Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Флагманська галузь української промисловості успішно закінчила 2020 рік [ua]

Как сообщает агентство Reuters, компания ArcelorMittal, крупнейший производитель стали в мире, сообщила в четверг 6 мая о более высокой, чем ожидалось, прибыли за первый квартал, и это был самый сильный квартал за десятилетие.

Компания заявила, что ожидает роста мирового спроса на сталь в этом году на 4,5–5,5% при низких запасах после длительного сокращения запасов, увеличении загрузки производственных мощностей и стабильных спредах по стали. Без учета Китая этот рост составит от 8,5% до 9,5%, при этом ожидается значительный отскок в Индии.

Базирующаяся в Люксембурге компания сообщила о базовой прибыли (EBITDA) за первый квартал в размере 3,24 млрд долл., что более чем в три раза превышает 967 млн долл. годом ранее и превышает средний прогноз в 2,97 млрд долл. по результатам опроса компании.

"Первый квартал этого года был самым успешным за последние десять лет", - говорится в заявлении генерального директора Адитьи Миттала. - Мы наблюдаем продолжение положительной рыночной динамики четвертого квартала и неуклонно восстанавливаем производство в соответствии с восстановлением спроса, чему способствует низкий уровень запасов в цепочке создания стоимости".

Группа заявила, что извлекла выгоду из значительного восстановления спроса на сталь, в первую очередь за счет автомобильной промышленности, что привело к увеличению поставок стали и повышению рентабельности.

Также ожидается, что поставки железной руды составят около 39 млн тонн в этом году по сравнению с 38,2 млн тонн в 2020 году.
   
:facepalm: у меня и сомнения не было что ты, синяк и xyecoc ахметовский,  сотрешь упоминание о кровавом прошлом своего хозяина. а не то он тебя в порошок сотрет  :gigi: :fuck:
   
Я думаю, що в цьому році українські металурги   [ua]  будуть більш успішні ніж Boeing і Airbus разом узяті. Готові приймати заробітчан з Сіетла в Маріуполі
   
:facepalm: у меня и сомнения не было что ты, синяк и xyecoc ахметовский,  сотрешь упоминание о кровавом прошлом своего хозяина. а не то он тебя в порошок сотрет  :gigi: :fuck:
   
Ватник-чук, як моська істерить на ФУПі.  Все намагається, щоб на нього звернули увагу.  Сидить удома убоге безробітне  [KA]
   
:facepalm: у меня и сомнения не было что ты, синяк и xyecoc ахметовский,  сотрешь упоминание о кровавом прошлом своего хозяина. а не то он тебя в порошок сотрет  :gigi: :fuck:
   
В World Steel Association (worldsteel) опубликовали список ведущих стран-экспортёров стали по итогам 2020 года. В топ-5 рейтинга входят Китай (51,4 млн. тонн), Россия (31,5 млн. тонн), Япония (29,8 млн. тонн), Южная Корея (27,6 млн. тонн) и ЕС (22,6 млн. тонн).

В десятку крупнейших экспортёров по версии WSA также вошли Германия (21,2 млн. тонн), Турция (18,5 млн. тонн), Индия (17,1 млн. тонн), Украина (15,2 млн. тонн) и Италия (14,9 млн. тонн).

Список стран-импортёров металлургической продукции открывают КНР, ЕС и США (37,9, 32,6 и 19,9 млн. тонн соответственно). В топ-10 также входят Германия, Италия, Вьетнам, Турция, Франция, Южная Корея и Польша.
   
Метінвест інвестує понад 1 млрд доларів у нове виробництво холоднокатаного прокату

Група Метінвест запускає масштабний проєкт будівництва нового цеху з виробництва холоднокатаного прокату, оцинкованого і фарбованого рулону на Маріупольському металургійному комбінаті імені Ілліча. Загальні інвестиції у проєкт перевищать 1 млрд доларів. 10 червня Група підписала контракт на постачання обладнання із провідним світовим постачальником технологій для металургії, італійською компанією Danieli.

Що містить проєкт

На Маріупольському металургійному комбінаті імені Ілліча планується будівництво цеху холодної прокатки. Він міститиме у своєму складі безперервний стан холодної прокатки, поєднаний із лінією травлення, а також три сучасні лінії нанесення цинкових, алюмоцинкових і полімерних покриттів. На першому етапі інвестиції у проєкт перевищать 800 млн доларів.

До будівництва комплексу Метінвест залучить великого закордонного підрядника з досвідом участі в аналогічних проєктах.

Планується, що в 2025 році, після завершення першого етапу проєкту, комбінат випускатиме близько 1,2 млн тонн на рік висококонкурентного холоднокатаного й оцинкованого прокату, а також прокату з полімерним покриттям. Зокрема, потужності з виробництва холоднокатаного рулону становитимуть понад 400 тисяч тонн, оцинкованого рулону – понад 600 тисяч тонн і рулону з полімерним покриттям – понад 140 тисяч тонн.


Юрій Риженков
Генеральний директор Групи Метінвест

«Будівництво цеху холодної прокатки – наш наймасштабніший проєкт на наступні п'ять років. Це логічне продовження програми модернізації виробництва прокату на ММК імені Ілліча. Весь новий технологічний ланцюжок, разом із сучасною машиною безперервного лиття заготівок, реконструйованим станом 1700 і новим цехом холодної прокатки, дасть змогу Метінвесту домогтися світового рівня якості продукції на всіх етапах виробництва – від напівфабрикатів до прокату з покриттям. Випуск преміальної високотехнологічної продукції, використання передових технологій, екологічність і створення нових робочих місць для кваліфікованих фахівців – усе це робить проєкт значущим і для Маріуполя, і для галузі, і для всієї країни.»


Другий етап проєкту містить будівництво нового відділення відпалювальних печей, дресирувального стану й агрегату поздовжнього різання рулонів, а також нової лінії нанесення полімерного прокату на оцинкований рулон.

Після завершення другого етапу проєкту потужності з виробництва холоднокатаної продукції перевищать 1,6 млн тонн на рік.
   
Який ефект від будівництва

Нова технологія виробництва холоднокатаного прокату дасть Метінвесту змогу вийти у преміальні сегменти прокату з покриттям – оцинкованого і фарбованого рулону, останній із яких не представлений у продуктовій лінійці Групи, а також покращити якість і розширити сортамент холоднокатаної продукції.

Продукція призначена здебільшого для українського ринку і, зокрема, дасть нагоду замінити неякісний імпортний рулон із покриттям на якісний продукт українського виробництва. Прокат також експортуватиметься до країн СНД та Європи.

Поза тим, проєкт передбачає екологічну складову: наявну технологію сірчанокислотного травлення замінять на соляно-кислотну з установкою регенерації кислоти, що дає змогу повертати її назад у виробництво.


Джакомо Марескі Даніелі
Генеральний директор Danieli Group

«Технології, які ми впроваджуємо в Маріуполі, є найбільш сучасними й екологічними з присутніх сьогодні на ринку. Цей автоматизований «розумний» комплекс стане одним із небагатьох у світі, що поєднує в собі високу якість продукції, низькі виробничі витрати і низький рівень викидів. Саме такі високотехнологічні комплекси формують нове покоління висококваліфіковани х фахівців і підвищують престиж професії металурга в Україні. Група компаній Danieli пишається тим, що зробила свій внесок у цю справу»


У новому цеху встановлять високоефективне газоочисне обладнання, що відповідає останнім екологічним стандартам України та Європи. Завдяки системам газоочищення викиди шкідливих речовин будуть у 1,5-3 рази нижчі за гранично допустимі норми в Україні, а споживання палива знизиться на 20%.

До того ж на новому виробництві буде створено понад 230 робочих місць.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія