Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В який ще Європейській столиці до 2023 року поїздка в метро коштує 15 центів (4 грн. 50 коп.)?

Регочу!

нє, ну після третьої-четвертої вивченої мови починаєш розуміти, шо вони всі однакові  :gigi: (ну майже всі)
   
нє, ну після третьої-четвертої вивченої мови починаєш розуміти, шо вони всі однакові  :gigi: (ну майже всі)
Та канешно, пролог, лисп, ассемблер, плюсы, xsd - все как близнецы. Хер один от другого отличишь :)
   
Это 140 тысяч гривен в месяц доход? Пани Корчак на форуме? Когда там будет "гендерна ривнисть"?
   
Что за порохоботство, не хочется это и комментировать, но кто ж это будет делать. Какие 15 центов и 4.50, если поездка сейчас стоит 8 гривен, по проездному, может, выйтет 6.80 или 6.50, если поделить на максимальное количество поездок, но это уже от лукавого. В Варшаве 75 минут можно ездить на всем транспорте где-то за 30 гривен и что, у нас 3 вида за 24, почти то же самое. А разница в доходах огромная.
Что за цины безкоштовни? Кг куриного филе больше 100 гривен - это безкоштовно? Это вдвое дороже чем в Польше! Куриные ножки косюк на экспорт продает по 30 гривен, а нам по 50.
Если у вас 90 баксов - это 2% от доходов, то 95% населения Украины вам может только позавидовать. Зачем писать бред? И курс, я так понимаю, у порохоботов уже больше 30, что 2800 читают 90 баксов? Что значит 100-1200 в летний период? Как могло выйти 100, мы за 50 метров вторички летом платили только 350 гривен коммуналки и почти 100 отдельно за вывоз мусора (его почему-то вынесли тдельно, а общая сумма не уменьшилась, получается двойная оплата, такой развод), это то, что никак нельзя не заплатить.
Лучше скажи, где еще врач получает 100 баксов, а всю жизнь проработавший пенсионер 50? И какая еще страна занимает на международных рынках под 9.75% годовых.

Поездка стоит 4.50 до 2023 года. Для меня. Для лохов - от 6.50. Нужно было сразу подсчитать и принять верное решение.
Безкоштовно - это картошка по 5 гривен, лук - по 7,  и по акции спагетти за 14.50.
Я вот почти  каждый день хожу в Биллу, там сейчас акции, розыгрыш среди чеков от 150 гривен, набираю чеков.  Еле-еле смогу добрать, хотя сумки полные. Нужно хотя бы 200 грн, чтобы еще и дополнительная фишка была (другая акция).

90 у. е. - это по 2600. Дело в том, что я в мае поставил двузонный счетчик, и теперь идет каждый месяц на 200-350 грн. экономия электроэнергии, вместо 650-750 грн (400-500 кВТ) в среднем  сейчас стал платить 350-400. Из-за этой экономии уверен, что 2800 - максимум, который даже не достигну.

Может , и есть пенсионеры, которые получают минимально, но у моего отца, стаж 46 лет, пенсия 9600, зарплата 37500. Никакого зубожиння просто я рядом с собой не вижу.
Все это - прохуйловская пропаганда. Мне хорошо в Киеве, дешево и комфортно.

Я 7 раз в этом году был на море (не Украина), и по финансам это даже не заметил.
Я кроме Украины, Киева, нигде не хочу жить.
   
Я вот почти  каждый день хожу в Биллу, там сейчас акции, розыгрыш среди чеков от 150 гривен, набираю чеков.  Еле-еле смогу добрать, хотя сумки полные. Нужно хотя бы 200 грн, чтобы еще и дополнительная фишка была (другая акция).

 :weep:  оце шмаль  :weep:
   
:weep:  оце шмаль  :weep:

це не шмаль. це звичайний фупівський єбанат-педрила...
   
:weep:  оце шмаль  :weep:
Нє, це він як аналітик бізнес-процеси будує (с), а Ви, як неаналітик, не можете осягнути :shuffle: 
   
Якщо дрочити, це яка економія в рік виходить?  :S
   
Может , и есть пенсионеры, которые получают минимально, но у моего отца, стаж 46 лет, пенсия 9600, зарплата 37500. Никакого зубожиння просто я рядом с собой не вижу.
Все это - прохуйловская пропаганда. Мне хорошо в Киеве, дешево и комфортно.

жутко любопытно, что это за должность у него такая? В органах?
потому что у моего отца, со стажем около 40 лет (уж звиняй, точно не скажу) на Южмаше (временами и до 500 рублей в месяц бывало, хотя в основном - 250-300) пенсия была чуть больше 2000. С угробленным здоровьем (инвалидность 2й группы на пенсии)
   
Якщо я не помиляюс ті придбані похздки незабаром примусово перейдуть на новий тариф. Було вказвно до якого числа будуть діяти придбані поїздки :)
   
жутко любопытно, что это за должность у него такая? В органах?
потому что у моего отца, со стажем около 40 лет (уж звиняй, точно не скажу) на Южмаше (временами и до 500 рублей в месяц бывало, хотя в основном - 250-300) пенсия была чуть больше 2000. С угробленным здоровьем (инвалидность 2й группы на пенсии)

Десь у цього підара проскакувало, що "отєц" ярий "комуніст і антибандерівець", як і цей синочок. Можна прикинути в принципі ху із ху...
   
до 120 тис. можу заробити
А ти знаєш, скільки заробляє прибиральниця в метро, яка забезпечує тобі комфортний проїзд? Я думаю що в жодній європейській столиці немає таких зарплат.
   
жутко любопытно, что это за должность у него такая? В органах?
потому что у моего отца, со стажем около 40 лет (уж звиняй, точно не скажу) на Южмаше (временами и до 500 рублей в месяц бывало, хотя в основном - 250-300) пенсия была чуть больше 2000. С угробленным здоровьем (инвалидность 2й группы на пенсии)

Профессор математики на факультете кибернетики им. Т. Г. Шевченко.  Полная ставка, 8.5 часов сейчас в неделю пар.
   
Пересічний, маю посаду senior spec, але жодного підлеглого, не мав ніколи і не маю власного бізнесу, заможних родичів чи отриманої спадщини. Дуже і дуже пересічний. Але проте 2 вищі освіти здобув.
І це максимум Ви навели, а я в середньому мав на увазі. 65 тис. - мінімум, який я маю влітку, бо тоді більше ніде не підробляю. Тут якраз 2%. Все зійшлося.
У зимові періоди маю ще 2, іноді 3 власні проекти, тоді так, до 120 тис. можу заробити, але це важко дуже. 2-3 місяця витримую такі часові навантаження по 12-16 робочих годин, а ще й викладацьке завантаження маю...
І це не тільки заробітна плата, а ще гроші за оренду нерухомості та гранти за наукову діяльність (дистанційна аспірантура в Англії, але не ти платиш, а тобі).
Я з родини науковців просто, дуже-дуже відомих.
Патон что-ли?
   
Якщо я не помиляюс ті придбані похздки незабаром примусово перейдуть на новий тариф. Було вказвно до якого числа будуть діяти придбані поїздки :)

тссс.... інвестицію завалиш  :agree:
   
Якщо я не помиляюс ті придбані похздки незабаром примусово перейдуть на новий тариф. Було вказвно до якого числа будуть діяти придбані поїздки :)

Ні, не перейдуть. Нове поповнення є вже по новим тарифам, але достатньо 1 раз поповнити кожну картку за півроку.
А 100 препроплачених  поїздок це і в Африці 100 поїздок. З мене же не гроші знімаються, а поїздка.  Отже, доведеться мені за 4.5 ще до 2023 року їздити.
   
Ні, не перейдуть. Нове поповнення є вже по новим тарифам, але достатньо 1 раз поповнити кожну картку за півроку.
А 100 препроплачених  поїздок це і в Африці 100 поїздок. З мене же не гроші знімаються, а поїздка.  Отже, доведеться мені за 4.5 ще до 2023 року їздити.

Можливо. Даруйте, а є сенс такою дурнею маятися, якщо ваш дохід складає 2-4k $?
   
Можливо. Даруйте, а є сенс такою дурнею маятися, якщо ваш дохід складає 2-4k $?

чувак, у нього повні сумки на 200 грн. кожен день,
він капустою харчується, щоб відпочивати за кордоном
 :lol:
   
Можливо. Даруйте, а є сенс такою дурнею маятися, якщо ваш дохід складає 2-4k $?

А чому я намагаюсь купляти продукти лише за акціями? Чому зараз користуюсь ланч-боксами, оскільки за жовтень знижка 50%, якщо платити через  Інтернет-застосування?
Питання дурне і недоречне.

А ще я в таксі  майже ніколи не їзжу,  лише в аеропорт, якщо вночі.
З Севастопольскої  (буваю часто дуже) до Автовокзалу йду пішки, якщо вже не встигаю на транспорт.
Чому?
   
А чому я намагаюсь купляти продукти лише за акціями? Чому зараз користуюсь ланч-боксами, оскільки за жовтень знижка 50%, якщо платити через  Інтернет-застосування?
Питання дурне і недоречне.

А ще я в таксі  майже ніколи не їзжу,  лише в аеропорт, якщо вночі.
З Севастопольскої  (буваю часто дуже) до Автовокзалу йду пішки, якщо вже не встигаю на транспорт.
Чому?

Половину можна поснити розрахунком , другу психодогічними травмами в дитинстві або в юності.

Зрештою вирішувати, як витрачати своє життя вам.
   
Чому?
Ну шоб потроллить малёхо.
Получилось очень неплохо.
   
Упороте заявляє що за 200 гривень виходить з повними пакетами з маркету. Про що тут можна ще говорити?
   
Упороте заявляє що за 200 гривень виходить з повними пакетами з маркету. Про що тут можна ще говорити?

Там же не м'ясо, рибу, а печиво, пиво, насіння, цигарки. Те, що може лежати довго. Після акції місяця 2 можна  до маркетів не ходити взагалі.
Мені просто чеки потрібні для розіграшу, він кожні 2 тижні з 14 жовтня по 14 листопада відбувається на Голосіївській 13 (як і в інших магазинах).
Ікру купив за 350 замість 700 в цей понеділок, колись - побутові рідини теж на потрібну суму. Але ж цього багато не купиш, треба десь зберігати.
   
Там же не м'ясо, рибу, а печиво, пиво, насіння, цигарки. Те, що може лежати довго. Після акції місяця 2 можна  до маркетів не ходити взагалі.
Мені просто чеки потрібні для розіграшу, він кожні 2 тижні з 14 жовтня по 14 листопада відбувається на Голосіївській 13 (як і в інших магазинах).
Ікру купив за 350 замість 700 в цей понеділок, колись - побутові рідини теж на потрібну суму. Але ж цього багато не купиш, треба десь зберігати.

упороте, цигарок на 200 гривень буде рівно БЛОК. це найдешевших. які на хрен повні пакети...
   
Уххх...почитала, охуела....до чего можно ебнуться...
   
Мені просто чеки потрібні для розіграшу,
Записуємо: Паша, який закінчив кібернетику, грає в лотереї
   
Профессор математики на факультете кибернетики им. Т. Г. Шевченко.  Полная ставка, 8.5 часов сейчас в неделю пар.

тобто теж такий собі пересічний-пересічний українець, прям взірець середньостатичного громадянина й пенсіонера

"Может , и есть пенсионеры, которые получают минимально, но..."(с)  :weep:
   
Оце справжня п'ятнична гілка  :lol:
   
Оце справжня п'ятнична гілка  :lol:

Вона про те, що ми навіть не усвідомлюємо, наскільки гарно ми живемо тут,  при таких податках та ціни на електроенергію та газ.
В ніч 13 жовтня я в аеропорт їхав разом (випадково) з літнім чеським економістом-міжнародником та ватним водятлом-бомбілою .
Бамбіла відразу почав про зубажіння та ціни на бензин, і що 60 грн. до аеропорту з людини - це майже безкоштовно. Я відразу став заперечувати, розповів про себе і свої статки, і як я гарно живу в Києві.
Так пряма мова цього чеха (з якогось політитфоруму повертався): "Мы с вас ОХУИВАЕМ!!!!! Как вы, при потери одной части территории, войне другой на части, показываете такой удтвительный экономический рост? Как вы можете так хорошо жить? Как у вас достигнуто такое изобилие при таких смешных, как для Праги, ценах?  А какая у вас умная, талантливая молодежь! У вас все будет отлично, ТОЛЬКО ВЫБЕРИТЕ СНОВА ПОРОШЕНКО!!!!"

Це пряма мова, з деякими скороченнями, але усі тези я навів.
Ось їхав я далі в таксі під скиглення ватного водія (екс-військовий сержантсько-старшинського складу, з його слів) і думав, що я бачу Україну під тим же сами кутом, як той чех.
Може тому, що я і сам багато інших країн знаю, був у більш, ніж 30, знайомий з макро- та мікроекономічними законами, і я теж бачу, що з одного боку, це - зараз чудо з економікою в країні, з іншого, сліпа віра в те, що у нас буде все краще.

Я перебудувався, я живу в Україні, народився в УРСР, але ВЖЕ  маю європейську ментальність, не совкову. Я зміг стати членом іншої, більш розвиненої цивілізації, треба, щоб і інші змогли.
Але треба зрадофілів позбутися,  в усьому бачити лише найкраще.
   
Не смейтесь над нашим павликом и не ругайте его. Его пожалеть нужно... Человек при заработке 100 тысяч гривен в месяц накупает карточек что бы сэкономить 2 гривны на поездке :(
Ну и для того что бы карточки не пропали должен был базу данных составить, что которая  ему сообщает какую карточку нужно использовать, и он ее ежедневно апдейтит :facepalm:
Вместо того что бы сложить эти карточки в стопку, каждый день использованную вниз класть а сверху брать для поездки на следующий день.
Что прекрасно показывает аналитические способности этого «специалиста» :)

Интересно, а база данных еды, которую он накупает и складирует для участия в розыгрыше чеков, у него есть?
Какие продукты нужно съесть до того как срок хранения закончится :D

Останнє редагування: 26 жовтня 2018 17:14:47 від SlavRedko
   
Не смейтесь над нашим павликом и не ругайте его. Его пожалеть нужно... Человек при заработке 100 тысяч гривен в месяц накупает карточек что бы сэкономить 2 гривны на поездке :(
Ну и для того что бы карточки не пропали должен был базу данных составить, что которая  ему сообщает какую карточку нужно использовать, и он ее ежедневно апдейтит :facepalm:
Вместо того что бы сложить эти карточки в стопку, каждый день использованную вниз класть а сверху брать для поездки на следующий день.
Что прекрасно показывает аналитические способности этого «специалиста» :)

Интересно, а база данных еды, которую он накупает и складирует для участия в розыгрыше чеков, у него есть?
Какие продукты нужно съесть до того как срок хранения закончится :D

Кожен день міняти незручно, бо треба ще враховувати 2 фактори:
1) максимально використати з деяких карток поїздки, щоб можна було максимальне число (це 3 або 4) поповнити відразу на 50 поїздок за 6.50.
2) Врахувати, що термін дії карток - 14 липня 2023 року. тобто, при цьому треба так поповнювати максимально допустиму кількість карток на 50 поїздок, а інші поповнити на 1 поїздку за 8 грн., щоб при настанні терміну дії невикористаних поїздок не залишилось.

Я прорахував, що оптимально буде до 15 січня 3 картки по 50 поїздок використати, наступні півроку - 2 інші теж на 50. А далі вже поповнювати лише за необхідністю, від 1 до 10.
Тоді витрати будуть оптимальні, і остання картка закінчиться десь влітку 2023 року.
   
Які штани він носить, та мешти?
   
если человек экономит не за счёт других - это его личное дело. Хуже его ебанутость в других вопросах.
   
Кожен день міняти незручно, бо треба ще враховувати 2 фактори:
1) максимально використати з деяких карток поїздки, щоб можна було максимальне число (це 3 або 4) поповнити відразу на 50 поїздок за 6.50.
2) Врахувати, що термін дії карток - 14 липня 2023 року. тобто, при цьому треба так поповнювати максимально допустиму кількість карток на 50 поїздок, а інші поповнити на 1 поїздку за 8 грн., щоб при настанні терміну дії невикористаних поїздок не залишилось.

Я прорахував, що оптимально буде до 15 січня 3 картки по 50 поїздок використати, наступні півроку - 2 інші теж на 50. А далі вже поповнювати лише за необхідністю, від 1 до 10.
Тоді витрати будуть оптимальні, і остання картка закінчиться десь влітку 2023 року.

Прекрасный пример «аналитических способностей», когда создаётся сложная системы с использованием базы данных, которую каждый день нужно обновлять, вместо простого алгоритма.

Не нужно пополнять на 50 поездок все карточки. Достаточно использовать все карточки и после этого пополнять на 50 поездок одну и ту же. Причём, если до 14 липня 2023 року после последнего пополнения останется меньше 50 поездок то эту карточку не пополнять а купить новую

Позор факультету кибернетики за такого выпускника :facepalm:

Останнє редагування: 26 жовтня 2018 18:03:27 від SlavRedko
   
если человек экономит не за счёт других - это его личное дело. Хуже его ебанутость в других вопросах.

Вопрос не в том что он экономит - это его деньги и его дело.
Вопрос в алгоритме экономии. И это он для себя такую чепуху разработал.
Что же он советует своим заказчикам? ;o
   
Поездка стоит 4.50 до 2023 года. Для меня. Для лохов - от 6.50. Нужно было сразу подсчитать и принять верное решение.
Безкоштовно - это картошка по 5 гривен, лук - по 7,  и по акции спагетти за 14.50.
Я вот почти  каждый день хожу в Биллу, там сейчас акции, розыгрыш среди чеков от 150 гривен, набираю чеков.  Еле-еле смогу добрать, хотя сумки полные. Нужно хотя бы 200 грн, чтобы еще и дополнительная фишка была (другая акция).

90 у. е. - это по 2600. Дело в том, что я в мае поставил двузонный счетчик, и теперь идет каждый месяц на 200-350 грн. экономия электроэнергии, вместо 650-750 грн (400-500 кВТ) в среднем  сейчас стал платить 350-400. Из-за этой экономии уверен, что 2800 - максимум, который даже не достигну.

Может , и есть пенсионеры, которые получают минимально, но у моего отца, стаж 46 лет, пенсия 9600, зарплата 37500. Никакого зубожиння просто я рядом с собой не вижу.
Все это - прохуйловская пропаганда. Мне хорошо в Киеве, дешево и комфортно.

Я 7 раз в этом году был на море (не Украина), и по финансам это даже не заметил.
Я кроме Украины, Киева, нигде не хочу жить.

отже лохи це більшість українців які не можуть наліво й на право кидати гроші  :facepalm1:
   
Вопрос не в том что он экономит - это его деньги и его дело.
Вопрос в алгоритме экономии. И это он для себя такую чепуху разработал.
Что же он советует своим заказчикам? ;o
Подозреваю я, что основной заказчик - папа-профессор 8-)
   
Не смейтесь над нашим павликом и не ругайте его. Его пожалеть нужно... Человек при заработке 100 тысяч гривен в месяц накупает карточек что бы сэкономить 2 гривны на поездке :(
Ну и для того что бы карточки не пропали должен был базу данных составить, что которая  ему сообщает какую карточку нужно использовать, и он ее ежедневно апдейтит :facepalm:
Вместо того что бы сложить эти карточки в стопку, каждый день использованную вниз класть а сверху брать для поездки на следующий день.
Что прекрасно показывает аналитические способности этого «специалиста» :)

Интересно, а база данных еды, которую он накупает и складирует для участия в розыгрыше чеков, у него есть?
Какие продукты нужно съесть до того как срок хранения закончится :D

+1 жорстко :)
   
Подозреваю я, что основной заказчик - папа-профессор 8-)
Я думаю, батя навіть не в курсі що його синок несе на форумах.
   
если человек экономит не за счёт других - это его личное дело. Хуже его ебанутость в других вопросах.

Кстати, простая задачка об экономии

Мальчик Павлик зарабатывает 90 тысяч гривен в месяц, работает 21 день по 10 часов, то есть 430 гривен в час, 7 гривен в минуту.
На ежедневное поддержание базы данных, позволяющей ему сэкономить 4 гривны в день на поездках он тратит как минимум 5 минут в день.
Сколько он «экономит» каждый день? :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія