Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Італія прийняла закон про паспорти здоров’я для усієї робочої сили (tu)

РИМ-Італія у п’ятницю встановила нову планку для великих західних демократій, які прагнуть вийти за межі пандемії, прийнявши масштабний закон, який вимагає від усієї нації-державної та приватної-мати урядові зелені паспорти здоров’я, що змушує італійців вибирати між отримати пропуск і заробляти на життя.

Із цим кроком Італія, перша демократія, яка запровадила карантинні міста та застосувала національні карантини, знову переступає через новий поріг, даючи зрозуміти, що вона готова використати всі можливості держави, щоб спробувати приборкати пандемію та стимулювати економіку . Заходи Італії, які вимагають підтвердження вакцинації, негативного швидкого тесту мазка або недавнього одужання від Covid-19, щоб потрапити на робоче місце, зараз вважаються одними з найжорсткіших серед західних демократій, які намагаються врівноважити потреби громадського здоров'я та проблеми громадянської свободи . Для багатьох західних урядів це призвело до утримання від національних мандатів, одночасно шукаючи інші способи заохотити, вмовити і навіть м’яко примусити людей зробити щеплення.


ROME — Italy on Friday set a new bar for major Western democracies seeking to move beyond the pandemic by enacting a sweeping law that requires the nation’s entire work force — public and private — to have government-issued health passes, essentially forcing Italians to choose between getting a pass and earning a living.

With the step, Italy, the first democracy to quarantine towns and apply national lockdowns, is again first across a new threshold, making clear that it is willing to use the full leverage of the state to try to curb the pandemic and get the economy moving.

Italy’s measures, which require proof of vaccination, a negative rapid swab test or recent recovery from Covid-19 to go to the workplace, now stand as some of the toughest among Western democracies, which have struggled to balance public health needs with civil liberty concerns.

For many Western governments, that has resulted in refraining from national mandates while seeking other ways to encourage, coax and even mildly coerce people to get vaccinated.
   
Згадайте тепер кацапську антивакс-бригаду (гівняні, Валя-кацап, ваня-кацап австрійський, Коля напіввагітний та інші уєбани) що билася тут в істериці про «антивакс маніфестації в Італії»  :pooh_lol:
   
Вони таки хочуть бунтів та революцій? :S
Ну,що поробиш.. :weep:
Хай не нарікають потім!
   
Вони таки хочуть бунтів та революцій? :S
Ну,що поробиш.. :weep:
Хай не нарікають потім!

Лапоть, в лаптєстані у себе бунтуй на колінах  :malyas:
   
Згідно з новими правилами Італії, ті, хто не має Green Pass, як називається медична довідка, повинні взяти відпустку без збереження заробітної плати. Роботодавці несуть відповідальність за перевірку сертифікатів, які здебільшого відображаються у програмі для мобільних телефонів, хоча й паперові копії допустимі. Працівники ризикують штрафами до 1500 євро - або приблизно 1750 доларів - за невиконання.
   
Лапоть, в лаптєстані у себе бунтуй на колінах  :malyas:
-----
Вперше бачу,щоб людина вільна раділа,коли їй одягають  шори та намордник.
Ти якийсь унікум,Балалайка! :weep:
   
Лапоть, в лаптєстані у себе бунтуй на колінах  :malyas:
---
Та ти не відволікайся,смокчи з проглотом,"демократ"Алоїзович! :punish:
   
---
Та ти не відволікайся,смокчи з проглотом,"демократ"Алоїзович! :punish:

 :pooh_lol:

По лексикону відразу можна розпізнати корінного кацапа
   
Згідно з новими правилами Італії, ті, хто не має Green Pass, як називається медична довідка, повинні взяти відпустку без збереження заробітної плати. Роботодавці несуть відповідальність за перевірку сертифікатів, які здебільшого відображаються у програмі для мобільних телефонів, хоча й паперові копії допустимі. Працівники ризикують штрафами до 1500 євро - або приблизно 1750 доларів - за невиконання.

зацініть гру  (tu) ,

тобто не звільнення, а відпустка власним коштом  :love:
бо якшо звільняти за примусову експериментальну генну терапію то в суді можна ше й пісдюлєй дістати

сейф-енд-ефектив  mofos  :lol:

   
Сатрапи, ще й по 20 євро за швидкий тест братимуть з антивакс-довбнів
Знущаються та й годі  :pooh_lol:


Уряд, відзначивши, що вакцини безкоштовні, наполегливо дотримується вимог Green Pass і залишає за своїми працівниками або їх компаніями оплачувати аналізи мазків. Алесія Барберіні, яка викладає класичний танець, цікавилася, як вона збирається платити за три тампони - кожен коштує близько 20 доларів - щотижня. Після поганої реакції на першу дозу вакцини Pfizer вона насторожено отримує другу дозу. "Я зараз дуже налякана", - сказала вона, хоча була "дуже щаслива" від вакцинації. Вона сказала, що відчуває себе так, ніби провалилася через тріщини системи охорони здоров’я, тому що перед нею відкриті можливості - спробувати ще одну вакцину в лікарні після кількох тестів - нервувала. "Я вірила у вакцину", - сказала вона. "Тепер я в збентеженні"

Міністр праці Італії Андреа Орландо заявив, що надання безкоштовних аналізів мазка нещепленим людям знизить стимули для їх щеплення. «Зробити мазок безкоштовним, - сказав він журналістам у вівторок, - значить, значить, ті, хто отримав вакцину, помилилися».
   
їбанько, щось тебе забагато на ФУПі
   
Сатрапи, ще й по 20 євро за швидкий тест братимуть з антивакс-довбнів
Знущаються та й годі  :pooh_lol:


Уряд, відзначивши, що вакцини безкоштовні, наполегливо дотримується вимог Green Pass і залишає за своїми працівниками або їх компаніями оплачувати аналізи мазків. Алесія Барберіні, яка викладає класичний танець, цікавилася, як вона збирається платити за три тампони - кожен коштує близько 20 доларів - щотижня. Після поганої реакції на першу дозу вакцини Pfizer вона насторожено отримує другу дозу. "Я зараз дуже налякана", - сказала вона, хоча була "дуже щаслива" від вакцинації. Вона сказала, що відчуває себе так, ніби провалилася через тріщини системи охорони здоров’я, тому що перед нею відкриті можливості - спробувати ще одну вакцину в лікарні після кількох тестів - нервувала. "Я вірила у вакцину", - сказала вона. "Тепер я в збентеженні"

Міністр праці Італії Андреа Орландо заявив, що надання безкоштовних аналізів мазка нещепленим людям знизить стимули для їх щеплення. «Зробити мазок безкоштовним, - сказав він журналістам у вівторок, - значить, значить, ті, хто отримав вакцину, помилилися».
---
Ой недовго протримаєцця ця влада,
Хоча,Італії,де прем'єри змінююцця,як рукавички,до цього не звикати.
Але ніфуя не зрозуміла радість конацького жителя Балалайки за
Італію!
До чого б це? 8-:
   
20 євро за тест тричі на тиждень плюс втрачений час від роботи - класний стимул кинути працювати взагалі
Мабуть усі припинять ходити на роботу - як цього бажають друзі антиваксів кацапи  :pooh_lol:


https://www.theguardian.com/world/2021/oct/14/italy-braced-for-unrest-as-covid-pass-becomes-mandatory-for-all-workers

Працівники порту по всій Італії погрожують оголосити страйк, тоді як транспортний сектор стикається з потенційним дефіцитом 130 000 працівників. "З 400 000 водіїв, за нашими оцінками, 30% не мають зеленого пропуску", - сказав Івано Руссо, генеральний директор Confetra, федерації транспорту та логістики. «Крім того, ми побоюємось іноземних працівників, багато з яких були щеплені Sputnik або іншими вакцинами, не схваленими європейськими чи італійськими медичними агентствами. Тому ми передбачаємо ризик серйозної блокади у секторі ». Сектор сільського господарства стикається з подібною дилемою з іноземними сільськогосподарськ ими працівниками, більшість із Східної Європи, які мали незатверджену вакцину Sputnik. :malyas:

 Тим часом приблизно 20% поліцейських Італії не вакциновані, а також від 10% до 20% працівників громадського транспорту. Працівники барів та ресторанів також потребують пропуску, хоча представники промисловості кажуть, що кількість споживачів вакцини була високою у секторі, на який серйозно вплинули карантини.
   
зацініть гру  (tu) ,

тобто не звільнення, а відпустка власним коштом  :love:
бо якшо звільняти за примусову експериментальну генну терапію то в суді можна ше й пісдюлєй дістати

сейф-енд-ефектив  mofos  :lol:

Он же кретин. Он как утконос с Австралии не читает, что пишет. Аа, сорри, я понял, он ангельску мову не понимает. Потому что если бы понимал то обратил бы внимание на эту цитату из своего текста:

Цитата: Ukulele
Italy’s measures, which require proof of vaccination, a negative rapid swab test or recent recovery from Covid-19 to go to the workplace

Для того, что бы работать, итальянец может делать тесты или переболеть китайским вирусом. В отличии на пример от US, где власти натуральный иммунитет после Covid-19 не признают принципиально.

Цитувати
тобто не звільнення, а відпустка власним коштом  :love:
бо якшо звільняти за примусову експериментальну генну терапію то в суді можна ше й пісдюлєй дістати

В Сиетле Боинг выдавливает людей в неоплачиваемый бессрочный отпуск, что бы они не могли оформлятся на пособие от безработицы.


Останнє редагування: 16 жовтня 2021 01:58:18 від Valentyn
   
Згадайте тепер кацапську антивакс-бригаду (гівняні, Валя-кацап, ваня-кацап австрійський, Коля напіввагітний та інші уєбани) що билася тут в істериці про «антивакс маніфестації в Італії»  :pooh_lol:

Сегодня по всей Италии. Где же они столько кацапов то набрали? Не подскажешь, Балалайкин?

   
РИМ-Італія у п’ятницю встановила нову планку для великих західних демократій, які прагнуть вийти за межі пандемії, прийнявши масштабний закон, який вимагає від усієї нації-державної та приватної-мати урядові зелені паспорти здоров’я, що змушує італійців вибирати між отримати пропуск і заробляти на життя.

Шо?! И даже для медиков?!

   
Сегодня по всей Италии. Где же они столько кацапов то набрали? Не подскажешь, Балалайкин?

https://twitter.com/view/status/1449047638050021382

Ну всьо, майдан почався
Валя-кацап радіє  :pooh_lol:
   
Шо?! И даже для медиков?!

В першу чергу для медиків
   
Ну всьо, майдан почався
Валя-кацап радіє  :pooh_lol:

Почему радію? Скорее рыдаю,  читая твой бред.
   
Сегодня по всей Италии. Где же они столько кацапов то набрали? Не подскажешь, Балалайкин?

https://twitter.com/view/status/1449047638050021382
---
Рука,ой,нога Москви! :-)o
"Кацапи всіх купили!"(ц)
   
Ну всьо, майдан почався
Валя-кацап радіє  :pooh_lol:
-------
Ну,радієш з цього дебілізму з примусами та заборонами лише ти,про що радісно відкрив гілочку.
Типу- дочекався нарешті! :facepalm1:
   
:pooh_lol:

По лексикону відразу можна розпізнати корінного кацапа

в тебе кацапа выдает образ мышления, стадный инстинкт, ноль свободолюбия
   
В першу чергу для медиків
А у нас, министр сказал, нельзя, а то медики обидятся и работать не будут. ;o
   
їбанько, щось тебе забагато на ФУПі

wow, всі канадські дописувачі антиваксери, нік, блох, чувак з етобіко, не кажучи про маковія, і ще який новий хрін з'явився. при тому що в Канаді восновному панує здоровий глузд. дивно. Подібні паспорти тут це справа часу.
   
Я не є антиваксером, не живу в Італії, сам і вся сім’я вакциновані, але такі новини мене не тішать. Ну що ж, «приборкають» таким шляхом пандемію - честь і хвала. А якщо ні?
   
здоровий глузд.

Своеобразное у тебя понимание "здорового глузду"
   
А у нас, министр сказал, нельзя, а то медики обидятся и работать не будут. ;o
---
В Україні не  з медиків почнецця.
Спочатку буде колапс транспорту.
А потім - все інше. :shuffle:
   
Ну,на зиму вам буде чим зайнятися.
Вам жеж проблем мало.
От і будете долати проблеми,які самі ж і зробили.
Зате цікаво,адреналін знову ж. (tu)
   
Как и предупреждали баранов. "Временные меры" по борьбе с вирусом уверенно превращаются в постоянное чрезвычайное положение. Причём тупой скот вроде балалайки по этому поводу весел и жизнерадостен.
   
wow, всі канадські дописувачі антиваксери, нік, блох, чувак з етобіко, не кажучи про маковія, і ще який новий хрін з'явився. при тому що в Канаді восновному панує здоровий глузд. дивно. Подібні паспорти тут це справа часу.

Особенность придурка в дырявом засраном халате считать себя эталоном здравого смысла. Тоже мне гавно на лопате.
   
Как и предупреждали баранов. "Временные меры" по борьбе с вирусом уверенно превращаются в постоянное чрезвычайное положение. Причём тупой скот вроде балалайки по этому поводу весел и жизнерадостен.
---
До того ж Надзвичайний Стан навіть без його введення! :facepalm1:
А йїпанати аж заходяцця від радості. :X
   
В Сиетле Боинг выдавливает людей в неоплачиваемый бессрочный отпуск, что бы они не могли оформлятся на пособие от безработицы.

А если говорить за Боинг, то тут у меня тоже вопрос, как кацапы сподобились и в Сиетл своих казачков направить. Балалайкин, ты где , нужно твое авторитетное мнение. Не могу разобрать, что они там там кричат "Go Brandon" или рекомендуют что-то господину Байдену?

   
Буквально сьогодні розмовляв з колегою зі Львова. Він був дуже здивований, що в нашому штаті нема паспортів вакцинації, QR-кодів, при вході в торгові центри чи ресторани ніхто не вимагає пред’являти довідку про вакциацію, маски люди можуть носити лише за власним бажанням. Цікаво, чи довго збережеться така відносна свобода
   
Ну пока уговаривают что это же просто бумажка. Кольцо в нос и QR-код на задницу будут чуть попозже. После "писем трудящихся" что с бумажкой очень неудобно. Можно потерять.
   
wow, всі канадські дописувачі антиваксери, нік

хто тобі сказав, що я антиваксер, їбанько? нажлуктився?
   
хто тобі сказав, що я антиваксер, їбанько? нажлуктився?
==================
Я теж афуєнний антивакс, бо маю щеплення навіть  від таких хвороб, про які
барлік  не чув ніколи. ;)

ПиСи  Я його саме про це і запитав. ;)
Схоже,що питання було риторичним. :weep:
   
Вони таки хочуть бунтів та революцій? :S
Ну,що поробиш.. :weep:
Хай не нарікають потім!
:peremoga:
   
Лапоть, в лаптєстані у себе бунтуй на колінах  :malyas:

балалайка канадская тупая, ты ваще с итальяшками и прочими южанами общался кады-нибудь
эти цигане так могут властям за шкуру залить, шо мало не покажется
и один из кланов или даже все с радостью этот движ проспонсируют. :super:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія