Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Бурба Василь Васильович

Re: Бурба Василь Васильович

Ого, у тебе думки ! Любиш тягти все, що погано лежить ?  :gigi:

Це ж логічно, ти в Бурбі себе бачиш )) розумієш його ) тільки він батареї та розетки з держдачі волочить, а ти халати з готелю  :weep:
   
Re: Бурба Василь Васильович

В тебе гарно выходить, кланяйся ще
 :laugh:

Ти саме читало що притягло ?  :facepalm1:  :lol:
   
Re: Бурба Василь Васильович

Це ж логічно, ти в Бурбі себе бачиш )) розумієш його ) тільки він батареї та розетки з держдачі волочить, а ти халати з готелю  :weep:

Швєтка-манда, іди вже спи - останній бутль тобі точно був зайвий  :weep:
   
Re: Бурба Василь Васильович

Швєтка-манда, іди вже спи - останній бутль тобі точно був зайвий  :weep:
Кончіту порвало  :laugh:  значить про халати і рушники я вгадала  :-G  ти спробуй взагалі не бухати хоч день, може розвидниться і побачиш свиняче рило в свого божка  ;)
   
Re: Бурба Василь Васильович

:lol: кнуроактівісти  :weep:
Сьогодні під час засідання ТСК відбулись дії, які мають усі ознаки порушення Закону України про державну таємницю.

До заслуховування колишнього керівника ГУР МОУ В.Бурби у приміщення, де мало відбутися заслуховування, вірвалися народні депутати, які не є членами ТСК, Величкович Микола, Герасимов Артур, Забродський Михайло, Іонова Марія, Княжицький Микола, Федина Софія з «Європейська солідарність» та Роман Костенко, Осадчук Андрій з «Голос», зловживаючи своїм статусом. Не будучи в складі Комісії, вони відмовилися покидати приміщення, не зважаючи на відповідні зауваження від мене як голови комісії та членів ТСК.

Слід зазначити, що під час заслуховування розглядалася інформація з грифом «таємно», для отримання доступу (не тільки допуску!) до якої згідно ЗУ «Про ДТ» треба певні дії.

 Це приміщення спеціально обладнене та охороняється для того, щоб виключити витік таємної інформації.

 Отже, зловживаючи статусом, народні депутати Величкович Микола, Герасимов Артур, Забродський Михайло, Іонова Марія, Княжицький Микола, Федина Софія з «Європейська солідарність» та Роман Костенко, Осадчук Андрій з «Голос» зірвали проведення заслуховування таємної інформації і намагалися перетворити дуже чутливе для безпеки України засідання на політичне шоу, яке зараз намагаються продовжити у медіа.
Як голова ТСК відповідально заявляю:

- Розцінюю таку спробу (вже другу), як свідому спробу ЗІРВАТИ отримання парламентом, медіа та суспільством реальної інформації по справі.

- Вбачаю дії, що містять у собі ознаки навмисного порушення законодавства, про що підготовлю та спрямую до ДБР відповідне звернення.
Від себе особисто можу додати:

Якщо б окремим народним депутатам нема чого було боятися, у них не виникло б бажання другий раз поспіль зривати засідання та порушувати закони України.

 Хочу ще раз звернути вашу увагу на поведінку окремих представників опозиції. Багато разів я запрошувала представників опозиції приєднатися до ТСК у якості її учасників.

Вони відмовляються і висувають у якості головного аргументу її, нібито упередженість. Але ж і запрошували їх до складу ТСК, оскільки їх участь в ході розслідування є кращим запобіжником упередженості.

Вони відмовилися це робити.

⁉️ Але що вони роблять натомість?
Як розцінювати ці раптові появи, галас, вимоги?
Як розцінювати намагання осіб, які не є членами ТСК зірвати її роботу?

Ми розцінюємо це як свідомі спроби зірвати планову роботу ТСК, як політичний саботаж.
⁉️А які причини примушують цих шановних народних депутатів втрачати обличчя?
Метушитися?
Кричати?
Порушувати закон України?

⁉️ У мене питання, а для чого знадобилося зривати роботу ТСК?
Чого Ви боїтеся?

Питання, вважайте, риторичне, якщо пригадати, що Петро Порошенко взагалі відмовився дати свідчення Комісії, а натомість почав засилали сюди тих, хто намагається її роботу зірвати.

Засідання продовжиться відповідним чином. Дату і час повідомлю окремо.

о, таки СвИтлана - это Марьяна. которая Безумна  B-)
   
Re: Бурба Василь Васильович

Тому пєсдюки і з трусів вискакують... Це ж ставленик Педріли... :-)o
так він і зараз на Порошенко хуйло працює
   
Re: Бурба Василь Васильович

Петро Порошенко взагалі відмовився дати свідчення Комісії, а натомість почав засилали сюди тих, хто намагається її роботу зірвати.
Петро Порошенко хуйло.
   
Re: Бурба Василь Васильович

SvitLana
costashu
_________________
агенти кремля, проплачені зеббіли
недалекі від дурепи Мар'яни
   
Re: Бурба Василь Васильович

Дійсно...

...намальовано багато букв, ні про що
гра на ФСБ

Останнє редагування: 21 вересня 2021 09:21:19 від dacko2
   
Re: Бурба Василь Васильович

Як же ЗЕ-скот сцить!!! :D  X(
   
Re: Бурба Василь Васильович

Як же ЗЕ-скот сцить!!! :D  X(
кого?
   
Re: Бурба Василь Васильович

кого?
не доходить?
тебе прихильники певної політсили
   
Re: Бурба Василь Васильович

не доходить?
тебе прихильники певної політсили
я сцю себе? ото в тебе фантазії
   
Re: Бурба Василь Васильович

я сцю себе? ото в тебе фантазії
я ж писав що ти зеббіл, Мар'яна2
   
Re: Бурба Василь Васильович

я ж писав що ти зеббіл, Мар'яна2
ти хоч помітив, що написав маячню?
   
Re: Бурба Василь Васильович

кого?
----------------------------------------------
Того,що Бубочку таки посадять. Чи незабаром, чи через пару років,але тікати йому нікуди. Бубочка сцить. А від цієї справи не відпетляти. Від великого крадівництва можна,а від Держзради-ні. Тому комісія й розбігається,дурепа з Бубочкою в істериці.
   
Re: Бурба Василь Васильович

Кончіту порвало  :laugh:  значить про халати і рушники я вгадала  :-G  ти спробуй взагалі не бухати хоч день, може розвидниться і побачиш свиняче рило в свого божка  ;)

Та тебе давно порвало, Швєтка-манда  :laugh:  І не стидно так бухати - ти ж увечорі крім "ква-ква" беззмістовного взагалі нічого не можеш видати  :gigi:
Кстаті, хочу тебе поздоровити з повним обсьором з італійським транзитом - ти і там примудрилася оббрехатися-обхезатися по повній. Так шо стій спокійно і обтікай  :D
   
Re: Бурба Василь Васильович

----------------------------------------------
Того,що Бубочку таки посадять. Чи незабаром, чи через пару років
чи через пару десятків?
   
Re: Бурба Василь Васильович

Та тебе давно порвало, Швєтка-манда  :laugh:  І не стидно так бухати - ти ж увечорі крім "ква-ква" беззмістовного взагалі нічого не можеш видати  :gigi:
Кстаті, хочу тебе поздоровити з повним обсьором з італійським транзитом - ти і там примудрилася оббрехатися-обхезатися по повній. Так шо стій спокійно і обтікай  :D

Кончіта  ) від тебе крім ква - ква і матюків ніколи нічого й не почуєш ))
Воно щось там про транзит булькоче  :lol:  Олєжко від власної тупості гардіцца що порушує чужі правила, а тебе ж взагалі з літака вигружають на візок і тарабанять в номер, так само потім додому  :weep:  :lol:
Підступний шаровий оляклюзів  :lol:  ти банківськими картками користуватися не вмієш, який транзит ? )))
З бару до ліжка ?   :lol:
   
Re: Бурба Василь Васильович

чи через пару десятків?

От тільки доляр по 200, так і зразу  :rotate:
   
Re: Бурба Василь Васильович

Указ
Президента України

Про призначення В. Бурби начальником Головного управління розвідки Міністерства оборони України

Призначити БУРБУ Василя Васильовича начальником Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Президент України

П.ПОРОШЕНКО

м. Київ
15 жовтня 2016 року
№ 466/2016
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/466/2016#Text


 :laugh:
   
Re: Бурба Василь Васильович

Упс  :)

«Генерал» Бутусов написав свою версію, що вчора говорив на засіданні ТСК В.Бурба. Інформація не відповідає дійсності. Джерело вказується, як «за даними джерел ЦЕНЗОР.НЕТ»

Які джерела?

Були присутні члени ТСК і В.Бурба.Це єдині джерела інформації, про те, що було вчора. Засідання «грифоване». Підпадає під Закон про держтаємницю. Це кримінальна відповідальність.

Не думаю, що Василь Васильович буде давати фейковий варіант державної таємниці.

Ренат Кузьмін? Важко уявити дружбу ОПЗЖ з Бутусовим, але ж чому б і ні.

Якщо розглядати як велику картину спроб послаблення України як державного утворення, то цілком логічно навіть таке об‘єднання

Єдина «сенсація» про «зміст» розмов вчора вийшла на телеграм-каналі Страна.UA (основний сайт проросійського видання заблоковано рішенням РНБО з 20 серпня 2021 року)

Чи ж просто Бутусов взяв і написав свою попередню версію, аби якось, ну хоч якось «приліпитися» до роботи ТСК?

Хто він, свідок, інструмент чи свідомий агент російської спецоперації з дезінформації в Україні?
Будемо розбиратися.

Викликаю Юрій Бутусов на заслуховування. Час і місце буде повідомлено.

Настав час відповідальності за сказане, зроблене і зламане.
   
Re: Бурба Василь Васильович

Зе постепенно вникает. Меееедленнннооо. .... разумеется, эти хyi в общем-то и не самое главные черви в стране.

Дай Бог ему сил удавить всех червей.

сказочный долбоеб :lol:
   
Re: Бурба Василь Васильович

Упс  :)

«Генерал» Бутусов написав свою версію, що вчора говорив на засіданні ТСК В.Бурба. Інформація не відповідає дійсності. Джерело вказується, як «за даними джерел ЦЕНЗОР.НЕТ»

Які джерела?

Були присутні члени ТСК і В.Бурба.Це єдині джерела інформації, про те, що було вчора. Засідання «грифоване». Підпадає під Закон про держтаємницю. Це кримінальна відповідальність.

Не думаю, що Василь Васильович буде давати фейковий варіант державної таємниці.

Ренат Кузьмін? Важко уявити дружбу ОПЗЖ з Бутусовим, але ж чому б і ні.

Якщо розглядати як велику картину спроб послаблення України як державного утворення, то цілком логічно навіть таке об‘єднання

Єдина «сенсація» про «зміст» розмов вчора вийшла на телеграм-каналі Страна.UA (основний сайт проросійського видання заблоковано рішенням РНБО з 20 серпня 2021 року)

Чи ж просто Бутусов взяв і написав свою попередню версію, аби якось, ну хоч якось «приліпитися» до роботи ТСК?

Хто він, свідок, інструмент чи свідомий агент російської спецоперації з дезінформації в Україні?
Будемо розбиратися.

Викликаю Юрій Бутусов на заслуховування. Час і місце буде повідомлено.

Настав час відповідальності за сказане, зроблене і зламане.
https://www.pravda.com.ua/news/2021/09/25/7308399/
   
Re: Бурба Василь Васильович

Если Бурба выполнял указания агента ФСб, непонятно кого по статусу в КУ, то он сообщник и должен тоже отвечать и уволить должны были за не соответствие  .
   
Re: Бурба Василь Васильович

Бутусов пропав з фейсбуку  :laugh:
   
Re: Бурба Василь Васильович

Бутусов пропав з фейсбуку  :laugh:
куди?! 8-:
   
Re: Бурба Василь Васильович

куди?! 8-:

В застєнки СБУ  :laugh:

Тільки що глянула, з'явився ) ні слова , ні півслова про виклик )
   
Re: Бурба Василь Васильович

В застєнки СБУ  :laugh:

Тільки що глянула, з'явився ) ні слова , ні півслова про виклик )
на підписці :weep:
сатрапи! :X
   
Re: Бурба Василь Васильович

на підписці :weep:
сатрапи! :X

 :laugh:
   
Re: Бурба Василь Васильович

Re: Бурба Василь Васильович

звільнили (tu) https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1109316

Унітази з собою тягнув ? ))
   
Re: Бурба Василь Васильович

Унітази з собою тягнув ? ))
аякже, хазяйновитий парубок
   
Re: Бурба Василь Васильович

шоколадники синяка, антимайданівця, корупціонера і злочинця Бурбу вже героїзували і пропонують у президенти
   
Re: Бурба Василь Васильович

шоколадники синяка, антимайданівця, корупціонера і злочинця Бурбу вже героїзували і пропонують у президенти

Ну, то жери Шуфутинського  :K



   
Re: Бурба Василь Васильович

А Кіркоров коли буде ? його Швєта ну дуже полюбляє  :shuffle:
   
Re: Бурба Василь Васильович

Бурбу потрібно було закривати зразу після Майдану...
   
Re: Бурба Василь Васильович

П. Порошенко "Моя Бурба" том 1
   
Re: Бурба Василь Васильович

Бурбу потрібно було закривати зразу після Майдану...
а Порошенко взагалі когось з антимайданівців закрив?
   
Re: Бурба Василь Васильович

А Кіркоров коли буде ? його Швєта ну дуже полюбляє  :shuffle:

Кіркорова ще три роки не буде. Але ж у нас все вирішує наш Нйвеличніший Лідер. Тим більше, що прецеденти є. Філє треба заплатити «кварталу» за виступ у ньому , тоді Зьє дасть зелене світло. :idea:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія