Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Що означає ваш нік?

Re: Що означає ваш нік?
abg

Ім'я латиною (кацапською літерацією, бо до 2014 року не вважав українську за окрему мову, а українців за окремий народ, хуйло допоміг виправити мої власні хибні погляди) та перша буква прізвища.

Скільки ж тобі було в тому 2014-му?

 B-)
   
Re: Що означає ваш нік?

Не скажу.   (P)
абырвалг ?
   
Re: Що означає ваш нік?

paolo  maldini
   
Re: Що означає ваш нік?

Мій нік означає Бандерівець.
Оскільки у 2004 році віндовз не мав украінськоі мови я вимушений був зареєструватися тіко так Бандер1вець.

Замісь і я тоді на фупі використовував 1 аби писати украінською. Десь так :)
   
Re: Що означає ваш нік?

абырвалг ?

 :gigi:
   
Re: Що означає ваш нік?

Персонаж п’єси Карпенка-Карого.
   
Re: Що означає ваш нік?



- Гіві, ти піццу лубиш?
- Кущать да, так - нет!
   
Re: Що означає ваш нік?

Я завжди думав, це скорочене "дифірамб".

багато хто думав шо то набір букв :gigi:
   
Re: Що означає ваш нік?

Не скажу.   (P)

І не треба. Ти єврей, це перші три літери івритської абетки: алеф, бейт, ґімель.
   
Re: Що означає ваш нік?

Мій нік означає Бандерівець.
Оскільки у 2004 році віндовз не мав украінськоі мови я вимушений був зареєструватися тіко так Бандер1вець.

Замісь і я тоді на фупі використовував 1 аби писати украінською. Десь так :)

Хм. Переключити розкладку на англійську заради літери і ти, значить, не здогадався.
   
Re: Що означає ваш нік?

Мій нік означає Бандерівець.
Оскільки у 2004 році віндовз не мав украінськоі мови я вимушений був зареєструватися тіко так Бандер1вець.

Замісь і я тоді на фупі використовував 1 аби писати украінською. Десь так :)

 :facepalm1:
   
Re: Що означає ваш нік?
U2

В часи трохи випадкової реєстрації на ФУПі усе моє місто і пів-області знало мене саме так, багато хто щиро вважав шо то фамілія)) Але сік транзіт ґлорія мунді - тепер у мене просто собі нік. Чи не просто собі нік, хз. Ну та це неважливо.

burlington, краще скажи, як на твій смак лягає оцейвово сонг?

https://youtu.be/x_ZeDn-hHGE


Bee - пчела. Пасека?
   
Re: Що означає ваш нік?
U2

UnterzeebotU2.
U2Locheed.
U2 - рок.
U2 = you too! Красиво, правда? Главное - если какой/то длб хочет f2uc my brain - всегда можно сказать: ты - тоже!
   
Re: Що означає ваш нік?

Не скажи - до сих пір звертаються до мене, в середньому 400$ в місяць маю. Хоча міг би набагато більше. А по ЖиПіЕСу напрям держати не будеш, якщо гірокомпас гавкне.
Ну і по непильності - висадись в морі з/на катер, при тому, що спокійна погода не завжди буває...
На цивільному флоті штурмана ніколи цього не робили - навик неабиякий потрібен і знання. Робили на військовому флоті, але краще би навіть нактоуза і не відкривали - багато разів переробляв  :weep:
как романтично. Не подозревала о существовании такой рсботы
   
Re: Що означає ваш нік?
U2

как романтично. Не подозревала о существовании такой рсботы

Дык! Вэлыка аграрна краина!
   
Re: Що означає ваш нік?

Много лет назад я, пьяный после офисного корпоратива, приволок вечером жене в канун 8 марта подарок — здоровенного плюшевого медведя. Он в сидячем положении больше метра в высоту. И пошит не как игрушка, а своим видом напоминает настоящего медведа. В темноте запросто можно подумать, что живой. Короче, он теперь как член семьи. А семья у нас юморная. Жена спустя несколько дней после подарка пришла к выводу, что я сам очень похож на этого медведя. И насочиняла мне с тех пор всяких прозвищ на медвежью тематику — под разное настроение, эмоции и погоду. Вот Медведылло — одно из нескольких десятков этих прозвищ.  :D
   
Re: Що означає ваш нік?

Просто Billi  :)

В 2004 ещё было полно свободных ников
   
Re: Що означає ваш нік?

Мій, історична назва мого міста. Все згідно сучасних трендів,латинецею, і як за часів європейської інтеграції )
   
Re: Що означає ваш нік?

С детства фанат Голландии.
Аякс, "Легенда о Тиле", Шокинг блю.
Как-то все это для меня возникло одновременно.
   
Re: Що означає ваш нік?

Bee - пчела. Пасека?

Я думав beer
   
Re: Що означає ваш нік?

Ім'я, прізвище.
   
Re: Що означає ваш нік?

Скільки ж тобі було в тому 2014-му?

 B-)

38 років лише. Багато чого не розумів. Тепер живу за принципами: "Україна понад усе!", "Кацапи - нелюди.".
   
Re: Що означає ваш нік?

38 років лише. Багато чого не розумів. Тепер живу за принципами: "Україна понад усе!", "Кацапи - нелюди.".

Ото тебе з крайності в крайність кидає.
   
Re: Що означає ваш нік?

мій означає "ласкаво запрошую прочитати мою гілку на форумі"  :D
   
Re: Що означає ваш нік?

мій означає "ласкаво запрошую прочитати мою гілку на форумі"  :D

має сенс (tu)
   
Re: Що означає ваш нік?

CAD - (computer aided design) - cистемы компьтерного проектирования - PCAD, Maxplus, Altium....
i - просто союз "и"
LO - первые две буквы фамилии.
   
Re: Що означає ваш нік?

Означає. Що ворогів треба просто мочити. Елегантно.
   
Re: Що означає ваш нік?

Ото тебе з крайності в крайність кидає.
неофіти інколи бувають святішими за Папу :)
   
Re: Що означає ваш нік?
U2

Я думав beer

Зачем?
   
Re: Що означає ваш нік?

Означаєт....пісдєтц всякім скрєпним ільям муромцам...ну і паходу бабам...ягам...
   
Re: Що означає ваш нік?

Хм. Переключити розкладку на англійську заради літери і ти, значить, не здогадався.

російська тоді була.
української версії відни - не було.

Windows Vista
Докладніше: Windows Vista
У травні 2007 року корпорація Microsoft вивела на український ринок україномовну операційну систему Windows Vista і програмне забезпечення Office System 2007[2]. Раніше для продуктів компанії існували лише додаткові мовні модулі (патчі) локалізації, а повнофункціональні україномовні версії комерційних продуктів були відсутніми.

Процес локалізації продуктів, що почався майже два з половиною роки до моменту виведення на ринок готового продукту, мав низку складнощів з перекладом, і в цілому в нових продуктах використано 350 нових термінів.
   
Re: Що означає ваш нік?

російська тоді була.
української версії відни - не було.

Windows Vista
Докладніше: Windows Vista
У травні 2007 року корпорація Microsoft вивела на український ринок україномовну операційну систему Windows Vista і програмне забезпечення Office System 2007[2]. Раніше для продуктів компанії існували лише додаткові мовні модулі (патчі) локалізації, а повнофункціональні україномовні версії комерційних продуктів були відсутніми.

Процес локалізації продуктів, що почався майже два з половиною роки до моменту виведення на ринок готового продукту, мав низку складнощів з перекладом, і в цілому в нових продуктах використано 350 нових термінів.

Я мав на увазі наступний алгоритм:

1. Набираєш "Бандер" москвинськими літерами.
2. Переключаєшся на англійську розкладку.
3. Друкуєш англійську літеру "i".
4. Переключаєшсья на москвинську розкладку.
5. Набираєш "вець".

Чи не було англійської розкладки?
   
Re: Що означає ваш нік?

моя мама (їй 84 зараз), була з 2001 на фупі як chytachka тож я приєднався  як  Syn Chytachky, тепер readerson
   
Re: Що означає ваш нік?

Я мав на увазі наступний алгоритм:

1. Набираєш "Бандер" москвинськими літерами.
2. Переключаєшся на англійську розкладку.
3. Друкуєш англійську літеру "i".
4. Переключаєшсья на москвинську розкладку.
5. Набираєш "вець".

Чи не було англійської розкладки?
не було української мови - ввів 1. зайшло. залишив.
та байдуже взагаліто. я тоді один з небагатьох хто пробував українською шось писати. фуп був на 99.9 російськомовним тоді.
   
Re: Що означає ваш нік?

моя мама (їй 84 зараз), була з 2001 на фупі як chytachka тож я приєднався  як  Syn Chytachky, тепер readerson

памятаю такі ніки  (tu)
   
Re: Що означає ваш нік?

ну, вєршІна, смотрішь жє тєму, давай взбздні чо там твой нік означал, до отбитія в фінляндію
   
Re: Що означає ваш нік?

 Позивний.
 Генеза не в тупотінні, а у вмінні топити багаття без диму. B-)
   
Re: Що означає ваш нік?

1. Набираєш "Бандер" москвинськими літерами.

А что, московины уже какие-то буквы изобрели? :) Я думал, что там кроме половцев с печенегами никого не было... :)
   
Re: Що означає ваш нік?
abg

І не треба. Ти єврей, це перші три літери івритської абетки: алеф, бейт, ґімель.

Сам ти такий.   :laugh:
Я - чистокровний українець.   [A]
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія