Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В який ще Європейській столиці до 2023 року поїздка в метро коштує 15 центів (4 грн. 50 коп.)?

Ну добре, Павел.
Я не буду наполягати проти ваших слів
Але вам раджу зрозуміти що якщо вам повезло так, може навіть завдяки розумним батькам, то це не означає що всі люди в Україні мали чи мають таку можливість.
Не можна Сергія СВ назвати дурнішим за вас. Ні в якому разі. Але в нього немає таких прибутків, а по вашому виходить що він сам винен що "не вчився".
От з питань голови прийомної комісії я просто не знаю що сказати. Ви сказали фантастичну річ. Не буду заперечувати хоч і дивно чути.
Лікар. Співвласник. Це вже погано. Тому що саме деякі отакі співвласники тормозять реформи Супрун. Це ж колишні і нинішні головлікарі, чиновники від медицини які поробили власні клініки підключивши їх до системи медичної і сосуть з хворих гроші.  Я розумію що є і цілком пристойні і може ваш лікар і з тих. Але дуже багато нехорошо там. Хіба що стоматології, там якось все правильно і відносно чесно. І ще звичайно є такі. Якщо вони не зав'язані на чинуш медичних.
   
Пам"ятайте

Помните, что прежде чем давать советы, неплохо бы прочитать всю тему внимательно, бо Паша уже три-четыре раза рассказывал про свою схему юзания отех карточек.
   
А налог с этого дохода вы исправно платите и в полном объёме?

Да, имею официальные договора, заключенные через агенство, с его комиссионными. Я не плачу ничего, получаю уже конечную сумму напрямую, но все оформлено.
   
Да, имею официальные договора, заключенные через агенство, с его комиссионными. Я не плачу ничего, получаю уже конечную сумму напрямую, но все оформлено.

 :lol: аналітик економічних процесів 
   
Да, имею официальные договора, заключенные через агенство, с его комиссионными. Я не плачу ничего, получаю уже конечную сумму напрямую, но все оформлено.

ОПС!!! Это достойно уважения, Павел.  Признаюсь честно, хотел поддеть, а оно вона как обстоит дело. 
Спасибо за ответ.
   
та маршрутках, бо вранці та ввечері читаю газети, Сьогодні, Факти, Бу

В розчовпаній маршрутці по такій же дорозі можна якось читати газету? Очі на лоб не вилізуть?
   
Слівкі висшего общества потому как. Або, як мінімум, вищий рівень середнього класу. З квартирами, машинами та массою вільного часу.
Завидуй мовчки.
та я завидую
просто цікаво стало
я чесно кажучи не знаю що скільки коштує , знаю тільки що закупи на тиждень коштують 300–350 злотих
знаю скільки коштує бензин солярка і сигарети
решта для мене велика невідома))))
   
Помните, что прежде чем давать советы, неплохо бы прочитать всю тему внимательно, бо Паша уже три-четыре раза рассказывал про свою схему юзания отех карточек.

Але на п.1 хай подивиться.

Тим більше, дати купівлі поїздок в нього на карточках зафіксовано, і метрополітен їх тупо може проіндексувати  :-B
   
Да, имею официальные договора, заключенные через агенство, с его комиссионными. Я не плачу ничего, получаю уже конечную сумму напрямую, но все оформлено.

 :weep:  :weep:  :weep:

Это так в семейке преподавателей универа говорят и пишут? Все семь поколений?  :facepalm1:
   
Павел, а что Вы преподаете в КНУ ?
   
ОПС!!! Это достойно уважения, Павел.  Признаюсь честно, хотел поддеть, а оно вона как обстоит дело. 
Спасибо за ответ.

А что, агентство... тьфу!.. агеНСтво уже уполномочено удерживать налоги?
Или фигурант таки просто не платит налогов с дохода от сдачи квартир в аренду?
   
А что, агентство... тьфу!.. агеНСтво уже уполномочено удерживать налоги?
Или фигурант таки просто не платит налогов с дохода от сдачи квартир в аренду?

фігурант навіть не підозрює що комісійні агентства то не податки
він же ж аналітик
 :weep:
   
фігурант навіть не підозрює що комісійні агентства то не податки
він же ж аналітик
 :weep:

То шожэта палучаицца?
В процессе обсуждения отловили еще одного злостного неплательщика налогов?
Или это можно засчитать как явку с повинной?
Фигурант же позиционирует себя добропорядочным и законопослушным гражданином, не?

Свой адрес фигурант сообщил, фамилия известна.
Где "червячки"? Самое время заняться  :D
   
Не чіпайте Пашу! Він кібернетик у другому поколінні, киянин - у сьомому, купив дві квартири не в іпотеку, тільки у Болгарії був 16 разів! Має 10 проїзних на метро!
   
А в якій ще європейській країні середня зарплата 200 євро а середня пенсія 70 євро ???
   
В який ще Європейській столиці до 2023 року поїздка  в метро коштує 15 центів (4 грн. 50 коп.)? Нове
Наразі в столиці Естонії, Таліні, для таллінців - проїзд зовсім безкоштовний у громадському транспорті.
   
Наразі в столиці Естонії, Таліні, для таллінців - проїзд зовсім безкоштовний у громадському транспорті.


І я дуже радий за мешканців Таллінну, але розумію, що 2023 року в Києві таке не впровадять, тому й інвестував у себе. Вірю, що таке буде в Києві, але років через 5, раніше не зможемо, це - об'єктивно.
   
в Загребі, тут це взагалі нічого не коштує

Останнє редагування: 28 жовтня 2018 02:24:37 від gryanik
   
. Вірю, що таке буде в Києві, але років через 5, раніше не зможемо, це - об'єктивно
Саме так, ввести картку корінного киянина у 7 поколінні (мінімум) - і для них на шару проїзд! А лохи хай платять!
   
Мені одному здається, що у  ТС через гілку нагадування про оці дві куплені квартири?
   
Мені одному здається, що у  ТС через гілку нагадування про оці дві куплені квартири?

 :D
   
Не чіпайте Пашу! Він кібернетик у другому поколінні, киянин - у сьомому, купив дві квартири не в іпотеку, тільки у Болгарії був 16 разів! Має 10 проїзних на метро!
він ще хвалився що вміє кодити на паскалі
   
Не тільки на паскалі, Паша знає 16-18 мов, при бажанні може вивчити ще одну за пару місяців! Паша - сила!
   
Не чіпайте Пашу! Він кібернетик у другому поколінні, киянин - у сьомому, купив дві квартири не в іпотеку, тільки у Болгарії був 16 разів! Має 10 проїзних на метро!

Маю 9 карток наразі.  Одну вже віддав, отримавши 12 грн. заставної вартості! У неї термін використання до 01.02.2019, тому, природно, саме усі 100 поїздок використав саме цією карткою. Інші поки в розробці. Порахую, як до 14.01.2019 оптимізувати. Чи 2, чи 3. Є картки на 87, 64, 72 поїздки.  Скільки треба доводити до 50, зараз не звертаю уваги, в грудні порахую...
   
Одну вже віддав, отримавши 12 грн. заставної вартості!
Оце красава, одразу видно - газда!
   
Маю 9 карток наразі.  Одну вже віддав, отримавши 12 грн. заставної вартості! У неї термін використання до 01.02.2019, тому, природно, саме усі 100 поїздок використав саме цією карткою. Інші поки в розробці. Порахую, як до 14.01.2019 оптимізувати. Чи 2, чи 3. Є картки на 87, 64, 72 поїздки.  Скільки треба доводити до 50, зараз не звертаю уваги, в грудні порахую...

 :weep:  :facepalm1:
   
Павло, як у Вас в особистому житті, дружина, діти?
   
Павло, як у Вас в особистому житті, дружина, діти?

 :lol:  :weep:  :lol:


Маю 9 карток наразі.

 :weep:
   
Павел,  у меня канешна не два высших образования,  а всего полтора,  но все таки осмелюсь вам посоветовать,  что курить это очень невыгодно. От  курения может только вырасти доход у вашего знакомого доктора. И лучше покупайте туалетную бумагу (трехшаровую),  она может и сто лет храниться,  а главное принёс её домой, а выносить её не надо,  она просто тает в унитазе.
   
И лучше покупайте туалетную бумагу
Шановна, ви пагано знаєте Павла. Йому срати вдома - нема коли. Порахуйте самі:
1) Цього року вже 9 разів був на морі. Турція, Єгипет, Болгарія. В Болгарії це вже у шістнадцяте!
2) Працює Павло по 100500 годин на добу. А коли не працює - то їздить в метро, маршрутках, ходить в Сільпо

Якщо вже реально прикрутить - то є газети факти, сєгодня, бульвар, які він читає щодня.
   
Шановна, ви пагано знаєте Павла. Йому срати вдома - нема коли. Порахуйте самі:
1) Цього року вже 9 разів був на морі. Турція, Єгипет, Болгарія. В Болгарії це вже у шістнадцяте!
2) Працює Павло по 100500 годин на добу. А коли не працює - то їздить в метро, маршрутках, ходить в Сільпо

Якщо вже реально прикрутить - то є газети факти, сєгодня, бульвар, які він читає щодня.

Я в Сільпо ходжу раз в півроку.
Зараз майже кожного дня в Біллу ходжу на Голосіївській 13 (щоб чеки брати для участі в лотерії), а ще біля Лоток, АТБ та Велмарт.
Я часто спочатку відвідую усі 4 маркети, дивлюсь, де є акційні товари, потім повертаюсь, та  купляю щось в кожному маркеті. Так можна до 25% зекономити.
   
Так можна до 25% зекономити.
Я ж кажу - Павло спрравжній газда!
   
Я в Сільпо ходжу раз в півроку.
Зараз майже кожного дня в Біллу ходжу на Голосіївській 13 (щоб чеки брати для участі в лотерії), а ще біля Лоток, АТБ та Велмарт.
Я часто спочатку відвідую усі 4 маркети, дивлюсь, де є акційні товари, потім повертаюсь, та  купляю щось в кожному маркеті. Так можна до 25% зекономити.
так а що виграти бажаєте в ту лотерею?
Я б здуріла, як кожно дня у продуктовий ходити
   
Где лук по 7 гривен, афтар так и не ответил. В Ашане 16.79!
   
так а що виграти бажаєте в ту лотерею?
Робіть покупки в BILLA, та отримуйте можливість виграти подарунки:

- Сертифікат на 300 гривень на покупки в мережі BILLA

- Сертифікат на 500 гривень на покупки в мережі BILLA

- Сертифікат на 700 гривень на покупки в мережі BILLA

- Сертифікат на 1000 гривень на покупки в мережі BILLA


Головний приз - смарт телевізор!

Призи такі що я б сам по 2-3 чеки щодня робив!
   
Я ж кажу - Павло спрравжній газда!

не вижу ничего плохого в покупках на сейлах.
я тоже покупаю на сейле, корона не падает. :)

зачем мне платить за мароканские сардинки в оливковом масле по $2.50 , если на сейле можно купить банок десять по 99 центов?

Или зачем покупать виноград по 2.50 если можно в Алдо купить по 90 центов за фунт. Или есть всем известное варенье французское БонМаман по 5 долларов, без кукурузного сиропа, а есть польское берриХилл такое же по вкусу и тоже вез сиропа за 1.70. 

Много таких продуктов. Органические яйца какой нибудь фирмы обязательно будут на сейле или курятина, или оливковое масло.

В месяц запросто можно сэкономить около сотно долларов. За год 1200 долларов просто не выкинутых на ветер денег.
   

Головний приз - смарт телевізор!

Призи такі що я б сам по 2-3 чеки щодня робив!
==============================
 Та в тебе все одно нема грошей,ніщеброд. Тіпо: якби були гроші на лотерею,я б може виграв тІлІвізар! :D  X(     Стань під Біллою,може подадуть! :fuck:
   
Где лук по 7 гривен, афтар так и не ответил. В Ашане 16.79!

9.99 сейчас в Билле.
Но точность не важна, важен порядок.  Больше 5 луковиц все равно покупать нет смысла, испортятся, т. е. этот кулечек стоит или 3 или 4 гривни, какая разница?????
 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія