Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вагнергейт. После начала выступления Бурбы на ТСК зеленые заблокировали ее проведение.

Бурба цитировал московские новости, он же ЕС  :-G
ні, це вони його цитували
   
Костяша,вралась твоя ЗЕ-лень! Твой КРИВОРОГАТЫЙ ЗЕ-зрадник будет сидеть как изменник. Даже,если ваша липовая трусливая ТСК что-то там провякает, будет новая. И ЗЕ ХУЙЛУ сидеть лет 15.
   
ЗЕ-зрадник будет сидеть как изменник.
з осені 2019го?
   
до речі, я нарешті зрозуміла, кого мені нагадує Безглузда

Люську янукович же ж


   
Точно  ;o  нижня частина обличчя :)
Ну і верхня - там де мозок ....повинен бути... :gigi:
   
до речі, я нарешті зрозуміла, кого мені нагадує Безглузда
Схожа. Такий самий дурнуватий вираз обличчя.
Але Люся хоч не пхалася у депутати...
   
Напоминает, как в начале 2000-х всякие придворные депутаты, генералы-молиционеры и прокуроры доказывали на всех брифингах и телеэфирах, что никто Гонгадзе не убивал, что это не его тело, что власть никак не виновата.

Прошло время. И все расставляется на свои места.

Безуглую ждет очень неприятное будущее. Потому что Д - дебилка.

Збіжить як суддя кірєєв
   
Схожа. Такий самий дурнуватий вираз обличчя.
Але Люся хоч не пхалася у депутати...

а рівень інтелекту?

Та молотила про наколоті апельсини, цій інопланетяни зривають засідання ТСК.
   
Герасимов заявил, что Безуглая на своем брифинге исказила информацию, которая кардинально отличается от того, что он лично слышал на заседании комиссии.

Девочка-дебилка зарывает себя еще глубже.

Не пойму, кроме зелени и Кузьмина кого-то пустили ещё на комиссию?
   
Не пойму, кроме зелени и Кузьмина кого-то пустили ещё на комиссию?

Їм для вистави достатньо
   
Чи проти Безуглої вже можна відкривати справу? Вона ж не є недоторканою?
 
   
а рівень інтелекту?
Тільки що прослухала кілька фрагментів з виступів Безуглої.  :facepalm:
Вона може змагатися із Зеленським по незвязності слів і невисловлення думки.
Жах.  Її посада в СН називається "дебілка".
   
Жесть

Ключевой свидетель говорит: я хочу рассказать правду

А ему отвечают: закрой рот


Зеля хуйло

Зеля і хуйло, і сцикло.
   
Тільки що прослухала кілька фрагментів з виступів Безуглої.  :facepalm:
Вона може змагатися із Зеленським по незвязності слів і невисловлення думки.
Жах.  Її посада в СН називається "дебілка".
Цитати про Мар'яну: дуже талановита у справі водіння усіх по колу. У цьому вона може бути кращою, ніж від неї очікують.
У 100% випадків сама не розуміє, про що говорить.
   
Дивлюсь, що тутешні штатні зелепні вже гілок конкурентних понавідкривали  :gigi:

Для окозамилювання?

Думають перебити інфопривід?
   
Цікаво, якщо зараз провести опитування щодо рейтингу президентів, чи буде знову у бубочки перше місце серед опитуваних.

Буде нісци... А Педріла йде найух.  :fuck:
   
Костяша,вралась твоя ЗЕ-лень! Твой КРИВОРОГАТЫЙ ЗЕ-зрадник будет сидеть как изменник. Даже,если ваша липовая трусливая ТСК что-то там провякает, будет новая. И ЗЕ ХУЙЛУ сидеть лет 15.

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D1%83%D1%80%D0%B1%D0%B0_%D0%92%D0%B0%D1%81%D0%B8%D0%BB%D1%8C_%D0%92%D0%B0%D1%81%D0%B8%D0%BB%D1%8C%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87

Під час Революції Гідності, Бурба перебуваючи на посаді начальника 2-го управління «К» ГУ СБУ, координував роботу з правоохоронними органами, прокуратурою, Міноборони, МНС та судовою владою. За даними ЗМІ, працював із джерелами фінансування «Антимайдану».[2] За даними документів, оприлюднених Геннадієм Москалем, був одним з виконавців планів «Бумеранг» і «Хвиля», якими МВС і СБУ намагалися «зачистити» у лютому 2014 року Євромайдан.[2][3] Згідно з документами, відповідав за блокування доріг на в'їздах у Київ та забезпечення безперебійного пересування спецтранспорту силовиків у центрі столиці, повинен був забезпечити необхідну кількість нарядів Держслужби з питань надзвичайних ситуацій у ході операції із зачистки Майдану.[4][2]

...начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України (з 15 жовтня 2016)
   
і коли нове засідання?

   
Завтра.

вангую, знову "опозиція зірве"  :laugh:
   
вангую, знову "опозиція зірве"  :laugh:
Нормальним людям важко спрогнозувати, що та голота вигадає на завтра.
Варіантів там багато. Придуркуватих звісно. Але прихильники певної політсили ковтають.
   
та відхід є простий
надати вже тому Бурбі слово, хай каже що хоче, інфу засекретити, хто що буде надалі казать про цю справу - відразу в тюрму

   
вангую, знову "опозиція зірве"  :laugh:

Цікаво, в який спосіб цього разу ?  :D
   
Цікаво, в який спосіб цього разу ?  :D

тим, що з'являться в будівлі Ради  :)
   
ну де там сьогоднішнє засідання комітету?
   
""Найголовніше, пані Мар'яна Безугла вийшовши на пресконференцію, оголосивши прізвища свідків фактично поставила їх під загрозу", – наголосив народний депутат VІІІ скликання.
Ігор Лапін зазначив, що нинішній владі потрібен час, щоб натиснути на Бурбу, адже він є ключовим свідком.

"Навіщо "зеленим" ще день-два-три? Не для того, щоб розтягнути ТСК, бо день-два-три вже погоди не зроблять. Їм треба час, щоб натиснути на Бурбу. Тому що, це ключовий свідок", – сказав політик.
Ігор Лапін розповів: "Комплексну картину має лише керівник операції. Безпосередньо в даному випадку – це пан Бурба. Я переконаний, що він мав повну комплексну картину і це не йде в їхні плани. Тому, цей час вони використовують для одного. Це для того, щоб вчинити тиск на Бурбу. Недаремно вона (Безугла) його запрошувала в кабінет".

 Командир штурмової роти батальйону "Айдар" (2014) наголосив, що логічним на ньогоднішній день було б рішення надати державну охорону генералу Бурбі.
"Тобто, вони якимось чином підбираються до нього. Перша невдала спроба тиску була, коли його виселили з державної дачі, де він проживав із сім'єю. Друга спроба тиску була коли з Бурби зняли державну охорону. Логічним є на сьогоднішній день надати йому державну охорону. Але в цьому проміжку йде тиск. Для цього Бурбу і запрошували. Це мої думки з цього приводу. Інакше я це пояснити не можу", – зазначив Ігор Лапін."

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія