чи будь куди.

і якщо я писав про приклад цензу за віком (від 35р) та досвідом володіння зброєю зброєю (5-7р) - то які школи, які виши?
у вас все гаразд з логікою що робите висмоктані з пальця висновки?
   
перетворимо суспільство на стрілецький клуб...
таке навіть коментувати важко :facepalm1:
Почніть з статті про перевищення самооборони.
Щоб хоч би для початку якщо я вб*ю того хто вдерся
до моєї оселі лопатою, мене не засудили на сім років адвокати
рідних загтблого, розказуючи в суді, що він просто заблукав
і хотів попити води.

а от з цим згоден.
   
у коцабів пишуть, що вже змінили вимоги до будівництва та реконструкції шкіл: куленепробивні двері, спеціальні захищені приміщення на кожному поверсі, СКУД тощо.
   
Нет решения в принципе. Там где нет доступа к оружию в ход идут машины, ножи, взрывчатка, яды и далее по списку

Где-то так. «Выигрыш - невозможен. Проигрыш - невозможен. Даже выход из игры - невозможен.»(ц) И чего добились стрелки? У них или патроны кончились, или завалили и их. Никто не застрахован от стрелков. Но приветливых лиц - намного больше.
   
До узагальнень завжди ласі тільки русскіє і останнім часом схоже - будь-якою мовою )) .

Що кожне окремо , з громадян України , саме собі розуміє , чі не розуміє , то ж ув кожного окремо і тра би питати , а ахтору(ам) цитованого , бажано би врещті-решт від "я" вчитись власні думки/бажання/забаганки висловлювати , за усіх не розписуючись , бо навіть такі ото висловлювання , коли ото хтось перебирає на себе , віднаходить в собі )) здатність до знання бажаннь чі думок усіх інших оточуючих , близьких чі віддалених  - вже шлях до конхлікту , НМД )) .

Може і повторитись і саме коли ото хтось за усіх розписуватись починає або через якісь інші чинники і ото тільки й того , що тим хто загинуло чі гине , мабуть однаково - що під колесами джипа , бути розмазаними по асхвальту та іще й звинуваченими посмертно , що - колеса кишками вимазало , що підстреленим-застреленим бути .

А от оскільки "задоволення" мати зброю , вогнепальну зброю вдома , воно де-що )) дорожче не тільки придбанням , а і видатками на утримання у завжди робочому стані , ніж мати лісапєда ХеВеЗе , то ото панове чі пані "умніки" і рахуйте , дійсну кількість злиднів-голодранців ув Україні , через кількість того люду , котрі вважають , що охвіційно придбану , що будь-яку іншу , вогнепальну зброю , непотрібною вдома .

Інша справа , що деяка кількість сучасних "крутеликів" )) , колотяцця - "і я хочу мати пісталєта" , колотяцця та люд накручують , бо пісталєта хочуть , а влади не мають , що-би собі самим і дозволити , мати того пісталєтика .

Але , то їхнії - "проблєми" . НМД . )

Там уже наградного выдано - можно полк сформировать и отправить на переднюю линию. Месяц продержатся.
   
"брехня" , тобто маніпуляція приховування власних бажань за деларованою обов'язковістю дії , у слові - треба
"правда" у словах - я хочу (легалізації зброї )

"брехня" ув узагальненні - зброю , бо оеремі види вогнепальної зброї і так ув Україні - легально доступні для купівлі .


"брехня" , тобто тая самісінька маніпуляція приховування власних бажань за обов'язковістю дії комусь усім невизначеним узагальненим люди , у слові - повинні .

"правда" - "я хочу мати повсякчасно при собі пісталєтіка і користатись на власний розсуд будь-коли , та будь-як" не виключено , що власною поведінкою провокуючи кохлікти та оголошуючи застосування вогнепальної зброї самозахистом .

"правда 2" , гіпотетична )) - виробник вогнепалів ,таким чином намагаєцця покращити збут виробленого товару .


Міф , але до певної міри .

Тренування дійсно покращує навички застосування зброї , але !!! - нападник , у переважній більшості випадків готуєцця заздалегіть і завжди здійснює напад неочікувано для обраної жертви , а тому - миттєвий , у прямому розумінні слова миттєвий , захист просто неможливий , а як втіхаря хто у спину підстрелить , то і далі , але вже архангелам будете розповідати , що - "та я ж тренувався" .

тобто усі зойки за вогнепали , за дозволи мати короткостволи - чергове коло у перегонах озброєнь із гарантованим зиском виробникам/продавцям , що загального розкладу сил ніяк не змінюють у суспільстві .

Але )) , наявність , масова наявність зброї в люду може мати і доброго )) наслідка - зникнення заборгованості із зарплатні як явища зовсім , пожвавлення )) роботи чиновницького "апарату" на місцях , зникнення "карупцеї" ув багатьох і багатьох випадках , як і не було , а може і - не мати .., як карта ляже (с) .  ))

Но приветливых лиц станет больше.
   
Перше.
Рабам давати зброю не можна, бо раб це раб і нічого більшого.
Друге.
Починати колись треба, бо буде пізно...
Третє.
„Короткоствол“ треба запхати в сраку всім тих паршивим гівнюкам, які це слово придумали і вживають.
Четверте і головне.
Починати треба з того, що речі почати називати власними іменами.
„ЗСУ в Криму“ і не тільки в Криму - не Збройні Сили Держави, а профанація, брехня, розпил бабла і постсовєцька тюрма для молоді.
„Держава Україна“ - не держава, а чиновницько-бандитський залишок держави-терориста СССР і його колонії УССР.
„Громадяни України“ - не громадяни, а раби.
„Поліція України“ - не правоохоронний державний орган, а озброєна охорона чиновницько-бандитської влади.
„Приватизація“, „великий бізнес“ і т.д. - форми і методи злочинного пограбування населення України.
П’яте.
Після того, як почнемо називати речі власними іменами, а не брехати один одному і самому собі, з’являться очевидні методи і способи вирішення всіх проблем безпеки як держави так і громад і кожного громадянина.
   
Нет решения в принципе. Там где нет доступа к оружию в ход идут машины, ножи, взрывчатка, яды и далее по списку

Чого тільки не придумують, аби не охороняти належним чином місця масового перебування людей, тим більше... дітей!
Наприклад, металева рамка + мінімум два охоронця, яки не повинні знаходитися поряд один одного + мобільна кнопка екстреного повідомлення про небезпеку та т.інше.
На це все не також і багато треба грошей!!!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія