Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Таки вірус з лабораторії

Re: Таки вірус з лабораторії

ще не доведено що щеплення запобігає long covid - таке лише в рекламі. До речі, реклама дуже агресивна і всюди.
ваша тутешня антіреклама вже всі очі виіла. Здавалося б, чого це ото людина, що не хоче вакцінуватися, переймалася вакцінованими?
   
Re: Таки вірус з лабораторії

ваша тутешня антіреклама вже всі очі виіла. Здавалося б, чого це ото людина, що не хоче вакцінуватися, переймалася вакцінованими?

питання вакцинації - це питання виживання нації, і навіть збереження європейської цивілізації. От такі ризики... :umnik2:
   
Re: Таки вірус з лабораторії

питання вакцинації - це питання виживання нації, і навіть збереження європейської цивілізації. От такі ризики... :umnik2:
вбийте себе і все буде добре для цивілізації.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

вбийте себе і все буде добре для цивілізації.

і хто тоді втримає європейську цивілізацію від самогубства?
   
Re: Таки вірус з лабораторії

і хто тоді втримає європейську цивілізацію від самогубства?
сама собі раду дасть. Без нас з вами. Краще мусульман погоняйте, то реальна загроза для ЄЦ.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

beggy,
твоя теза "ваша тутешня антіреклама вже всі очі виіла" мене дуже тішить. Якщо реклама це красива брехня, то антиреклама - комплементарна правда яка має очі виїдати. До речі,
ця гілка набрала більше 100 000 переглядів з чим причетних і вітаю!
   
Re: Таки вірус з лабораторії

beggy,
твоя теза "ваша тутешня антіреклама вже всі очі виіла" мене дуже тішить. Якщо реклама це красива брехня, то антиреклама - комплементарна правда яка має очі виїдати. До речі,
ця гілка набрала більше 100 000 переглядів з чим причетних і вітаю!
а от і ні. То брехня або за гроши, або від дурі в голові. Обирайте, що вам ближче.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

ця гілка була створена в часи коли за тезу "вірус з лабораторії" в фейсбуці і ютюбі банили. Зараз так само банять за побочку від вакцин... але ж зрозуміло що пройде час і доведеться владі пояснювати суспільству фак-ап від тотальної вакцинації.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

ця гілка була створена в часи коли за тезу "вірус з лабораторії" в фейсбуці і ютюбі банили. Зараз так само банять за побочку від вакцин... але ж зрозуміло що пройде час і доведеться владі пояснювати суспільству фак-ап від тотальної вакцинації.
ви тут забанені аж по неможу. Знову брехня.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

ця гілка була створена в часи коли за тезу "вірус з лабораторії" в фейсбуці і ютюбі банили. Зараз так само банять за побочку від вакцин... але ж зрозуміло що пройде час і доведеться владі пояснювати суспільству фак-ап від тотальної вакцинації.
ця тема була створена і велась про походження вірусу. А не для твоїх антиваксерських фейків і маніпуляцій, якими ти її геть засрав
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Косташу - мудак, та наши думкі з ним мало не тотожні в цьому питанні.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Косташу - мудак, та наши думкі з ним мало не тотожні в цьому питанні.

я вже звертав Вашу увагу на цю проблему, please take it seriously.

P.S. If you want to hear thoughts that are similar to yours, talk to yourself.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Рада Європи: вакцинація проти COVID19 не є обов'язковою
https://sobor.com.ua/news/rada-yevropi-vakcinaciya

Цитувати
У Парламентській асамблеї Ради Європи заявляють о необхідності проінформувати громадян про те, що вакцинування не буде проводитися примусово
Асамблея закликає уряди всіх держав-членів Європейського Союзу забезпечити щеплення належним чином всім охочим, пише vsirazom.ua.

У Резолюції наголошується, що держави мають проінформувати громадян про те, що вакцинація не є обов’язковою і що ніхто не здійснює політичного, соціального чи іншого тиску, щоб зробити собі щеплення, якщо вони не хочуть робити це самостійно. Також ПАРЄ зазначає про необхідність забезпечення необхідними заходами, щоб ніхто не зазнав дискримінації, якщо він не був вакцинований. Про це йдеться у наступних пунктах Резолюції:

«7.3.1 забезпечити, щоб громадяни були поінформовані про те, що вакцинація НЕ є обов’язковою і що ніхто не здійснює політичного, соціального чи іншого тиску, щоб зробити собі щеплення, якщо вони не хочуть робити це самостійно;
7.3.2 забезпечити, щоб ніхто не зазнав дискримінації за те, що він не був вакцинований через можливі ризики для здоров’я або не бажає бути вакцинованим».


Також у Резолюції зазначається про негативний вплив на зусилля в боротьбі з епідемією COVID-19, якщо країни зосередяться на забезпеченні лише власних потреб в вакцинах. Асамблея закликала національні парламенти, як ключові демократичні інститути, посилювати свою роль в законодавчому забезпеченні боротьби з пандемією, включаючи створення, доставку і розподіл вакцин.

«Доступ до COVID-вакцинам повинен бути забезпечений для населення, незалежно від статі, раси, соціально-економічного статусу, платоспроможності, місця знаходження та інших факторів, що обумовлюють нерівність серед людей», — відзначили в ПАРЄ.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Ivermectin лікує? :S

статейка з американського журналу  :shuffle:

Ivermectin for Prevention and Treatment of COVID-19 Infection: A Systematic Review, Meta-analysis, and Trial Sequential Analysis to Inform Clinical Guidelines
https://journals.lww.com/americantherapeutics/fulltext/2021/08000/ivermectin_for_prevention_and_treatment_of.7.aspx

Abstract
Background:
Repurposed medicines may have a role against the SARS-CoV-2 virus. The antiparasitic ivermectin, with antiviral and anti-inflammatory properties, has now been tested in numerous clinical trials.
Areas of uncertainty:

We assessed the efficacy of ivermectin treatment in reducing mortality, in secondary outcomes, and in chemoprophylaxis, among people with, or at high risk of, COVID-19 infection.

Data sources:

We searched bibliographic databases up to April 25, 2021. Two review authors sifted for studies, extracted data, and assessed risk of bias. Meta-analyses were conducted and certainty of the evidence was assessed using the GRADE approach and additionally in trial sequential analyses for mortality. Twenty-four randomized controlled trials involving 3406 participants met review inclusion.

Conclusions:

Moderate-certainty evidence finds that large reductions in COVID-19 deaths are possible using ivermectin. Using ivermectin early in the clinical course may reduce numbers progressing to severe disease. The apparent safety and low cost suggest that ivermectin is likely to have a significant impact on the SARS-CoV-2 pandemic globally.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

до недавньої дискусії чи були черги за вакциною

от вам відеодоказ від ВіВіСі  :shuffle:

Pfizer у Чернігові. У чергах стояли цілими родинами
У Чернігові в центрі масової вакцинації всіх охочих щеплювали вакциною Pfizer. Ця новина привела до ТРЦ, де розташували пункт вакцинації, не тільки мешканців Чернігова, але й інших міст.
Як люди стояли за Pfizer і скільки часу займала вся процедура, дивіться на відео Олени Сидоренко з Чернігова.

https://www.bbc.com/ukrainian/news-57782516



заразність дельти близька до вітрянки, то ймовірність отримати вірус в черзі + вакцину дуже велика бо звичайні маски не фільтрують 100нм вірус.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Довго шукали, Марку? Ідіоти є завжди. В Киіві, та під Киівом, жодних черг. Виклик на дату та точний час. Ну двічи мое бабье вакцінувалося. А я, в свій час, теж без черг. Зателефонували, триста метрів ійти.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

а що ім зашкодить з'явитися? Ваша маячня? Мене білше турбує її асексуальність. Оце проблема.

Чомусь ціна сперми від невакцинованих донорів виросла в десятки разів...   :-)o
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Чомусь ціна сперми від невакцинованих донорів виросла в десятки разів...   :-)o
це пік. Ідіть та дрочіть.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Довго шукали, Марку? Ідіоти є завжди. В Киіві, та під Киівом, жодних черг. Виклик на дату та точний час. Ну двічи мое бабье вакцінувалося. А я, в свій час, теж без черг. Зателефонували, триста метрів ійти.

натякаєте що ідіоти проживають виключно у Чернігові? про подібні черги документально зафіксовані португальським телебаченням я вже повідомляв на що отримав негативну реакцію з вашого боку. Я ж закликаю подивитись на це очима науковця. Всі ці люди в чергах зовсім не ідіоти за визначенням, і навіть мають здоровий глузд який каже що треба не стояти в черзі а тікати від черги. АЛЕ стадний інстинкт СИЛЬНІШИЙ за здоровий глузд. Є навіть такий вислів "за компанію і жид повісився". І як виявляється це не алегорія, в Ізраїлі пройшла тотальна вакцинація дрявими вакцинами і зараз там майже половина хворих - діти. Ну це ж передбачуваний результат застосування leak vaccines який добре висвітлений в медичній літературі.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

натякаєте що ідіоти проживають виключно у Чернігові? про подібні черги документально зафіксовані португальським телебаченням я вже повідомляв на що отримав негативну реакцію з вашого боку. Я ж закликаю подивитись на це очима науковця. Всі ці люди в чергах зовсім не ідіоти за визначенням, і навіть мають здоровий глузд який каже що треба не стояти в черзі а тікати від черги. АЛЕ стадний інстинкт СИЛЬНІШИЙ за здоровий глузд. Є навіть такий вислів "за компанію і жид повісився". І як виявляється це не алегорія, в Ізраїлі пройшла тотальна вакцинація дрявими вакцинами і зараз там майже половина хворих - діти. Ну це ж передбачуваний результат застосування leak vaccines який добре висвітлений в медичній літературі.
знову кажу. Я не живу в Португаліі. Можливо, ідіоти є і в Чернігові та ще десь. Все можливо. В Киіві та під Киівом ідіоти не помічені.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

це пік. Ідіть та дрочіть.
та не. его не прокатит. у него бромгексиновая
   
Re: Таки вірус з лабораторії

та не. его не прокатит. у него бромгексиновая
а таку не беруть? Може, збрехати зможе?
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Невакцінований, не пектусіновий, не палю, не колюся та не нюхаю, кругле не жеру, мамой сабакі клянуся! Да, Дідусю?
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Odds Increase that SARS CoV-2 was Lab Made

   
Re: Таки вірус з лабораторії

я аналізував данні з CDC такі як число хворих від віку - дивна річ, це power law function x^4, але з віку x > 12. Тобто діти хворіють однаково часто в незалежності від віку!
Може хто знає чому показник степеню = 4 ?
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Може хто знає чому показник степеню = 4 ?
це алюзія на інтегральний закон випромінювання абсолютно чорного тіла
фактично постулат есхатології, ви ж розумієте - абсолютне і чорне
приблизно як 666, тільки гірше
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Як на мене, хочь вакцінуйтеся, хочь не вакцінуйтеся, хочь ебайтеся із скаженими котами та собаками, то ваша справа. Тримайтеся, лише, від мене подалі.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

це алюзія на інтегральний закон випромінювання абсолютно чорного тіла
фактично постулат есхатології, ви ж розумієте - абсолютне і чорне
приблизно як 666, тільки гірше

Дякую! Дійсно подібно до Stefan–Boltzmann law (Закон Стефана — Больцмана)!!!

відносно Eschatology, допоможіть розібратись з цією містикою  :S

https://en.wikipedia.org/wiki/Eschatology

початок Апокаліпсису прогнозувався на 2020



   
Re: Таки вірус з лабораторії

відносно Eschatology, допоможіть розібратись з цією містикою
:)  чому ж містика, все цілком науково
або за лордом Кельвіном все зупиниться та охолоне, або за Колдуелом розірветься до субатомних чи стиснеться до нової сингулярності не пам'ятаю за ким
це якщо тотально
а локально менше як за півтора ярдів років сонячна поверхня дотягнеться до орбіти Землі, та тут вже нікого і нічого не буде, лише безмежний океан розплавленого каміння
   
Re: Таки вірус з лабораторії

:)  чому ж містика, все цілком науково
або за лордом Кельвіном все зупиниться та охолоне, або за Колдуелом розірветься до субатомних чи стиснеться до нової сингулярності не пам'ятаю за ким
це якщо тотально
а локально менше як за півтора ярдів років сонячна поверхня дотягнеться до орбіти Землі, та тут вже нікого і нічого не буде, лише безмежний океан розплавленого каміння

мене цікавить куди ті коні доскачуть у найближчі рік-два
   
Re: Таки вірус з лабораторії

мене цікавить куди ті коні доскачуть у найближчі рік-два
за рік-два далеко не просунуться
в період між 2030-2050 з очевидною медіаною на 2040 слід чекати якісного переходу
новий технологічний уклад, технологічна сингулярність за Куцвейлом та компанією
тобто все, що зараз підпалює сідниці - генна інженерія, нейрочипування, сімбіотичне співіснування мережі та біологічного життя
розшарування з нездоланною прірвою між технократичною елітою і задоволеними ситими масами на безумовному доході
дисиденти уябують у високогірні регіони, як заповідали Пхавел та Вошавел - отці-абнегати, проповідники повернення до Печер
   
Re: Таки вірус з лабораторії

за рік-два далеко не просунуться
в період між 2030-2050 з очевидною медіаною на 2040 слід чекати якісного переходу
новий технологічний уклад, технологічна сингулярність за Куцвейлом та компанією
тобто все, що зараз підпалює сідниці - генна інженерія, нейрочипування, сімбіотичне співіснування мережі та біологічного життя
розшарування з нездоланною прірвою між технократичною елітою і задоволеними ситими масами на безумовному доході
дисиденти уябують у високогірні регіони, як заповідали Пхавел та Вошавел - отці-абнегати, проповідники повернення до Печер

ви часом не вакциновані що за 2030-2050 заговорили?
   
Re: Таки вірус з лабораторії

ви часом не вакциновані що за 2030-2050 заговорили?
вас не дивує, що я говорю про космогонію?
   
Re: Таки вірус з лабораторії

вас не дивує, що я говорю про космогонію?
чую, хоче газ прикрити під космогонним апаратом.
П.с. Свою смолу розібрали як должно?
   
Re: Таки вірус з лабораторії

П.с. Свою смолу розібрали як должно?
добрі люди прислали мені покористуватись хромато-мас-спектрометр Варіан4000, тому дав раду аналітиці
розібрав, очистив, виявив, що до використання не придатна
таке життя...
   
Re: Таки вірус з лабораторії

вас не дивує, що я говорю про космогонію?

от я саме намагаюсь зрозуміти чому заговорили про космогонію. Я помітив що вакциновані стають емоційно нестабільними і навіть агресивними. А вас заносить далеко у часі... чи не було якихось галюцінацій? Може ви ефір використовуєте на роботі?
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Wuhan scientists planned to release coronavirus particles into cave bats, leaked papers reveal https://www.telegraph.co.uk/news/2021/09/21/wuhan-scientists-planned-releaseskin-penetrating-nanoparticles/
   
Re: Таки вірус з лабораторії

намагаюсь зрозуміти
:lol:
   
Re: Таки вірус з лабораторії

ВіВіСі
Уханьские ученые планировали заражать летучих мышей коронавирусом?
https://www.bbc.com/russian/features-58638821
Цитувати
Команда расследователей Drastic Research утверждает, что обнаружила документацию 2018 года, согласно которой ученые из Уханя подавали на правительственный грант с экспериментом по заражению летучих мышей коронавирусом.
Drastic, если верить сайту организации, - это независимая команда ученых-экспертов, большинство из которых работает анонимно.
Из обнаруженных ими документов следует, что всего за 18 месяцев до официального начала пандемии ученые предлагали обработать пещеры с летучими мышами в провинции Юньнань наночастицами, содержащими "белки нового гибридного вируса" из разряда коронавирусов, инфицирующих летучих мышей.
Целью этого эксперимента было дать летучим мышам иммунитет от новых коронавирусов, чтобы предотвратить их потенциальное распространение среди людей.
Интересно, что автором заявки на тендер был не китайский ученый, а британский зоолог Питер Дацак из американской компании EcoHealth Alliance, плотно работавшей с Уханьским институтом. В команде ученых, которые собирались осуществить эксперимент, была сотрудница института, специализирующаяся на летучих мышах, а также несколько американских ученых.
Подлинность документов якобы подтвердил бывший сотрудник администрации Дональда Трампа, страстного сторонника теории рукотворности коронавируса. Команда Drastic не впервые пытается найти свидетельства, которые могут быть истолкованы в пользу этой теории.
В прошлом году, например, эксперты нашли в открытых источниках упоминание 2013 года о работавшем в пещерах мужчине, который заразился заболеванием, похожим на вирус SARS (к этой же категории относится Covid-19).
В Drastic призывают научное сообщество тщательно изучить возможность того, что вирус был специально распространен среди людей, так как в обнаруженных документах, как утверждается, предполагается, помимо прочего, заражение людей вирусом в контролируемых условиях.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

добрі люди прислали мені покористуватись хромато-мас-спектрометр Варіан4000, тому дав раду аналітиці
розібрав, очистив, виявив, що до використання не придатна
таке життя...
мені дуже шкода, пане. Ви так завзято за те взялися... Будете в наших місцях - заходьте.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія