Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?
Bmx

Думаю, вагаюсь.. йти ?
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?
Bmx

Імдб рейт захмарний
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

В рицензії на НВ, пишуть що типово Український фільм і сценарії. Тіпа козак весь час нив і нив весь фільм і співав сумних пісень.
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

Якщо недавно читав книгу то можна сходити заради супер картинки якої там пів фільму.
Якщо ні - майже 3 години не висидиш бо не вкуриш соплі-галюни, яких там інші пів фільму. 
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

Я сьогодні іду. Була однокласниця - сподобалось
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

Вже гуляє кацапомовна екранка. Щоб скласти враження йти-не-йти можна сміливо листати. Картинка там настільки галіма (як і звук) , що кінотеатр не замінить ніяк.  А сам фільм настільки точно і близько знятий по книзі, що це листання абсолютно  нічого не заспойлерить тому хто книгу читав. Я наприклад вирішив не йти, дочекаюсь якісної піратки. Якби фільм вписався десь в 1.5 години - пішов  би. Ну і фільм закінчується на половині  книги, а скільки чекати продовження невідомо. І ще вони занадто явно порізали постмонтажом кучу сцен заради зниження "до дитячого" рейтингу. Дуже сильно нервує.

Останнє редагування: 18 вересня 2021 12:11:18 від maksmm
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

Фильм отличный. Вчера смотрел
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

Вже гуляє кацапомовна екранка. Щоб скласти враження йти-не-йти можна сміливо листати. Картинка там настільки галіма (як і звук) , що кінотеатр не замінить ніяк.  А сам фільм настільки точно і близько знятий по книзі, що це листання абсолютно  нічого не заспойлерить тому хто книгу читав. Я наприклад вирішив не йти. Якби фільм вписався десь в 1.5 години - пішов  би. Ну і фільм закінчується на половині  книги, а скільки чекати продовження невідомо. І ще вони занадто явно порізали постмонтажом кучу сцен заради зниження "до дитячого" рейтингу. Дуже сильно нервує.

 :facepalm: Как же нужно себя не уважать и не любить, что бы просто пришла в голову идея смотреть экранку, даже листая..
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

Думаю, вагаюсь.. йти ?
зачем так страдать? Я иду вечером. Там все и узнаю
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

Что мне сразу бросилось в глаза, это карикатурный образ злодеев и идеализированные положительные герои. Но для ФУПа это даже привычно  :laugh:  Так что однозначно смотреть ))
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

:facepalm: Как же нужно себя не уважать и не любить, что бы просто пришла в голову идея смотреть экранку, даже листая..

В фільмі не відступили жодної сцени від книги від слова взагалі. Весь смисл походу в кінотеатр на дюну  - зловити кайф від картинки, зміст фільму відомий наперед з точністю до кадра, мені було навіть скучно листати. А в кінотеатрі можна напевне заснути - жодної інтриги. Всі декорації, герої, пейзажі - все точно по книзі. Якби вони вписали в ті 3 години всю книгу - було б ідеально. А так...
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

Думаю, вагаюсь.. йти ?

А Гугль , що повідомляє ..?  ))

Окремо - вартує - здійснює , хтось , процес охорони , охороняє щось .

Варто йти ..? - чі слід здійснити дію - переглянути кіно , десь .

З усвідомленням , що мова - не статична , але ж - хоч якось , що-би .., а мо і - абишось , поумнічати . ))
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

В фільмі не відступили жодної сцени від книги від слова взагалі. Весь смисл походу в кінотеатр на дюну  - зловити кайф від картинки, зміст фільму відомий наперед з точністю до кадра, мені було навіть скучно листати. А в кінотеатрі можна напевне заснути - жодної інтриги. Всі декорації, герої, пейзажі - все точно по книзі.
Я наоборот пожалел что так рано закончился. Время пролетело очень быстро
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

В фільмі не відступили жодної сцени від книги від слова взагалі. Весь смисл походу в кінотеатр на дюну  - зловити кайф від картинки, зміст фільму відомий наперед з точністю до кадра, мені було навіть скучно листати. А в кінотеатрі можна напевне заснути - жодної інтриги. Всі декорації, герої, пейзажі - все точно по книзі.
тю. Щас никто книги не читает
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

зачем так страдать? Я иду вечером. Там все и узнаю
(tu)
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

тю. Щас никто книги не читает

Так я про що. Я дюну перечитав не раз. Тому в мене таке враження. Хто не читав - зовсім інша справа.
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?
Bmx

Фильм отличный. Вчера смотрел
Ок, іду.. все одно дощі лиють, як з відра :)
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

йдемо всією родиною сьогодні ввечері в IMAX.  Найбільш очікуваний для мене фільм останніх років. 

А на наступному тижні виходить перша серія серіалу Foundation.

Супер вересень для  любителів наукової фантастики :super:
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

Лівацьке тупориле гівно, дивиться старі фільми.
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

стОит!
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

Что мне сразу бросилось в глаза, это карикатурный образ злодеев и идеализированные положительные герои. Но для ФУПа это даже привычно  :laugh:  Так что однозначно смотреть ))
Я теж це відмітив. Але режисерська і операторська робота дуже якісна, гарні картинка і звук. Трохи не наукова фантастика, дещо примітивні характери, забагато різних двобоїв, але так і в книзі..
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

Лівацьке тупориле гівно, дивиться старі фільми.
Та старі фільми і артхаус теж трохи набридають, хочеться гарних ефектів)
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

Если нравится медленное вдумчивое флегматичное погружение, то стоит идти однозначно. Очень приятный фильм на фоне всяких чёрных вдов и матерей драконов
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

Та старі фільми і артхаус теж трохи набридають, хочеться гарних ефектів)
как может надоесть артхауз?  ;o

насчет старых фильмов согласна
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

Лівацьке тупориле гівно, дивиться старі фільми.
Типу стару Дюну?)  Вона для мене якась дуже ржачна з тим всім пафосом)
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

Типу стару Дюну?)  Вона для мене якась дуже ржачна з тим всім пафосом)

В новій Дюні скажімо так - старі кадри залишили 1-в-1 але комп'ютеризовані, а от пафос прибрали. Зокрема роль спайсу зовсім знівелювали до рівня "куча бабла і не більше". Хто не читав книгу так і не вкурить в чому його унікальність.  Зокрема не розкрита його роль для міжзоряних перельотів - просто зазначено що треба і все. Ну і про  роль спайсу  в баченні майбутнього взагалі все розмито. Також роль місія і здібності БенеГессеріт - капець поза увагою. Є "відьми" і добре.
Також в фільмі зведена в ноль роль ментатів а про давню  війну з "механічними" комп'ютерами ні слова. Відповідно в нечитачів питання якого фіга в супертехнологічному
бойовому  костюмі єдина зброя - примітивний  рєжик.
Ще момент не продуманий  коли Пол стикається з шайхулудом в лоб. Саме тоді він зрозумів зв'язок спайс-хробак. Але у фільмі виглядає що дитя просто  перелякалось і впало в ступор. Книгочитачі зрозуміли, а от  міленіали?

Останнє редагування: 18 вересня 2021 15:34:52 від maksmm
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

І ще вони занадто явно порізали постмонтажом кучу сцен заради зниження "до дитячого" рейтингу. Дуже сильно нервує.
Значить варто очікувати Лігу справедливості Зака Снайдера Дюну Дені Вільнева  :-)o
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

Значить варто очікувати Лігу справедливості Зака Снайдера Дюну Дені Вільнева  :-)o
О так. На цей фільм я точно піду.
ПС. Точно так само при перегляді виникла асоціація з Снайдером. Студія та ж.

Останнє редагування: 18 вересня 2021 15:41:21 від maksmm
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

йдемо всією родиною сьогодні ввечері в IMAX.  Найбільш очікуваний для мене фільм останніх років. 

А на наступному тижні виходить перша серія серіалу Foundation.

Супер вересень для  любителів наукової фантастики :super:

счастливые люди, еще не видели)) я уже был сегодня в аймаксе. 3 часа на одном дыхании, картинка бесподобная.
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

счастливые люди, еще не видели)) я уже был сегодня в аймаксе. 3 часа на одном дыхании, картинка бесподобная.

Сам собі заздрю.  початок у 19-00.  Дуже рідко виходять такі фільми.  Спеціально не дивлюся ніяких оглядів в інтернеті.
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

В книжку варто починати читати в 40 років?
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

В книжку варто починати читати в 40 років?

вполне, это классика.
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

Нормальное кино. Немного затянули, но для уважающих "побуквенно" - рекомендую.
Хотя  - лучше прочтите книгу. Ни одно кино не сравнится с ней...
Не пожалейте 12 баксов за три тома - "Дюна", "Дети Дюны", "Пророк Дюны." - это таки стоит того.
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

Щойно була
Нормальний фільм, мені ОК, але я люблю фантастику, навіть нудну :) фільм от прямо по книзі знятий, картинка красива, що ще треба, щоб приємно провести час?
За ті копійки, що коштує у нас кіно, млжна і 2 рази сходити :)))
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

А хто ходив на "Та, що біжить"?
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

тю. Щас никто книги не читает


це перебільшення)
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

Если нравится медленное вдумчивое флегматичное погружение
а если еще и эстетское - то советую Убийства в одном здании
Шикарно по-богатому все - актеры, диалоги, локация и т.д.

Почему вы мне не сказали, что сейчас в такой моде подкасты?
Из сериалов узнаю :weep:
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

А Гугль , що повідомляє ..?  ))

Окремо - вартує - здійснює , хтось , процес охорони , охороняє щось .

Варто йти ..? - чі слід здійснити дію - переглянути кіно , десь .

З усвідомленням , що мова - не статична , але ж - хоч якось , що-би .., а мо і - абишось , поумнічати . ))

 (tu)

Так, мусить бути - "чи варто йти?".
Дякую, що поправили автора допису. Дістали вже подібні "неологізми", особливо з вуст ведучих приватних  ТБ, які купували дипломи за сало.
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

а если еще и эстетское - то советую Убийства в одном здании
Шикарно по-богатому все - актеры, диалоги, локация и т.д.

Почему вы мне не сказали, что сейчас в такой моде подкасты?
Из сериалов узнаю :weep:
Подкастам сто лет уже )))
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?
TC

В новій Дюні скажімо так - старі кадри залишили 1-в-1 але комп'ютеризовані, а от пафос прибрали. Зокрема роль спайсу зовсім знівелювали до рівня "куча бабла і не більше". Хто не читав книгу так і не вкурить в чому його унікальність.  Зокрема не розкрита його роль для міжзоряних перельотів - просто зазначено що треба і все. Ну і про  роль спайсу  в баченні майбутнього взагалі все розмито. Також роль місія і здібності БенеГессеріт - капець поза увагою. Є "відьми" і добре.
Також в фільмі зведена в ноль роль ментатів а про давню  війну з "механічними" комп'ютерами ні слова. Відповідно в нечитачів питання якого фіга в супертехнологічному
бойовому  костюмі єдина зброя - примітивний  рєжик.
Ще момент не продуманий  коли Пол стикається з шайхулудом в лоб. Саме тоді він зрозумів зв'язок спайс-хробак. Але у фільмі виглядає що дитя просто  перелякалось і впало в ступор. Книгочитачі зрозуміли, а от  міленіали?

Херово...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія