Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Опитування по землі. Форум ЗА чи ПРОТИ ?

Подивився я той закон. В принципі нічого страшного там нема, а щодо іноземцв, так там ось це:

Цитувати
До 1 січня 2024 року не допускається набуття юридичними особами, бенефіціарним власником (контролером) яких є іноземці, особи без громадянства, юридичні особи, створені за законодавством іншим, ніж законодавство України, іноземні держави, :K  права власності на

земельні ділянки сільськогосподарськ ого призначення державної та комунальної власності,
земельні ділянки, які перебувають у приватній власності і призначені для ведення товарного сільськогосподарськ ого виробництва, земельні ділянки, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства, а також земельні частки (паї).

В найближчі роки іноземці ніфуя не скуплять. Фермери, які зараз орендують  державно-комунальну с/г землю, мають право на розстрочку платежу:
Цитувати
Громадяни, яким належить право постійного користування, право довічного успадкованого володіння земельними ділянками державної та комунальної власності, призначеними для ведення селянського (фермерського) господарства, а також орендарі земельних ділянок, які набули право оренди землі шляхом переоформлення права постійного користування щодо зазначених земельних ділянок, мають право на викуп таких земельних ділянок у власність з розстрочкою платежу до 5 років за ціною, яка дорівнює нормативній грошовій оцінці таких земельних ділянок, без проведення земельних торгів.»


Останнє редагування: 13 листопада 2019 20:59:21 від птах Сорока
   
Re: Опитування по землі. Форум ЗА чи ПРОТИ ?

як ти і я можемо отримати свій пай там прописано ?
чи зебуїни про таке не думали коли приймали ?
   
Re: Опитування по землі. Форум ЗА чи ПРОТИ ?

За продаж землі. Проти проголосованого сьогодні закону. Як голосувати?
   
як ти і я можемо отримати свій пай там прописано ?
Ти або твої батьки в колгоспі працювали? - тоді маєш право на пай. Бо пай це в першу чергу - розподіл колгоспних земель, які природньо належать мешканцям того села в якому совєти всіх загнали до колгоспу
Якшо ти ворс на асфальті - ну тоді маєш право на виділення землі під дачу за рахунок громади, як й сказали вище. Я продав свої "чорнобильські" дачні 12 соток під містом.
А родичі тримають паї в селі, бо колись фуярили в колгоспі.

А якшо ти за 25 років сміг отримати лише брудного фуя, а не ділянку, ну то хто лошарі дохтур?

Останнє редагування: 13 листопада 2019 21:32:29 від птах Сорока
   
Re: Опитування по землі. Форум ЗА чи ПРОТИ ?

Ти або твої батьки в колгоспі працювали? - тоді маєш право на пай. Бо пай це в першу чергу - розподіл колгоспних земель, які природньо належать мешканцям того села.
Якшо ти ворс на асфальті - ну тоді маєш право на виділення землі під дачу за рахунок громади, як й сказали вище. Я продав свої "чорнобильські" дачні 12 соток під містом.
А родичі тримають паї в селі, бо колись фуярили в колгоспі.



дурниця.
читай закон


Читач, cьогодні в 20:07
Розгорнути попередні цитати...
Право на безкоштовне отримання землі затверджено на законодавчому рівні.
Так, згідно з ст. 121 Земельного кодексу України кожен українець може отримати безкоштовно ділянку земель державної або комунальної власності в наступних розмірах:

    до 2 га – для ведення особистого селянського господарства;
    до 0,12 га – для ведення садівництва;
    від 0,25 до 0,10 га – для зведення будинку і його обслуговування (присадибна ділянка). Так, в законі передбачено – 0,25 га – у селах, 0,15 га – у селищах та 0,10 га – у містах;
    до 0,10 га – для індивідуального будівництва;
    до 0,01 га – для будівництва індивідуальних гаражів;
    для ведення фермерського господарства – розмір паю визначається як середній по району або як середній для сільгоспідприємств.

Отримати земельну ділянку певного призначення можна лише один раз, і якщо оформити, приміром не 0,10 га, а 0,05 га, то другу частину вже отримати неможливо.


п.с. а от за ці слова  я тобі матку вирву через сраку і вверх через кадик витягну. :)
поки ти ще житимеш ти будеш дивитися на свою кров :)
"А якшо ти за 25 років сміг отримати лише брудного фуя а не ділянку, ну то хто лошарі дохтур?"


Останнє редагування: 13 листопада 2019 21:34:18 від Бандер1вець
   
Так, згідно з ст. 121 Земельного кодексу України кожен українець може отримати безкоштовно ділянку земель державної або комунальної власності в наступних розмірах:

Поняття "державна і комунальна власність"  не стосуються розпайовуваних колгоспів, бо то є (були) колективні підприємства.
Право шось вибити від міста ти маєш, але щоб скористатися тим правом - треба зайопувати листами, проханнями, скаргами а то й судовим позовом.


п.с. а от за ці слова  я тобі матку вирву через сраку і вверх через кадик витягну.
поки ти ще житимеш ти будеш дивитися на свою кров
"А якшо ти за 25 років сміг отримати лише брудного фуя а не ділянку, ну то хто лошарі дохтур?"

Їпать, я вже налякався, шо невже таки не зміг ніфуя отримати, що тебе так бомбануло? :lol:

Останнє редагування: 13 листопада 2019 21:35:39 від птах Сорока
   
Re: Опитування по землі. Форум ЗА чи ПРОТИ ?

Поняття "державна і комунальна власність"  не стосуються розпайовуваних колгоспів, бо то є колективні підприємства.
Право шось вибити від міста ти маєш, але щоб скористатися тим правом - треба зайопувати листами, проханнями, скаргами а то й судовим позовом.


я все знаю шо робити аби своє законне отримати. не переживай.

а от а от за ці слова  я тобі матку вирву через сраку і вверх через кадик витягну. :)
поки ти ще житимеш ти будеш дивитися на свою кров :)
"А якшо ти за 25 років сміг отримати лише брудного фуя а не ділянку, ну то хто лошарі дохтур?"

   
Re: Опитування по землі. Форум ЗА чи ПРОТИ ?

Поняття "державна і комунальна власність"  не стосуються розпайовуваних колгоспів, бо то є (були) колективні підприємства.
Право шось вибити від міста ти маєш, але щоб скористатися тим правом - треба зайопувати листами, проханнями, скаргами а то й судовим позовом.


Їпать, я вже налякався, шо невже таки не зміг ніфуя отримати, що тебе так бомбануло? :lol:

налякався...
я бачу боте. :)
   
я все знаю шо робити аби своє законне отримати. не переживай.
То вже  отримав? Як отримав то фулі в тебе підгорає пукан?  :gigi:  :fuck:
   
Re: Опитування по землі. Форум ЗА чи ПРОТИ ?

2 червячок - розтолкуй шо і як з твоїми маєтками має бути.
цікаво.
   
2 червячок - розтолкуй шо і як з твоїми маєтками має бути.
Нічо їм не буде, бо він купував в основному напівзанедбані присадибні ділянки й об'єднав їх докупи.
   
Re: Опитування по землі. Форум ЗА чи ПРОТИ ?

То вже  отримав? Як отримав то фулі в тебе підгорає пукан?  :gigi:  :fuck:

ти читати вмієш ?
я українською мовою написав що дякуючи зебуїнам я тепер нарешті візьму собі належну мені землю.
і таких як я буде 10 мільйонів громадян.
чи ти тільки писати можеш дурню га ?
   
Re: Опитування по землі. Форум ЗА чи ПРОТИ ?

Нічо їм не буде, бо він купував в основному напівзанедбані присадибні ділянки й об'єднав їх докупи.

він нічого не купив.
   
я українською мовою написав що дякуючи зебуїнам я тепер нарешті візьму собі належну мені землю.
Тобто підеш мутити розбій чи шо?  :K
Та тебе стріляти треба, от сцуко й так тих громадян лишилося 40 лямів (треба ще 11 лямів пенсів відняти та дітей), а ще 10 лямів постріляють.
Йди в кацапів Кубань віджимай, там землі багато (або хоча б Крим). :lol:

він нічого не купив.
Казав шо купив.

Останнє редагування: 13 листопада 2019 21:42:31 від птах Сорока
   
Re: Опитування по землі. Форум ЗА чи ПРОТИ ?

Тобто підеш мутити розбій чи шо?  :K
Та тебе стріляти треба, орт сцуко й так тих громадян лишилося 40 лямів (треба ще 11 лямів пенсів відняти та дітей), а ще 10 лямів постріляють.
Йди в кацапів Кубань віджимай, там землі багато (або хоча б Крим). :lol:

Казав шо купив.

жодних силових дій.
тільки адвокати. голови сільрад і інші корупціонери.
я своє забране комуняками колись у діда відберу і отримаю....
   
жодних силових дій.
тільки адвокати. голови сільрад і інші корупціонери.
я своє забране комуняками колись у діда відберу і отримаю....

Забрати те, що у діда відібрали комуняки, ти міг у 90-х коли працював відповідний закон.
От Гонта навіть хату повернув,  а от з моргами вже обламався.

Зараз ти шось можеш забрати хіба шо твої родичі були колгоспниками й не отримали пай.
П.С. До речі, розпайовували не лише землю але й інше майно, техніку усяку. Сусід взяв собі великого трактора й заробив більше бабла аніж ті, хто дістав земельний пай )))
   
Re: Опитування по землі. Форум ЗА чи ПРОТИ ?

Забрати те, що у діда відібрали комуняки, ти міг у 90-х коли працював відповідний закон.
От Гонта навіть хату повернув,  а от з моргами вже обламався.

Зараз ти шось можеш забрати хіба шо твої родичі були колгоспниками й не отримали пай.
П.С. До речі, розпайовували не лише землю але й інше майно, техніку усяку. Сусід взяв собі великого трактора й заробив більше бабла аніж ті, хто дістав земельний пай )))

Ідіот ?
Хата є.
Морги тре відібрати.
Те ваме шо і у гонти.
   
Re: Опитування по землі. Форум ЗА чи ПРОТИ ?

я когда то был категорически против..

сейчас я за продажу земли но с обязательным земельным банком ,и против того,что бы на земле в Украине были агрохолдинги.(вернее что бы они имели столько земли у себя )
   
Морги тре відібрати.
Те ваме шо і у гонти.
Якшо ти в 90-х не скористався своїм правом - вибачай, дія відповідного Закону пройшла. B-)
   
Re: Опитування по землі. Форум ЗА чи ПРОТИ ?

Якшо ти в 90-х не скористався своїм правом - вибачай, дія відповідного Закону пройшла. B-)

Нічим я не скористався.
Відстань.
Морги належні мені по Закону України я отримаю.
Це у 10 разів менше від того шо комуняки відібрали але це буде хоча би щось.
Дякую прихильники певної політсили за закон.
Це незле доя таких як ми ;)
   
Re: Опитування по землі. Форум ЗА чи ПРОТИ ?

   
Re: Опитування по землі. Форум ЗА чи ПРОТИ ?

яке це має відношення до того шо у тебе немає належних тобі 2 гектари причому вільної землі де факто вже немає ?

Прийдуть до судді від місцевого бариги, і спірний результат сам знаєш на чию буде користь
Треба аудит робити до початку транзакці й
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія