Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дивний законопроект Безумної та Юрчишина

Дивний законопроект Безумної та Юрчишина

 Виходить що не все в нас добре , бо вже тихенько тягнуть на війну й старших людей солдатами

https://nv.ua/ukr/opinion/mobilizaciya-v-ukrajini-chomu-potribno-pidvishchiti-granichniy-vik-prizovnikiv-novini-ukrajini-50262488.html


Сам законопроект

https://itd.rada.gov.ua/billInfo/Bills/Card/40001

І дуже уважно раджу всім прочитати і  сам законопроект і  експертний висновок т, де є взагалі шикарне -

 положення щодо граничного віку перебування на військовій
службі не застосовуються під час дії особливого періоду до громадян, які
виявили бажання проходити військову службу та відповідають встановленим у
законі критеріям до проходження такої служби.


Тобто викликали вас у воєнкомат, тицьнули листочок - та тут підписати треба - і хоппа ! - ви доброволець! у 70 років наприклад. Окопчики копати там.

І не кажіть мені будь ласка,що я зраду розганяю, бо я нагадаю йожці, як користуючися правовим невіглаством тягли воювати її родича у Макарові у 2014 році, якому 60 років стуконуло й в якого був поний набір хронічних болячок.
Хоча в тому законі було чітко написано що поновлення має бути ДОБРОВІЛЬНЕю Тут думаю буде те саме. Тягтимуть всіх, бо не можна ж дєток прокурорських на війну брати. І юрчишина теж.




Ну що, знову Жданов кепкуватиме про "жулудочниє батальони в ДНР" а ви радісно гелготітемете "так ! так ! в нас діди ого !!!!"  ? Знову будете ржати що в дірці старих гребуть в армію ? Ну то нате - вам патрійоти безумна й юрчишин обернуть гімно в обгорточку.
   
Re: Дивний законопроект Безумної та Юрчишина

Дуже гарний коментар з ФБ , де обговорюють цю ідіотську ініціативу

Jaroslav Dubovich
Більшість громадян проти прийняття цього законопроекту. Я особисто в ЗСУ з лютого цього року і бачу реальну картину тут, безпосередньо у війську. Мені 57 років, т.т. вік передпенсійний. Я служив в радянській армії, ніби якийсь досвід є. Але по факту, досвід і навички, набуті майже 40 років тому - абсолютно марні і не потрібні. Техніка і озброєння - інші, технологія, тактика і т.д.
Але найголовніше - фізичний стан, здоров'я. Нічого доброго у вас не вийде. Навіть для офіцерів. Особливо для офіцерів такого віку, їх взагалі треба прибирати з наших ЗСУ, за рідким винятком. Це - якщо коротко.
   
Re: Дивний законопроект Безумної та Юрчишина

все кто угодно , только не квартпливци :facepalm:
   
Re: Дивний законопроект Безумної та Юрчишина

в совке офицеры выходили на пенсию в 45
почему?
физические кондиции
   
Re: Дивний законопроект Безумної та Юрчишина

Не всі, десь до середнього рівня, старші служили до 70 й вище.
Але це й вірно.

Армія - це справа молодих, а не старих.
   

Тобто викликали вас у воєнкомат, тицьнули листочок - та тут підписати треба - і хоппа !



давай я тебе до натаріуса так викличу і ти попідписуєш доки на хату не дивлячись  :facepalm1:
   
Безумна, там все ясно...А ось Юрчишина не чіпайте! Хто буде у Верховній Раді козявки з носа жерти з таким апетитом?
   
Re: Дивний законопроект Безумної та Юрчишина

давай я тебе до натаріуса так викличу і ти попідписуєш доки на хату не дивлячись  :facepalm1:

Уяви собі, люди в 14-15 році підписували у віськкоматах папери що вони добровільно поновлються на обліку, не дивлячись, що саме вони підписують.
Повно таких випадків було.
   
Re: Дивний законопроект Безумної та Юрчишина

Безумна, там все ясно...А ось Юрчишина не чіпайте! Хто буде у Верховній Раді козявки з носа жерти з таким апетитом?

Сто відсотків !
 :lol:

Гєо, скажи будь ласка (я знаю, ти мене терпіти не можеш) - з твоєї точки зору це нормальний законопроект ?
   
Re: Дивний законопроект Безумної та Юрчишина

Гео, як здоров'я?
   
Сто відсотків !
 :lol:

Гєо, скажи будь ласка (я знаю, ти мене терпіти не можеш) - з твоєї точки зору це нормальний законопроект ?

Мені до дупи все це.
   
Гео, як здоров'я?

Окуєнно. Краще, ніж до народження! Чернігівський шпиталь "Алькатрас" лікує краще за Алана Чумака. Болячка стой, раз два! Ви здорові! Уйобен зе бітте в окопи нах шнелле! Слєдуюшчий!
   
Вилікували постінфарктний діфузний кардіосклероз і аденому одним розчерком пера. Хуяк і я здоров! Оце рівень медицини! Швейцарські клініки охуєвают.

Останнє редагування: 15 серпня 2022 22:29:05 від Geo
   
Re: Дивний законопроект Безумної та Юрчишина

Коли ми з татом обговорювали дії нашої арти, він якраз захоплювався точністю. Казав, нас зовсім не так учили. Вчили, власне, бити по площах.
61 рік, лейтенант запасу, служив на Акації сержантом, але в «партизанах» у 1986 був командиром мінометного взводу.
Дійсно, офіцером арти не та підготовка, молодшим чином арти вже не та спина…
   
Re: Дивний законопроект Безумної та Юрчишина

Коли ми з татом обговорювали дії нашої арти, він якраз захоплювався точністю. Казав, нас зовсім не так учили. Вчили, власне, бити по площах.
61 рік, лейтенант запасу, служив на Акації сержантом, але в «партизанах» у 1986 був командиром мінометного взводу.
Дійсно, офіцером арти не та підготовка, молодшим чином арти вже не та спина…
Ну то так воно й є.
В наших чоловіків хвороби лізуть з 40 + років.
У Гєо он є сила духу воювати. Але хвороби його ніхто не відміняв і в 50+ я вважаю тагти рядовими й молодшими офіцерами на війну - це безумство й знищення людського потенціалу.
   
Re: Дивний законопроект Безумної та Юрчишина

Вилікували постінфарктний діфузний кардіосклероз і аденому одним розчерком пера. Хуяк і я здоров! Оце рівень медицини! Швейцарські клініки охуєвают.
Наша медицина - 'найкраща" в світі, куди тій Швейцарії.  :(
Гео, пишіть скаргу на ці висновки медкомісії.
Бо це вже в ніякі навіть мінімальні рамки здорового глузду не вписуються.
   
Re: Дивний законопроект Безумної та Юрчишина

Мені до дупи все це.

Дякую.
Здоров'я.
   
Re: Дивний законопроект Безумної та Юрчишина

В мене зла не вистачає, коли я читаю те, що пише Гео.

Останнє редагування: 15 серпня 2022 22:49:19 від Elena
   
Re: Дивний законопроект Безумної та Юрчишина

Наша медицина - 'найкраща" в світі, куди тій Швейцарії. ;)
Гео, пишіть скаргу на ці висновки медкомісії.
Бо це вже в ніякі навіть мінімальні рамки здорового глузду не вписуються.

Саме так - на Київ, бо так не годиться.
Гєо ти себе вб'єш, а так не можна.
   
Re: Дивний законопроект Безумної та Юрчишина

є люди які воюють і їм більше 60 і вони хочуть це робити . знаю сам одного такого дєда  .

якщо в 15 йлму було 56  то скільки зараз .

   
Re: Дивний законопроект Безумної та Юрчишина

є люди які воюють і їм більше 60 і вони хочуть це робити . знаю сам одного такого дєда  .

якщо в 15 йлму було 56  то скільки зараз .

Та є, хіба ж я проти ?

Для тих людей треба прописати чітку й ясну процедуру, що як він хоче воювати - то має робити отако й отако, й має то робитися ТІЛЬКИ ДЛЯ ТАКИХ, за бажанням й без примусу. А наші законодавці роблять знов - як не розстріл , так призов всіх старих. Ну як авторів ЗП дивитися - Безугла, Мазурашу,Юрчишин - то все стає зрозуміло.

Іще одне. В мене половини однокласників нема, а ті що є - мають купу болячок. Такі діди Слав як ти описав - то одиниці.
   
Re: Дивний законопроект Безумної та Юрчишина

є люди які воюють і їм більше 60 і вони хочуть це робити . знаю сам одного такого дєда  .

якщо в 15 йлму було 56  то скільки зараз .
Крім бажання, повинна бути ще можливість якісно воювати, а це залежить від стану здоров'я і навичок, щоби не бути тягарем для своїх же на фронті.
   
Наша медицина - 'найкраща" в світі, куди тій Швейцарії.  :(
Гео, пишіть скаргу на ці висновки медкомісії.
Бо це вже в ніякі навіть мінімальні рамки здорового глузду не вписуються.

Скаргу? КОМУ? Тим, хто дав зверху такий наказ шпиталям? Гииии...
   
Re: Дивний законопроект Безумної та Юрчишина


Скаргу? КОМУ? Тим, хто дав зверху такий наказ шпиталям? Гииии...
А чий це наказ?
   
В мене зла не вистачає, коли я читаю те, що пише Гео.

Якшо я напишу ВСЕ..  що я знаю на тему ЗСУ, ви охуєєтє. Але це бкде ПІСЛЯ війни, якщо повернемось. АЛЕ! Тисячі нас...побратимів, домовились однвєю фразою: після віійни, хто виживе...підемо до кожної блядіни за домашнею адресою і СПИТАЄМО ЗА ВСЕ!
   
А чий це наказ?

В Києві шукайте."На пагорбах".
   
Саме так - на Київ, бо так не годиться.
Гєо ти себе вб'єш, а так не можна.

РЖУ.
   
Re: Дивний законопроект Безумної та Юрчишина

Гео, "якщо повернемось", а якщо ні (не дай Боже)?
На мій погляд, Ви повинні боротись за своє життя в ситуації з Вашим станом здоров'я, це зараз Ваше головне завдання.
При такому анамнезі на фронті Вам нема чого робити.
   
Re: Дивний законопроект Безумної та Юрчишина

Якшо я напишу ВСЕ..  що я знаю на тему ЗСУ, ви охуєєтє. Але це бкде ПІСЛЯ війни, якщо повернемось. АЛЕ! Тисячі нас...побратимів, домовились однвєю фразою: після віійни, хто виживе...підемо до кожної блядіни за домашнею адресою і СПИТАЄМО ЗА ВСЕ!

А чого охуєвати. Я поки ноги носили,помагав бійцям у госпіталі нашому, носив-возив , то наслухався і в принципі не здивований тільки одним - що в нас армія ще тримається
Мене тут у зрадофільстві звинувачують..та й хрін з ним. А Гєо побажаю з побратимами УДАЧІ бо це має бути ВАША країна а не ..ну добре.
   
Re: Дивний законопроект Безумної та Юрчишина

Гео, "якщо повернемось", а якщо ні (не дай Боже)?
На мій погляд, Ви повинні боротись за своє життя в ситуації з Вашим станом здоров'я, це зараз Ваше головне завдання.
При такому анамнезі на фронті Вам нема чого робити.

+100500
Гео,знайдіть адвоката , при всій вашій гордості й злості - ви маєте жити.
   
Гео, "якщо повернемось", а якщо ні (не дай Боже)?
На мій погляд, Ви повинні боротись за своє життя в ситуації з Вашим станом здоров'я, це зараз Ваше головне завдання.
При такому анамнезі на фронті Вам нема чого робити.

Похєр, як буде, так буде. Не будьте наївною, як дитя, людиною. Тут інша система. АТО я згадую як взірець людяності, честі, розуму і порядку. А зараз й-й треш і блядство.
   
Re: Дивний законопроект Безумної та Юрчишина

В Києві шукайте."На пагорбах".
На пагорбах багато інституцій, хотілось би знати більш конкретну адресу.
   
На пагорбах багато інституцій, хотілось би знати більш конкретну адресу.

Єбанвть по всіх пагорбах.не помилитесь.
   
Re: Дивний законопроект Безумної та Юрчишина

Гео,  є порядок оскарження висновків комісії, я розумію, що Вам не хочеться займатись цим, але треба це зробити.
   
Гео,  є порядок оскарження висновків комісії, я розумію, що Вам не хочеться займатись цим, але треба це зробити.

В сраку все. Будєм живи, нє помрьом. А потім все буде потім. Після перемоги України можна і в тюрму сісти з почуттям сплаченого боргу, заваливши пару-другу владних кінчених підарасів. Головне дружина, діти і онуки. Все інше буде потім.
   
Вилікували постінфарктний діфузний кардіосклероз і аденому одним розчерком пера. Хуяк і я здоров! Оце рівень медицини! Швейцарські клініки охуєвают.
а як це ти з  таким анамнезом взагалі у війську опинився? Доброволець?
   
а як це ти з  таким анамнезом взагалі у війську опинився? Доброволець?

З 24 лютого доброволець. Але єбанули ці болячки вже тут.

Вони одним пострілом захерачили лвох зайців:
1. Компенсація -хєр.
2. Повернули "м"ясо в строй"

Просто по бєспрєдєлу викреслили слово "постінфарктний". залишивши при цьому дифузний кардіосклероз. А на повне обстеження цивільної обласної лікарні...вони ХУЙ КЛАЛИ. Так і сказали. Самі вони в шпиталі поганчли мене на біговій дорожці і викинули к хуям, як "годного". І мій випадок ще не самий "охуєвший". Тут з пацанамии і покруче було.
   
З 24 лютого доброволець. Але єбанули ці болячки вже тут.

Вони одним пострілом захерачили лвох зайців:
1. Компенсація -хєр.
2. Повернули "м"ясо в строй"

Просто по бєспрєдєлу викреслили слово "постінфарктний". залишивши при цьому дифузний кардіосклероз. А на повне обстеження цивільної обласної лікарні...вони ХУЙ КЛАЛИ. Так і сказали. Самі вони в шпиталі поганчли мене на біговій дорожці і викинули к хуям, як "годного". І мій випадок ще не самий "охуєвший". Тут з пацанамии і покруче було.
тоді залишається лише побажати тобі повернутися  живим і зробити разом зі своїми братами по зброї те,  про що ти написав кількома постами вище. А ми тут і в центрі, і на периферії вас  у цьому підтримаємо. А зараз перемоги нам усім.
   
Re: Дивний законопроект Безумної та Юрчишина

на горбах инвалидоа дедов гламурные пляти юрчишины, кошевые и тп ездят по спа спалонам и загрантуркомандиров кам
   
На прикінці лютого, початку березнч після трьох діб в лісі на снігу в спальниках я хпхворів на запалення легенів і скоріш за все заробив аденому. Потім мене йобнуа інфаркт. Який в мене виявили випадкоао, коли я кров'ю сцяв. І поклали мене на повне обстеження в обласну лікарню. Де всі ці діагнози медично підтвердили зі всіма ЕКГ, КТ, цистоскопією і іншою високотехнологісною хуйньою. А на ВЛК мене відправили в Чернігівський шпиталь -тюрягу  "строгого содержания". Там вилікували все однією кульковою ручкою з приписом ПНХ. :) Нормально. Буває і гірше у людей.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія