Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В який ще Європейській столиці до 2023 року поїздка в метро коштує 15 центів (4 грн. 50 коп.)?

Что то затих наш аналитик-оптимизатор... Трывожно за него ;o
   
Что то затих наш аналитик-оптимизатор... Трывожно за него ;o
Набирає повні торби на 150 грн в Сільпо, щоб виграти в лотерею
   
Одразу видно, що ви не в курсі інвестицій(ТМ) цього ммм... дивака

:lol:
   
Набирає повні торби на 150 грн в Сільпо, щоб виграти в лотерею

3 пачки Мальборо в каждую торбу?
И программу как их оптимально курить что бы не пересохли :)
   
паша ,а паша ....чому такий фінансово незалежний  великий науковець  в тому віці ще дрочить ? :S
чому не женився ?
   
паша ,а паша ....чому такий фінансово незалежний  великий науковець  в тому віці ще дрочить ? :S
чому не женився ?
Пан Гонта, ти шо здурів? Це якщо одружитися, то дружина може і актимель випити, або й проїзний забрати! В якій ще європейській столиці так дешево дрочити, як у Києві?
   
Пан Гонта, ти шо здурів? Це якщо одружитися, то дружина може і актимель випити, або й проїзний забрати! В якій ще європейській столиці так дешево дрочити, як у Києві?
ну так... карток на метро тільки до 2021 вистарчить :weep:
   
:weep:  оце шмаль  :weep:
чого такий регіт на форумі панове? Людина має свій спосіб життя(чи добрий то для всіх-інше питання).Говорить вам як тоє,а ви як дурні регочете. Він теж з вас може пореготати.А суть від того зміниться? Він задоволений своїм життям,а ви? (а це і є саме головне для індивідуальності).І багато чого,що він говорить (виключно в площині вміння РАХУВАТИ і вести свої фінанси) прекрасний посібник для тих,які від чеку до чеку живуть,та ще і займають в понеділок :D  особливо для молоді-вміти вести свій бюджет так,щоб не ставити "зуби на полку,бо сьогодні "князь",а завтра бідак-це багато значить.та і для середнього віку теж важливо,щоб потім на старості не стояти з простягнутою рукою чи за "маКАКУ чергову" не голосувати :D .......правда його решту фокусів про УПА,мову і т.д без сумніву :D  в топку (td) .
   
Вона про те, що ми навіть не усвідомлюємо, наскільки гарно ми живемо тут,  при таких податках та ціни на електроенергію та газ.
В ніч 13 жовтня я в аеропорт їхав разом (випадково) з літнім чеським економістом-міжнародником та ватним водятлом-бомбілою .
Бамбіла відразу почав про зубажіння та ціни на бензин, і що 60 грн. до аеропорту з людини - це майже безкоштовно. Я відразу став заперечувати, розповів про себе і свої статки, і як я гарно живу в Києві.
Так пряма мова цього чеха (з якогось політитфоруму повертався): "Мы с вас ОХУИВАЕМ!!!!! Как вы, при потери одной части территории, войне другой на части, показываете такой удтвительный экономический рост? Как вы можете так хорошо жить? Как у вас достигнуто такое изобилие при таких смешных, как для Праги, ценах?  А какая у вас умная, талантливая молодежь! У вас все будет отлично, ТОЛЬКО ВЫБЕРИТЕ СНОВА ПОРОШЕНКО!!!!"

Це пряма мова, з деякими скороченнями, але усі тези я навів.
Ось їхав я далі в таксі під скиглення ватного водія (екс-військовий сержантсько-старшинського складу, з його слів) і думав, що я бачу Україну під тим же сами кутом, як той чех.
Може тому, що я і сам багато інших країн знаю, був у більш, ніж 30, знайомий з макро- та мікроекономічними законами, і я теж бачу, що з одного боку, це - зараз чудо з економікою в країні, з іншого, сліпа віра в те, що у нас буде все краще.

Я перебудувався, я живу в Україні, народився в УРСР, але ВЖЕ  маю європейську ментальність, не совкову. Я зміг стати членом іншої, більш розвиненої цивілізації, треба, щоб і інші змогли.
Але треба зрадофілів позбутися,  в усьому бачити лише найкраще.

Дякую прихильники певної політсили,  але .... ні.
   
если человек экономит не за счёт других - это его личное дело. Хуже его ебанутость в других вопросах.
(tu)
   
чого такий регіт на форумі панове? Людина має свій спосіб життя(чи добрий то для всіх-інше питання).Говорить вам як тоє,а ви як дурні регочете. Він теж з вас може пореготати.А суть від того зміниться? Він задоволений своїм життям,а ви? (а це і є саме головне для індивідуальності).І багато чого,що він говорить (виключно в площині вміння РАХУВАТИ і вести свої фінанси) прекрасний посібник для тих,які від чеку до чеку живуть,та ще і займають в понеділок :D  особливо для молоді-вміти вести свій бюджет так,щоб не ставити "зуби на полку,бо сьогодні "князь",а завтра бідак-це багато значить.та і для середнього віку теж важливо,щоб потім на старості не стояти з простягнутою рукою чи за "маКАКУ чергову" не голосувати :D .......правда його решту фокусів про УПА,мову і т.д без сумніву :D  в топку (td) .

Дякую. Ви усе вірно зрозуміли. Це як раз і є приклад "толерантності", яка полягає в тому, що кожна людина індивідуальна, і можна щось сприймати або не сприймати, але принизувати когось за щось, що здається іншому дивним, незрозумілим, невірним - ознака банальної невихованості.
   
Дякую. Ви усе вірно зрозуміли. Це як раз і є приклад "толерантності", яка полягає в тому, що кожна людина індивідуальна, і можна щось сприймати або не сприймати, але принизувати когось за щось, що здається іншому дивним, незрозумілим, невірним - ознака банальної невихованості.
Прийнято,але ти давай трохи переглядай то,що в дитинстві вклали по інших сферах життя ,історії ,розвитку суспільства і т.д. Там рахувати не треба,там треба замислитися над загальними явищами,де цифрами і не пахне.От ти і працюй над тим,поки вони над цифрою будуть. :)
   
Поездка стоит 4.50 до 2023 года. Для меня. Для лохов - от 6.50. Нужно было сразу подсчитать и принять верное решение.
Безкоштовно - это картошка по 5 гривен, лук - по 7,  и по акции спагетти за 14.50.
Я вот почти  каждый день хожу в Биллу, там сейчас акции, розыгрыш среди чеков от 150 гривен, набираю чеков.  Еле-еле смогу добрать, хотя сумки полные. Нужно хотя бы 200 грн, чтобы еще и дополнительная фишка была (другая акция).

90 у. е. - это по 2600. Дело в том, что я в мае поставил двузонный счетчик, и теперь идет каждый месяц на 200-350 грн. экономия электроэнергии, вместо 650-750 грн (400-500 кВТ) в среднем  сейчас стал платить 350-400. Из-за этой экономии уверен, что 2800 - максимум, который даже не достигну.

Может , и есть пенсионеры, которые получают минимально, но у моего отца, стаж 46 лет, пенсия 9600, зарплата 37500. Никакого зубожиння просто я рядом с собой не вижу.
Все это - прохуйловская пропаганда. Мне хорошо в Киеве, дешево и комфортно.

Я 7 раз в этом году был на море (не Украина), и по финансам это даже не заметил.
Я кроме Украины, Киева, нигде не хочу жить.

А, ну, конечно, о самых умных мы не говорим. Для ментов, вообще, бесплатно всю жизнь. Где лук по 7? Я сегодня в Фуршете покупал по 13! И это при том, что у каждого второго дача и того лука некуда девать. Я вижу, вы не были в магазине месяца 3.
Зачем вам полные сумки? У вас семья 10 человек?
Ну, да, 2800. Среднемесячные общие доходы одного домохозяйства составили 7681 грн.
https://www.сегодня/economics/enews/skolko-zarabatyvayut-i-na-chto-tratyat-ukraincy-1117848.html
Ну, через год, может, гривен на 500 больше.
И сколько это процентов?
Написано было, максимум 2800 и максимум 90 баксов.
Мы ведь не в ветке гордыни и вызова зависти, а стараемся описать ситуацию, которая касается большинства?
Конечно, есть, и их большинство, средняя пенсия в Украине 2517 гривен.
https://www.сегодня/economics/enews/v-ukraine-s-nachala-goda-vyrosla-srednyaya-pensiya-pensionnyy-fond-1147221.html
Моя мама, имея 37 лет стала, получает 1600 с лишним.
Так что лучше откладывайте и покупайте золото и серебро, такая лафа при нищем большинстве населения будет не всегда, тем более, что, судя по займам под 9.75% в валюте, нас ждет дефолт.
   
1) Вчера по 6.99 был лук, не в Фуршете. Да и 7, 9, 13 все равно - бесплатно. В магазины хожу через день
2) Мне не нужны полные сумки, нужны чеки, которые участвуют в розыгрыше. 3 года пытался, но 2-3 чека имеют маленькую вероятность выпадения, поэтому хочу попробовать увеличить вероятность. Азарт взял, хочу выиграть, хотя в лотереях ьникогда не участвовал, ибо математик. Беру то, что может лежать (пиво, но мне его уже на месяца 2 хватит точно).
3) Пенсии и зарплата зависят от 2-х вещей:
  1) наличия образования
  2) сложности выполнения задач
  3) готовности повышать свой уровень знаний ПОСТОЯННО, что влечет и повышение зарплаты. Врач, живший по соседству, получает около 80 тыс. гривен ежемесячно, но учится примерно каждые полгода. А есть врачи, которые получают 8-9...
   
Пенсии и зарплата зависят от 2-х вещей:
  1) наличия образования
  2) сложности выполнения задач
Гагагагагагага
   
паша ,а паша ....чому такий фінансово незалежний  великий науковець  в тому віці ще дрочить ? :S
чому не женився ?

Это как раз и хорошо - идиоты не должны размножаться.
И девки идиотам не дают  :weep:
   
Мне не нужны полные сумки, нужны чеки, которые участвуют в розыгрыше.

 :lol:  :weep:  :lol:

 :facepalm1:


пы.сы.
Я тоже в 8-9 лет с бабушкой сидел перед телеком и заряжал воду

 :weep:  :weep:  :weep:

пы.пы.сы. И это он еще Газманова не спел  :D

Останнє редагування: 26 жовтня 2018 22:12:46 від VVV_VVV
   
У вас все будет отлично, ТОЛЬКО ВЫБЕРИТЕ СНОВА ПОРОШЕНКО!!!!"

 :lol:  :lol:  :lol:  :weep:  :weep:  :weep:

 :facepalm1:
   
А нельзя просто договориться с касиром и брать чеки из коробочки, куда народ их выбрасывает, бо ему влом ждать. Лотереи?
   
А нельзя просто договориться с касиром и брать чеки из коробочки, куда народ их выбрасывает, бо ему влом ждать. Лотереи?
це буде нечесно ,а паша європеєць :D
   
А нельзя просто договориться с касиром и брать чеки из коробочки, куда народ их выбрасывает, бо ему влом ждать. Лотереи?

Нет, так как чек должен быть от 150 гривен, а за ними следят местные завсегдатаи, он и минуты в корзине не пробудет.
Еще можно взять кучу бланков, их можно взять незаметно, у меня штук 50 лишних (принцип такой, что для каждого чека нужно заполнить бланк, и именно бланк опустить в урну) и заполнить их десяток раз по каждому чеку, но это же обман, подлог, который можно выявить. А я никогда никого в жизни не обманывал. Достоинство должно быть выработано, чтобы жить исключительно честно. Я пытаюсь... поэтому, кроме как взять побольше чеков, покупая товары, которые нужны тебе, могут хранится долго, и не занимают много места, другого выхода не вижу.
Скоро акция закончится, зато за некоторыми товарами месяца 2 точно можно не ходить...
   
Нет, так как чек должен быть от 150 гривен, а за ними следят местные завсегдатаи, он и минуты в корзине не пробудет.
Еще можно взять кучу бланков, их можно взять незаметно, у меня штук 50 лишних (принцип такой, что для каждого чека нужно заполнить бланк, и именно бланк опустить в урну) и заполнить их десяток раз по каждому чеку, но это же обман, подлог, который можно выявить. А я никогда никого в жизни не обманывал. Достоинство должно быть выработано, чтобы жить исключительно честно. Я пытаюсь... поэтому, кроме как взять побольше чеков, покупая товары, которые нужны тебе, могут хранится долго, и не занимают много места, другого выхода не вижу.
Скоро акция закончится, зато за некоторыми товарами месяца 2 точно можно не ходить...

расскажете потом что Вы выиграли, плиз....

   
1) Вчера по 6.99 был лук, не в Фуршете. Да и 7, 9, 13 все равно - бесплатно. В магазины хожу через день
2) Мне не нужны полные сумки, нужны чеки, которые участвуют в розыгрыше. 3 года пытался, но 2-3 чека имеют маленькую вероятность выпадения, поэтому хочу попробовать увеличить вероятность. Азарт взял, хочу выиграть, хотя в лотереях ьникогда не участвовал, ибо математик. Беру то, что может лежать (пиво, но мне его уже на месяца 2 хватит точно).
3) Пенсии и зарплата зависят от 2-х вещей:
  1) наличия образования
  2) сложности выполнения задач
  3) готовности повышать свой уровень знаний ПОСТОЯННО, что влечет и повышение зарплаты. Врач, живший по соседству, получает около 80 тыс. гривен ежемесячно, но учится примерно каждые полгода. А есть врачи, которые получают 8-9...
1. Где такое было? Меньше 10 давно не видел на Троещине.
3. Ну, у мамы ВО, работала экономистом, стаж 37 лет и пенсия 1600 с чем-то. Задачи были нелегкие, постоянные отчеты, засиживалась допоздна, иногда и на объекты посылали работниками, было и такое. И что? Ну, в советские времена была ставка и все, тут уже звыняйтэ, при этом уборщица получала 60 рублей, а моя мама получала 180 рублей, но пенсию почему-то имеют одинаковую. А в 90-х, сами знаете, что было, все получали копейки.
Ьак бывает, но не всегда. Бывает, что и хорошие работники получают мало, а бывает, что Коболев получает миллионы баксов, тут, уж, куда попадешь.  Есть врачи, которые официально получают 4, а не 8-9, и их большинство, спросите у Злого.
   
Купив 9 карток, а ще одну, термін дії якої закінчиться в 02.2019 року, поповнив до 100 поїздок.
До речі, ту картку вже використав  і продав за 12 гривень (повернув залогову вартість)
А інші картки використовую послідовно. Я завів маленьку базу на сервері, де зберігаю дату останнього поповнення кожної. За 15 днів до півроку спрацює тригер, і мені на пошту система згенерує повідомлення.
Тобто, забути поповнити складно, але треба вести актуальну базу використань та поповнень.
Але всього карток то 9, не 90.
Ризик один - поцуплення гаманця.


непонятно почему карточек 9 ? непонятен алгоритм учёта.

Ну ладно было бы 7-мь на каждый день недели.
Или 10-ть на декаду месяца, 1-я карточка на первое число месяца, 11-е, и 21-е ,  10-я соответственно на 10-е число, 20-е и 30-е.

И учёт элементарный , за 6 месяцев 18 поездок по каждой карточке , по 3 поездки в месяц
   
С кем вы спорите? Что вы пытаетесь доказывать? Павел - психически больной человек. Дословно. Неужели это непонятно фупчекам?
   
1) Вчера по 6.99 был лук, не в Фуршете. Да и 7, 9, 13 все равно - бесплатно. В магазины хожу через день

В мене таке враження, шо ви не "програміст". котрий заробяє 100к грн в місяць, а звичайний пенсіонер, шо ходить кожен день по магазинах. в пошуках знижок і до копійки знає всі ціни  на продукти :)
При таких прибутках ходити і шукати на копійку дешевше :)
   
С кем вы спорите? Что вы пытаетесь доказывать? Павел - психически больной человек. Дословно. Неужели это непонятно фупчекам?
Понятие нормальность - лишь относительное и очень размывчиво в принципе. Каждый по своему немного нормальный,но конкретно в этом случаи таки да, чувак перегибает палку. Имея миллионный ибо больше доход в год затариваться проездными на 10 лет вперед и не иметь и не хотеть автомобиля - это какая-то дичь. У нас в школе такой был один... У кого-то что-то появиться новое ... телефон один из первых или комп на то время это вообще удел мечтаний. Он сразу вот у меня такое же,только круче.... дома.... в 11 классе батя подарить однокласснику побищал свой старый форд скорпио гнилой по окончании школы. Дак вот на следующий день у того у которого все дома уже был такой и он на нем катался, правда в селе. Все молча слушали и ржали, а когда его кто-то упрекал или обвинял во лжи,он еще и обижался или лез с кулаками, а в конечном итоге в жизне ничего не достиг, взял беременную бабу (не от него) уже с 1м ребенком взрослым и воспитывает 2х чужиих детей, живет со своей семьей и родителями вмести, работает за 3 копейки.... ну и конечно же была встреча выпускников 10 лет по окончанию школы пару лет назад, дак предлагал всем тюнингованную бмв и мотоцикл спортивный самый крутой и гараж на Лыбедской. Все свое - продает за ненадобностью. А пришел на встречу выпускников с той сумкой что в школ уходил когда-то. Может счастливая конечно хз... .ну Вы поняли контингент людей какой есть. Все так посмотрели....

п.с. лук по 7 грн уже нету месяц где-то. На оптовом в мешках 10 грн кило , а в магазинах 12-14.

Останнє редагування: 27 жовтня 2018 00:10:01 від _ALeXX_UA
   
От Рибак, той що риг, купує цибулю теж мішками на оптовому!
   
Я знаю деяких програмістів зарплати яких дорівнюють заявленій цим пашєю. Хлопці років за тридцять і під тридцять. По перше вони не такі дурнуваті і не ліплять з себе героїчних двохосвітніх натужно працюючих. Вони розуміють що їм випало щастя працювати не на Україну а на дядь з цивілізованих країн. Працювали б на Україну жили б як всі навіть з 10 вищими освітами.
По друге. На тролейбусі я собі їх не уявляю. Авто або таксі. По третє не економлять зовсім, і не приймають ніяких участів розигришах херні різної.
Тому мені слухати маячню павела якось дивнувато.
Питання ще що то за папік у нього, чи не корупціонер з Шевченко, і що за лікар сусід з 100500 тисяч прибутку. Чи не жулік який сидить на програмах  вивчення дії ліків на українських бідолахах.
   
мені шо дивно , ви всі знаєте скільки коштує цибуля :laugh:
   
мені шо дивно , ви всі знаєте скільки коштує цибуля :laugh:
Нічого дивного, самий ходовий продукт після хлібу та картоплі між іншим.
   
Столичні, а у вас реально треш. Толпи айтішників по маркетах полюють за чеками більше 150 гривень... Такого я навіть в районних центрах не бачив. Сцука пива в нього на два місяці, йопнувся бідолаха... Я тобі просто скажу, то не пиво, то сцяки. При таких нібито доходах можна щось людського випити...
   
мені шо дивно , ви всі знаєте скільки коштує цибуля :laugh:

Слівкі висшего общества потому как. Або, як мінімум, вищий рівень середнього класу. З квартирами, машинами та массою вільного часу.
Завидуй мовчки.
   
чого такий регіт на форумі панове? Людина має свій спосіб життя(чи добрий то для всіх-інше питання).Говорить вам як тоє,а ви як дурні регочете. Він теж з вас може пореготати.А суть від того зміниться? Він задоволений своїм життям,а ви? (а це і є саме головне для індивідуальності).І багато чого,що він говорить (виключно в площині вміння РАХУВАТИ і вести свої фінанси) прекрасний посібник для тих,які від чеку до чеку живуть,та ще і займають в понеділок :D  особливо для молоді-вміти вести свій бюджет так,щоб не ставити "зуби на полку,бо сьогодні "князь",а завтра бідак-це багато значить.та і для середнього віку теж важливо,щоб потім на старості не стояти з простягнутою рукою чи за "маКАКУ чергову" не голосувати :D .......правда його решту фокусів про УПА,мову і т.д без сумніву :D  в топку (td) .

зазвичай люди сміються, тому що смішно
для кого і кобила наречена,
для кого і Павло зі своїми бзиками - посібник  :laugh:


Останнє редагування: 27 жовтня 2018 10:54:03 від Читач
   
Я кожен день в метро, власного авто ніколи не було і не буде. Просто за день до подорожчання придбав 1000 поїздок. Більше не було сенсу, бо термін дії картки - 5 років. І я ізжу і до 2023 року буду їздити по 4.50.

1. Київський метрополітен вдячий Вам за безвідсоткове кредитування його на 170 баксів  (P) Усі б так  :-B

2. Пам"ятайте - картка дійсна при умові поповнення балансу мінімум раз на півроку. Тобто правильна стратегія тепер - кожен день користуватися наступною карткою, циклічно, і десь раз на 5 місяців в автоматах поповнення на всі картки додавати одну-дві поїздки. Інакше все просто спишеться.
   
Я знаю деяких програмістів зарплати яких дорівнюють заявленій цим пашєю. Хлопці років за тридцять і під тридцять. По перше вони не такі дурнуваті і не ліплять з себе героїчних двохосвітніх натужно працюючих. Вони розуміють що їм випало щастя працювати не на Україну а на дядь з цивілізованих країн. Працювали б на Україну жили б як всі навіть з 10 вищими освітами.
По друге. На тролейбусі я собі їх не уявляю. Авто або таксі. По третє не економлять зовсім, і не приймають ніяких участів розигришах херні різної.
Тому мені слухати маячню павела якось дивнувато.
Питання ще що то за папік у нього, чи не корупціонер з Шевченко, і що за лікар сусід з 100500 тисяч прибутку. Чи не жулік який сидить на програмах  вивчення дії ліків на українських бідолахах.

Мені випало щатся працювати в Софтлайні вже 14 років, ця компанія на 100% - українська, і  я працюю тільки на українських проектах. Зп не 100 тис,  я про сумарний дохід 65 тис. казав, частка  зп там навіть не 60%, орендні за нерухомість значну частину доходу становлять, я не розробник, аналітик. Але паралельно розробляю і курую власні проекти. На них і розробником виступаю.
Ізжу на метро та маршрутках, бо вранці та ввечері читаю газети, Сьогодні, Факти, Бульвар, Телегід, читав Команду з 1-го до останнього випуску, зараз інші спортивні.
Водити не можу і не хочу.
На таксі не ізжу, бо придбав в Києві без іпотеки 2 квартири, маючи ще власну. Зараз проживаю на Деміївській 14,76, 2 інші - в оренді.

Батько за життя не взяв жодного хабаря, хоча працює на факультеті 46 років, був заст. декана, 15 років головою приймальної комісії.
В моїй родині слово хабар просто не існувало,ніколи. Я не знаю, що це таке.
Лікар - співвласник приватної медичної клініки.

   
Батько за життя не взяв жодного хабаря, хоча працює на факультеті 46 років, був заст. декана, 15 років головою приймальної комісії.
Гагага!
   
Ізжу на метро та маршрутках, бо вранці та ввечері читаю газети, Сьогодні, Факти, Бульвар, Телегід
(tu)  дякуємо за деталі
   
орендні за нерухомість значну частину доходу становлять

А налог с этого дохода вы исправно платите и в полном объёме?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія