Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Земля та майдан

Земля та майдан

Опитування
Чи стане запровадження ринку землі причиною нового майдану?
Всього проголосувало: 47
так  7 
 
 15% 
ні  37 
 
 79% 
важко відповісти  3 
 
 6% 




зеленський доручив до 1 жовтня прийняти рішення щодо мораторію про ринок землі.
   
Re: Земля та майдан
RSP

Цей ринок землі варто було ввести з 92 року.
Тому що накрали цієї землі всі хто мав доступ до цієї можливості.
Від паїв толку як від цапа молока, і всі вони в кабальній аренді в косюків різних. А була б можливість продавати по ринковій ціні то багато хто б і продав. А як тепер визволити свою землю і продати як на ній Косюк сидить я хз.
   
Re: Земля та майдан

Мабуть ні, бо селянина поки не рейдернуть, то на Майдан не вийде. Коли рейдернуть, то вже буде пізно. Донести до люду треба до того.
   
Re: Земля та майдан

Маю повно землі.
Проблем лише 2:
Ні документи оформити, ні продати.
   
Re: Земля та майдан

Вся проблема "ринку землі" у тому, як отримати її нашару.
Собі і любимдрузям.
   
Re: Земля та майдан

  Маю повно ваучерів на фабрики та заводи... :D
   
Re: Земля та майдан

Вряд ли.
   
Re: Земля та майдан

На майдан виходять активні. Активні, переважно, виступають за вільне розпорядження землею.
   
Re: Земля та майдан

ну хіба кацапи проплатять, і буде якись паршивий майдан
   
Re: Земля та майдан

На майдан виходять активні. Активні, переважно, виступають за вільне розпорядження землею.

Ну, агрохолдінги можуть замутити псевдомайдан, нагнати тітушні, яка до села має таке відношення, як я до балету))
   
Re: Земля та майдан
Via

На майдан виходять активні. Активні, переважно, виступають за вільне розпорядження землею.
А потім їм скажуть "Тепер ви вільні, а земелька наша".
   
Re: Земля та майдан

ну хіба кацапи проплатять, і буде якись паршивий майдан

 :good:

Ну и хорошо
Майданщики заработают
   
Re: Земля та майдан

им ещё прейдется с вопросами реституции разбираться.
   
Re: Земля та майдан

им ещё прейдется с вопросами реституции разбираться.

Не прийдеться.
Питання реституції закриті в Законі ще 90-х років.
Хто не встиг - до побачення.
   
Re: Земля та майдан

думаю, що відразу, на другий день чи через півроку чи рік люди на майдан не вийдуть. Але після того, як гроші, виручені за землю, закінчаться і доходів хоча би таких мізерних як з аренди уже не буде, а життя ставатиме ще дорожчим і в той же час серед політиків з'являться такі, що побажають скинути тримаючих на той час владу, ось тоді може відбутися майдан, руйнівною силою якого будуть ексволодарі паїв.
   
Re: Земля та майдан

Не прийдеться.
Питання реституції закриті в Законі ще 90-х років.
Хто не встиг - до побачення.
закон УССР вопросы реституции не решил. Более того, прямо запрещал возврат национализированног о большевиками имущества.
   
Re: Земля та майдан

А потім їм скажуть "Тепер ви вільні, а земелька наша".
Вія, а ви уже визначилися з тим що земля буде задорога чи задешева? Бо з ваших попередніх дописів виглядало так, що земля буде задорога щоб купити, але буде продана забезцінь.
Так і зараз ви вкладаєте зміст вільні і наша дуже по-свободівські, наче з натяком на природню тупість українців, як дурачків у яких мають забрати і відпустити з торбами.
Свообода це взагалі ідеологічно якась фашистська партія, яка українців сприймає як нижчу расу. Дарма ви так.
   
Re: Земля та майдан

На майдан виходять активні. Активні, переважно, виступають за вільне розпорядження землею.

+100500
Нарешті адекватний та виважений порохобот.
   
Re: Земля та майдан

найбільш кумедно виглядають в цій ситуації прихильники юлі

це вони по ідеї мали б закликати до такого майдану

але чомусь ні....
   
Re: Земля та майдан
Via

Вія, а ви уже визначилися з тим що земля буде задорога чи задешева? Бо з ваших попередніх дописів виглядало так, що земля буде задорога щоб купити, але буде продана забезцінь.
Так і зараз ви вкладаєте зміст вільні і наша дуже по-свободівські, наче з натяком на природню тупість українців, як дурачків у яких мають забрати і відпустити з торбами.
Свообода це взагалі ідеологічно якась фашистська партія, яка українців сприймає як нижчу расу. Дарма ви так.
Ви ще не забулися історію з приватизаційними ваучерами? Буде таке саме. Поцікавтеся докладненько.
Те саме буде і з землею. Біржа нема, кадастру нема, умови гри невідомі. Поки ви щось довідаєтеся - все вже буде спродане.
Не вірите - перевірите.
   
Re: Земля та майдан

Ви ще не забулися історію з приватизаційними ваучерами?

хаха.
я торік з них за два останніх роки з Турбоатому (ХАРКІВ)  одержав близько 500 грн.
у цьому році вони теж частину прибутку пустили на дивіденди і мені, може, теж перепаде гривень 300.
   
Re: Земля та майдан
Via

Ви ще не забулися історію з приватизаційними ваучерами?
хаха.
я торік з них за два останніх роки з Турбоатому (ХАРКІВ)  одержав близько 500 грн.
у цьому році вони теж частину прибутку пустили на дивіденди і мені, може, теж перепаде гривень 300.
Озолотився ти знатно. За землю долярів 50 за гектар ще вторгуєш.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія