Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

19-річна дівчина вийшла заміж за 61-річного чоловіка

19-річна американка Одрі Шайєнн-Смайлі Мун завела роман з 61-річним чоловіком на ім'я Кевін. Батьки дівчини не схвалили їхні стосунки і навіть викликали на чоловіка поліцію.

Незважаючи на це, пара одружилася і зараз вони планують завести дитину. Про це пише видання Daily Star

Під час першої зустрічі батьків Одрі та її коханого Кевіна вони викликали на нього поліцію. Але все ж їм вдалося прийняти вибір доньки.

Як стало відомо, Одрі і Кевін познайомилися на сайті знайомств у січні 2020 року. Незважаючи на різницю у віці 42 роки, дівчину привернуло в чоловікові те, що він був ветераном, який працював у військовій поліції.

У липні 2020 року пара вперше зустрілася і тоді ж відбувся перший поцілунок. За їхніми словами, це було кохання з першого погляду. Вони вважають, що вік не має значення, оскільки у них багато спільного і між ними глибокий зв'язок.

"Наша перша розмова була про збройні сили, потім він питав про мене, і ми стали дуже відкритими. Ми говорили про все. Кевін мені здається дуже красивим. Що робить наші стосунки такими прекрасними та ідеальними? Це наша постійно зростаюча любов одне до одного" , – сказала Одрі.

До зустрічі з Одрі Кевін був одружений протягом 19 років і у нього є двоє дітей – 16 і 23 роки. Його діти підтримують нові стосунки батька.

1 серпня 2021 року пара одружилася у невеликій каплиці в Неваді, США. Тепер вони планують побудувати великий будинок, народити дитину і жити щасливо.

"Він хоче бути батьком-сиднем і доглядати за нашим малюком поки я на роботі, і він може займатися своїм хобі – деревообробкою. Кевін моя споріднена душа. Ми щиро кохаємо одне одного", – додала Одрі.













https://www.dailystar.co.uk/real-life/woman-19-marries-man-42-25019403
   
Надя. Начало  8-)
   
Надя. Начало  8-)

 (P)

Можеш, коли захочеш.
   
 Та вона чоловік. Принаймні генетично. Може й ще члена не відрізали.... :D  X(
   
Це мені одному здалося , що дівчина виглядає не зовсім як дівчина причому з елементами синдрому Дауна ?
До речі, вони гіперактивні в сексуальному плані. Так що діду капець.
   
походу то трансформер
   
Та вона чоловік. Принаймні генетично. Може й ще члена не відрізали.... :D  X(

та хз, руки ніби дівчачі
   
та хз, руки ніби дівчачі
нечасто у дівчат такі лопати з пальцями
   
То все херня. Девка похожа больше на парня и возникает вопрос о сеуксуальной ориентации мужика.

Я уже писал, что история любви с разницей в полвека которая развивалась у меня на глазах - вот это круто!!!

Причем девка была весьма симпатичная и женственная. Если кто помнит Мирей Матье, тот поймет о каком типаже вспоминаю
   
ну нахуй
вона як ж як пацан
   
нечасто у дівчат такі лопати з пальцями

ніяка там не лопата, нормальна дівоча рука там де тримає телефон Ну без маникюра хіба шо.

а от плечі якісь ну зовсім не дівочі
   
Я уже писал, что история любви с разницей в полвека которая развивалась у меня на глазах - вот это круто!!!
у мене тож була така історія: якшо кратко, то чуваки не поділили дівку, вірніш, поділили, вона вийшла заміж за одного з них, і народила дочку і потім дочка у 18ть років вийшла заміж за другого чувака. Була младше нього кажись на 20ть.
Шось він її вроді п-издив чи шо, але це уже інша історія.
   
нормальна дівоча рука там де тримає телефон
от якраз там і схожа на мужску ласту
   
дєд гей  :gigi:
   
дєд гей  :gigi:
нінада отак вот сходу таку фуєту на людину гнати.
Дядьку 60 років. Він би і не таке іпав би
   
Шовжезробиш , папіків усім не вистачає , а тому і дідусі мають попит . ))
   
нема макіяжу. Коротка зачіска. Асексуальний одяг.
   
чоловіча шия
   
Гейропейці деграданти, врятуй нас талібан.
   
Гейропейці деграданти, врятуй нас талібан.
у 61-річного талібанця декілька таких дівчат
   
Совет да любовь.
   
нема макіяжу. Коротка зачіска. Асексуальний одяг.

і що з того?
   
чоловіча шия
:laugh:  (tu)


ваще-то шия там як у бугая
   
О, а це часом не родич Вольки ?
Бо наш філософ оказуєцця на старості років шалунішкой задєлався, кажуть  :gigi:
   
Дід страшний, а вона його в ту шерстяку цілує.
Але то їхня справа.
Не тільки ж красеням і красуням закохуватись.
   

 ;o
жєсть... якщо тому дідугану 61, то я, як його одноліток виглядаю десь на 35... 
   

 ;o
жєсть... якщо тому дідугану 61, то я, як його одноліток виглядаю десь на 35... 
тому що без бороди.
борода пздц старить
   
Re: 19-річна дівчина вийшла заміж за 61-річного чоловіка
smx

не гони дед супер выглядит
если бороду убрать, прилезать будет моложе 60 выглядить
у него лицо морщин не много и волосы на голове большинство еще не седые, посмотри на фотках с опущенной вниз гловой


   
щось воно на дівчину не дуже схоже
точно не транс?
   
щось воно на дівчину не дуже схоже
точно не транс?

Добре розвинені груди, струнка талія, вузьки дівочі стегна. Ніде немає ботоксу, як у інста-курок.

Що вам не так?

Так, зачіска хлоп'яча. Ну, загралася дівчинка в солдатку Джейн. Це нормально для її віку. У нас в старших класах вчилася дівчина, яка мріяла про військову службу і навіть носила під шкільною сукнею солдатський ремінь з пряжкою. В неї теж була закоротка зачіска. Потім війшла заміж, народила трійко дітей і більше про армію не згадувала.

   
Re: 19-річна дівчина вийшла заміж за 61-річного чоловіка
VYR

ну (x)
вона як ж як пацан

Славко повернувся! Давно тебе не було на теревенях УП.
То може і Йожа повернеться?
   
Добре розвинені груди, струнка талія, вузьки дівочі стегна. Ніде немає ботоксу, як у інста-курок.

Що вам не так?

Так, зачіска хлоп'яча. Ну, загралася дівчинка в солдатку Джейн. Це нормально для її віку. У нас в старших класах вчилася дівчина, яка мріяла про військову службу і навіть носила під шкільною сукнею солдатський ремінь з пряжкою. В неї теж була закоротка зачіска. Потім війшла заміж, народила трійко дітей і більше про армію не згадувала.

Показати зображення...

Так у тексті написано, що вона офіцер військової поліції.
   
Re: 19-річна дівчина вийшла заміж за 61-річного чоловіка

Дурна дівка на всю голову. :facepalm1:
   
Красива пара.
   
дівка божевільна як і Савченко. помішана на армії. косить під чоловіка. думаю цей союз не надовго
   
дівка божевільна як і Савченко. помішана на армії. косить під чоловіка. думаю цей союз не надовго

Їй всього 19. Хтось в цьому віці ходить з кольоровим волоссям, хтось так як вона. Ще все життя попереду, сто раз все зміниться.
   
Одрі Шайєнн-Смайлі Мун
індіанські корені має?

дівчина жіночну статуру має, причому, як для американки, ідеальну. личко трохи мальчукове, але то імідж.
   
Так у тексті написано, що вона офіцер військової поліції.
Трохи навпаки  B-)
Незважаючи на різницю у віці 42 роки, дівчину привернуло в чоловікові те, що він був ветераном, який працював у військовій поліції.
   
Дурна дівка на всю голову. :facepalm1:
это ее жизнь и ее выбор  :)
   
вона військова? просто людас не правий, в США навряд з психічним відхиленням взялиб, досвід "деб..лів Макнамара" у в Вєтнамі їм дорого коштував.

А те що вона обличчя має схоже на хлопчика, ну є хлопці які мають дівчаче обличчя це все особисте сприйняття.

Хоча схоже що вона має розлад той що сказав Людас... Реально багато людей можуть і не знати в чому проблеми у них з спілкуванням з іншими, маючи розлад певний. зараз досить популярна тема у ліваків, але скоріш за все близько до істини.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія