Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

короновірус в Україні

Re: короновірус в Україні

Мій колишній підлеглий 25й день в шпиталі, на 3й день перевели в штучну кому. 39 років, дуже тяжкий стан. Лежить за кордоном, за рахунок роботодавця. Не знаю, чи у нас був би досі живий. Частково через цей випадок я й провакцинувався.

У мене знайомий помер, і 50 років не було. Брат дружини розповідав, що сидів у понеділок із ним у черзі до лікаря (обидва були з КОВІД, підтверджено тестами), а вже на вихідних повезли ховати.
   
Re: короновірус в Україні

Тепер це вже проблема переважно невакцинованих, так що принцип Дарвіна працює наочно.

Цікаво, що серед антиваксів добре видно "помилку того, хто вижив". Переживши хворобу легко, щиро вважають, що тепер точно не треба вакцинуватися жодному, бо "в мене все було ОК, я дихав носом".
О, снова сцыкунчик Игнатушка нарисовался :fuck:
Твои выводы такие же тупые как ты сам.
Ты хоть маску носить пять раз ширнувшись перестал
или лишний захыст не повредит? :facepalm1:
   
Re: короновірус в Україні

О, снова сцыкунчик Игнатушка нарисовался :fuck:
Твои выводы такие же тупые как ты сам.
Ты хоть маску носить пять раз ширнувшись перестал
или лишний захыст не повредит? :facepalm1:

Я продовжую носити маску в транспорті та магазинах. Звиняй, єбанько, мені ще є кого в цьому житті забезпечувати грошима, доводиться піклуватися про себе, і в мене немає прямої угоди з Богом, що я не помру від КОВІД  :gigi:
   
Re: короновірус в Україні

Я продовжую носити маску в транспорті та магазинах. Звиняй, єбанько, мені ще є кого в цьому житті забезпечувати грошима, доводиться піклуватися про себе, і в мене немає прямої угоди з Богом, що я не помру від КОВІД  :gigi:
А хіба під час хвороби щастя в грошах?
Вважаєш угода з бігфармою вимостить тобі шлях до раю?
Я стою на тому, що міста бере сміливість і кмітливість.
Час покаже на чийому боці правда.
   
Re: короновірус в Україні

що міста бере сміливість
Слабоуміє && отвага (ц)
   
Re: короновірус в Україні

+5159
137 трупів за добу
Не вакцинуйтесь
На упоротих це не діє.
Зараз знов студента притягнуть  :)
   
Re: короновірус в Україні

На упоротих це не діє.
Зараз знов студента притягнуть  :)
Студенту, звісно, не пощастило. Я маю побочку від Пфайзера, низький пульс і знижена температура, вже 5й день. Але зробив вибір, бо група ризику (>60).
   
Re: короновірус в Україні

Тепер це вже проблема переважно невакцинованих, так що принцип Дарвіна працює наочно.

Цікаво, що серед антиваксів добре видно "помилку того, хто вижив". Переживши хворобу легко, щиро вважають, що тепер точно не треба вакцинуватися жодному, бо "в мене все було ОК, я дихав носом".

тривалість пандемії нам пророкували до 2023 року. недовго чекати залишилось.
подивимось як її закінчать по щелчку у всіх карїнах одночасно.
   
Re: короновірус в Україні

Студенту, звісно, не пощастило. Я маю побочку від Пфайзера, низький пульс і знижена температура, вже 5й день. Але зробив вибір, бо група ризику (>60).

Схоже на ускладнення після вакцини, але розтин покаже.
   
Re: короновірус в Україні

Студенту, звісно, не пощастило. Я маю побочку від Пфайзера, низький пульс і знижена температура, вже 5й день. Але зробив вибір, бо група ризику (>60).
може варто відвідати кардіолога?
   
Re: короновірус в Україні

вплив вакцинації можна перевірити по статистиці ковід Києва - щеплених 28 відсотків, в порівнянні з минулими висхідними частинами хвиль захворюваності - летальність приблизно на 50% менша
   
Re: короновірус в Україні

вплив вакцинації можна перевірити по статистиці ковід Києва - щеплених 28 відсотків, в порівнянні з минулими висхідними частинами хвиль захворюваності - летальність приблизно на 50% менша
28% - это немного, особенно с учетом того, что у нас возник парадокс - стариков вакцинировали меньше чем молодых. В группе 80+ по стране, говорят, вообще, самые низкие показатели.
   
Re: короновірус в Україні

28% - это немного, особенно с учетом того, что у нас возник парадокс - стариков вакцинировали меньше чем молодых. В группе 80+ по стране, говорят, вообще, самые низкие показатели.
мінус мобільність мінус пофігізм літніх людей
   
Re: короновірус в Україні

навіть більше чим 50% менше летальність в порівнянні з весняною хвилею, майже вдвічі менше
   
Re: короновірус в Україні

28% - это немного, особенно с учетом того, что у нас возник парадокс - стариков вакцинировали меньше чем молодых. В группе 80+ по стране, говорят, вообще, самые низкие показатели.
28% се максимум по Україні
   
Re: короновірус в Україні

вплив вакцинації можна перевірити по статистиці ковід Києва - щеплених 28 відсотків, в порівнянні з минулими висхідними частинами хвиль захворюваності - летальність приблизно на 50% менша
Може бути менш летальний штам. Дивує, що ніхто не приводить абсолютних ціфр, стільки то захворівших вакцинованих і невакцинованих, стікито госпіталізацій, стільки то летальних.
   
Re: короновірус в Україні

Може бути менш летальний штам. Дивує, що ніхто не приводить абсолютних ціфр, стільки то захворівших вакцинованих і невакцинованих, стікито госпіталізацій, стільки то летальних.
мабуть існують такі цифри, але я приблизно прикинув по графікам
   
Re: короновірус в Україні

Може бути менш летальний штам. Дивує, що ніхто не приводить абсолютних ціфр, стільки то захворівших вакцинованих і невакцинованих, стікито госпіталізацій, стільки то летальних.
а зачем?
   
Re: короновірус в Україні

Такие все наивные. В подсчёт голосов на выборах не верят, говорят все подтасованно. А в ковид статистику веруют как в библию.
   
Re: короновірус в Україні

Такие все наивные. В подсчёт голосов на выборах не верят, говорят все подтасованно. А в ковид статистику веруют как в библию.

Тобі з Німеччини болить? На виборах підтасовують, бо вигідно конкретним особам. А який сенс підтасовувати статистику по хворих і померлих від КОВІД?
   
Re: короновірус в Україні

Тобі з Німеччини болить? На виборах підтасовують, бо вигідно конкретним особам. А який сенс підтасовувати статистику по хворих і померлих від КОВІД?
ша тобі про сороса тнк і ріптілоїдів задвінуть
   
Re: короновірус в Україні

Тепер це вже проблема переважно невакцинованих, так що принцип Дарвіна працює наочно.

Цікаво, що серед антиваксів добре видно "помилку того, хто вижив". Переживши хворобу легко, щиро вважають, що тепер точно не треба вакцинуватися жодному, бо "в мене все було ОК, я дихав носом".

я не захворів коли ми з хворим тягали тяжкості, і він важко дихав прямо мені в обличчя. Я днями проводив поруч з іншими ковідниками. Зараз регулярно контактую з дельтой.
і не захворів. Бо дихав носом.

Ніякої небезпеки якщо дихаєш носом.

а твій знайомий, якому не було 50 років, можливо помер як раз через маску, коли сидів в черзі до лікаря. Набрав на неї вірусні та вдихнув ротом цей масив.
   
Re: короновірус в Україні

я не захворів коли ми з хворим тягали тяжкості, і він важко дихав прямо мені в обличчя. Я днями проводив поруч з іншими ковідниками. Зараз регулярно контактую з дельтой.
і не захворів. Бо дихав носом.

Ніякої небезпеки якщо дихаєш носом.
ну тут у каждого своя метода.
Дидусю бромгексин помогает
   
Re: короновірус в Україні

я не захворів коли ми з хворим тягали тяжкості, і він важко дихав прямо мені в обличчя. Я днями проводив поруч з іншими ковідниками. Зараз регулярно контактую з дельтой.
і не захворів. Бо дихав носом.

Ніякої небезпеки якщо дихаєш носом.

а твій знайомий, якому не було 50 років, можливо помер як раз через маску, коли сидів в черзі до лікаря. Набрав на неї вірусні та вдихнув ротом цей масив.

У тебе може бути індивідуальний імунітет. Крім того, 50% взагалі переносять без симптомів і не потрапляють до жодної статистики. Я ж кажу, "помилка того, хто вижив".
   
Re: короновірус в Україні

У тебе може бути індивідуальний імунітет. Крім того, 50% взагалі переносять без симптомів і не потрапляють до жодної статистики. Я ж кажу, "помилка того, хто вижив".

малим я читав дитячу енциклопедію. Десь 60-х років книжка.
Там сторінка була присвячена ролі носа при респіраторці. На інших сторінках малювалися інші види захисту, які залежать від носа як датчика, який їм збирає інфу.

І ось 2021 рік. Ці знання похерені.
   
Re: короновірус в Україні

малим я читав дитячу енциклопедію. Десь 60-х років книжка.
Там сторінка була присвячена ролі носа при респіраторці. На інших сторінках малювалися інші види захисту, які залежать від носа як датчика, який їм збирає інфу.

І ось 2021 рік. Ці знання похерені.

Ніс не зупиняє віруси, вони замалі для того. Він зупиняє передусім пил (не 100%) і є органом нюху. Все. Не хер йому приписувати рівень захисту FPP3 чи скільки там у респіраторах...
   
Re: короновірус в Україні

Ніс не зупиняє віруси, вони замалі для того. Він зупиняє передусім пил (не 100%) і є органом нюху. Все. Не хер йому приписувати рівень захисту FPP3 чи скільки там у респіраторах...

Чув версію від людей, що якщо пропадає нюх, то це тому, що вірус засів у носі,- далі не пішов  8-)
   
Re: короновірус в Україні

Чув версію від людей, що якщо пропадає нюх, то це тому, що вірус засів у носі,- далі не пішов  8-)

Від людей і не таку херню можна почути  [ua]
   
Re: короновірус в Україні

Львівська область почала розгортати додаткові ліжко-місця в лікарнях через зростання захворюваності на COVID-19. Пацієнтів вже почали приймати лікарні, які були задіяні під час третьої хвилі навесні 2021 року.

Про це сьогодні на брифінгу заявив начальник департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА Орест Чемерис.

Повідомляється, що за вчора у Львівській області госпіталізували 152 осіб з COVID-19, а загалом у стаціонарах знаходиться 1 268 таких пацієнтів. Таким чином, лікарні вже заповнені на 38,4%.

За словами Чемериса, відсьогодні пацієнтів з COVID-19 прийматимуть Сокальська та Рудківська лікарні, а найближчим часом ще три - Жидачівська, Пустомитівська та Перемишлянська.

"До вчора в області було 8 медзакладів, де лікували дорослих, і одна дитяча лікарня. Відсьогодні в роботу запустили Сокальську та Рудківську лікарню. Крім того, ще трьом закладам дали доручення підготувати COVID-відділення до прийому пацієнтів", - додав він.
   
Re: короновірус в Україні

Схоже на ускладнення після вакцини, але розтин покаже.
Вибачаюсь це цинізм якого левелу? Він ще живий, але каже про серцеві ускладнення.
   
Re: короновірус в Україні

Від людей і не таку херню можна почути  [ua]
Та да, можна почути Розтин покаже, пожалівшись на низький пульс після вакцинаціі пфайзером.
   
Re: короновірус в Україні

малим я читав дитячу енциклопедію. Десь 60-х років книжка.
Там сторінка була присвячена ролі носа при респіраторці. На інших сторінках малювалися інші види захисту, які залежать від носа як датчика, який їм збирає інфу.

І ось 2021 рік. Ці знання похерені.



Людству не вперше поринати в дикунство середьновічних часів.

Добре хоч такі маски ще не примушують одягати.









   
Re: короновірус в Україні

Цитата: Дитяча енциклопедія
Ученые проделали такой опыт. Под большой колпак, куда поступал воздух с бактериями, поместили кролика. Как обычно, кролик дышал носом, и, хотя в воздухе были болезнетворные бактерии, он не заболел. Под другой такой же колпак посадили второго кролика, но в нос ему вставили стеклянные трубочки. При дыхании воздух в дыхательное горло поступал через трубочки и не соприкасался со слизистой оболочкой носа. Кролик вскоре заболел и погиб.

куди це поділося?
І навіть якщо ти того не чув. Кожен вдихав нашатир. Сам відчував, чи є різниця дихати ртом чи носом. У другому варіанті миттєва реакція майже всіх систем організму.
   
Re: короновірус в Україні

Від людей і не таку херню можна почути  [ua]

 :D

З літаків АН-2 розпилюють коронавірус щоб була чергова хвиля :gigi:
   
Re: короновірус в Україні

Чув версію від людей, що якщо пропадає нюх, то це тому, що вірус засів у носі,- далі не пішов  8-)
в 2020р всі диванні експерти рптово стали вірусологами 80-го рівня ))
   
Re: короновірус в Україні

Майже 99% пацієнтів з коронавірусною інфекцією, які підлягають госпіталізації, і така ж кількість летальних випадків припадає на невакцинованих. Про це заявила представник Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) Маргарет Харріс, повідомляє Анадолу.

"Так, [вакцини] працюють. І працюють дуже ефективно", – сказала Харріс, відповідаючи на запитання кореспондента агентства на пресконференції у Женеві.

Вона нагадала, що вакцини були створені для запобігання госпіталізації, ускладнень хвороби та смерті.

99% пацієнтів, що підлягають госпіталізації, а також летальних випадків припадає на тих, хто не пройшов вакцинацію, підкреслила вона.

Харріс назвала великою трагедією відмову від вакцинації в країнах, які не мають проблем з доступом до вакцин.
   
Re: короновірус в Україні

в 2020р всі диванні експерти рптово стали вірусологами 80-го рівня ))

то напівправда. Вірус застрягає в носоглотці. Там підготоване поле для битви. Для вироблення антитіл.

Ось якщо піде в альвеоли, то там тили. Це поразка. Там вже не буде такої кількості імуноглобуліну А (що токсини нейтралізує), не буде крупних лімфовузлів поблизу. Проте є купа смакоти для вірусу. Буде херово.
   
Re: короновірус в Україні

99% пацієнтів, що підлягають госпіталізації, а також летальних випадків припадає на тих, хто не пройшов вакцинацію, підкреслила вона.
Ви всьо врьотє. Пєчать антихриста. Абирвалг.
   
Re: короновірус в Україні

У Харківській області у 99% госпіталізованих з COVID-19 дітей виявили штам "Дельта".

Про це повідомив на брифінгу директор департаменту охорони здоров'я Харківської ОДА Максим Хаустов.

"Дитяча інфекційна лікарня заповнена на 43%. Лікуються 127 дітей. У 99% - штам "Дельта". Дійсно, у цього штаму така особливість, що багато захворілих – діти", - зазначив Хаустов.

Загалом, за його інформацією, медичні заклади "першої хвилі" заповнені на 46% (станом на ранок 21 вересня - 1372 пацієнти).

"Серед усіх хворих, що знаходяться в лікарнях зараз, приблизно 4% вакцинованих. Вони легше переносять захворювання. І, за словами лікарів, відрізняється перебіг хвороби. У невакцинованих – стрімке наростання побічних ускладнень. У вакцинованих – легкий перебіг", - говорить директор департаменту.

Директор обласної клінічної лікарні Володимир Ярош на брифінгу зазначив, що в його закладі знаходяться 153 пацієнти (всього є 240 ліжок), з них лише 16 були вакциновані, і лише 1 вакцинований із тяжким перебігом хвороби знаходиться в реанімації.
   
Re: короновірус в Україні

то напівправда. Вірус застрягає в носоглотці. Там підготоване поле для битви. Для вироблення антитіл.

Ось якщо піде в альвеоли, то там тили. Це поразка. Там вже не буде такої кількості імуноглобуліну А (що токсини нейтралізує), не буде крупних лімфовузлів поблизу. Проте є купа смакоти для вірусу. Буде херово.

Що затримає вірус і не дасть дістатися нижче? У тебе в носі респіраторний фільтр?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія