Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Эволюция вакцианторов

Re: Эволюция вакцианторов
Via

Є такі країни, хто не впускає людей з інших країн внаслідок складної ситуації в себе чи з якихось інших причин.
А є такі, які не впускають з тих країн, де багато таких як ти, Вія, невакцинованих. Отут ти й порушуєш мої права внаслідок невиконання елементарних санітарних правил.
Тобто твоє право на туризм важливіше, чим моє право на життя?
Ти порушуєш моє право на життя, але ліпиш відмазку "А я маю право подорожувати".
Я буду жити. Крапка.
   
Re: Эволюция вакцианторов

людей раз в пол-года год будут принудительно генетически модифицировать
А можно поподробнее ? А то я вакцинировался и мне страшно. Что в моем организме отрастет или, наоборот,  отвалится ?
   
Re: Эволюция вакцианторов

Мене цікавить інше. Чому прихильники трампона переважно є антивакцинаторами, хоча сам він вакцинувався?

Там ще повно прихильників пласкої Землі, креаціанізму та іншої маячні  :shuffle:
   
Re: Эволюция вакцианторов
Via

А какое дело этому кому-то до Вас? Да и Вам до него тоже.
Он привьется и поедет куда ему нужно, а Вы поступайте как хотите.
От я йому те саме кажу. Але він хоче, щоб прищепилася я, здохла від вакцини, але він кудись поїде, бо в нашій країні 100% щеплених
   
Re: Эволюция вакцианторов

Тобто твоє право на туризм важливіше, чим моє право на життя?
Ти порушуєш моє право на життя, але ліпиш відмазку "А я маю право подорожувати".
Я буду жити. Крапка.

Ти придумала собі шкоду від вакцини.
Такиз треба карати. Крапка.
ЗИ. Мені треба рідних відвідати. Туризм то потім.
   
Re: Эволюция вакцианторов

Вакцинованим смертникам краще спрямувати свою злість на тих хто вас налякав, насрав в мозки та вакцинував.
   
Re: Эволюция вакцианторов

Вакцинованим смертникам краще спрямувати свою злість на тих хто вас налякав, насрав в мозки та вакцинував.
чому?
   
Re: Эволюция вакцианторов

Вакцинованим смертникам краще спрямувати свою злість на тих хто вас налякав, насрав в мозки та вакцинував.

Вакцини завжди були добром.
Хто вклав у ваші бошки це гівно про їх шкоду?
   
Re: Эволюция вакцианторов
Via

Ти придумала собі шкоду від вакцини.
Такиз треба карати. Крапка.
ЗИ. Мені треба рідних відвідати. Туризм то потім.
Це також я придумала?
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1107990.0

Навіть якщо ти 20 років не бачив родичів, я не буду помирати заради твоєї подорожі, у мене аутоімунний тіреоідит, який сучасна медицина не вміє лікувати і наслідки вакцинації для мене невідомі. Ще у мене мале дитя 9 років, яке я не маю права залишити без мами.
   
Re: Эволюция вакцианторов

Це також я придумала?
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1107990.0

Навіть якщо ти 20 років не бачив родичів, я не буду помирати заради твоєї подорожі, у мене аутоімунний тіреоідит, який сучасна медицина не вміє лікувати і наслідки вакцинації для мене невідомі. Ще у мене мале дитя 9 років, яке я не маю права залишити без мами.

Тримайся тоді. І бережи себе. Бо наслідки від ковіду бувають аж надто тяжкі. Знаю з досвіду власної сім'ї.
А щодо негативних наслідків від вакцини - вони не роблять погоди. Роблять погоду мільйони, яких захистила вакцина.
   
Re: Эволюция вакцианторов
Via

Тримайся тоді. І бережи себе. Бо наслідки від ковіду бувають аж надто тяжкі. Знаю з досвіду власної сім'ї.
А щодо негативних наслідків від вакцини - вони не роблять погоди. Роблять погоду мільйони, яких захистила вакцина.
Дякую.
Тобто ти мені дозволяєш залишитися живою і не проводити на собі експерименти по випробовуванню вакцини заради твого права подорожувати?
Ще раз дякую.
   
Re: Эволюция вакцианторов

Дякую.
Тобто ти мені дозволяєш залишитися живою і не проводити на собі експерименти по випробовуванню вакцини заради твого права подорожувати?
Ще раз дякую.

Так, дозволяю. ) Будь здорова і живи довго.
   
Re: Эволюция вакцианторов

умова була - початок 2020, тоді не знали нічого, окрім того, що це бойовий вірус у розробці
Достатньо було подивитися на відео з Китаю, щоб це зрозуміть

А щодо "визнала помилку" - так от, свіжі новини жеж, бустер таки не хочуть задіяти

Ну про "ліки гірше хвороби" - не згоден. Загалом вірогідність загинути серед вакцинованих значно нижчі, й це доведено.

Например когда у родителей отнимают ребёнка потому что отец не может сделать прививку по медицинским обстоятельствам. Это лучше или хуже чем переболеть вирусом?

Много непрямых потерь. Экономика, доход, свободы. Да даже на бытовом уровне - дичайший рост алкоголизма, наркомании, поножовщины, разводов. Кто все эти потери подсчитывает? Да никто.

Ваксеры, как свойственно любой секте, узко сфокусированы на одном. 
 

   
Re: Эволюция вакцианторов

Тобто твоє право на туризм важливіше, чим моє право на життя?
Ти порушуєш моє право на життя, але ліпиш відмазку "А я маю право подорожувати".
Я буду жити. Крапка.

 :gigi:
Ну от, власне кажучи, і все "непримиренне протиріччя".
І вичерпна відповідь на питання - Чому така ненависть до антиваксерів?
Вижити має хтось один - вірус чи людина. Нещеплені допомагають вірусу.
Це істоти іншого біологічного виду. Їх потрібно відокремлювати від людей
   
Re: Эволюция вакцианторов

Вот читаю вашу ругань между условными "ваксерами" и антиваксерами и одного не пойму- почему все делите на черное и белое? Вот я например условный ваксер ( всевозможные вакцины, в том числе тропические неоднократно), но у меня к нынешним вакцинам куча вопросов:1) почему при их изобретении, производстве и внедрении были нарушены наработанные ВЕКАМИ правила и полностью снята ответственность с производителей; 2)даже 2летний опыт применения показал, что они не защищают от вируса, а всего лишь облегчают течение болезни (снижают летальность). И эти мантры все время меняются; 3)периодичность вакцинации все время уменьшается- 1год, полгода, три месяца. Когда еженедельно потребуют?!   Я лично внимательно слежу за ситуацией в Израиле- самая передовая страна, вакцинировались раньше всех, но ситуация там сейчас хуже чем до вакцинаци. Единственно там пока держится низкая летальность. Пока!!! И в Израиле уже среди врачей бунт назревает- редкий случай, но евреи чувствуют, что они лоханулись. Теперь еще можно за Ирландией понаблюдать- там 90% вакцинировались. И еще настораживает, что ( как тут выше писали) у нас сраного аспирина бесплатно не выпросишь, а  ут млрды вакцин БЕСПЛАТНО  насильно втюхивают. Не подозрительно ли?!
   
Re: Эволюция вакцианторов

Вот читаю вашу ругань между условными "ваксерами" и антиваксерами и одного не пойму- почему все делите на черное и белое? Вот я например условный ваксер ( всевозможные вакцины, в том числе тропические неоднократно), но у меня к нынешним вакцинам куча вопросов:1) почему при их изобретении, производстве и внедрении были нарушены наработанные ВЕКАМИ правила и полностью снята ответственность с производителей; 2)даже 2летний опыт применения показал, что они не защищают от вируса, а всего лишь облегчают течение болезни (снижают летальность). И эти мантры все время меняются; 3)периодичность вакцинации все время уменьшается- 1год, полгода, три месяца. Когда еженедельно потребуют?!   Я лично внимательно слежу за ситуацией в Израиле- самая передовая страна, вакцинировались раньше всех, но ситуация там сейчас хуже чем до вакцинаци. Единственно там пока держится низкая летальность. Пока!!! И в Израиле уже среди врачей бунт назревает- редкий случай, но евреи чувствуют, что они лоханулись. Теперь еще можно за Ирландией понаблюдать- там 90% вакцинировались. И еще настораживает, что ( как тут выше писали) у нас сраного аспирина бесплатно не выпросишь, а  ут млрды вакцин БЕСПЛАТНО  насильно втюхивают. Не подозрительно ли?!

ну не може буть! Богообраний народ помилятись не може!
   
Re: Эволюция вакцианторов

ну не може буть! Богообраний народ помилятись не може!
камінаут, чі що це?
   
Re: Эволюция вакцианторов
Via

:gigi:
Ну от, власне кажучи, і все "непримиренне протиріччя".
І вичерпна відповідь на питання - Чому така ненависть до антиваксерів?
Вижити має хтось один - вірус чи людина. Нещеплені допомагають вірусу.
Це істоти іншого біологічного виду. Їх потрібно відокремлювати від людей
Віруси так не вважають, для них людина - це місце для розмноження.
І це відбувається щороку.
Ви можете щепитися донесхочу, хоч раз на рік, хоч раз на місяць, віруси постійно мутують і всі попередні щеплення не працюють.
А оскільки ви знищити віруси неспроможні, ви вирішили знищити нещеплених людей, дехто й фізично.
Це вам все одно нічого не дасть. Віруси приходять до всіх.
   
Re: Эволюция вакцианторов

камінаут, чі що це?

спішив до праці то забув про смайлик... ну то народ правильно зрозуміє цей комент.
   
Re: Эволюция вакцианторов

Вот читаю вашу ругань между условными "ваксерами" и антиваксерами и одного не пойму- почему все делите на черное и белое? Вот я например условный ваксер ( всевозможные вакцины, в том числе тропические неоднократно), но у меня к нынешним вакцинам куча вопросов:1) почему при их изобретении, производстве и внедрении были нарушены наработанные ВЕКАМИ правила и полностью снята ответственность с производителей; 2)даже 2летний опыт применения показал, что они не защищают от вируса, а всего лишь облегчают течение болезни (снижают летальность). И эти мантры все время меняются; 3)периодичность вакцинации все время уменьшается- 1год, полгода, три месяца. Когда еженедельно потребуют?!   Я лично внимательно слежу за ситуацией в Израиле- самая передовая страна, вакцинировались раньше всех, но ситуация там сейчас хуже чем до вакцинаци. Единственно там пока держится низкая летальность. Пока!!! И в Израиле уже среди врачей бунт назревает- редкий случай, но евреи чувствуют, что они лоханулись. Теперь еще можно за Ирландией понаблюдать- там 90% вакцинировались. И еще настораживает, что ( как тут выше писали) у нас сраного аспирина бесплатно не выпросишь, а  ут млрды вакцин БЕСПЛАТНО  насильно втюхивают. Не подозрительно ли?!

Аналогічно  :-B

Але сектантам ваші питання повз вух. Вони чують лише себе.
   
Re: Эволюция вакцианторов

У Міністерстві охорони здоров’я заявили, що за останні три місяці 98,1% госпіталізованих із коронавірусом були невакциновані.
а закриють країну на виїзд усім
ну не суки ці невакциновані, га?
повинні черги стояти день і ніч на вакцинацію
а ні - в больничку не брать

В клинике где я работаю, почти все новые больные с ковидом невакцинированы. Причем 90%-это  негры (у них уровень образования соответсвующий+общественное мнение) :lol:
Те что вакцинированы как правило иммуномодулированы так или иначе (препараты подавляющие иммунитет при ревматизме или болезни Kрона,например)

Вообще это смешно. ИМХО невакцинированных надо выставлять отдельный счет в больнице-а то схуяли они койки занимают, это стоит дорого. Есть болезнь,есть эффективное лечение-отказалася? Отлично,твои проблемы.
   
Re: Эволюция вакцианторов

Прошло полтора года после первых мер по временному ограничению прав и свобод для борьбы с вирусом. Можна подвести некоторые итоги

Началось всё со скромной просьбы потерпеть две-три недели для сглаживания кривой госпитализации. Потерпеть сугубo добровольно.

А дальше всё быстро пошло по наростающей - маски, локдауны, шатдауны, закрытие границ, ограничение свободы передвижений внутри страны, паспорта вакцинации.

И вот спустя всего полтора года мы на пороге массового принудительного тестирования, массовой принудительнок вакцинации, массовых увольнений отказников,  перманентного поражения в правах, штрафов а во многих случаях и тюремных сроков. И конца чрезвычайному положению не видно. На подходе новые мутации и новые бустер-прививки.

А поначалу милые заботливые вакцинаторы как-то незаметно но очень быстро превратились в борцов за всё более и более жесткие меры которых никогда всё равно не достаточно.

Просто поразительно как всего за полтора года человечество легко и почти добровольно вернулось в средневековье.

 Який влучний старттопік. Респект. B-)
   
Re: Эволюция вакцианторов

Все новое это хорошо забыто старое. Про оспу тоже всякую херню сочиняли.
А негры в африке до сих пор думают что ВИЧ нет,а презервативы придумали белые люди,чтобы негров истребить  :laugh:

   
Re: Эволюция вакцианторов

Все новое это хорошо забыто старое.

  То розкажіть, чому з сифілісом або герпесом(безліч інфекційних хвороб) можна у громадські заклади, а без довідки про ковід - ні.
  Той стадіон дурникам ще дасться взнаки.
   
Re: Эволюция вакцианторов

В клинике где я работаю, почти все новые больные с ковидом невакцинированы. Причем 90%-это  негры (у них уровень образования соответсвующий+общественное мнение) :lol:
Те что вакцинированы как правило иммуномодулированы так или иначе (препараты подавляющие иммунитет при ревматизме или болезни Kрона,например)

Вообще это смешно. ИМХО невакцинированных надо выставлять отдельный счет в больнице-а то схуяли они койки занимают, это стоит дорого. Есть болезнь,есть эффективное лечение-отказалася? Отлично,твои проблемы.

В смысле? А привитым счёт выставлять не нужно что ли?
   
Re: Эволюция вакцианторов

у мене аутоімунний тіреоідит
тебе не будуть вакцинувати, кінчай істерику
   
Re: Эволюция вакцианторов

Вія, що там із вакцинованою вчителькою?
   
Re: Эволюция вакцианторов

Дякую.
Тобто ти мені дозволяєш залишитися живою і не проводити на собі експерименти по випробовуванню вакцини заради твого права подорожувати?
Ще раз дякую.
вакцинированная вы будете жить с гораздо большей вероятностью.
И ваше представление о вредности вакцины для вашего конкретного случая - это выдуманный вами фэнтэзийный мир страшилок и заговоров. Такой же как и в случае ВИЧ/СПИД
   
Re: Эволюция вакцианторов
Via

Вія, що там із вакцинованою вчителькою?
Все гаразд, ходить на роботу.
Поговорила з кумою, вона також вчителька, має протипоказання до вакцинації, то зробила аналіз на антитіла, занесла довідку директору школи, відмазалася від щеплення на пару місяців.
   
Re: Эволюция вакцианторов
PAL

А можно поподробнее ? А то я вакцинировался и мне страшно. Что в моем организме отрастет или, наоборот,  отвалится ?

говорят, бакулюм образуется!
Только тсссс! это сикред!
   
Re: Эволюция вакцианторов

говорят, бакулюм образуется!
Только тсссс! это сикред!
відростає зразу офігенний клітор, всі антіваксери про це кажуть. Другу дозу не хочуть.
   
Re: Эволюция вакцианторов

Ну ФУП как ФУП. Серьёзная тема сведена поцами к обсуждению размеров клитоpа бегги.
   
Re: Эволюция вакцианторов

Ну ФУП как ФУП. Серьёзная тема сведена поцами к обсуждению размеров клитоpа бегги.
це почали ви, а не я, калоля.
   
Re: Эволюция вакцианторов

Все гаразд, ходить на роботу.
Поговорила з кумою, вона також вчителька, має протипоказання до вакцинації, то зробила аналіз на антитіла, занесла довідку директору школи, відмазалася від щеплення на пару місяців.

а чи немє тут порушення медичної тайни? :S
   
Re: Эволюция вакцианторов

це почали ви, а не я, калоля.

Ну ваш клитор и его размеры в тему точно вы притащили. Важнейшая информация так сказать.   :facepalm:
   
Re: Эволюция вакцианторов

Все гаразд, ходить на роботу.
Поговорила з кумою, вона також вчителька, має протипоказання до вакцинації, то зробила аналіз на антитіла, занесла довідку директору школи, відмазалася від щеплення на пару місяців.

Жовта зона вже, якщо не буде певного відсотка вакцинованих, будуть на дистанційне переводити.

У разі протипоказань, звісно, ніхто не буде вакцинувати.
   
Re: Эволюция вакцианторов
Via

а чи немє тут порушення медичної тайни? :S
Є, але нині це нікого не цікавить.
   
Re: Эволюция вакцианторов

Жовта зона вже, якщо не буде певного відсотка вакцинованих, будуть на дистанційне переводити.

У разі протипоказань, звісно, ніхто не буде вакцинувати.

Бгг... у нас тоже так уговаривали а потом сообщили что противопоказаний считай нет. На кого это рассчитано вопрос риторический.
   
Re: Эволюция вакцианторов
Via

Жовта зона вже, якщо не буде певного відсотка вакцинованих, будуть на дистанційне переводити.

У разі протипоказань, звісно, ніхто не буде вакцинувати.
А як же тоді відсотки рахувати будете?
   
Re: Эволюция вакцианторов

Ні, калоля, відмазуватися та кліторами махати запізно.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія