Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В який ще Європейській столиці до 2023 року поїздка в метро коштує 15 центів (4 грн. 50 коп.)?

І після цього хтось може твердити, що ми погано живемо???

А ціни майже безкоштовні на усі вітчизняні товари, а комуналка в 2% від доходів (в новобудові за 70 кв. м. сплачував  у літній період 100-1200 грн, в зимовий буду 2600-2800, тобто 40 та 90 у. о. відповідно)???
Я щаслив від того, що громадянин України.

І всім так раджу відчувати!
   
їбанати захопили форум(майже (С))

 :pooh_lol:
   
І після цього хтось може твердити, що ми погано живемо???

А ціни майже безкоштовні на усі вітчизняні товари, а комуналка в 2% від доходів (в новобудові за 70 кв. м. сплачував  у літній період 100-1200 грн, в зимовий буду 2600-2800, тобто 40 та 90 у. о. відповідно)???
Я щаслив від того, що громадянин України.

І всім так раджу відчувати!

Одразу видно, що в метро ви давно не були. Поїздка в метро Києва  коштує 8 грн.(28 центів). Найдешевша-6,5 (23 цента)( в разі оплати одразу 325 грн на 50 поїздок)
   
Гречки потребляю примерно 250 гр. в неделю. 4 недели х 250 гр. = 1 кило.
1 х 12 месяцев = 12 кг. в год. Мешка 50 кг. хватит на четыре года.
А два мешка - на восемь лет. Куплю два мешка и для меня восемь лет цена на гречку будет неизменная.
Профит, щаслив.  :acute:
   
Одразу видно, що в метро ви давно не були. Поїздка в метро Києва  коштує 8 грн.(28 центів). Найдешевша-6,5 (23 цента)( в разі оплати одразу 325 грн на 50 поїздок)

Одразу видно, що ви не в курсі інвестицій(ТМ) цього ммм... дивака

Я купив 8 карток по 100 поїздок і ще одну поповнив до 100. На 3 роки. БІльше інвестувати недоцільно, бо економія на поїздці 25%, більше купляти через інфляцію невигідно, вона знівелює інвестицію.


Останнє редагування: 26 жовтня 2018 09:55:20 від Читач
   
Одразу видно, що в метро ви давно не були. Поїздка в метро Києва  коштує 8 грн.(28 центів). Найдешевша-6,5 (23 цента)( в разі оплати одразу 325 грн на 50 поїздок)

Я кожен день в метро, власного авто ніколи не було і не буде. Просто за день до подорожчання придбав 1000 поїздок. Більше не було сенсу, бо термін дії картки - 5 років. І я ізжу і до 2023 року буду їздити по 4.50.
   
Я кожен день в метро, власного авто ніколи не було і не буде. Просто за день до подорожчання придбав 1000 поїздок. Більше не було сенсу, бо термін дії картки - 5 років. І я ізжу і до 2023 року буду їздити по 4.50.

Яким чином можна було поповнити одну картку на 1000 поїздок? 

Роз’яснення щодо використання пластикових безконтактних карток в метрополітені та обміну раніше придбаних жетонів та разових квитків
Пластикова безконтактна картка є проїзним документом без обмеженого терміну використання, яку можна повернути в будь який час та отримати її заставну вартість за умови, що картка придатна для подальшого використання (непошкоджена, недеформована, чиста, без написів).

Одноразово на картку можна придбати не більше 50 поїздок (включно). Загальна кількість поїздок на картці не може перевищувати 100 одиниць поїздок.

Термін дії пластикової безконтактної картки закінчується виключно у разі, якщо протягом 6 місяців її не було поповнено або використано.

Вартість невикористаних поїздок, що залишились на пластиковій картці, не повертається.


Останнє редагування: 26 жовтня 2018 09:58:32 від Kafer
   
Ну какие еще Вам нужны доказательства, что не быть #железнозапетра?
   
Яким чином можна було поповнити одну картку на 1000 поїздок?

10 по 100
   
Одразу видно, що ви не в курсі інвестицій(ТМ) цього ммм... дивака



Термін дії пластикової безконтактної картки закінчується виключно у разі, якщо протягом 6 місяців її не було поповнено або використано.
   
Гречки потребляю примерно 250 гр. в неделю. 4 недели х 250 гр. = 1 кило.
1 х 12 месяцев = 12 кг. в год. Мешка 50 кг. хватит на четыре года.
А два мешка - на восемь лет. Куплю два мешка и для меня восемь лет цена на гречку будет неизменная.
Профит, щаслив.  :acute:
.    Твои расчеты какая-нибудь кузка пох..ит за 1-2 года, и у тебя останутся одни лушпайки. Извини, если огорчил - такова реальность.
   
.    Твои расчеты какая-нибудь кузка пох..ит за 1-2 года, и у тебя останутся одни лушпайки. Извини, если огорчил - такова реальность.

Эхе-хе... Прочитал в очереди на оплату отех мешков. Конечно, оплачивать не стал, мешки вернул на полку. Грёбанная кузка весь бизнес-план похерила... АгарчОн жи.  :not_i:
   
Термін дії пластикової безконтактної картки закінчується виключно у разі, якщо протягом 6 місяців її не було поповнено або використано.

Каждую карту минимум раз в пол-года юзать и пополнять, юзать и пополнять... И так до 23 года.  Большие состояния сколачиваются с маленьких экономий, да.
   
У 90-х знав одного студента, який мав блокнотик з кишеньками і відповідними проштампованими квиточками на трамвайчики.
Так іздив на пари із пар кілька років безкоштовно. Але то був студент і 90-і  :)
   
У 90-х знав одного студента, який мав блокнотик з кишеньками і відповідними проштампованими квиточками на трамвайчики.
Так іздив на пари із пар кілька років безкоштовно. Але то був студент і 90-і  :)

Его, случайно,  не Павел звали?
   
А ціни майже безкоштовні на усі вітчизняні товари, а комуналка в 2% від доходів (в новобудові за 70 кв. м. сплачував  у літній період 100-1200 грн, в зимовий буду 2600-2800, тобто 40 та 90 у. о. відповідно)???

90/2*100=$4500

пане, Ви ТОЧНО пересічний громадянин України?
   
Ніколи не розумів людей, у яких мізки заточені не на те щоб більше заробляти, а більше економити.
   
Просто за день до подорожчання придбав 1000 поїздок.
Обережно, Аннушка іноді розливає!
   
Доречі, Паша - перший "айтішнєг" якого я знаю, що економить 8 грн на метро. Про це треба написати на йобаном айті!
   
Яким чином можна було поповнити одну картку на 1000 поїздок? 

Роз’яснення щодо використання пластикових безконтактних карток в метрополітені та обміну раніше придбаних жетонів та разових квитків
Пластикова безконтактна картка є проїзним документом без обмеженого терміну використання, яку можна повернути в будь який час та отримати її заставну вартість за умови, що картка придатна для подальшого використання (непошкоджена, недеформована, чиста, без написів).

Одноразово на картку можна придбати не більше 50 поїздок (включно). Загальна кількість поїздок на картці не може перевищувати 100 одиниць поїздок.

Термін дії пластикової безконтактної картки закінчується виключно у разі, якщо протягом 6 місяців її не було поповнено або використано.

Вартість невикористаних поїздок, що залишились на пластиковій картці, не повертається.


Купив 9 карток, а ще одну, термін дії якої закінчиться в 02.2019 року, поповнив до 100 поїздок.
До речі, ту картку вже використав  і продав за 12 гривень (повернув залогову вартість)
А інші картки використовую послідовно. Я завів маленьку базу на сервері, де зберігаю дату останнього поповнення кожної. За 15 днів до півроку спрацює тригер, і мені на пошту система згенерує повідомлення.
Тобто, забути поповнити складно, але треба вести актуальну базу використань та поповнень.
Але всього карток то 9, не 90.
Ризик один - поцуплення гаманця.
   
90/2*100=$4500

пане, Ви ТОЧНО пересічний громадянин України?


Пересічний, маю посаду senior spec, але жодного підлеглого, не мав ніколи і не маю власного бізнесу, заможних родичів чи отриманої спадщини. Дуже і дуже пересічний. Але проте 2 вищі освіти здобув.
І це максимум Ви навели, а я в середньому мав на увазі. 65 тис. - мінімум, який я маю влітку, бо тоді більше ніде не підробляю. Тут якраз 2%. Все зійшлося.
У зимові періоди маю ще 2, іноді 3 власні проекти, тоді так, до 120 тис. можу заробити, але це важко дуже. 2-3 місяця витримую такі часові навантаження по 12-16 робочих годин, а ще й викладацьке завантаження маю...
І це не тільки заробітна плата, а ще гроші за оренду нерухомості та гранти за наукову діяльність (дистанційна аспірантура в Англії, але не ти платиш, а тобі).
Я з родини науковців просто, дуже-дуже відомих.

Останнє редагування: 26 жовтня 2018 13:49:23 від pavelv
   
126 робочих годин

В неделе 7 дней, тобто 18 часов в день без выходных-проходных-праздников? Тануна...
   
І після цього хтось може твердити, що ми погано живемо???

А ціни майже безкоштовні на усі вітчизняні товари, а комуналка в 2% від доходів (в новобудові за 70 кв. м. сплачував  у літній період 100-1200 грн, в зимовий буду 2600-2800, тобто 40 та 90 у. о. відповідно)???
Я щаслив від того, що громадянин України.

І всім так раджу відчувати!
В Відні буде дешевше при умові 10поіздок в день. 365є річний на всі види транспорту. 1є в день. 10поіздок буде коштувати 3,20грн за поіздку. Зазвичай при двох трьох прересадках в одну сторону 10заходів набирається легко.
Тому Відень дешевше Києва для місцевих. Турист платить 2.4є разово або 2,3в день якщо купує карту на тиждень. Якщо за тиждень турист зайде в убан бус трам чи шнельбан сотню раз теж буде дешевше Києва 18центів проти 8грн. Турист за день легко набирає 20заходів при пересадках.

Так що особливо немає чим Києву гордитися.
За сервіс ноу комент. Киівські псячі будки богданстайл то жесть.

Краще накинь іншоі гордості
   
і продав за 12 гривень (повернув залогову вартість)
Чого ви такі дрібні, як казав Андрійович. Цукко, чувак 40+, дружини нема, дітей нема, є три хати, а він пише ґк кашерно зекономив 12 гривень!
   
Я з родини науковців просто, дуже-дуже відомих.
Ололо! Дуже дуже відомих вузькому колу працівників ПТУ ім Шевченко.
   
В неделе 7 дней, тобто 18 часов в день без выходных-проходных-праздников? Тануна...
Да, и без обеда-ужина-бритья-мытья-писания на форуме  :weep:
То он рабочие часы на количество прожектов умножает
ПС Он там про преподавание еще рассказывал. Которое обычно не летом происходит

Останнє редагування: 26 жовтня 2018 13:38:11 від Nova
   
Пересічний, маю посаду senior spec, але жодного підлеглого, не мав ніколи і не маю власного бізнесу, заможних родичів чи отриманої спадщини. Дуже і дуже пересічний. Але проте 2 вищі освіти здобув.
І це максимум Ви навели, а я в середньому мав на увазі. 65 тис. - мінімум, який я маю влітку, бо тоді більше ніде не підробляю. Тут якраз 2%. Все зійшлося.
У зимові періоди маю ще 2, іноді 3 власні проекти, тоді так, до 120 тис. можу заробити, але це важко дуже. 2-3 місяця витримую такі часові навантаження по 126 робочих годин, а ще й викладацьке завантаження маю...
І це не тільки заробітна плата, а ще гроші за оренду нерухомості та гранти за наукову діяльність (дистанційна аспірантура в Англії, але не ти платиш, а тобі).
Я з родини науковців просто, дуже-дуже відомих.

ок, а що робить дійсно пересічному? Який не має 2 вищі освіти, а пряцює на заводі та підробляє, як щось підвернеться? Тобто на сім'ю 10-15 тис на місяц виходить?
Вивчити пітона та заробляти 100500 долярів не пропонувати, це не всім дано (як й дві вищі)

Мені особисто за свою комуналку сплатити не важко (я й плачу без субсидій), але я теж не пересічний по доходу
А ось батькам, якби не допомагав - я не уявляю взагалі, як виживати
   
Он там про преподавание еще рассказывал.
А де Паша викладає?
   

Так що особливо немає чим Києву гордитися.
За сервіс ноу комент. Киівські псячі будки богданстайл то жесть.

Краще накинь іншоі гордості
Не плутайте цього персонажа з Києвом.
"Ціни безкоштовні", трясця...
   
А де Паша викладає?
Не знаю, сам написав
"2-3 місяця витримую такі часові навантаження по 126 робочих годин, а ще й викладацьке завантаження маю..."
   
Не знаю, сам написав
"2-3 місяця витримую такі часові навантаження по 126 робочих годин, а ще й викладацьке завантаження маю..."
А ще передивитись усі футболи і щодня 2-3  години слухати Скабєєвих. І це ще треба час на купівлю актімеля!
   
ок, а що робить дійсно пересічному? Який не має 2 вищі освіти, а пряцює на заводі та підробляє, як щось підвернеться? Тобто на сім'ю 10-15 тис на місяц виходить?
Вивчити пітона та заробляти 100500 долярів не пропонувати, це не всім дано (як й дві вищі)

Мені особисто за свою комуналку сплатити не важко (я й плачу без субсидій), але я теж не пересічний по доходу
А ось батькам, якби не допомагав - я не уявляю взагалі, як виживати

Пітон я не знаю, ніколи з ним не стикався, але 18-19 мов програмування знаю, на різних рівнях звичайно, від 1 до 5, але за кілька місяців можу переключитись на будь-яку.
І не усі проекти саме з програмуванням пов'язані. Я - аналітик, і основна моя діяльність - побудова бізнес-процесів та консультування щодо налагодженню інформаційної підтримки виробництва.
   
Пересічний

пересічний у якого дохід більше ніж у 99% населення ?

може вам словник перечитати ?
   
Не знаю, сам написав
"2-3 місяця витримую такі часові навантаження по 126 робочих годин, а ще й викладацьке завантаження маю..."

12-16. Виправив. Помилився.
   
Что за порохоботство, не хочется это и комментировать, но кто ж это будет делать. Какие 15 центов и 4.50, если поездка сейчас стоит 8 гривен, по проездному, может, выйтет 6.80 или 6.50, если поделить на максимальное количество поездок, но это уже от лукавого. В Варшаве 75 минут можно ездить на всем транспорте где-то за 30 гривен и что, у нас 3 вида за 24, почти то же самое. А разница в доходах огромная.
Что за цины безкоштовни? Кг куриного филе больше 100 гривен - это безкоштовно? Это вдвое дороже чем в Польше! Куриные ножки косюк на экспорт продает по 30 гривен, а нам по 50.
Если у вас 90 баксов - это 2% от доходов, то 95% населения Украины вам может только позавидовать. Зачем писать бред? И курс, я так понимаю, у порохоботов уже больше 30, что 2800 читают 90 баксов? Что значит 100-1200 в летний период? Как могло выйти 100, мы за 50 метров вторички летом платили только 350 гривен коммуналки и почти 100 отдельно за вывоз мусора (его почему-то вынесли тдельно, а общая сумма не уменьшилась, получается двойная оплата, такой развод), это то, что никак нельзя не заплатить.
Лучше скажи, где еще врач получает 100 баксов, а всю жизнь проработавший пенсионер 50? И какая еще страна занимает на международных рынках под 9.75% годовых.
   
Пересічний, маю посаду senior spec, але жодного підлеглого, не мав ніколи і не маю власного бізнесу, заможних родичів чи отриманої спадщини. Дуже і дуже пересічний. Але проте 2 вищі освіти здобув.
І це максимум Ви навели, а я в середньому мав на увазі. 65 тис. - мінімум, який я маю влітку, бо тоді більше ніде не підробляю. Тут якраз 2%. Все зійшлося.
У зимові періоди маю ще 2, іноді 3 власні проекти, тоді так, до 120 тис. можу заробити, але це важко дуже. 2-3 місяця витримую такі часові навантаження по 12-16 робочих годин, а ще й викладацьке завантаження маю...
І це не тільки заробітна плата, а ще гроші за оренду нерухомості та гранти за наукову діяльність (дистанційна аспірантура в Англії, але не ти платиш, а тобі).
Я з родини науковців просто, дуже-дуже відомих.
Що значить дві вищі освіти? Вища освіта може бути одна і тільки одна.

Останнє редагування: 26 жовтня 2018 14:10:42 від Oleksandr
   
Такі типажі як ТС, як правило холостими помирають. :D
   
не люблю п*іздунів і комуняк. а ту бля БІНГО, два в одному...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія