Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Канада, вибори

Канада, вибори

Опитування
?
Всього проголосувало: 20
ліберали  6 
 
 30% 
консерватори  11 
 
 55% 
соціалісти  1 
 
 5% 
зелені  0 
 
 0% 
червоні  0 
 
 0% 
квебекуа  2 
 
 10% 




Вибір такий, треба голосувати за найменш найгірших. Якщо піду, проголосую за отула.
   
Re: Канада, вибори

Неужели это кому-то может быть интересно на украинском форуме в это время суток?  :facepalm1:
   
Re: Канада, вибори

Нема всіх варіантів
   
Re: Канада, вибори

Нема всіх варіантів

А яких нема?
   
Re: Канада, вибори

PPC
   
Re: Канада, вибори

Зразу на х. й.
   
Re: Канада, вибори

Консерви...!  :)
   
Re: Канада, вибори

Неужели это кому-то может быть интересно на украинском форуме в это время суток?  :facepalm1:

Деякі ковбасники ібонулися від відсутності комунікації на новій батьківщині. Яка так і не стала цим лузерам рідною. Вони, навіть, не розуміють як жалюгідно виглядають.
   
Re: Канада, вибори

Re: Канада, вибори

це червоні.
З якої сторони вони червоні?
   
Re: Канада, вибори

це червоні.

Ти є рідкісний довбойоб, який ніколи не забуде вчергове довести що ти таки рідкісний довбойоб.  (tu)
   
Re: Канада, вибори

Ти є рідкісний довбойоб, який ніколи не забуде вчергове довести що ти таки рідкісний довбойоб.  (tu)

Ти в ігнорі, але то таке. Чому радикалізувавася Etobicoke Resident? Життя в Канаді не подобається? Геть у Неньку нафіг.
   
Re: Канада, вибори

Вибір такий, треба голосувати за найменш найгірших. Якщо піду, проголосую за отула.
за "наших"! тобто хто для України краще.
   
Re: Канада, вибори

Неужели это кому-то может быть интересно на украинском форуме в это время суток?  :facepalm1:
це краще ніж кацапоновинами тут бомбити.
   
Re: Канада, вибори

за "наших"! тобто хто для України краще.

Та ні, просто Трюдо заграв, шо п*дить то таке, але тратить гроші сволота ніби завтра кінець світу.
   
Re: Канада, вибори

Ти в ігнорі, але то таке. Чому радикалізувавася Etobicoke Resident? Життя в Канаді не подобається? Геть у Неньку нафіг.
Бурлі, ти так і не сказав причому червоний колір до PPC. І в чому їх радикалізм?
   
Re: Канада, вибори

Пісенька колись була у Шнура.
   
Re: Канада, вибори

Бурлі, нащо було створювати тему, якщо навіть самому в неї не заходити?
   
Re: Канада, вибори

Гей, Етобіко, а гарно я тебе потролив? :laugh: Для мене всі популісти червоні.
   
Re: Канада, вибори

Гей, Етобіко, а гарно я тебе потролив? :laugh: Для мене всі популісти червоні.
Подивись в себе по району якого кольору знаки твоєї улюбленої партії)
   
Re: Канада, вибори

Подивись в себе по району якого кольору знаки твоєї улюбленої партії)

І яка це моя улюблена партія? Може ти мені підкажеш. To me all of them are assholes.
   
Re: Канада, вибори

Бурлі, така ніч, а ти спиш.
   
Re: Канада, вибори

Виглядає що кака була, кака і лишилась.
   
Re: Канада, вибори

Село залишилося селом, і це добре  (tu)
Консерватори не вдупляють по вакцинам і по глобальному потеплінню, та і в економіці - і тому друге місце

Була б пропорційна система - отримали б ще менше, бо зелені залізно провели б 30-40 багнетів
Я б і сам за них голосував - але не в такій системі

Наступний премьєр  (tu)

   
Re: Канада, вибори

Виглядає що кака була, кака і лишилась.
Тільки мінус 500-600 міліонів в бюджеті
   
Re: Канада, вибори

Тільки мінус 500-600 міліонів в бюджеті

Копійки, підтримка курсу варта того

500 млн НА ДОБУ коштувала підтримка економіки в разгар ковіду, а деякі не хочуть вакцинуватись і хочуть далі продовжувати ризикувати здоров’ям своїм і інших
   
Re: Канада, вибори

В мене на цих виборах завдання було виявити де найбільша підтримка PPC і переїзджати туда.
   
Re: Канада, вибори

В мене на цих виборах завдання було виявити де найбільша підтримка PPC і переїзджати туда.

 :lol:
   
Re: Канада, вибори

Тільки мінус 500-600 міліонів в бюджеті

+1
   
Re: Канада, вибори

:lol:
Поки ніагара фолс дає 9%. Не поганий варіант.

Вав Лемінгтон - 13%
   
Re: Канада, вибори

Поки ніагара фолс дає 9%. Не поганий варіант

То його округ, від якого він балотувався, здається.
   
Re: Канада, вибори

То його округ, від якого він балотувався, здається.
Хто Бернє? Нє він був в квебеку.
   
Re: Канада, вибори

Хто Бернє? Нє він був в квебеку.

 (tu)

... his home riding of Beauce, Que

Помилився.
   
Re: Канада, вибори

В мене на цих виборах завдання було виявити де найбільша підтримка PPC і переїзджати туда.

Молодець, їдь до своїх  (tu)
   
Re: Канада, вибори

Була б пропорційна система - отримали б ще менше, бо зелені залізно провели б 30-40 багнетів
Я б і сам за них голосував - але не в такій системі
Щось я сумніваюсь що при іхніх трьох відсотках вони б набрали більше 10 людей. А з тим зсувом вправо який зараз спостерігається і то можливо менше.
Здається вони до себе і комуністів один час брали.

Але хто знає, як би люди голосували з іншою системою.
   
Re: Канада, вибори

Ну в общем как и ожидалось Трюдо успешно усидел и будет дальше ипать далпаёпов. С чем местных баняков и поздравляю.    (tu) 
   
Re: Канада, вибори

консерваторы набрали больше голосов, но у либералов все равно больше мест в парламенте. трюдо остается премьером... я начинаю разочаровываться в демократии...
   
Re: Канада, вибори

консерваторы набрали больше голосов, но у либералов все равно больше мест в парламенте. трюдо остается премьером... я начинаю разочаровываться в демократии...

Да ладно вам. Всё довольно закономерно. Левые просто были расколоты на зелёных, новых демократов и блок в добавок к либералам. Всё довольно закономерно. Людей с мозгами засраными глобальным потеплением и вирусом таки довольно много.

Хотя понятно что радует это только дырявую задницу гизмо да штатных козломордых вроде балалайки.
   
Re: Канада, вибори

Да ладно вам. Всё довольно закономерно. Левые просто были расколоты на зелёных, новых демократов и блок в добавок к либералам. Всё довольно закономерно. Людей с мозгами засраными глобальным потеплением и вирусом таки довольно много.

Хотя понятно что радует это только дырявую задницу гизмо да штатных козломордых вроде балалайки.


это и печалит. если сложить всех вместе, то за левых большая часть избирателей. это говно всерьез и надолго :(
   
Re: Канада, вибори

это и печалит. если сложить всех вместе, то за левых большая часть избирателей. это говно всерьез и надолго :(

Так этот номрной Codenman очень афористично сформулировал. Либералы дадут грантик тупым банякам на шаровары. Так что голосовать за консерваторов - опасно. Можно без казёных шаровар остатся. Двадцать доларов на рыло оно же деньжищи :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія