Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Народ, відпишіться в адмінфорумі щодо нових правил!

Спочатку потрібні правила по зміні правил. Чи має бути загальне голосування? Що до зміни якогось окремого пункту навіть.
   
Re: Народ, відпишіться в адмінфорумі щодо нових правил!
ska

Тут сейчас нет никаких правил, новый курс, смысл отписываться?
   
а где сами правила?
   
Re: Народ, відпишіться в адмінфорумі щодо нових правил!
ALF

а где сами правила?

во облацех..
   
во облацех..
   
а где сами правила?

перша сторінка того самого топіку.
   
Если не впадать в Свето-Славину ересь, то нынешние вполне работоспособны.
   
там есть дыры всё равно.
   
там есть дыры всё равно.
Дело не в дырах. Самой гуманной была "сталинская конституция", да толкователи у нее были не совсем демократы. И проблемы ФУПА не в плохих правилах, а в плохих модераторах, которые трактовали эти правила в зависимости от настроения и фаз Луны.
   
...шо там відписать ,нікакова кріатіва ...всё то було в ддурдомі звідки вирвалися недоліковані юлькі  :facepalm1:
   
Народ, відпишіться в адмінфорумі щодо нових правил!

Нам все подобається!  (tu)
   
pravda питає, чи вводити, а всі мовчать.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1011889.msg21506718#msg21506718

нiколи нiде ще правил осилити не змiг.
Не читаєцця воно менi.
Розкажiть краще коротко своїми словами)
   
нiколи нiде ще правил осилити не змiг.
Не читаєцця воно менi.
Розкажiть краще коротко своїми словами)

Ти наче перший раз на форумі  :facepalm1:

п.1. Модератор всегда прав
п.2. Если модератор не прав, см. п.1

(с)

  :)
   
Розкажiть краще коротко своїми словами)
Якщо коротко, то усіх партійних та  кацаповатників можна  буде банити не за "окремими випадками на розсуд модератора", а за конкретними пунктами порушень.

Цитувати
Основні зміни:

1. Прибрано пункти "в окремих випадках" та  майже прибрано "на розсуд модератора".
2. Кардинально зменшена кількість пунктів, за які можна банити в "ніколи".
3. Додано пункт про бан акаунтів, які займаються відверто проросійською пропагандою.
4. Конкретизовані та розширені поняття про флуд та флейм.
+ багато іншого.
   
кто напишет "ДНР" или "ЛНР" тому бан на сутки. Нет таких.
   
Якщо коротко, то усіх партійних та  кацаповатників можна  буде банити не за "окремими випадками на розсуд модератора", а за конкретними пунктами порушень.


згоден.
Додав би ще пункт про свiдому дезинформацiю,
поширення фейкiв та наклепи
   
кто напишет "ДНР" или "ЛНР" тому бан на сутки. Нет таких.

а розпалювання мiжнацiональної ворожнечi?
Якщо стаття навiть в КПК є,
то як може на форумi покарання не бути?
А то ж пiдведуть форум пiд монастир провокатори
   
Додав би ще пункт про свiдому дезинформацiю,
поширення фейкiв та наклепи

ОК, наприклад хтось запостив перемогу з фейсбуку Бірюкова чи Луценка
Ця парочка, м'яко кажучи, любить прибрехати. Через деякий час виявляється, що перемога проіснувала лише у фейсбуці Бірюкова чи Луценка.
Пропонуєш банити за це?

а розпалювання мiжнацiональної ворожнечi?
Якщо стаття навiть в КПК є,
Там нормально зараз виписано:

Цитувати
4.8. Заборонені провокування ксенофобії, антисемітизму, расової, релігійної та інших форм нетерпимості. Також заборонені образи на етнічному ґрунті, беззмістовне навішування ярликів «антисеміт», «нацист», «фашист» тощо.


Останнє редагування: 17 серпня 2018 22:36:51 від птах Сорока
   
Re: Народ, відпишіться в адмінфорумі щодо нових правил!
ska

проблемы ФУПА не в плохих правилах, а в плохих модераторах, которые трактовали эти правила в зависимости от настроения и фаз Луны.
своим все врагам закон, как сказал Юлий Владимирович Муссолини - это все что я думаю о нынешней модерации, неплохо бы эту замечательную цитату сверху форума прикрутить для доходчивости
   
ОК, наприклад хтось запостив перемогу з фейсбуку Бірюкова чи Луценка
Ця парочка, м'яко кажучи, любить прибрехати. Через деякий час виявляється, що перемога проіснувала лише у фейсбуці Бірюкова чи Луценка.
Пропонуєш банити за це?

Там нормально зараз виписано:

Весь бред от официальных лиц рассматривается с позиций презумпции виновности. Как и сообщения госсстата.
   
своим все врагам закон, как сказал
Якщо фуйовим модераторам лишити  ще й анархічні правила, за якими можна мутити що завгодно, то ми отримуємо не просто поганих модераторів, а взагалі свавілля.
   
своим все врагам закон, как сказал Юлий Владимирович Муссолини - это все что я думаю о нынешней модерации, неплохо бы эту замечательную цитату сверху форума прикрутить для доходчивости
Да УП до сракы, шо ты там "думаешь". Тем более этот процесс у тебя слабоконтролируем самим тобой, как слюноотделение при имени "Пэтро".
   
Якщо фуйовим модераторам лишити  ще й анархічні правила, за якими можна мутити що завгодно, то ми отримуємо не просто поганих модераторів, а взагалі свавілля.
Ну оно было несколько лет. Шо ж помалкивал? Все устраивало?
   
ОК, наприклад хтось запостив перемогу з фейсбуку Бірюкова чи Луценка
Ця парочка, м'яко кажучи, любить прибрехати. Через деякий час виявляються, що перемога проіснувала лише у фейсбуці Бірюкова чи Луценка.
Пропонуєш банити за це?

банити за доведену свiдому дезинформацiю
та систематичне розповсюдження фейкiв.
Що мало такого було?
Наприклад: раз - не тридварас,
але якщо сiм раз на тиждень
то мабуть вже й досить



Там нормально зараз виписано:


додав би про стравлювання
   
Ну оно было несколько лет. Шо ж помалкивал? Все устраивало?
Коли почалася війна, через деякий час після того, стало зрозуміло, що те що є - не працює нормально.
А коли почався конфлікт Слава-Йожа, то вже була "вишенька на тортик", коли кожний банив, згідно зі своїм уявленням, бо є пункт -  "у окремих випадках на розсуд модератора". Я просто формалізував те, що пропонувалося.   Особисто я можу існувати при будь-яких правилах так, щоб мене не банили.
   
Re: Народ, відпишіться в адмінфорумі щодо нових правил!
ska

УП до сракы, шо ты там "думаешь". Тем более этот процесс у тебя слабоконтролируем самим тобой, как слюноотделение при имени "Пэтро".
безусловно как заказчик вы правы, что УП до сракы. И про слабоконтролируемый процесс думания правы, у любого нормального человека этот процесс малоконтролирован
   
Коли почалася війна, через деякий час після того, стало зрозуміло, що те що є - не працює нормально.
А коли почався конфлікт Слава-Йожа, то вже була "вишенька на тортик", коли кожний банив, згідно зі своїм уявленням, бо є пункт -  "у окремих випадках на розсуд модератора". Я просто формалізував те, що пропонувалося.   Особисто я можу існувати при будь-яких правилах так, щоб мене не банили.
"Иснуваты" можно где угодно. Тихоходки в грязевом кипятке живут, глисты в дерьме, отборные прихильники певної політсили у Чупы наркомана на СУПе прекрасно иснувалы. И в футбол в мешках в детских лагерях играют. Дело ж не в этом. ороший модератор, как хороший рефери - его не видно на поле или ринге.
Есть баны абсолютные, без трактовки - ТО, что нарушает УК, угрозы в реале, второй ник во время бана, переход на родственников, искажения ника,  попытки флуда и препятствия работы форума. "Помните, что вы на ресурсе УП. Остальное - это все вкусовщина. Можно трактовать как поп молитву. хоть за здравие, хоть за упокой.
   
Дело ж не в этом. ороший модератор, как хороший рефери - его не видно на поле или ринге.

От дивись.  Зараз в правилах  просто нема пункту, який дозволяв би банити за кацапську пропаганду.

Мало того, що  модератор змушений викручуватись, щоб банити  "у окремих випадках", але й через неврегульованість,  додається власне суб'єктивне бачення модератором ступеню "пропагандонства".

Відповідно банити правильно може лише та особа, яка має розвинену чуйку чи досвід цієї роботи. Чи захоче вона роботи це на шару?  - питання риторичне.
Тому в новому варіанті я  спробував компромісно виписати критерії, щоб  практично пересічний, не упоротий, фупівець зміг модерувати адекватно.

   
всі всьо давно сказали.
   
От дивись.  Зараз в правилах  просто нема пункту, який дозволяв би банити за кацапську пропаганду.

Мало того, що  модератор змушений викручуватись, щоб банити  "у окремих випадках", але й через неврегульованість,  додається власне суб'єктивне бачення модератором ступеню "пропагандонства".

Відповідно банити правильно може лише та особа, яка має розвинену чуйку чи досвід цієї роботи. Чи захоче вона роботи це на шару?  - питання риторичне.
Тому в новомЛадно. Тогда определи кацапскую пропаганду. Или по принципц у варіанті я  спробував компромісно виписати критерії, щоб  практично пересічний, не упоротий, фупівець зміг модерувати адекватно.
щоб  практично пересічний, не упоротий, фупівець зміг модерувати адекватно.
А вот етого - не надо. Тут все - упоротые. Неупоротые ютуб про котов смотрят.
   
А вот етого - не надо. Тут все - упоротые. Неупоротые ютуб про котов смотрят.
Дуже упоротим буде  тяжко дотримуватись правил. Тому вони довго не протримаються на модерації.
   
там есть дыры всё равно.
Лесо, дыры будут всегда и нет таких правил которые наш человек не обошел бы, тот же СУП замечательно себя чухал вообще без всяких правил пока владелец не превратил его в то что есть сейчас... просто нужны адекватные модераторы...
   
Re: Народ, відпишіться в адмінфорумі щодо нових правил!
ALF

От дивись.  Зараз в правилах  просто нема пункту, який дозволяв би банити за кацапську пропаганду.

Мало того, що  модератор змушений викручуватись, щоб банити  "у окремих випадках", але й через неврегульованість,  додається власне суб'єктивне бачення модератором ступеню "пропагандонства".

Відповідно банити правильно може лише та особа, яка має розвинену чуйку чи досвід цієї роботи. Чи захоче вона роботи це на шару?  - питання риторичне.
Тому в новому варіанті я  спробував компромісно виписати критерії, щоб  практично пересічний, не упоротий, фупівець зміг модерувати адекватно.
Дивись, птах Сорока - я ось ніколи тобі нічого не писав, але в звязку з твою бурхливою діяльністю напишу зараз-

у тебе немає ні чуйки ні принципів.
на жаль.
ти те саме що Люкс - той строче херню як угорілий,  і ти те ж саме..

таке відчуття що ви не те що "двужопі" (безпринципові тобто) а взагалі кругложопі - нуль принциповості взагалі..

хоча б трохи якийсь гонор мали, чи що..

правила ви тут пишете, песняри..неупороті. .

правила були - і їх потрібно було дотримуватись для початку.ось і все.

головне аби ось такі "неупороті" до модераторства не добрались..

іди он - в сусідню гілку Рагуля подискутуй - там такі як от ти зібрались.

але ти ж туде не йдеш, правда?


   
що там стосовно поражения в правах юзерів - неможливості створювати теми, користуватися пошуком, редагувати пости та приймати участь в опитуваннях?
це довічне покарання чи як? і за які саме гріхи?
   
Лесо, дыры будут всегда и нет таких правил которые наш человек не обошел бы
Ну є така фуйня, як ціна питання.
Якщо  намагання проскочити у дірки, щоб обійти правила, не  є вигідною справою, то фуй хто це буде мутити, крім суперупоротих  надтонких тролів.
що там стосовно поражения в правах юзерів - неможливості створювати теми, користуватися пошуком, редагувати пости та приймати участь в опитуваннях?
це довічне покарання чи як? і за які саме гріхи?
Там все є.
Пропонується до 10-ти діб обмеження на створення тем, за злісний флуд.
Зараз - необмежено, бо "на розсуд модератора".
   
що там стосовно поражения в правах юзерів - неможливості створювати теми, користуватися пошуком, редагувати пости та приймати участь в опитуваннях?
це довічне покарання чи як? і за які саме гріхи?
нашшот першого - хз.
нашшот другого

Идут два рядовых в армии, один говорит: — Слушай дaвaй нaд прaпором пошутим! — Хорош! Уже над деканом пошутили!
   
у тебе немає ні чуйки ні принципів.
Я колись був модератором на іншому форумі, тому й формалізував правила так, щоб в першу чергу власник ресурсу тримав модераторів у межах, щоб врешті-решт не вислуховувати "плач ярославни" від юзерів на свою адресу через свавілля та срач. Це  дещо цинічно, але нема на те  альтернативи.

нуль принциповості взагалі..
Віртуальне життя - це не те місце, де потрібно максимально демонструвати свою принциповість. Тут рулять піар та компроміси.

правила ви тут пишете, песняри..неупороті. .
Я не висмоктую з пальця, я просто звів докупи те, що..... B-)

правила були - і їх потрібно було дотримуватись для почат
Згідно існуючих правил,   хитрих кацапів не можна банити в принципі, бо "ми не банимо за погляди". Тебе точно таке влаштовує?

іди он - в сусідню гілку Рагуля подискутуй - там такі як от ти зібрались.
але ти ж туде не йдеш, правда?
Хто такий "Рагуль"? Ну, можу зайти подискутувати, давай пруф, куди зайти...)))


Останнє редагування: 17 серпня 2018 23:52:59 від птах Сорока
   
Хто такий "Рагуль"? Ну, можу зайти подискутувати, давай пруф, куди зайти...)))
Он имеет ввиду это вот.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1013256.0
   
Он имеет ввиду это вот.
А, це той чувак, який писав колись ось таке:
Цитувати
Я мабуть тупий. Нi курде, я точно тупий. Непрохiдно, непролазно, здецидовано тупий!

Так то ж старий поважний троляка, йопт! (tu)
До чого тут його гілка взагалі? :-o
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія