Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пачіму поярков ідьот на :)

Re: Пачіму поярков ідьот на  :)

от як  дояркову  та гєа ланосу тепер разом  тухєс підри  цілувати?

А шо робить, шо робить ? (с)  :lol:
   
Re: Пачіму поярков ідьот на  :)

Тю ))) можеш навіть гілку відкрити, або підняти старі  :lol:

Зачьотно вас рве  :lol:

Кого це -"рве"?

Поки що тільки ти, як завжди, істериш, та навмисно апаєш свою гілку. :lol:
   
Re: Пачіму поярков ідьот на  :)


Настоящих буйных мало —
Но они есть в Украине - и это здорово !

 :)

   
Re: Пачіму поярков ідьот на  :)

Дєбілоїд, а де написано що пускають на авто чи автобусах всіх крім футбольних фанів ?
Можливо там де безмозке одоробало знайшло дозвіл виключно для гудкового холуя ?  :shuffle:
Ти обісралося в одній гілці, прибігло в іншу ?

Тупа курка,  розумієшь що таке "anyone" та "vehicle"? Де ти тут побачила автобус? Якщо футбольни фани на законних підставах могли потрапити до країн, у яких з Італією є спільний сухопутний кордон, то вони могли потрапити і до Італії.  І багато хто це зробив.

Офіційни пруфи я тобі дав, що Італія дозволяла в'їзд на свою територію легковим автотранспортом на 36 годин.
   
Re: Пачіму поярков ідьот на  :)

Гео Лерос "гнал" на Пояркова , а сейчас сам стал Поярковым.

Превратности судьбы.
 :)
   
Re: Пачіму поярков ідьот на  :)

Тупа курка,  розумієшь що таке "anyone" та "vehicle"? Де ти тут побачила автобус? Якщо футбольни фани на законних підставах могли потрапити до країн, у яких з Італією є спільний сухопутний кордон, то вони могли потрапити і до Італії.  І багато хто це зробив.

Офіційни пруфи я тобі дав, що Італія дозволяла в'їзд на свою територію легковим автотранспортом на 36 годин.

Полудурок, піди перечитай в гілці звернення до фанів перед футболом  :)
Там для таких тупих як ти написано, в'їзд заборонено не літаком, не автобусом, а взагалі, від слова зовсім
А те що деякі забили на це діло і через дирку в паркані пролізли, так то їх вибір, як і твій
Але ще раз повторюю, якщо тебе не піймали і не натовкли носом в смердючу свіженакладену купу, не означає що можна срати в сусіда на порозі  ;)
Ти прийшло ще тут ганьбитися ?
   
Re: Пачіму поярков ідьот на  :)

Кого це -"рве"?

Поки що тільки ти, як завжди, істериш, та навмисно апаєш свою гілку. :lol:

На даний момент апаєш її ти  :lol: і рвані пердаки гудкових холуїв  :)  а я після смачного обіду отримую вітамін Д і розважаюсь  :beach:

topsail road restaurants
   
Re: Пачіму поярков ідьот на  :)

Полудурок, піди перечитай в гілці звернення до фанів перед футболом  :)
Там для таких тупих як ти написано, в'їзд заборонено не літаком, не автобусом, а взагалі, від слова зовсім
А те що деякі забили на це діло і через дирку в паркані пролізли, так то їх вибір, як і твій
Але ще раз повторюю, якщо тебе не піймали і не натовкли носом в смердючу свіженакладену купу, не означає що можна срати в сусіда на порозі  ;)
Ти прийшло ще тут ганьбитися ?

Тупа курка,  читай офіційні правила в'їзду в Італію літа 2021

f) to anyone who transits, by private vehicle, in the Italian territory for a period not exceeding thirty-six hours, with the obligation, at the expiry of said term, to immediately leave the national territory or, failing that, to start or, failing that, , to initiate a period of fiduciary isolation at the address indicated in the PLF for a period of five days and to undergo, at the end of that period, a molecular or antigen test, carried out by means of a swab;

https://www.eui.eu/en/public/covid-19-information/travelling-to-italy-from-abroad-covid19
   
Re: Пачіму поярков ідьот на  :)

Тупа курка така тупа, що навіть не знає  як знайти інформацію в інтернеті.  Може тільки репостити те, що їй скидають зі штабу
   
Re: Пачіму поярков ідьот на  :)

Тупа курка,  читай офіційні правила в'їзду в Італію літа 2021

f) to anyone who transits, by private vehicle, in the Italian territory for a period not exceeding thirty-six hours, with the obligation, at the expiry of said term, to immediately leave the national territory or, failing that, to start or, failing that, , to initiate a period of fiduciary isolation at the address indicated in the PLF for a period of five days and to undergo, at the end of that period, a molecular or antigen test, carried out by means of a swab;

https://www.eui.eu/en/public/covid-19-information/travelling-to-italy-from-abroad-covid19

Кончене )) український МЗС і італійські офіційні джерела кажуть що ти читаєш сракою  :lol:
Тобі обов'язково срати тут , а не в гілці чекіну ? Хоча апай, не проблема )

Годували тільки що рибок, воно звісно веселіше було, але хліб скінчився, тепер підсікаю на форумі таких як ти полудурків  :laugh:
   
Re: Пачіму поярков ідьот на  :)

Тупа курка така тупа, що навіть не знає  як знайти інформацію в інтернеті.  Може тільки репостити те, що їй скидають зі штабу

Угу, правила в'їзду в Італію з штабу кидають  :lol:  :lol:  :lol:  щоб кнурятню ввести в заблуждєніє  :weep:  :lol:
Тобі пора до психіатра )
   
Re: Пачіму поярков ідьот на  :)

Кончене )) український МЗС і італійські офіційні джерела кажуть що ти читаєш сракою  :lol:
Тобі обов'язково срати тут , а не в гілці чекіну ? Хоча апай, не проблема )

Годували тільки що рибок, воно звісно веселіше було, але хліб скінчився, тепер підсікаю на форумі таких як ти полудурків  :laugh:

Тупа курка, я тобі довів офіційни правила,  завдяки котрим я на цілком законних підставах відвідав Італію цього літа.  Це ж писали і на сайті нашого МЗС, звідки я тобі зробив скрін.  А ти брехала, що транзит на авто в Італію був заборонений.
   
Re: Пачіму поярков ідьот на  :)

Тупа курка, я тобі довів офіційни правила,  завдяки котрим я на цілком законних підставах відвідав Італію цього літа.  Це ж писали і на сайті нашого МЗС, звідки я тобі зробив скрін.  А ти брехала, що транзит на авто в Італію був заборонений.
Він і був заборонений, про що окремо нагадали перед футболом  :)
Довбо*** ти це пояснив собі, свою альтернативну реальність  :)

Мені зараз не зрозуміло навіть чого ти з своїми мареннями приперся в цю гілку ? Тобі в чекіні місця мало ?  :lol:

А, знаю, це ФСБ тобі платить щоб піднімав гілку ганьби кнурових холуїв  :laugh: ловіть огєнта !  :lol:
   
Re: Пачіму поярков ідьот на  :)

Він і був заборонений, про що окремо нагадали перед футболом  :)
Довбо*** ти це пояснив собі, свою альтернативну реальність  :)

Мені зараз не зрозуміло навіть чого ти з своїми мареннями приперся в цю гілку ? Тобі в чекіні місця мало ?  :lol:

А, знаю, це ФСБ тобі платить щоб піднімав гілку ганьби кнурових холуїв  :laugh: ловіть огєнта !  :lol:

Тупа курка, ФСБ платить  :weep:

Щоб не виглядати повною дурепою ти хоч трошки вивчай матчастину перед тим як брехати
   
Re: Пачіму поярков ідьот на  :)

Тупа курка, ФСБ платить  :weep:

Щоб не виглядати повною дурепою ти хоч трошки вивчай матчастину перед тим як брехати

Спікся  :laugh:

Агов, Лесі - Шуші, мерщій сюди ! Я огєнта крімля знайшла  :gigi: 
   
Re: Пачіму поярков ідьот на  :)

Спікся  :laugh:

Агов, Лесі - Шуші, мерщій сюди ! Я огєнта крімля знайшла  :gigi: 

Тупа курка, спеклась вчора це ти, коли почала істерику і щось писала про ігнор
   
Re: Пачіму поярков ідьот на  :)

Нє , ну можемо і так попереписуватись )) в двох гілках зразу ) в мене ще година вільного часу є  8-)
А от за що тобі платять на роботі  ? ))) :S

Цитувати
Вчора ти мене ще дратував, думала ігнорити, а тепер просто смішно )) я ж тебе сприймала як дорослого чоловіка, з якоюсь освітою, нехай ментально чужого але з яким - не яким мозком ) помилялась ) ти тупиш як 20 річна білявка з одною звивиною ))) тому відноситися потрібно відповідно )
   
Re: Пачіму поярков ідьот на  :)

Популяризатор українського живопису та українських художників розповів, як його намагалися залучити до нечесної політики під приводом створення музею сучасного мистецтва.
 
Відомий меценат і колекціонер скульптурного та мальовничого мистецтва Ігор Воронов в інтерв'ю КП в Украине розповів, як його намагалися залучити до політику при спробі створення музею сучасного мистецтва.
 
"Років зо два тому на мене вийшов один хлопець, який при Офісі президента був радником, має статус депутата - Гео Лерос такий. Ми навіть з цим Гео проїхали подивилися кілька майданчиків. Хоча, за моєю оцінкою, єдиний майданчик, де можна зробити такий музей, розміщений на Мистецькому Арсеналі. Потім з Гео трапилася дивна трансформація, він почав грати в дуже нечесну політику, у нього пішли фантазійні речі, які я коментувати навіть не хочу. На цьому все і закінчилося. З радників він пішов", - повідомив Воронов.
 
За словами мецената, після цього було "ще пару зустрічей, досить дивних".
 
"Але мова вже йшла не про музей, Гео просив у мене "дати грошей на політику". Я розумів, що йдеться саме про дискредитацію і очорнення влади. Причому, про абсолютно притягнуту за вуха і придуману дискредитацію", - розповів Воронов, підтвердивши, що йшлося про чорну замовну кампанію проти влади.
 
Колекціонер додав, що "готовий підтвердити це правоохоронним органам, якщо буде потрібно", а спілкування з Леросом він з того моменту припинив.

 :)
   
Re: Пачіму поярков ідьот на  :)

Тупа курка, спеклась вчора це ти, коли почала істерику і щось писала про ігнор

 ;o

ти бач, як сепарок роздухарився

після майдану тихіще води був
боявся, що петро за запитом народу , всіх регіоналів перелюструє

але ж бувших пр-дунів не буває, петро всіх своїх відбілив, рудого виблядка в першу чергу

алєзка тепер діловий, всіх посилає, як поярков, псевдопатріот  :weep:
   
Re: Пачіму поярков ідьот на  :)

А тим часом слоган ЗЕЛЯ Х#УЙЛО  поширюється. Як цьому не заважають. Слоган непоганий. (tu)
   
Re: Пачіму поярков ідьот на  :)

це тіпа щоб хуйло хуйлом не сприймався?

розумію порохоботів  (td)
   
Re: Пачіму поярков ідьот на  :)

це тіпа щоб хуйло хуйлом не сприймався?

розумію порохоботів  (td)
===========================
 Це у вас,у ЗЕ-скота,така,дивлюся,методичка. Пуцькін завжди буде Хуйлом. А ось Бубочка як раз наполовину Х...йло.  Так що слоган підходить. :fuck:
   
Re: Пачіму поярков ідьот на  :)

Що порохосрань, методичку петро дав, щоб пцкіна порохоботи відбілювали?

давай давай
   
Re: Пачіму поярков ідьот на  :)

цей висер 30 груд. 2019 р. Сьогодні 17 вер. 2021 р. Свєта, щось до тебе повільно новини доходять. Це ж треба бути таким тупим гальмом.
(tu)
мар'яна2
   
Re: Пачіму поярков ідьот на  :)

А як давно у пояркова була художня виставка?
   
Re: Пачіму поярков ідьот на  :)

він зараз і на хайпі непогано заробляє
   
Re: Пачіму поярков ідьот на  :)

Що порохосрань, методичку петро дав, щоб пцкіна порохоботи відбілювали?

давай давай
==============================
Ні,касатику, цей слоган,щоб назвати ЗЕ-скот своїм ім'ям. А Держзрадника- Держзрадником. :fuck:
   
Re: Пачіму поярков ідьот на  :)

цей слоган,щоб назвати ЗЕ-скот своїм ім'ям
це тобі так здається  ;)

а жмурук свою справу знає
   
Re: Пачіму поярков ідьот на  :)

це тобі так здається  ;)

а жмурук свою справу знає
==================================
 Та не перевертай з ніг на голову. ЗЕля Державний зрадник. Якщо б ще не сцяло, воно б давно здало Україну Хуйлу. Воно глузувало над Україной, називало неньку повією, виступало перед сепарами, коли вбивали нашіх хлопців, воно взагалі тут зараз сидить,бо його привели за кацапськи гроші. Всі ці Свати не Беня придумав. А тим більше на "Слугу народу". Це типова кацапська ідеологія та пропагандон. Та їх гроші. Кацапи навіть не приховують,що проект ЗЕ ім вийшов в 42 млн.доллярів.

 Воно ніколи не був і не буде українцем, бо,по-перше,єврей,по друге підкацапник. Його цікавить Україна бо він тут лише пасеться. Воно краде,а ще настільки тупе,що навколо крадуть повз нього так,що страшне. І це навіть не корупція,а казнокрадство. Де газ внутрішнього здобутку? Де відчизняна електроенергетика, чому купуєм на Рашці,а свої атомні блоки простоюють, більше простоюють,чим працюють. Де та Юлькіна мина, що вкрала для ЗЕлені та старої суки зерна майже на 100 млн.доллярів (97), повне мовчання. Вони вже розділили. Про Велике крадівництво я вже мовчу. Де оборонне замовлення 2021? Ще копійки не дали! Рік закінчується. Де гроші,Зін? і т.д. і т.п. вас сци в очі... :facepalm:
   
Re: Пачіму поярков ідьот на  :)

==================================
 Та не перевертай з ніг на голову. ЗЕля Державний зрадник. Якщо б ще не сцяло, воно б давно здало Україну Хуйлу. Воно глузувало над Україной, називало неньку повією, виступало перед сепарами, коли вбивали нашіх хлопців, воно взагалі тут зараз сидить,бо його привели за кацапськи гроші. Всі ці Свати не Беня придумав. А тим більше на "Слугу народу". Це типова кацапська ідеологія та пропагандон. Та їх гроші. Кацапи навіть не приховують,що проект ЗЕ ім вийшов в 42 млн.доллярів.

 Воно ніколи не був і не буде українцем, бо,по-перше,єврей,по друге підкацапник. Його цікавить Україна бо він тут лише пасеться. Воно краде,а ще настільки тупе,що навколо крадуть повз нього так,що страшне. І це навіть не корупція,а казнокрадство. Де газ внутрішнього здобутку? Де відчизняна електроенергетика, чому купуєм на Рашці,а свої атомні блоки простоюють, більше простоюють,чим працюють. Де та Юлькіна мина, що вкрала для ЗЕлені та старої суки зерна майже на 100 млн.доллярів (97), повне мовчання. Вони вже розділили. Про Велике крадівництво я вже мовчу. Де оборонне замовлення 2021? Ще копійки не дали! Рік закінчується. Де гроші,Зін? і т.д. і т.п. вас сци в очі... :facepalm:

все це, тільки заміни "тупе" на "брехливе, хитре та жадібне" - портрет петра жмурука

петро, вище тобою написаним, займався 30 років, з них 5-ть очолював корупцію

отримав під зад заслужено

а смердить від нього вже два роки

Зеленський свій час відпрацює, якщо не буде результату - до побачення, якщо буде - нi again

   
Re: Пачіму поярков ідьот на  :)

А тим часом слоган ЗЕЛЯ Х#УЙЛО  поширюється. Як цьому не заважають. Слоган непоганий. (tu)

Ти не гетьман , ти  *уйло ! :lol:

   
Re: Пачіму поярков ідьот на  :)

НМСД, Поярков просто окуєвший поц, який дуже давно в чужих руках не всирався...
Без прив'язки до його чи моїх політичних вподобань.
 Таке гімно в любому Українському селі просто розстрілюють з рогатки (як мінімум)
   
Re: Пачіму поярков ідьот на  :)

А хто знає справжнє прізвище Бендера Ланоса ?  :)
   
Re: Пачіму поярков ідьот на  :)

А хто знає справжнє прізвище Бендера Ланоса ?  :)

 Георг Багратович Курехян
   
Re: Пачіму поярков ідьот на  :)

А тим часом слоган ЗЕЛЯ Х#УЙЛО  поширюється. Як цьому не заважають. Слоган непоганий. (tu)
І це дуже сумно... так само як і Порох хуйло... Бо це кацапська технологія розмазати мем хуйло Хуйло по Українським Президентам... Волька! Де ділась твоя мудрість? Невже ти ніпуркуа не бачиш за своїм упоротим нєвоспріятіям шмарклі?
Я вважав тебе більш притомним.
Вибач, я помилявся...
   
Re: Пачіму поярков ідьот на  :)

 Георг Багратович Курехян

 Так ) я його вперше як побачила, думаю хто це опудало притягнув і навіщо, як варіант що типу в партії є різні національності, але ж там на лобі написано "шахрай" ))
   
Re: Пачіму поярков ідьот на  :)

Пора бы уже лишать водительского удостоверения.

Toyota Sequoia Пояркова намагалася проскочити на червоний сигнал світлофора та влетів у "Шкоду".
Водія легкової автівки шпиталізували до лікарні, в якому він стані наразі невідомо.
Сам Поярков, за словами кореспондентки, відповів, що "це ДТП, так буває", але каже, що їхав на зелене світло.



https://www.pravda.com.ua/news/2021/11/17/7314382/
   
Re: Пачіму поярков ідьот на  :)

в каком состоянии мужик пострадавший?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія