Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Жертвоприношение Исаака

Жертвоприношение Исаака

Як на мою думку, Авраам являється релігійним фанатиком і моральним уродом. Як і бог який його так випробовував.



   
Re: Жертвоприношение Исаака

   
Re: Жертвоприношение Исаака

   
Re: Жертвоприношение Исаака

В GOT батько спалив свою дочку, щоб боги допомогли виграти битву.
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Сьогодні би цей придурок Авраам сів на електричний стілець, або отримав би довічне ...  (tu)
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Бог релігійний фанатик і моральна потвора  :lol:  (tu)
   
Re: Жертвоприношение Исаака

В GOT батько спалив свою дочку, щоб боги допомогли виграти битву.

На базі художнього твору GOT, не створено релігій і віри в яку вірять добряча частина людства.
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Бог релігійний фанатик і моральна потвора  :lol:  (tu)

Я про Авраама, але і бог якому Авраам збирався принести в жертву сина не відмічається високими моральними якостями судячи з біблійних історій
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Я про Авраама, але і бог якому Авраам збирався принести в жертву сина не відмічається високими моральними якостями судячи з біблійних історій

Взагалі-то Бог і є джерелом моралі, він визначає що є моральним, а що аморальним.
А не сторонній спостерігач по за межами морально-етичної парадигми Бога.
   
Re: Жертвоприношение Исаака

1. З яким звичайним релігійним фанатиком говорить Бог?
2. Можна пряму мову Бога, де він каже принести Ісака саме в жертву, бум розбирати переклад.
   
Re: Жертвоприношение Исаака

ти ж мислиш з точки зору гуманізму

а гуманізм він антирелігійний. Першим гуманістом, можна сказати, був Сатана
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Не тре підходить з сучасними мєркамі до древніх вєщєй :buba:

Не тре забувать, шо отой бог був - СТРАШЕННАЯ ГЛИБА, а хто був той Сак? Мєлкій червь, РАБ, без ніякого понятія про свободную волю та нєповіновєніє СТРАШЕННОЙ ГЛИБЄ.
Дотогож, дуже можливо, Сак знав крутой нрав ГЛИБИ, і ото нєповіновєніє нічимби дєлу не допомогло, і замість одного сина було винищено усю родину.
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Взагалі-то Бог і є джерелом моралі, він визначає що є моральним, а що аморальним.
А не сторонній спостерігач по за межами морально-етичної парадигми Бога.

тобто це норомально вимагати у батька вбити свого сина ? :-)

 
   
Re: Жертвоприношение Исаака

а гуманізм він антирелігійний. Першим гуманістом, можна сказати, був Сатана

 (tu)  (tu)  [ua]
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Ну у Авраама скоріш за все була яка шизофренія і він чув голоси котрі наказали йому вбити свого сина  :laugh:
Ну чим принципово він відрізняється вір різних чікатіл ? :-)

   
Re: Жертвоприношение Исаака

ти ж мислиш з точки зору гуманізму

а гуманізм він антирелігійний. Першим гуманістом, можна сказати, був Сатана

 :laugh:
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Я так розумію, перший день посту. Воно аж рветься все на волю.)

Якщо ви вірите Біблії в тому, що існував Авраам, то чому не вірите в решту історії про нього?
   
Re: Жертвоприношение Исаака

от уяви, що ти Творець, який з гімна і палок зліпив декілька роботів

для чого ти їх зробив?  з утилітарною метою, щоб вони тобі служили.
Чи влаштує тебе, якщо роботи один одного цінуватимуть більше ніж тебе, їхнього Творця?

Але Господь трохи складніший за тебе, він створив людину, щоб отримати від неї щиру і всеосяжну любов, йому служба не потрібна, у нього все є.

а любов, це коли готовий віддати все, навіть найбільш дороге.
   
Re: Жертвоприношение Исаака

тобто це норомально вимагати у батька вбити свого сина ? :-)

для Бога нормально, це ж притча про випробування віри обраного Богом
а не про пересічний релігійний ритуал

втім, і з точки зору здорового глузду, історично
жертвоприношення в ті часи була не така вже і рідкісна річ,
тобто жертвопринесення людини не було аморальним діянням
   
Re: Жертвоприношение Исаака

жертвопринесення на той час взагалі це був центральний елемент релігії

єрусалимський храм це був такий гігантський мясокомбінат. Неперевний потік скота, який приводили для ритуальних цілей на убой.
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Але Господь трохи складніший за тебе, він створив людину, щоб отримати від неї щиру і всеосяжну любов, йому служба не потрібна, у нього все є.

а любов, це коли готовий віддати все, навіть найбільш дороге.

де ти оцю маячню взяв? :facepalm:
ніде в релігіях таке несказано.
В тій же бібліі бог створив собі РОБОТІВ для роботи в саду. А після того, як роботи случайно покушалі яблук, які зробили їх напівбогами - обісцявся шо "вони стануть як одні із нас" та вигнав людей на муки на свалку.

Дореч, оцей новодєл, шо "бох так возлюбіл людєй, шо навіть віддав на муки свого сина" теж реготний :D  НІДЕ в бібліі несказано, чому це вдруг і за шо бох так возлюбіл людей?.. Бох був злющій та жорстокий, люде його тіки огорчалі на каждом шагу. В якому це місці проізошла метаморфоза?..
І да, доречі - охрєнєть який внього був самий любімий син, з яким він так ніразу і непоговорив (хоча з пророкамі трєщал доволі часто) ;)

Короч, хорош гнать пургу. Вся ота лєрігія - чисто ослойобська хрінь. Для безмозких дегенератів (td)

   
Re: Жертвоприношение Исаака

от уяви, що ти Творець, який з гімна і палок зліпив декілька роботів

для чого ти їх зробив?  з утилітарною метою, щоб вони тобі служили.
Чи влаштує тебе, якщо роботи один одного цінуватимуть більше ніж тебе, їхнього Творця?

Але Господь трохи складніший за тебе, він створив людину, щоб отримати від неї щиру і всеосяжну любов, йому служба не потрібна, у нього все є.

а любов, це коли готовий віддати все, навіть найбільш дороге.

тобто бог приревнував Авраама до сина ? Бува подумав а чи не любить авраам часом більше свого сина ніж його божественного. :-)
а давай я накажу йому вбити свого сина :-) ,ну чо кльово перевірив. 
Ну з богом в принципі зрозуміло ...
А придурок авраам дійсно вбив би свого сина під наказом голосів в голові ....  зараз за таке доволі суворо карають ну або примусово лікують  ... :-)



Останнє редагування: 11 березня 2019 14:53:57 від Luxetenebris
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Бог сказал  конкретно: не убий.
А что там за голоса слышал Авраам - это ему к психиатру
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Соломон наказав розірвати дитину щоб дізнатися хто справжня мати. Бог теж захотів дізнатися чи Авраам насправді християнин.
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Luxetenebris, ще раз, можна пряму мову тих голосів з його голови?
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Бог сказал  конкретно: не убий.
А что там за голоса слышал Авраам - это ему к психиатру

 :lol:  (tu)
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Luxetenebris, ще раз, можна пряму мову тих голосів з його голови?

та я що їх чув ... то так в біблії написано

Бог сказал: возьми сына твоего, единственного твоего, которого ты любишь, Исаака; и пойди в землю Мориа и там принеси его во всесожжение на одной из гор, о которой Я скажу тебе

https://ru.wikisource.org/wiki/%D0%91%D1%8B%D1%82%D0%B8%D0%B5#22:1

Останнє редагування: 11 березня 2019 15:08:47 від Luxetenebris
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Бог сказал  конкретно: не убий.

"Нє убєй" - мае значення "нє убєй без пріказа ілі дозволєнія бога".

Бог повєлєвал знищувать цілі народи та віддавав інші народи во влодєніє жидам: "якшо вони покоряються і плотють дань - нє мочі їх. А якшо сопротивляюцця - убєй іх всєх наxyй, і їх їшаків - теж"
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Там до сына не менее занимательные эпизоды сожительства с собственной сестрой, которую потом сдавал в аренду египтянам за ништяки  :laugh:
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Соломон наказав розірвати дитину щоб дізнатися хто справжня мати. Бог теж захотів дізнатися чи Авраам насправді християнин.

як Авраам міг бути християнином ?  :lol:
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Нє убєй" - мае значення "нє убєй без пріказа ілі дозволєнія бога".

Это уже твое толкование
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Я бы хотел немного расширить вопрос.

Вообще само понятие жертвоприношения = убийства животного или человека для ублажения Бога вызывает некоторые вопросы.

   
Re: Жертвоприношение Исаака

Цікаво а віруючі християни сьогодення можуть так ? за наказом голосів в голові чи бога вбити своїх дітей ?

   
Re: Жертвоприношение Исаака

Я бы хотел немного расширить вопрос.

Вообще само понятие жертвоприношения = убийства животного или человека для ублажения Бога вызывает некоторые вопросы.

ну це трохи інша тема, хоча не менш цікава ...
   
Re: Жертвоприношение Исаака

як Авраам міг бути християнином ?  :lol:
Ну іудеєм, але суть та ж.
   
Re: Жертвоприношение Исаака

та я що їх чув ... то так в біблії написано

Бог сказал: возьми сына твоего, единственного твоего, которого ты любишь, Исаака; и пойди в землю Мориа и там принеси его во всесожжение на одной из гор, о которой Я скажу тебе

https://ru.wikisource.org/wiki/%D0%91%D1%8B%D1%82%D0%B8%D0%B5#22:1
В тому і проблема, що ви читаєте інтерпритації.
А в гебрейському оригіналі, віддай( забери руки свої) як щось, що є твоє, правильно.
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Ну іудеєм, але суть та ж.

та не скажи ....
   
Re: Жертвоприношение Исаака

В тому і проблема, що ви читаєте інтерпритації.
А в гебрейському оригіналі, віддай( забери руки свої) як щось, що є твоє, правильно.

ну я гебрейського варіанту не читав, а загальновідома історія , там явно наказав бог чуваку зарізати свого сина і принести йому в жертву.  В наш час за такі манси примусово лікують .

То питання до християн, чи готові своїх дітей зарізати в жертву богу якщо той скаже сам голосами або через ангелів ?

   
Re: Жертвоприношение Исаака

ну це трохи інша тема, хоча не менш цікава ...

Эта тема как раз ключевая.

Откуда Авраам знал что с ним говорит Бог, а не его темная сторона - Дьявол?

Голос один и тот же, но "по делам их судите их", вполне мог бы догадаться, что приказ убить - это явно не приказ Творца, но Разрушителя.

А вот спас ребенка уже наверняка Бог.
   
Re: Жертвоприношение Исаака

Так Аврааама или Исаака? Мля.... :facepalm:  А что? Было жертвоприношение? Его не было. А что было? Это не Бог испытывал Авраама,а Авраам БОГА. Потому что условие было таково: Я жертву принесу,да я принесу в жертву и своего сына,  но  Я ГОТОВ САМ ПРИНЕСТИ СЕБЯ В ЖЕРТВУ,а Бог,который хочет в жертву детей, НАМ НЕ НУЖЕН. БОГ уступил. Вероятно и не собирался получить эту жертву.. А может быть и ждал подобной реакции. Дождался. Потому что приносить в жертву детей-это языческое. Думаю,что было именно так. Право на самопожертвование-он оставил,а право на жертву-нет. Зачем Творцу нужен ребенок,просто человек или ,скажем баран? Ясно.что не нужен. Но вот самопожертвование-это АРГУМЕНТ.


Пишут всякую херню,не понимая вааще ни хера.


долбанные богохульники.... тупые как дверь от уборной.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія