Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В який ще Європейській столиці до 2023 року поїздка в метро коштує 15 центів (4 грн. 50 коп.)?

9.99 сейчас в Билле.
Но точность не важна, важен порядок.  Больше 5 луковиц все равно покупать нет смысла, испортятся, т. е. этот кулечек стоит или 3 или 4 гривни, какая разница?????
Вам би одружитися)))
Вмить коштів не вистачало б)
   
вспомнился анекдот про новых русских.
Ты лох , галстук всего за тыщу купил, я точно такой купил за две за углом!
   
не вижу ничего плохого в покупках на сейлах.
я тоже покупаю на сейле, корона не падает.
Одна справа купувати на сейлі, інша - в гівні шукати картоплю, маючи овер дофіга бабла ;)
   
Та в тебе все одно нема грошей,ніщеброд.
Волька як завжди - рубонув! От за це і поважаю!
   
Одна справа купувати на сейлі, інша - в гівні шукати картоплю, маючи овер дофіга бабла ;)

с овердофига бабла лучше иметь кухарку которая будет делать закупки и будешь знать шо из чего приготовлено, а не так как в кафе всё готовят непонятно на каком масле, пересаливают и наверно добавляют усилители вкуса.

а так как бабла не овердофига, а есть хочется не совсем шлак и не слишком дорого, то надо покупать самому на сейлах.

Я не вижу шо ТС делает неправильно, кроме непонятного алгоритма с 9ю карточками на метро.
   
а так как бабла не овердофига, а есть хочется не совсем шлак и не слишком дорого, то надо покупать самому на сейлах.

Я не вижу шо ТС делает неправильно, кроме непонятного алгоритма с 9ю карточками на метро.
Розказую для заокеанських друзів, які маючі Іпотеку на 35 років вимушені підбирати акції у Алді.

Наш газда має 2к+ юсд інкаму, три квартири у власності (можна жити з батьком і здавати усі 3, доречі).

Витрати на їжу для одного - хай 300 баксів. Акції дозволяють зекономити на їжі 25%, тобто 75 баксів.

75/2к+ = 4% максимум. Але реально 4 не буде, а буде 1-2%

Відкладати у місяць 1500 баксів чи 1550 баксів - абсолютно пофігу. Але щоб відкласти 50 баксів треба додатково щодня бігати по 4м магазинам і мати 10 карт метро.

Я достатньо детально описав?
   
Все эти акции разрабатывпют маркетологи с психологами, чтобы втянуть людей игру . Игра затягивант. Много теток с пачками ккпонов каких то.
   

Павле, а ви плануєте заводити сім' ю , дітей?
Не побачив вашої відповіді тут.
   
У вас немає відчуття що Pavel V. якби це м'яко сказати? Несповна розуму?
   
У вас немає відчуття що Pavel V. якби це м'яко сказати? Несповна розуму?

кажи як є. єбанутий... зате за кордон по 9 раз на рік їздить. а ти ніщєброд...
   
У вас немає відчуття що Pavel V. якби це м'яко сказати? Несповна розуму?
проте киянин у 7 поколінні
   
кажи як є. єбанутий... зате за кордон по 9 раз на рік їздить. а ти ніщєброд...
:pooh_lol:
   
Все эти акции разрабатывпют маркетологи с психологами, чтобы втянуть людей игру . Игра затягивант. Много теток с пачками ккпонов каких то.

Я вообще никогда ни в каких лотереях не участвовал. Но тут так получилось, что и купить не мешало бы многое,  и чеки скопились.
Вчера, к сожалению, опять не выиграл, попробую поучаствовать 11 ноября. 25 уже не буду в любом случае.
   
проте киянин у 7 поколінні

Асті ти б пішла за такого? Парою б збирали чеки по супермаркетах і повні пакети носили з трьома пачками сигарет. За кордон їздила б 4,5 рази на рік... Мєчта :).
   
кажи як є. єбанутий... зате за кордон по 9 раз на рік їздить. а ти ніщєброд...

Чогось навіяло класику.



Саломон Самсонович (пошепки, з набитим ротом, до Африкани Свиридовича). А Мурзіка тоже ваш інстітут розробляв?
Африкан Свиридович. Ні, це природа. Такого Мурзіка – (x) розробиш. Все, шо ми щас можем, це такі, як Джек або Валька.
Саломон Самсонович. Да! Мурзік – це Європа!
Африкан Свиридович. Ха! Японія!
Мурзік (почувши про Японію, елегантно витира з вусів драконовіїй жир). Можете там не шепотіть, я улавлюваю ультразвуки, бачу в цілковитій темряві, читаю мислі на відстані, стрибаю вверх на 20 метрів, а в довжину – на 50. можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку. За один раз можу виїбати двадцять киць, не при Вальці будь сказано. Ще продовжувать?
Африкан Свиридович. Ех. нам би так!
Мурзік. Вам так не буде."


http://doslidy.org.ua/?page_id=77
   
Розказую для заокеанських друзів, які маючі Іпотеку на 35 років вимушені підбирати акції у Алді.

Наш газда має 2к+ юсд інкаму, три квартири у власності (можна жити з батьком і здавати усі 3, доречі).

Витрати на їжу для одного - хай 300 баксів. Акції дозволяють зекономити на їжі 25%, тобто 75 баксів.

75/2к+ = 4% максимум. Але реально 4 не буде, а буде 1-2%

Відкладати у місяць 1500 баксів чи 1550 баксів - абсолютно пофігу. Але щоб відкласти 50 баксів треба додатково щодня бігати по 4м магазинам і мати 10 карт метро.

Я достатньо детально описав?

Не щодня по 4-х магазинах, а раз 5 за 3 роки так робив. Коли дійсно сумарний чек був кілька тисяч. Тоді півгодини зайві витратив, так. Але усі магазини близько, від 20 секунд до 5 хвилин, не більше.
   
У вас немає відчуття що Pavel V. якби це м'яко сказати? Несповна розуму?
У будь-якому колективі є свої блаженні.
Звикнете.  :)
Головне при ньому не згадувати С. Бандеру та не поганити циганів.)
   
Асті ти б пішла за такого? Парою б збирали чеки по супермаркетах і повні пакети носили з трьома пачками сигарет. За кордон їздила б 4,5 рази на рік... Мєчта :).
ми б з ним ну ніде не зустрілися
   
ми б з ним ну ніде не зустрілися

да ладно. а в метро? чи в супермаркеті? чим не варіант...
   
да ладно. а в метро? чи в супермаркеті? чим не варіант...
так в метро він газети читає, не до мене
В супері чеки скирдує, ні, немає точок перетини ну ніяк
   
так в метро він газети читає, не до мене
В супері чеки скирдує, ні, немає точок перетини ну ніяк

ти якась неправильна. подумай 4,5 раз в рік за кордоном! це тобі не раз в два роки в Турцію (ну чи раз в рік звиняй як образив)...
   
ти якась неправильна. подумай 4,5 раз в рік за кордоном! це тобі не раз в два роки в Турцію (ну чи раз в рак звиняй як образив)...
та що ти)))
Я в турляндії ще й не бувала))) ми ж на квартиру гроші збираємо)
   
Асті ти б пішла за такого? Парою б збирали чеки по супермаркетах і повні пакети носили з трьома пачками сигарет. За кордон їздила б 4,5 рази на рік... Мєчта :).

А як це з половиною ? Адна нага здєсь - другая там ?
   
А як це з половиною ? Адна нага здєсь - другая там ?

ти ділення не знаєш? один він їздить 9 раз, то з Асті скільки буде? 4,5... все логічно.
   
та що ти)))
Я в турляндії ще й не бувала))) ми ж на квартиру гроші збираємо)

во. а тут 4,5 раза! і дві квартири на які гроші збирати не треба. свекор - прохфесор. бля, це ж МЄЧТА! такий принц пропадає...
   
во. а тут 4,5 раза! і дві квартири на які гроші збирати не треба. свекор - прохфесор. бля, це ж МЄЧТА! такий принц пропадає...
завідний наречений. Дивно що ще ніхто не оженив
   
Павле, а ви плануєте заводити сім' ю , дітей?
Це не культурно у 21 сторіччі задавати такі питання, щоб ви знали. Крім того, подумайте самі, наскільки важко знайти пару киянину у 7 поколінні, з родини професорів, з 2 вищими освітами, квартирами і гарною роботою. Пара має бути не гірша, ви згодні?
   
с овердофига бабла лучше иметь кухарку которая будет делать закупки и будешь знать шо из чего приготовлено, а не так как в кафе всё готовят непонятно на каком масле, пересаливают и наверно добавляют усилители вкуса.

а так как бабла не овердофига, а есть хочется не совсем шлак и не слишком дорого, то надо покупать самому на сейлах.

Я не вижу шо ТС делает неправильно, кроме непонятного алгоритма с 9ю карточками на метро.
як кухарка буде робити закупи то виграє в лотерею пашкін приз :lol:
   

Павле, а ви плануєте заводити сім' ю , дітей?
Не побачив вашої відповіді тут.
як він дрочив до сорока років то до пенсії ще гуся подавить
небагато лишилось
   
завідний наречений. Дивно що ще ніхто не оженив
прикинь київський інтелігент в сьомому поколінні з трьома квартирами і жодна не клюнула
   
проте киянин у 7 поколінні

Я думав він поляк, а не киянин ;o
   
як він дрочив до сорока років то до пенсії ще гуся подавить
небагато лишилось
Матиме велику пенсію, не те що польський жопомий, бгг
   
Я в Сільпо ходжу раз в півроку.
Зараз майже кожного дня в Біллу ходжу на Голосіївській 13 (щоб чеки брати для участі в лотерії), а ще біля Лоток, АТБ та Велмарт.
Я часто спочатку відвідую усі 4 маркети, дивлюсь, де є акційні товари, потім повертаюсь, та  купляю щось в кожному маркеті. Так можна до 25% зекономити
.

 :lol:  :weep:  :weep:

 :facepalm1:
   
Тема или от порохобота или от троллины или от любителя российского и украинского ТВ)
Посмотри на коммуналочку и скажи, где люди платят по 35% от ЗП (в регионах еще хуже)?

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія