Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

фупчеки що ви плануєте робити останні два дні року

Щас заплачу. Где был отец твоей девушки?
   
Щас заплачу. Где был отец твоей девушки?

Га? ;o
Это мне вопрос?
   
Га? ;o
Это мне вопрос?
че он тебе ухи не открутил за 7 лет?
   
Re: фупчеки що ви плануєте робити останні два дні року

Ну що, сьогодні я збігала на базар по м'ясо, з чоловіком були в ашані та новусі, потім я наварила супу з сушеними грибами, замаринувала м'ясо, тепер відпочива. Завтра подивимося як воно піде)
   
Ну що, сьогодні я збігала на базар по м'ясо, з чоловіком були в ашані та новусі, потім я наварила супу з сушеними грибами, замаринувала м'ясо, тепер відпочива. Завтра подивимося як воно піде)
B-) а кто собирал и сушил грибочки?..Пойти то оно пойдёт...а вот пытання..как быстро...назад попросицца
   
мясо замаринував
все скупили

в нас традиційно дружина тільки торт
все інше за мною і дітиськами

салати, канапки, гарнір і головне блюдо

так склалось історично
завтра молодший буде перший раз у житі самостійно робити
канапки від початку і до кінця

переживає, вже півдня повторює, що і у на яку замазку розкладати
смішне малятко
   
Re: фупчеки що ви плануєте робити останні два дні року

B-) а кто собирал и сушил грибочки?..Пойти то оно пойдёт...а вот пытання..как быстро...назад попросицца
та чоловік зі Східниці привозив ще навесні
   
за останні два дні можна не погано заробити. У багатьох людей є погана звичка відкладати справи на потім. І тут раптом виявляється, що супутникова чи ресивер не все показує, чи комп глючить, по скайпу неможливо спілкуватися. А хтось нового телевізора чи того же компа прикупив і необхідна допомога. Так що відпочивати не на часі а біганину по магазинам краще завершити за тиждень до нового року.
   
че он тебе ухи не открутил за 7 лет?

так мы ж совершенно самостоятельные были. Оба вдали от родителей, оба безработные-бездомные. А совместно переживаемые трудности они сближают шо капец.
Папа моей потенциальной супруги на тот момент уж был мире ином, а мама в Крыму. К тому же контактов они не поддерживали. Тагшоотак.
Помню тогда сидели в своей первой сйомной малосемейке одинаццати метров квадратных и высчитывали, сколько нам нужно лет работать, чтоб заработать на собственное хотя бы однокомнатное жилье. Получилось кажись лет 150
ЗЫ
а хто тут ругается? Мы допиваем уж вторую бутылку новогоднего шампанського поэтому я добрый ужжос. Ща всех помирю
   
фоты!
Тут інтернет ніякий!)
   
а дети твои где?
Ми з дружиною вдвох) у дітей своя програма) зараз у Верховині готуємося зустрічати НР з гуцулами
   
Сижу и смотрю из окна отеля ИБИС на самолетики стоящие в а/п София. Завтра в 7.00 утра - в Рим встречать Новый Год.
   
Re: фупчеки що ви плануєте робити останні два дні року

Да уж, каждому свое. Мне сегодня человек, в свой Д.р., стиралку отремонтировал . Я счастлива.
   
Re: фупчеки що ви плануєте робити останні два дні року
Ice9192

В горах уже...
Теж. Свинячити та кататися на лижах десь в Карпатах.
   
Теж. Свинячити та кататися на лижах десь в Карпатах.
)) Тільки я на жаль так і досі не навчився кататися!..
   
Вже нічого. М"ясо купила, двері після ремонту  під"їзді "від Київради" помила, мазурку спекла, рибу посолила, сережкі нові собі зробила. Завтра трохи готувати (пару салатів і запекти м"ясо), гуляти, Новий рік зустрічати. Далі відпочивати.
   
А я мяско уже запекла. Не было фисташек в ближайшем магазине.  Поэтому там арахис и грецкий орех.
 На ютубе посмотрела как запускаются все мои ракеты. Решила зарыть в песок. Самый большой салют обложить кирпичом и будем почти одновременно все фигачить.
А потом... потом я второй раз поперлась на работку. Там посидела и поняла что моя голова отказывается думать. Все я сломалась.
   
Вже нічого. М"ясо купила, двері після ремонту  під"їзді "від Київради" помила, мазурку спекла, рибу посолила, сережкі нові собі зробила. Завтра трохи готувати (пару салатів і запекти м"ясо), гуляти, Новий рік зустрічати. Далі відпочивати.
как это новые сережки? Из чего?
   
Аська. Какого цвета будет твое платье? Я выбираю между темно и светло серым .... бля...)))
   
Аська. Какого цвета будет твое платье? Я выбираю между темно и светло серым .... бля...)))
Чергове сіреньке платтячко.
Сістер, це я про себе))) В мене шо ні платтячко, то варіація на тему 50 відтінків сірого))  Та ось нарешті купила плаття супермоднявого колеру електрик)))
   
как это новые сережки? Из чего?

Біжутерія, звичайно. )
4 намістинки, 2 швензи, трохи дротяних кілець - і новорічний настрій є)
   
А в мене є жовта сукня  :rotate:
Ну майже )
Коричнева з жовтим і зверху коричневий шифоновий балахон...
Земляна 8-)
   
Біжутерія, звичайно. )
4 намістинки, 2 швензи, трохи дротяних кілець - і новорічний настрій є)
серебряные швензы копейки стоят. И вот уже не бижутерия
   
А я решила быть как училка
   
серебряные швензы копейки стоят. И вот уже не бижутерия

Мені до сукні треба було жовтий метал. Там оздоблення вже є деяке.
А на Новий рік можна трохи блискучої мішури )
Намістини Сваровські, блищать ))
   
Я не могу носить металл забыла с чем с никелем что ли. Жестокая аллергия. Что часы что металлич пряжки ремня. Ну и бижутерия
   
Жінка поїхала за Імбірем. Хоче з дітьми зробити хатку з Імбірних коржів. Попросив щоб заразом мені качку запечену купила. (tu)
   
Я не могу носить металл забыла с чем с никелем что ли. Жестокая аллергия. Что часы что металлич пряжки ремня. Ну и бижутерия

Якщо алергія, то краще не ризикувати, звичайно.

Я біжутерію можу будь-яку, лише мідь на швензи ще не наважилась, якось це занадто...
   
Re: фупчеки що ви плануєте робити останні два дні року

Re: фупчеки що ви плануєте робити останні два дні року? -

Отдыхать, ничего не делать, кататься на велосипеде, вечером лёгкий фруктово-сладкий стол с шампанским и кофе, все выше описанные рыбо-мясо-салатно-грибносупно-подарочные
заботы уже позади на Рождественские праздники. Активно отдыхаем!
   
Сьогодні після чергового вставання майже в 12 дня посунулися по магазинах. На дворі -26, ледве змусила себе. Зайшли в російський магазин. Купили всяких копчених риб і т.п. Торт "Рошен" не купили. Якийсь дуже малий і 40 баксів і з хімічними колорантами?? Натомість купила втричі більший тірамісоподібний торт в Суперсторі за 12 кад. От такий я нікчемний патріот :(.
   
О. Моя давнишняя тырнетзнакомая туда ездила когда-то. Буквально недавно вспоминал, хотел посетить ее на пуфике и порасспрашувать. Ищу все ж альтернативу Закопане. А ты чего туда решил? Ей от дома рукой подать, а ты ж харьковчанин кажись?

Мыж не олигархи.  :-)o
   
Мыж не олигархи.  :-)o

я ж не про то. Чем выбор продиктован?
Почему не Ясна к примеру или не Закопане то же самое или не Буковель?
Из чего-то ж исходили? Если там классно то и я поеду
   
я ж не про то. Чем выбор продиктован?
Почему не Ясна к примеру или не Закопане то же самое или не Буковель?
Из чего-то ж исходили? Если там классно то и я поеду

Закопане надоело,Быковель уху ел со своими ценами, и по совету товарищей я купил автомобиль москвич(С)
   
Торт "Рошен" не купили.

 :-G
   
Закопане надоело,Быковель уху ел со своими ценами, и по совету товарищей я купил автомобиль москвич(С)

о. Не ожидал такой ответ быстрый 31-го)
Лана. Расскажешь потом.
   
Re: фупчеки що ви плануєте робити останні два дні року

Аська. Какого цвета будет твое платье? Я выбираю между темно и светло серым .... бля...)))
ми з чоловіком будемо вдвох, то я буду без плаття
   
Какого цвета будет пояс для чулок?

Ната, спасибо что разбудила. О как я хочу спать...
   
о. Не ожидал такой ответ быстрый 31-го)
Лана. Расскажешь потом.

Дык же не первое, с 6-ти утра уже за плитой.  :-)o
Ну и разговляюсь по чуть чуть. Вишневой настоечкой.
   
Re: фупчеки що ви плануєте робити останні два дні року

Какого цвета будет пояс для чулок?

Ната, спасибо что разбудила. О как я хочу спать...
та нє, я не так висловилася ))))
Я буду в червоних шортах та білій футболці, в квартирі спекотно
   
Дык же не первое, с 6-ти утра уже за плитой.  :-)o
Ну и разговляюсь по чуть чуть. Вишневой настоечкой.
хех. А я на работу дезертировал.
Приду, будет все нажарено-напарено. Надеюсь))
Правда список покупок у меня туд.. :facepalm:
Половину купил, половину еще предстоит.
И шампаньськэ вчера выпили новогоднее) Докупить надо
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія