Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А шо там с кодированием ТВ каналов после НГ?

А шо там с кодированием ТВ каналов после НГ?

Я так понимаю,что неравнодушные к Украине на неподконтрольной территории будут теперь иметь  :fuck:

Вместо укр. передач

ЗЫ У мну-спутник
   
Я так понимаю,что неравнодушные к Украине на неподконтрольной территории будут теперь иметь  :fuck:

Вместо укр. передач

ЗЫ У мну-спутник

ЗЕ працює  над доступом Укріїнських каналів туди через T2

можливо прийдеться обміняти на доступ расейських сюди  :D
   
Через інтернет все є, кому так болить.

ЗЫ У мну-спутник


https://xtratv.com.ua/
   
Re: А шо там с кодированием ТВ каналов после НГ?

ЗЕ працює  над доступом Укріїнських каналів туди через T2

можливо прийдеться обміняти на доступ расейських сюди  :D

Т2 это шо?

Обычная антенна?
   
Интернет провайдер прислал СМС что пакеты зомбо-тв подорожали на 30 грн и это при том что только говноканалы типо 1+1 и прочий мусор подняли стоимость. Мне украинские каналы, как и российские на хер не нужны. Почему не дают скрафтить пакет самому? Оставить там с 10к каналов. Дискавкери, Виасат и прочие нишятковые, а остальное УГ - на юх.
   
Re: А шо там с кодированием ТВ каналов после НГ?

Через інтернет все є, кому так болить.

https://xtratv.com.ua/

Эт я понимаю,но мне так не совсем удобно
   
Почему не дают скрафтить пакет самому?

Шукай ОТТ в інтернеті. За 50 грн "повний фарш".
   
Т2 это шо?

Обычная антенна?
Не совсем. Ресивер надо. От 350 грн. В новых теликах он уже встроен. Хотя там все равно смотреть нечего, еще деньги платить за этот кал.
   
Эт я понимаю,но мне так не совсем удобно

Т2 тюнер, або вбудований в телевізор і дециметрова антена.

   
Re: А шо там с кодированием ТВ каналов после НГ?

Через інтернет все є, кому так болить.

https://xtratv.com.ua/

О,перечень есть

Ок,без перечисленных я как нить переживу
   
Интернет провайдер прислал СМС что пакеты зомбо-тв подорожали на 30 грн и это при том что только говноканалы типо 1+1 и прочий мусор подняли стоимость. Мне украинские каналы, как и российские на хер не нужны. Почему не дают скрафтить пакет самому? Оставить там с 10к каналов. Дискавкери, Виасат и прочие нишятковые, а остальное УГ - на юх.
Потому шо кушать одни пирожаные вредно.
Надо када никада и перловочки наверуть.
А вообще правообладатели продают каналы кабельщикам пакетами т.е. к ааа каналу идёт десяток шлаковых каналов бо в пакет в целом рекламы влазит больше чем в один ааа
   
неравнодушные к Украине на неподконтрольной территории
Сміявсі.
   
Re: А шо там с кодированием ТВ каналов после НГ?

Начхати .   Хай самі і дивляця .
   
Re: А шо там с кодированием ТВ каналов после НГ?

Т2 тюнер, або вбудований в телевізор і дециметрова антена.

Показати зображення...

У мну дет такая валяется

Лет 10

Половину уже на всякие полезные штучки пустил
   
Я так понимаю,что неравнодушные к Украине на неподконтрольной территории будут теперь иметь  :fuck:

Вместо укр. передач

ЗЫ У мну-спутник
смотря какие каналы хочешь смотреть. Прямой канал бесплатно будет :)

а также 112, Ньюсван и пр. информационные.
Закодируются - Интер, Украина, 1+1,2+2,СТБ, Новый, ИСТВ, ТЕТ и другие каналы медиагрупп.
Смотреть можно за гроши - Экстра Тиви или Виасат.юа
Или в Инете - олл.тв, мегого и пр.
   
Закодируются - Интер, Украина, 1+1,2+2,СТБ, Новый, ИСТВ, ТЕТ и другие каналы медиагрупп.

Може воно і на краще :)
Зате державні інформканали не кодуватимуться.
   
Re: А шо там с кодированием ТВ каналов после НГ?

 Це комерційні канали.  Більшість закордонних глядачів таке все одно будуть дивитися хіба що в пакеті з чимось дійсно цікавим. Аудиторія закордонних глядачів, що переглядає рекламу, безумовно, звузиться, але не критично, бо їх й так за  межами України не особливо дивляться, але доходи від неї повинні трохи впасти, що й компенсують абонкою. Інша справа - окуповані території, включно з Кримом. Тут буде "-", а для T2 потрібні ретранслятори, за встановлення яких ще домовитися треба й щоб глушилок не понаставляли. Ще, можливо, буде проблема з переглядом діаспорою. Щодо інтернету (бескоштовного перегляду) - як тільки почнеться кодування - більшість трансляцій зникне. В цілому, "-" трохи більше ніж "+", але це приватні канали - їх право, навіть, якщо вони їх завтра без попередження разом всі позакривають.


Останнє редагування: 16 грудня 2019 15:27:47 від WMax
   
.
   
Re: А шо там с кодированием ТВ каналов после НГ?

Слава Зе
   
Дончанин, Андроид ТВ приставка стоит 600 грн
   
Дончанин, Андроид ТВ приставка стоит 600 грн
на Ондроеде нихрена не будет.
Если хочешь смотреть основные украинских медиагруп : 1+1 Media ( 1+1, 2+2, ТЕТ, УНІАН, ПлюсПлюс Бігуді ), Медиагруппа Украина ( ТРК Украина, НЛО ТВ, Индиго, Эскулап ТВ) , StarLightMedia ( СТБ, Новый канал, ICTV, М1, М2, КуйТБ ), Inter Media Group ( Интер, НТН, К1, К2, Мега, Пиксель, Zoom, Enter-фильм) + еще Футбол 1, Футбол 2 - надо будет платить официальному оператору.
   
Re: А шо там с кодированием ТВ каналов после НГ?

на Ондроеде нихрена не будет.
Если хочешь смотреть основные украинских медиагруп : 1+1 Media ( 1+1, 2+2, ТЕТ, УНІАН, ПлюсПлюс Бігуді ), Медиагруппа Украина ( ТРК Украина, НЛО ТВ, Индиго, Эскулап ТВ) , StarLightMedia ( СТБ, Новый канал, ICTV, М1, М2, КуйТБ ), Inter Media Group ( Интер, НТН, К1, К2, Мега, Пиксель, Zoom, Enter-фильм) + еще Футбол 1, Футбол 2 - надо будет платить официальному оператору.

Поправочка: Эскулап ТВ в Т2 вже Україна 24.
Технічне мовлення.
А про Андроид ТВ то про интернет ТВ- ОТТ, ІРТV
   
Re: А шо там с кодированием ТВ каналов после НГ?

Т2 это шо?

Обычная антенна?



каналов 25-30 в основном основные там есть..
   
на Ондроеде нихрена не будет.
Если хочешь смотреть основные украинских медиагруп : 1+1 Media ( 1+1, 2+2, ТЕТ, УНІАН, ПлюсПлюс Бігуді ), Медиагруппа Украина ( ТРК Украина, НЛО ТВ, Индиго, Эскулап ТВ) , StarLightMedia ( СТБ, Новый канал, ICTV, М1, М2, КуйТБ ), Inter Media Group ( Интер, НТН, К1, К2, Мега, Пиксель, Zoom, Enter-фильм) + еще Футбол 1, Футбол 2 - надо будет платить официальному оператору.

то есть Вы хотите сказать плей листы  до сраки теперь будут?
..
и что в итоге для обладателей тарелок..
рус каналы и рус плей листы (которые кстати показывают почти все, а их дохерища, каналы рф)

ахрененная информ война президентом оголошенная..
я понимаю, зе тут ни при чем к тв барыгам
   
Дончанин, Андроид ТВ приставка стоит 600 грн

плюс проводной инет не меньше 20 мг с
   
и что в итоге для обладателей тарелок..

Так є ж і віасат і хтратв
   
Так є ж і віасат і хтратв

поясните
денег заплатить или ресивер другой покупать
(ни того ни второго я разумеется делать не буду  :D
   
Re: А шо там с кодированием ТВ каналов после НГ?

на Ондроеде нихрена не будет.
Если хочешь смотреть основные украинских медиагруп : 1+1 Media ( 1+1, 2+2, ТЕТ, УНІАН, ПлюсПлюс Бігуді ), Медиагруппа Украина ( ТРК Украина, НЛО ТВ, Индиго, Эскулап ТВ) , StarLightMedia ( СТБ, Новый канал, ICTV, М1, М2, КуйТБ ), Inter Media Group ( Интер, НТН, К1, К2, Мега, Пиксель, Zoom, Enter-фильм) + еще Футбол 1, Футбол 2 - надо будет платить официальному оператору.
а це ми ще подивимось
   
Re: А шо там с кодированием ТВ каналов после НГ?

плюс проводной инет не меньше 20 мг с
10 мобільного висоачає
   
поясните
денег заплатить или ресивер другой покупать
(ни того ни второго я разумеется делать не буду

З 20-го січня (якщо нічого не зміниться) зомбоящик буде виключно платно, за виключенням, поки що, Т2 ( то не надовго).
Потім буде безкоштовно лише державний мультиплекс і кілька (не дуже цікавих) каналів по супутнику.
   
Re: А шо там с кодированием ТВ каналов после НГ?

З 20-го січня (якщо нічого не зміниться) зомбоящик буде виключно платно, за виключенням, поки що, Т2 ( то не надовго).
Потім буде безкоштовно лише державний мультиплекс і кілька (не дуже цікавих) каналів по супутнику.
та пішли вони в сраку зі своєю рекламою
   
10 мобільного висоачає

На годинку-дві максимум. Година при 10 мегабіт - це 4,5 гігабайти трафіку, якщо мені калькулятор не бреше.
В реальності треба трошки менше, але 2-3 гіга в годину точно буде викачуватися.
А при якому там трафіку  "справедливість" настає?

Останнє редагування: 16 грудня 2019 16:00:18 від andry
   
З 20-го січня (якщо нічого не зміниться) зомбоящик буде виключно платно, за виключенням, поки що, Т2 ( то не надовго).
Потім буде безкоштовно лише державний мультиплекс і кілька (не дуже цікавих) каналів по супутнику.

а..
это я знаю ..
вроде бы на лето перенесли, вчера слышал от тарелко продавателя...

мы все надеемся что  как то там устаканется, взломают и будут показывать по ptvi  все шо есть..
пример рф, там же закодировано, а в инете е..
не то что бы я смотрю тв, просто процесс клацанья пультом приносит некое удолетворение
   
Re: А шо там с кодированием ТВ каналов после НГ?

На годинку-дві максимум. Година при 10 мегабіт - це 4,5 гігабайти трафіку, якщо мені калькулятор не бреше.
В реальності треба трошки менше, але 2-3 гіга в годину точно буде викачуватися.
А при якому там трафіку  "справедливість" настає?
поділи на 2
   
то есть Вы хотите сказать плей листы  до сраки теперь будут?

 :S Побачимо! Вони ж почнуть боротися з піратством. Головне не купляти їхніх тюнерів. Нехай вдавлятья!
   
Вони ж почнуть боротися з піратством.

А що мішає їм боротися зараз?

З.І. Пірати теж платні, просто значно дешевші.
Зараз мінімальний прайс у стабільного пірата 50-60 грн. (безкоштовні або крадені плей-листи одноднівки не беру до уваги)

Останнє редагування: 16 грудня 2019 16:09:32 від andry
   
А що мішає їм боротися зараз?

З.І. Пірати теж платні, просто значно дешевші.
Зараз мінімальний прайс у стабільного пірата 50-60 грн.
сейчас мешает бороться то, что каналы общедоступные. После кодировки все поменяется кардинально.
   
10 мобільного висоачає

а коли нема ні того ні того? Є інтернет Інтертелеком 1-2 мг  не більше
   
а коли нема ні того ні того? Є інтернет Інтертелеком 1-2 мг  не більше

Тільки платний супутник. Ціни там вже більш як доступні.
   
а коли нема ні того ні того? Є інтернет Інтертелеком 1-2 мг  не більше
Т2 еще бесплатный есть, если ты не в ОРДЛО живешь
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія