Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Переход на Linux - проблемы и перспективы

Re: Переход на Linux - проблемы и перспективы

так згадай
і шо? було отримано доступ до директорії фтп-сервера на диску.  нічого він серверу не зробив, зате успішно грохав всі він-системи.
   
і шо? було отримано доступ до директорії фтп-сервера на диску.  нічого він серверу не зробив, зате успішно грохав всі він-системи.
я чого не грохати, якщо всі медкі працювали під адміном..

так само б грохав будь, що, якщо б отримав домтуп до рутового процесу.
Петя не про вірус,а про мідок.
   
Re: Переход на Linux - проблемы и перспективы

я чого не грохати, якщо всі медкі працювали під адміном..

так само б грохав будь, що, якщо б отримав домтуп до рутового процесу.
Петя не про вірус,а про мідок.
то хто їм лікар?
   
Re: Переход на Linux - проблемы и перспективы

і шо? було отримано доступ до директорії фтп-сервера на диску.  нічого він серверу не зробив, зате успішно грохав всі він-системи.
сервер лінукса

   
Re: Переход на Linux - проблемы и перспективы

сервер лінукса

Показати зображення...

От тролля можно только избавиться

С нормальным человеком можно договориться. Он или она понимают разумные доводы.

Тролль — это склочник. Или, как часто бывает, склочница.

Этого человека невозможно переубедить, просветить или показать нелогичность ее доводов.
   
Re: Переход на Linux - проблемы и перспективы

От тролля можно только избавиться
ну так позбався, зникни з гілки
   
Re: Переход на Linux - проблемы и перспективы

ну так позбався, зникни з гілки
:lol:
   
Re: Переход на Linux - проблемы и перспективы

Десь в надрах Cisco Systems заридали манагєри і розробники ClamAV  :weep: Symantec теж цуко прочитавши твій пост рве волосся на дупі і скорочує відділ Symantec Endpoint Protection for Linux  B-)

ClamAV використовують на поштових та файлових серверах для відловлювання вірусів для Віндовз, а не для Лінукс.
Те саме із Symantec. На робочих станціях та домашніх комп'ютерах ніхто не ставить антивіруси.
   
Re: Переход на Linux - проблемы и перспективы

:lol:
пункт 7 це веб-сервер лінукса

   
Re: Переход на Linux - проблемы и перспективы

Мне нравится ваша дисскусия.

В репозитариях линукса рядом с пакетами всегда должны лежать исходники, их которых пакеты собираются. Много тысяч людей ковыряются в этих исходниках. Я знаю параноиков, которые пересобирают все пакеты сами вручную (есть такие).

Какой, нафиг, вредоносный код? :)

   
Re: Переход на Linux - проблемы и перспективы

НєПетя поширився з лінукса. Це лише один приклад

Що значить "поширився"? Вірус для Віндовс.
   
Re: Переход на Linux - проблемы и перспективы

пункт 7 це веб-сервер лінукса

Показати зображення...
ВГМ  :facepalm1:
   
Re: Переход на Linux - проблемы и перспективы

Мне нравится ваша дисскусия.

В репозитариях линукса рядом с пакетами всегда должны лежать исходники, их которых пакеты собираются. Много тысяч людей ковыряются в этих исходниках. Я знаю параноиков, которые пересобирают все пакеты сами вручную (есть такие).

Какой, нафиг, вредоносный код? :)
Дискусії немає. є тролінг з боку косташу, ібо аргументи закінчились
   
Re: Переход на Linux - проблемы и перспективы

ВГМ  :facepalm1:

Я ж казав, що costashu - це тупий троль, бо він постить постійно одні й ті самі тупі картинки і тупі фрази.

Сенсу в його дописах немає жодного.
Він доказує, що Віндовс кращий за Лінукс і наводить приклад вірусу "NotPetya" який вражав лише Віндовс комп'ютери а не Лінукс.
Це взагалі  :facepalm1:
   
Re: Переход на Linux - проблемы и перспективы

Мне нравится ваша дисскусия.

В репозитариях линукса рядом с пакетами всегда должны лежать исходники, их которых пакеты собираются. Много тысяч людей ковыряются в этих исходниках. Я знаю параноиков, которые пересобирают все пакеты сами вручную (есть такие).

Какой, нафиг, вредоносный код? :)
ці параноїки аналізують сорци? кожний рядок?
   
Re: Переход на Linux - проблемы и перспективы

Дискусії немає. є тролінг з боку косташу, ібо аргументи закінчились
Я ж казав, що costashu - це тупий троль, бо він постить постійно одні й ті самі тупі картинки і тупі фрази.

Сенсу в його дописах немає жодного.
Він доказує, що Віндовс кращий за Лінукс і наводить приклад вірусу "NotPetya" який вражав лише Віндовс комп'ютери а не Лінукс.
Це взагалі  :facepalm1:
лінуксоїди всьо (tu)
   
Re: Переход на Linux - проблемы и перспективы

0,77% (с) :-B
   
Re: Переход на Linux - проблемы и перспективы

Зрозумів , що воно таке переклавши англійську назву .

 :facepalm1:
Тобто ти зробив якісь глобальні висновки лише по тому як ти перекла назву файла з англійської мови?
 8-:  :suicide2:


Інших якихось точних дрібниць не пригадаю , бо теє відбувалось десь у 12-му чі 13-му роках , коли ще гравсь нетбуком , а зкачані Лінукси встановлював на ЮСБі-шні флешки , а тому і точну назву Лінуксового дістрібутіву не надрукую бо можу сплутати і "звинуватити" невинних , бо і варіантами Убунтів-Єбунтів розважавсь і Мнятими Лінуксами .

Тобто ти реально лінуксом ніколи не користувався, а лише бачив його 8 років назад?
Чергове підтвердження, що найбільш упороті противники Лінуксу ніколи ним не користувались, і розповсюджують старі байки 30-ти літньої давнини.
   
Re: Переход на Linux - проблемы и перспективы

Сенсу в його дописах немає жодного.
Він доказує, що Віндовс кращий за Лінукс

Конечно лучше. Для задач, которые заточены под винду, винда подходит лучше. :) Другой вопрос, что практически все задачи можно по разному затачивать, но это, как бы, уже другой разговор. :)

С вирусами для линукса тоже уже надоели разговоры. Вирусы - это вредоносные программы, которые паратизируют на недостатках архитектуры Взломы через ошибки в системе - это не вирусы, это другая область компьютерной безопасности.
   
Re: Переход на Linux - проблемы и перспективы

Як бачимо, найупоротіші противники Лінуксу - це тупий троль, який не має жодного нормального аргументу та чувачок, який ніколи не користувався Лінуксом.
   
Re: Переход на Linux - проблемы и перспективы

Конечно лучше. Для задач, которые заточены под винду, винда подходит лучше. :) Другой вопрос, что практически все задачи можно по разному затачивать, но это, как бы, уже другой разговор. :)

С вирусами для линукса тоже уже надоели разговоры. Вирусы - это вредоносные программы, которые паратизируют на недостатках архитектуры Взломы через ошибки в системе - это не вирусы, это другая область компьютерной безопасности.

Єдина задача, яка заточена на віндовс - це розмноження вірусів.
І саме так, віруси паразитують на недостатках архітектури, саме тому маємо купу вірусів під Віндовс і немаємо для Лінукс.
   
то хто їм лікар?
кому їм??
тому довбаному медку не було і нема альтернатив.
   
Re: Переход на Linux - проблемы и перспективы

Был у нас на форуме ник мульбион.
он не интересовался политикой, исключительно по теме линукс виндус выступал.
так вот.
в эпохальной теме, Украина переходит на линукс, 300 стр, 2008 года, где свора против одного (ну почти одного) мульбиона сражалась.
результат
воз и ныне там, приверженцы перехода обосрались (сейчас тут ведут себя очень прилично, а тогда срач жестокий был, лично мне в приват зеленой лопатой убить обещал дебил местный - его уже нет, я так и не узнал почему зеленой лопатой)
виндус капец был неизбежен к 2009 году
убунту рвало всех!
и только добились бана вечного мульбиона.
он как то появился (когда был сбой)
но тут же в  модеру напомнили любители альтернативной ос и снова вечный


 :X
   
Re: Переход на Linux - проблемы и перспективы

кому їм??
тому довбаному медку не було і нема альтернатив.

А що за медок?
   
Re: Переход на Linux - проблемы и перспективы

Мне нравится ваша дисскусия.

В репозитариях линукса рядом с пакетами всегда должны лежать исходники, их которых пакеты собираются. Много тысяч людей ковыряются в этих исходниках. Я знаю параноиков, которые пересобирают все пакеты сами вручную (есть такие).

Какой, нафиг, вредоносный код? :)

Блажен кто верует :laugh:
А ты можешь доказать что бинарники лежащие рядом с исходниками именно из них собраны?
В мире, построенном на лжи я б особо не уповал на это. Много тысяч ковыряются, а многие миллионы
верят и просто ставят.
   
Re: Переход на Linux - проблемы и перспективы

Як бачимо
0,77% ))
   
Re: Переход на Linux - проблемы и перспективы

А що за медок?
:weep:
знавець!
   
Re: Переход на Linux - проблемы и перспективы

Блажен кто верует :laugh:
А ты можешь доказать что бинарники лежащие рядом с исходниками именно из них собраны?
В мире, построенном на лжи я б особо не уповал на это. Много тысяч ковыряются, а многие миллионы
верят и просто ставят.

Так в тому ж і суть, якщо у тебе є сумніви, то ти можеш сам зібрати і нікому не вірити.
В інших системах таке неможливо, там ти повністю залежиш від розробника.
   
Re: Переход на Linux - проблемы и перспективы

Єдина задача, яка заточена на віндовс - це розмноження вірусів.
І саме так, віруси паразитують на недостатках архітектури, саме тому маємо купу вірусів під Віндовс і немаємо для Лінукс.
бо 0,77% лінух вірусописьменникам і нах не всрався
   
Re: Переход на Linux - проблемы и перспективы

зібрати
який сенс у самостійному збиранні, якщо до того не зрозумієш що робить кожна змінна і кожна функція, що за дитячий садок
   
Re: Переход на Linux - проблемы и перспективы

:facepalm1:
Тобто ти зробив якісь глобальні висновки лише по тому як ти перекла назву файла з англійської мови?
 8-:  :suicide2:


Тобто ти реально лінуксом ніколи не користувався, а лише бачив його 8 років назад?
Чергове підтвердження, що найбільш упороті противники Лінуксу ніколи ним не користувались, і розповсюджують старі байки 30-ти літньої давнини.

Я зробив лише власні висновки і лише самому собі .

Стосовно хвайлу того - зрозумів безпосереднє призначення .  Але визнаю , що сьгодні навіть не пригадаю чі то був архів чі якась інша хворма зберігання інформаціїї .

А от "глобальні" висновки і знов лише собі , тобто як мені ставитись до чогось , узагальнено - як ставитись до електронних прграмованих пристроїв , що мають грахвічного інтирхвейса , я роблю коли накопичуєцця безліч , тобто велика кількість дрібних фактів .

Тобто так само як накопичуєцця купа піску із окремішніх дрібних пісчинок , котра кожна окремо , пісчинка , не маоє ніякої суттєвої ваги .

Бачив Лінукса - у мєму випадкові означає - встановлював , гравсь із налаштуваннями , випробовував у якості використання для медіа - музика , кіно , картінки .

Висновок - фуфло голімоє - надважке за розмірами дістрібутівів , незручне у керуванні , фуфлижний примітивний інтирхвейс у порівнянні із Win ХР .., усе і не згадаю .

Гравсь Лінуксами і пізніше у 16-му 17-му роках , вже на сістємніку .   Висновок із тих котрими гравсь - яке було фуфло , таким і лишилось . Мені особисто за моїми потребами/бажаннями .

Дройд поки що виграє у порівнянні з Лінуксами і знов - у моїх власних вимогах/бажаннях до ОС .

Називати мене віндузятником де-що некоректно , бо вищими од ХР не користаюсь , хоч 7-ку і випробовував так само як і Лінукси і такий жи ж висновок - мені неприйнятна .
   
Re: Переход на Linux - проблемы и перспективы


Дройд поки що виграє у порівнянні з Лінуксами і знов - у моїх власних вимогах/бажаннях до ОС .

Називати мене віндузятником де-що некоректно , бо вищими од ХР не користаюсь , хоч 7-ку і випробовував так само як і Лінукси і такий жи ж висновок - мені неприйнятна .

Тобто у тебе ні десктопа ні лептопа зараз немає, користуєшся лише телефоном/таблетом?
   
Re: Переход на Linux - проблемы и перспективы

Я зробив лише власні висновки і лише самому собі .

Стосовно хвайлу того - зрозумів безпосереднє призначення .  Але визнаю , що сьгодні навіть не пригадаю чі то був архів чі якась інша хворма зберігання інформаціїї .

1. Ти почав розповсюджувати ці висновки і це вже не лише "для себе".
2. А щодо файлу, то може то був архів паролів, які були раніше скомпроментовані, щоб користувач не встановлював такі паролі?
Бо інакше як систеба буде знати, що то поганий пароль? Схоже на те, що ти збобив абсолютно неправильний і протилежний від реальності висновок.
   
Re: Переход на Linux - проблемы и перспективы

Был у нас на форуме ник мульбион.
он не интересовался политикой, исключительно по теме линукс виндус выступал.
так вот.
в эпохальной теме, Украина переходит на линукс, 300 стр, 2008 года, где свора против одного (ну почти одного) мульбиона сражалась.
результат
воз и ныне там, приверженцы перехода обосрались (сейчас тут ведут себя очень прилично, а тогда срач жестокий был, лично мне в приват зеленой лопатой убить обещал дебил местный - его уже нет, я так и не узнал почему зеленой лопатой)
виндус капец был неизбежен к 2009 году
убунту рвало всех!
и только добились бана вечного мульбиона.
он как то появился (когда был сбой)
но тут же в  модеру напомнили любители альтернативной ос и снова вечный


 :X
:facepalm:
   
Re: Переход на Linux - проблемы и перспективы

Тобто у тебе ні десктопа ні лептопа зараз немає, користуєшся лише телефоном/таблетом?

Оце прямо зараз друкую цього текста у Дройді 6.1. Х86 , що встановлений у звичайному сістємнічкові , а десь зо три штуки "Лінуксів" на СД записані тихенько собі лежать і їсти не просять . ))
   
Re: Переход на Linux - проблемы и перспективы

Блажен кто верует :laugh:
А ты можешь доказать что бинарники лежащие рядом с исходниками именно из них собраны?
В мире, построенном на лжи я б особо не уповал на это. Много тысяч ковыряются, а многие миллионы
верят и просто ставят.
збираєш пакет власноруч і порівнюєш з існуючим. в чім проблема? це вища математика?
   
Re: Переход на Linux - проблемы и перспективы

Я зробив лише власні висновки і лише самому собі .

Стосовно хвайлу того - зрозумів безпосереднє призначення .  Але визнаю , що сьгодні навіть не пригадаю чі то був архів чі якась інша хворма зберігання інформаціїї .

А от "глобальні" висновки і знов лише собі , тобто як мені ставитись до чогось , узагальнено - як ставитись до електронних прграмованих пристроїв , що мають грахвічного інтирхвейса , я роблю коли накопичуєцця безліч , тобто велика кількість дрібних фактів .

Тобто так само як накопичуєцця купа піску із окремішніх дрібних пісчинок , котра кожна окремо , пісчинка , не маоє ніякої суттєвої ваги .

Бачив Лінукса - у мєму випадкові означає - встановлював , гравсь із налаштуваннями , випробовував у якості використання для медіа - музика , кіно , картінки .

Висновок - фуфло голімоє - надважке за розмірами дістрібутівів , незручне у керуванні , фуфлижний примітивний інтирхвейс у порівнянні із Win ХР .., усе і не згадаю .

Гравсь Лінуксами і пізніше у 16-му 17-му роках , вже на сістємніку .   Висновок із тих котрими гравсь - яке було фуфло , таким і лишилось . Мені особисто за моїми потребами/бажаннями .

Дройд поки що виграє у порівнянні з Лінуксами і знов - у моїх власних вимогах/бажаннях до ОС .

Називати мене віндузятником де-що некоректно , бо вищими од ХР не користаюсь , хоч 7-ку і випробовував так само як і Лінукси і такий жи ж висновок - мені неприйнятна .
:facepalm: відро і є лінукс! :lol:
   
Re: Переход на Linux - проблемы и перспективы

результат
воз и ныне там, приверженцы перехода обосрались

Результат:
Цитувати
Petya is a family of encrypting ransomware that was first discovered in 2016.[2] The malware targets Microsoft Windows–based systems.

In June 2017, a new variant of Petya was used for a global cyberattack, primarily targeting Ukraine.

During the attack initiated on 27 June 2017, the radiation monitoring system at Ukraine's Chernobyl Nuclear Power Plant went offline. Several Ukrainian ministries, banks, including the National Bank of Ukraine, and metro systems were also affected. It is said to have been the most destructive cyberattack ever.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Petya_(malware)

Справді, як добре, що прихильники переходу на Лінукс обісрались, бо тоді б не сталося б атаки Петь і НотПеть.
 :facepalm1:
   
Re: Переход на Linux - проблемы и перспективы

1. Ти почав розповсюджувати ці висновки і це вже не лише "для себе".

Б-г-г , розповсюджую як і усе розповсюджуєцця у глобальній мережі , тобто - ділюсь , безкоштовно та безкорисливо . ))

Одночасно визнаючи безроздільне право лише Admina та призначених осіб - давати вирок і карати або милувати . Віртуально .

Бо розумію , що із піною у рота , захищатиме принади Лінуксу  для використання на звичайному кампутерові , тільки зацікавлена матеріально особа , що того Лінукса розповсюджує "баранам" та "вівцям" або і хтось , хто сподіваєцця мати зиск від неконтрольваного використання чужого кампутіра . ))
   
Re: Переход на Linux - проблемы и перспективы

Б-г-г , розповсюджую як і усе розповсюджуєцця у глобальній мережі , тобто - ділюсь , безкоштовно та безкорисливо . ))

Одночасно визнаючи безроздільне право лише Admina та призначених осіб - давати вирок і карати або милувати . Віртуально .

Бо розумію , що із піною у рота , захищатиме принади Лінуксу  для використання на звичайному кампутерові , тільки зацікавлена матеріально особа , що того Лінукса розповсюджує "баранам" та "вівцям" або і хтось , хто сподіваєцця мати зиск від неконтрольваного використання чужого кампутіра . ))

Дивно, що ти процитував лише перший пункт і пропустив другий.
Не маєш відповіді на нього?

Чи це навмисно, щоб і далі розповсюджувати брехню?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія